Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

tarsonis írta:
amcsi írta:... Hogy lehet kiküldeni az ûrben egy ilyen fiatal csajt?... Ez nagyon eltér számomra a valóságtól...
Izé, ez anime^^' Még a filmek is gyakran eltérnek a valóságtól, animék meg fõleg. Itt a tizenkétéves kislányok már nagyban gyilkolásznak^^'''''

Eva és Lain... Nem mondom, hogy kötelezõ szeretni õket mindenkinek (az "én értem ám, ez hûdejó" hozzáálás nagyon tud zavarni), de szerintem majd próbáld meg õket újra pár év múlva^^

És hogy konstruktív is legyek: Csak Noirt említhetem, mert ez volt az egyetlen anime, ami nem igazán tetszett, mégis végignéztem(régen volt, na^^'). Okok: iddqdvel játszanak :arrow: az akció annyi, hogy halomra lõnek mindenkit, õket meg nem. És tök kiszámítható az egész, mindig lehet tudni, hogy mi is jön...
jó lehet, de a hoshi no koe az egyszerűen gagyinak tűnt :/
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Legrosszabb anime? Shin-chan... Gagyi, ronda és perverz ^^ Bár amit én nem szeretek annyira az az NGE, de ezt sem a története miatt... Szerintem a Yu-Gi-Oh! igen is jó anime, csak persze nézni kell az első sorozat után is, mert onnantól kezd igazán jó lenni
amcsi: Úgy látom, hogy te leginkább az elgondolkodtató anime-ekkel álsz hadilábon, nem mintha baj lenne, mert ilyen is kell ^^ .hack//LIMINALITY-val mi bajod? Abban még több kiderül a The World-ről, a SIGN után az a legjobb a .hack sorozatban szerintem
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Raisu írta:Legrosszabb anime? Shin-chan... Gagyi, ronda és perverz ^^ Bár amit én nem szeretek annyira az az NGE, de ezt sem a története miatt... Szerintem a Yu-Gi-Oh! igen is jó anime, csak persze nézni kell az elsõ sorozat után is, mert onnantól kezd igazán jó lenni
amcsi: Úgy látom, hogy te leginkább az elgondolkodtató anime-ekkel álsz hadilábon, nem mintha baj lenne, mert ilyen is kell ^^ .hack//LIMINALITY-val mi bajod? Abban még több kiderül a The World-rõl, a SIGN után az a legjobb a .hack sorozatban szerintem
én nem emléxem arra, hogy bármi újat tudtam volna meg a The Worldről a Liminalityben, és amúgy nem azért nem szeretem, mert unalmas, különben miért lenne a .hack//sign a kedvenc animém? Lehet hogy azért nem szeretem, mert egyszerűen nem értettem.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Legrosszabb anime? Shin-chan... Gagyi, ronda és perverz ^^
:goodpost: :vigyor: Hozzáteszem, vannak animék, amelyekben a perverz szereplők csak feldobják a hangulatot, de a Shin-chan sajnos nem ilyen és egy 5 éves gyereket csajmániásnak beállítani pedig kész röhej (negatív értelemben).
Kép
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Nekem tetszett :D
(főleg mert perverz... Sőt Barcelonában vettem mangát is belőle, csak itthon vettem észre hogy katalánul van szal nemnagyon értek belőle semmit a ~alapfokú spanyol tudásommal "^^)
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Csatlakozom a Beyblade-t nem szeretőkhöz. Egy részt láttam belőle, az bőven elég volt... :x_x: A Pokémonért sem vagyok oda (már), de azt még végigbírom nézni, ha nincs más :^_^:
