Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem akkor sem jön be a One Piece. Amit láttam belőle az nem tetszett. De hát ki ezt szereti, ki azt. Nem vagyunk egyformák. Narutot is 15 részig bírtam nézni, aztán elegem lett belőle.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nahát... én az FMA-val voltam úgy, h elkezdtem nézni, fel sem tűnt, hogy milyen sok része van és úgy a 18-19. rész környékén kezdett derengeni, hogy ennek már soha sem lesz vége? :shock: nem mondom, h nem tetszett, de én annyira beleuntam...
Avatar
KuCz
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.06.09. 18:20
Tartózkodási hely: na ez egy jó kérdés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KuCz »

Ez a topic csak azért van, h az emberek felidegesítsék a másikat.... :roll:
FMAt "szidni".... abban csak a túl sok poén volt rossz..... persze ezek megint egyéni vélemények, szal :D
Amúgy én nme útálok semmit, meg max nme nézem meg azt, ami nme érdekel... de most hiába töröm a fejem, a Pokemonon kívül semmilyen rossz anime nme ugrik be... :cool:
--!!-E-project-!!--

Where's the end?
My final end
The final breath
My final breath
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

KuCz írta:Ez a topic csak azért van, h az emberek felidegesítsék a másikat....
Egen. >_> Sz'al az FMA lehet, hogy hosszú azoknak, akiknek csak 13 epizódig terjed a figyelmük, de hogy ettől rossz lenne...? (Jézusom, van részletesen kifejtett történet és karakterfejlődés! Fuj!) Eh.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Yukimura írta:Szerintem a plastic little, a blood the last vampire hirtelen ennyi. A szart végig sem nézem, de egyébként is kevés van belőlük(szerencsére).
A blood the last vampire az egyik kedvencem!
Már nagyon várom a folytatását a Blood+-t :drop:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem pl. még az Excel Saga és a Shin-chan sem tetszik.
Kép
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Andro írta:Nekem pl. még az Excel Saga és a Shin-chan sem tetszik.
Nekem sem, viszont nem is sorolnám a legrosszabb animék közé :wink:

Az én szótáramban a legrosszabb anime a Pokemon, Dgimon és a Bai Blade...
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Én is ezeket emelném ki..... De az a legrosszabb, hogy a pokémonnal, digimonnal és a többivel kezdődöt az anime iránti szeretetem... és most ha visszagondolok... én valaha még szerettem is ezeket a borzadájokat...
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Shinji írta:Én is ezeket emelném ki..... De az a legrosszabb, hogy a pokémonnal, digimonnal és a többivel kezdődöt az anime iránti szeretetem... és most ha visszagondolok... én valaha még szerettem is ezeket a borzadájokat...
Ugyan így vagyok vele :D
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

A Digimon nem rossz és a BeyBlade sem. De a Pokemonnal egyet tudok érteni. És anno én is szerettem, de ma már ki nem állhatom.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

KuCz írta:Ez a topic csak azért van, h az emberek felidegesítsék a másikat.... :roll:
FMAt "szidni".... abban csak a túl sok poén volt rossz.....
Aki ilyeneken felidegesíti magát :roll: nekem eszem ágában sem volt "szidni" még idezőjelesen sem ^^ azt sem mondom, h rossz, csak nekem egy kicsit tényleg túl hosszú... élveztem egészen a 18. epizód környékéig... aztán a könyökömön kezdett kijönni az egész [kivétel egyenruhák], de ettől még nem mondom, h rossz ^^ és valószínüleg azoknak, akik nem szeretnek bele igazán a legelején [annyira, mint pl mufurc], lehet, hogy a vége kínkeserves lesz...

A Pokémont meg az "ilyeneket" spec én sem csípem...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Shinji írta:De az a legrosszabb, hogy a pokémonnal, digimonnal és a többivel kezdődöt az anime iránti szeretetem... és most ha visszagondolok... én valaha még szerettem is ezeket a borzadájokat...
Először is, miért baj, hogy ezekkel kezdted az animézést? Én a Sailor Moon-al, és bár azóta láttam sok jobb animét, mai napig kedvenc minden hibájával együtt, ahogy a Digimon is, meg még sok más. A Pokemon már engem se érdekel, csak a játék meg a moviek.
Másodszor miért borzadájok? Nem tetszenek, a Beyblade nekem se, de azoknak, akik annyi idősek, mint mi annó, ez tökéletes kezdés. Most őszintén, ki adna egy 10-12 éves gyerek kezébe egy EVA-t, Hellsing-et vagy akár egy Kiddy Grade-et, én biztos nem.
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Hát nem tudom...Ez a kinek a pap kinek a paplan effektus. Szerintem a Digimon nem egy rossz sorozat igaz, már én is eléggé vontatottnak éreztem az utolsó 2 szériát. Persze más kérdés,hogy van akinek tetszik. Ez van. Nem mondom,hogy most is imádom mint anno,de ha elém tennék az első 2 sorozatot simán megnézném (Az SM-el is így vagyok). A Pokémon meg...hát attól a plafonon tudok lenni. Nálunk az osztályban az volt a divat,hogy Yay Pokémon, fúj Digimon az csak utánzat... -_-
A BeyBlade nekem sem tetszik,de meglepő volt,hogy az alsótagozatosok az előző suliban Beyblade-del játszottak.
Az FMA meg jó és szerintem nem annyira hosszú és simán végig lehet nézni. (Persze nem egyhuzamban mert akkor az ember beangsttel nagyon)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Konomi írta:és valószínüleg azoknak, akik nem szeretnek bele igazán a legelején [annyira, mint pl mufurc], lehet, hogy a vége kínkeserves lesz...
Én sem a legelején szerettem bele... sőt, a legelején éppenhogy húztam a számat (még a fórumra is írtam), hogy mit akar a Bones ezzel a Wolf's Rain után. De láttam, hogy van egy érdekes alapszitu, érdekes karakterek, és az egész nem volt annyira unalmas vagy sablonos, hogy abbahagyjam. Aztán úgy pár rész múlva már látszott, hogy több van ebben a cuccban, mint amennyit az ember erső pillantásra kinézne belőle.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
KuCz
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.06.09. 18:20
Tartózkodási hely: na ez egy jó kérdés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KuCz »