Raisunak igaza van, a YGO első sorozata után is van élet, és a Battle City eddig a legjobb szériája (+most a Memory World), én is ott kezdtem el csak nézni.
A Shin chan nem tartozik a kimondott kedvenceim közé, de ha elkapom a tv-ben, megnézem, jó kis hülyeség, különösen egy fárasztó sulis nap után :gurul:
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Fúj Pokemon, fúj Digimon,fúj Yu-Gi-Oh!,fúj Bayblade!!!Ne tudom, mikor hadják abba a japánok a "szörnyem van, és nevelgetem" tucatárút! Sztem ezek miatt gondolják azt az átlag magyarok, amit gondolnak az animekről. A Pokemont meg sem kell néznem, tom mi lesz benne! Egy tündi-bündi poki-moki bajba kerül, Ashék megismerik a dög gazdáját, történetét, a rész végén pedig jön a kegyelemdöfés:rakéta csapat...készülj a harcra...AAAAAAAAHH... Amit még rühellek, az a Soul Hunter, akinek megvan az EVA: Collection:01 tudja miről beszélek....
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Tokubei írta:Fúj Pokemon, fúj Digimon,fúj Yu-Gi-Oh!,fúj Bayblade!!!
Még szép, hogy sok ember nincs oda ezekért, hiszen kb. 5-10 éves gyerekeknek találták ki azért, hogy nekik akkor nagyon tetszeni fog, csinálnak sok-sok kártyát, plüssállatot +mindent amit csak eltudsz képzelni... És így a kedves anyuka kénytelen mindennap venni "csak" egy pakli kártyát és ebből jó sok pénz lesz. Épp ezért én is csatlakozom az anti-Digimon, Pokémon, Yu-Gi-Oh klubhoz!
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Khm..A YGO-ban nem nevelnek szörnyeket ::hoo::
És a japánok ezeket addig fogják ezt csinálni, amíg jól el tudják adni a hozzájuk tartozó mindenféle bigyót. És talán a YGO kivételével a többi célközönsége nem éppen a mi korosztályunk, spec kisebbeknek készült, és nekik ez tökéletesen megfelel, de ez nem zárja ki, hogy az idősebbek is szeressék, ha megtetszik nekik (pl. /me, a Digimon fan, de a Beyblade-t ki nem állhatom)
Kép
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Maron írta:Khm..A YGO-ban nem nevelnek szörnyeket ::hoo::
És a japánok ezeket addig fogják ezt csinálni, amíg jól el tudják adni a hozzájuk tartozó mindenféle bigyót. És talán a YGO kivételével a többi célközönsége nem éppen a mi korosztályunk, spec kisebbeknek készült, és nekik ez tökéletesen megfelel, de ez nem zárja ki, hogy az idősebbek is szeressék, ha megtetszik nekik (pl. /me, a Digimon fan, de a Beyblade-t ki nem állhatom)
A Yu-Gi-Oh-ban viszont kártyáznak... De az imént megint nem mondtam semmi sértő jellegű dolgot(remélem), ha igen akkor viszont gomen ::jbow:: Ez csak egy hülye véleményem, nem kell komolyan venni.... ::vic::
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Semmi gond ::jeye:: Csak különbözik a véleményünk, az meg elő szokott fordulni. A YGO-ról annyit még, és végleg befejezem, hogy a kártya a manga/az 1. sorozat (van egy másik, más stúdió csinálta, és a manga kb.első 60 fejezete) elején a kártya nem is játszik fontos szerepet, a kártyázás csak később került a központba és az mostani stúdió ezt maximálisan kihasználta.
Kép
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Na látod, én csak Tv-ben láttam az animet és erről alakult ki a véleményem, attól még a manga jó lehet.. :hee:
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

:goodpost: Arról nem is beszélve, hogy az a változat, ami nálunk+szinte mindenhol fut, az amerikai alapján készült, az meg a japánhoz képest meg van vágva, és néhány helyen a szinkronban mondott szöveg nagyon köszönőviszonyban sincs az eredetivel, ja meg a fél szereplőgárdának angol nevet adtak (vagy az eredetileg angol nevét megváltoztatták, amire csak azt tudom mondani: :dirr: ) ::jwar::

És most már tényleg befejeztem a YGO-témát :drop:
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Maron írta: az amerikai alapján készült, az meg a japánhoz képest meg van vágva

Nem hiszem, hogy a kivágott jelenetek átértékelnék...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tokubei írta:
Maron írta: az amerikai alapján készült, az meg a japánhoz képest meg van vágva

Nem hiszem, hogy a kivágott jelenetek átértékelnék...

Sztem igen. Spec. nem köt le a Yu-Gi-OH!, nem is néztem, de pl. a Digimon esetében ég és föld a japán és az amerikai, vagy a magyar változat. A "nagyfilm" három nagyfilmből lett összevágva olyan szinten, hogy alig lehetett érteni, miről van szó. A a 3. filmnek a felét kivágták, amin néztem egy nagyot... ha valakinek nem jön be vmelyik anime a fent említettek közül, az nem baj, egyéni ízlés. De volt már olyan emberrel dolgom, akit meggyőzött pl. a Digimon v. a Yu-Gi-OH! japán változata. Én nem vagyok main-stream ellenes. Belenézek, ha tetszik, nézem tovább, ha nem, akkor nem. Ennyi.
Nem köt le a Yu-Gi-OH!, de nem tartom rossznak. A Beyblade viszont nálam határozottan a rossz kategória. A Digimon első két sorozatát szeretem, sőt, imádom. A Tamers-t nem, a Frontier-t pedig még nem láttam. A Pokémon-ból pedig a játékot szeretem.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nálam anno úgy volt, hogy pokemonbol megnéztem 3-4 részt, aztán rájöttem, hogy engem nagyon nem köt, és ugyanez volt a yugionál is.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Yu Gi Oh, Pokémon és hasonlók hegyén túl, nekem azért személy szerint lenne pár "nem szeretem" anime. Itt van pl. a Koi Kaze! OLvasom róla a neten, hogy dráma+romantik... :shock: Te jó ég, hová tették a szemüket? :mad: Nekem inkább gyomorfelkavaró...habár ízlések és pofonok! Tényleg, kiváncsi lennék, hogy ki látta és tetszett-e neki?
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Merma írta:A legrosszabb anime díj nyertese nálam :Slayers!!! Sablonos és unalmas...
én eddig 17 részt láttam 3*-os nekifutásra és mindegyik végén elaludtam
ez nem az animéről mond el valamit, ez az én és ezen anime kapcsolátáról, aki meg élvezi az hadd nézze :D
Merma írta:Amúgy senki ne véleményezzen egy Anime-t amíg végig nem látta!
Én se szerettem, az X-et, de végignéztem és bejött :) Nagyon bejött!!
nagyon igyaz ANIMENÉZÉS FŐSZABÁLYA 1.

amcsi írta:- Lain - Csak pár részt láttam belőle, és unalmas, meg nincs semmi értelme, legalábbis addig, és nem is vagyok nagyon kíváncsi rá
- Neon Genesis Evangelion - Nagyon lassú, értelmetlen, sokmindenre nem derül fény, mondjuk a 80%-ára
miket említessz együtt :| /// OMG LOOOL LOL lol

látom gondod akad azokkal az animékkel, amin gondolkodni kell , esetleg az alkotók a saját fantáziádra/értelmezésedre bíznak dolgokat, és nem feltétlenül szájbarágnak
-ezeket ilyenre csinálták- Lain nem egy kisiskolásról szól, aki még emailt írni sem tud, megsúgom, ha nem is akarod, akkor nem is fogod meglátni mi a jó benne
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