Nme húztam fel magam, meg úgy általában gondoltam ezt a dolgot... :D
Amúgy az FMAval én komolyan úgy voltam, h nagyon frankón kezdődött (mikor Al és Ed az anyjukat transzmutálták) na ott kirázott a hideg.... aztán bejött az a rész, h a sivatagban elkezdi Ed kergetni Al-t.... na már ott éreztem, h ez így nme 100% os cucc... :roll:
Talán ha nincs benne annyi hülye poén, akkor egy szinten lenne nálam az NGE-vel...
Na, eről ennyit, nincs tovább! :wink:
--!!-E-project-!!--

Where's the end?
My final end
The final breath
My final breath
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Na hát azért elég sok különbség van NGE és FMA között, először is az, hogy szerintem az utóbbi klasszisokkal jobb ^^ és mivel témájukban eléggé különböznek és nem is kíséreltem volna meg az összehasonlítást/ egy lapon említést... de szerintem végülis egyik sem rossz, szal nincs nagyon keresnivalójuk ebben a topicban ^^ de ez csak szerény magánvélemény...
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Konomi:
Hát erre az FMA-s dologra nem mondok semmit, de mufurc szépen kifejtette amit én is mondani akartam. ^^"
Ha nem tetszik, akkor tényleg ne nézd, bár nézhetted volna tovább is, mert akkor kezdett csak igazán érdekes lenni. :wink:

Kucz:
A poénok kellenek...sok benne a szomorú és megrázó jelenet, aztán a következő vagy az azután rész jóval vidámabb, és ha az ember egyszerre néz több részt...vidításképp szerintem jó. :wink:
Ehhez az animéhez meg illenek is a poénok, csak rá kell nézni szegény kicsi Edre, milyen aranyos karakter. ^^ ( főleg amikor mérges :dirr: )
Bocsi az offért.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

39-es részig jutottam... akkor volt az a pont, hogy nincs tovább...
De egyszer majd szeretném végignézni... csak most még tele van vele a ...
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Shinji írta:De az a legrosszabb, hogy a pokémonnal, digimonnal és a többivel kezdődöt az anime iránti szeretetem... és most ha visszagondolok... én valaha még szerettem is ezeket a borzadájokat...
De miért? A Digimon-t mai napig szeretem (Tamers rulz), Pokémon-t is láttam, akkor jó volt. Jah, hogy azóta ott az EVA. Én is láttam, mégsem sajnálom, hogy megnéztem (pedig megtehetném, nekem NAGYON nem tetszett). Az anime sem csak komoly cuccokból áll, kell egy kis szórakozás. :wink:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

A legtöbben a Pokemonnal és a Digimonnal kezdték az animézést és ebben nincs semmi rossz. Én is néztem ezeket, pedig akkor sem voltam már 10-12 éves.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem tudom, én általános iskolás voltam, akkor még bírtam nézni, de most már nagyon kész. XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Shinji írta:De az a legrosszabb, hogy a pokémonnal, digimonnal és a többivel kezdődöt az anime iránti szeretetem... és most ha visszagondolok... én valaha még szerettem is ezeket a borzadájokat...
pedig a Digimon az jó... azt szeressük... de a pokémon az már lejárt téma... hmmm...én pl a Bleachet nem kedvelem... pedig mindenki asszongya hogy jó... :roll:
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Szerintetek a pokémon ill. hasonszőrű társai (értem ezalatt az általában mindekni által ismert animéket, amiket pl. itthon magyarul is leadnak, közszájon forognak, stb. ) miatt lehet az, hogy áltatlában (saját megfigyelés szerint), aki nem nagyon ismeri az animéket, ill. nem ismer mást, az irtózatos baromságnak gondolja az egészet?
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Ez egyértélmű. Igen,ezek miatt. Szerintem legalábbis
Kép
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Viszont akkor tényeg kár, hogy nem jut el több hozzánk az igényesebb fajtából, és azt sem értem, hogy egyáltalán miért ezek a pokémon-félék járják be a világot elsőként. :roll: Ok, az is igaz, hogy nem az anime az egyetlen, ami megszenvedte ezt ...
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Válasz küldése