ein írta:
Merma írta:Amúgy senki ne véleményezzen egy Anime-t amíg végig nem látta!
nagyon igyaz ANIMENÉZÉS FŐSZABÁLYA 1.
Nem, nem igazan. Altalaban mar az elso par resz utan kiderul, hogy egy anime olyan-e, ami az embernek bejon vagy nem... es ha nem jon be, akkor miert eroltessem a vegignezest, mikor 1) semmi kedvem hozza, 2) tudom, hogy utalni fogom? Csak hogy utana elmondhassam, hogy "kaki volt"? Raadasul az elso par resz eleg sokat el tud mondani egy animerol - ha mondjuk tele van fanszervice-szel meg ecchi poenkodassal, akkor abbol mar latom, hogy az az anime nem fog tetszeni nekem, akarmilyen hudezsenialis sztori lesz belole. *shrug* Ha az elso par resz alapjan se a sztori, se egyetlen szereplo sem erdekel, abbol mar igenis leirhatom a cuccot erdektelenkent.
ein írta:
amcsi írta: - Neon Genesis Evangelion - Nagyon lassú, értelmetlen, sokmindenre nem derül fény, mondjuk a 80%-ára
látom gondod akad azokkal az animékkel, amin gondolkodni kell , esetleg az alkotók a saját fantáziádra/értelmezésedre bíznak dolgokat, és nem feltétlenül szájbarágnak
OMG LOL ELJEN A NAGYKEPUSKODES? >__> A Laint nem lattam (leirasok alapjan nem is erdekel kulonosebben), de kepzeld, az Eva nekem se tetszett, marpedig en szeretem azt hinni magamrol, hogy kedvelem az elgondoltato cuccokat. Az Eva velemenyem szerint pozor, atgondolatlan, joreszt ertelmetlen, es az elvakult rajongoi a legidegesitobbek koze tartoznak, akiket valaha lattam. Az egyetlen ok, amiert vegigneztem az Evat, az az volt, hogy kivancsi voltam, mi tortenik Asukaval :P
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

mufurc írta: Nem, nem igazan. Altalaban mar az elso par resz utan kiderul, hogy egy anime olyan-e, ami az embernek bejon vagy nem... es ha nem jon be, akkor miert eroltessem a vegignezest, mikor 1) semmi kedvem hozza, 2) tudom, hogy utalni fogom? Csak hogy utana elmondhassam, hogy "kaki volt"? Raadasul az elso par resz eleg sokat el tud mondani egy animerol - ha mondjuk tele van fanszervice-szel meg ecchi poenkodassal, akkor abbol mar latom, hogy az az anime nem fog tetszeni nekem, akarmilyen hudezsenialis sztori lesz belole. *shrug* Ha az elso par resz alapjan se a sztori, se egyetlen szereplo sem erdekel, abbol mar igenis leirhatom a cuccot erdektelenkent.
képzeld, én pl. sokszor tapasztaltam, hogy már jópár rész elteltével 180 fokos fordulatot vesz az egész...csak úgy felhoznám a Trigunt, ami eléggé más az elején és a végén...
és igen, ez volt a napi, sőt évi nagyképűség adagom :-P
és elképzeltem, hogy nem tetszett neked az EVA :D
és nem tartozok az EVA elvakult rajongói táborába, csak azért nem kell lehordani valamit, hogy "énakkorsemkövetemeatömeget" (akinek nem inge...)
és ez egy hatásos retorikai ismétlés :dirr:

pozor...nem igazán fogom, mit értessz ez alatt :oops: büntetésből dobjanak be 2000 SM cosplayes közé :weh:

de remélem :roll: nem bántlak meg azzal, hogy más a véleményem
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Itt egy újabb példa...

Bakuretsu Tenshi... Tökre király volt az eleje, az opening meg előtte levő bevezető olyan volt, hogy össze fo*tam magam... tényleg nagyon jó volt... aztán az 1. rész, úgy végződött, hogy elrabolták az egyik csajt, a 2. részben meg visszaszerezték... és megint...3. részben elrabolták ugyanazt a csajt, és a 4.ben viszaszerezték... 5 és 6. sem volt külömb, csak az ellenség és a helyszín változott a story nem nagyon...ekkor jött a tipikus 180° és aztmondtam, jó ezt nem nézem meg... de vhogy mégis tovább mentem és a 15. részben MEGINT EGY 180° és végre beindult a story, (Mondjuk igaz, elég későn de) ismétlések nélkül... szal, nem tom mit tartogat a maradék 7 rész amit nem láttam a 26ból, de idáíg sok sok fordulat volt... ezt csak azért mondtam, mert pl a Haiban Renmei első 5 része is TELLJESEN elétér a maradék 8tól..

Szal ismered a CSOKÍTÓ szlogent :D Ne itélj elsőre...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

ein írta:képzeld, én pl. sokszor tapasztaltam, hogy már jópár rész elteltével 180 fokos fordulatot vesz az egész...csak úgy felhoznám a Trigunt, ami eléggé más az elején és a végén...
Nekem a Trigun az elso epizodtol az utolsoig tetszett... es a magam reszerol nem gondolom, hogy 180 fokos fordulat volt. Csak volt egy sztori, ami a vege fele nem olyan hepihepi vidam volt, mint az elso ot resz. De pl. a Trigunnak az elso epizodjatol lattam, hogy ez nekem tetszik.
ein írta:de remélem nem bántlak meg azzal, hogy más a véleményem
Ha ha, way to miss the point? Lenyeg: ne sajnalj le valakit csak azert, mert nem tetszik neki vmi, ami szerinted zsenialisesfantasztikus. Szerinted meg csomo mas ember szerint az Eva omgrulz, szerintem es meg csomo mas ember szerint is jobbara ertelmetlen szimbolumhegy. Melyikunk a hulyebb? :P
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

jah akkor egyértelműen én :-P

Nekem pl elég nagy fordulat egy animében, ha az eleje hippiheppi, és a 5-6 felé kiderül, hogy igazából miről szól. De hát, ez már csak az én hülye gondolkodásom...miért mi lenne meglepő neked? Ha a z 5-6 részben kiderül, hogy igazából élőszereplős? 0o

Na most, ha valaki pl csak az első pár részt nézi meg a Trigunból akkor azt vághatja le, hogy valami idiótát lőnek ötezren, de mégse találják el.
De úgy látszik hogy a te álláspontod megváltoztathatalan, ezért nem is vesződöm tovább mufi-hime*shrug*sama
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

mufurc írta:Nekem a Trigun az elso epizodtol az utolsoig tetszett... es a magam reszerol nem gondolom, hogy 180 fokos fordulat volt. Csak volt egy sztori, ami a vege fele nem olyan hepihepi vidam volt, mint az elso ot resz. De pl. a Trigunnak az elso epizodjatol lattam, hogy ez nekem tetszik.
a 180 fok szerintem is jogos, ugyan nem a történetben, hanem az egésznek a hagvételében, hangulatában. (Nekem egyébként éppen nem tetszett az eleje, de így legalább ismét bebizonyosodott, hogy a türelem játékterem.)
mufurc írta:Szerinted meg csomo mas ember szerint az Eva omgrulz, szerintem es meg csomo mas ember szerint is jobbara ertelmetlen szimbolumhegy. Melyikunk a hulyebb? :P
Szerintem meg jobbara ertelmetlen szimbolumhegy, és ettől függetlenül (vagy részben épp ezért) omgrulez (bár én nem ezeket a szavakat használnám). Na, én nyertem?
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

ein írta:miért mi lenne meglepő neked? Ha a z 5-6 részben kiderül, hogy igazából élőszereplős? 0o
Asse rossz, de nemeerted, szivem. A Trigunnal nem erezni annyira a valtast (legalabbis annak, akinek kezdettol fogva tetszik), mert folyamatosan darkult be a dolog, nem az volt, hogy egyik epizod meg hepihepi funfun, a masikban mar tomegmeszarlasok premier planban. Nekem meglepo peldaul a Narutaru, amibol elso resz kawaii gyerekanime, a kovetkezo nehany aranyos bar kicsit weird, aztan jon a full-out weirdness, nihilizmus es brutalitas, mindvegig a rettenetesen kawaii, SD-hegy openinggel. :P Vagy a FMA, amiben az a bizonyos hetedik epizod kb. gyomorbarugas volt az elozok utan. Meg hasonlok.
ein írta:De úgy látszik hogy a te álláspontod megváltoztathatalan, ezért nem is vesződöm tovább mufi-hime*shrug*sama
Dragam, vajon mi a budos feneert kene megvaltoztatni az allaspontomat? Csak mer' te mondasz valamit, attol ennekem meg kene vilagosodnom, es magam mogott hagynom eddigi utamat, melyet csak tevedesbol valasztottam? Vagy mi? Olyan nem lehet, hogy te elmondod a velemenyedet, en az enyemet, aztan megegyezunk annyiban, hogy hat ebben nem ertunk egyet? :wwall:
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése