Anime openingek, endingek

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A szezonosak közül a (a Moon Pride mellett of course) nekem a Gekkan Shoujo Nozaki-kun openingje tetszik. Ezt a sorozatot nézi egyébként valaki? Jófajta agymenés. XD

Az új Kuroshitsuji sorozat openingje is jó, maga a zene annyira nem fogott meg, de így videóval együtt nagyon eltalálták.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kyaaaa, Kuragehime OP! ::jeye:: Oké, lehet hogy a csaj hangja sokakat ki fog készíteni, de maga a videó szerintem zseniális. Mármint ennyire konkrét filmes utalásokat régen láttam már animében.
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

A Sunrise-nál nem sokan értenek jobban az önlopáshoz. XD Cross Ange opening (az end is hasonlóan gundam utánérzésű, de nem ennyire, és lájtosabb). Szeretem Nana hangját, szóval ez a zene se rossz, de nem is kiemelkedő (idővel úgyis jobban ráfüggök).
Még a képekhez annyit, hogy továbbra is kár, hogy az egész alakos pucér képeknél cenzúráznak... vagy ne legyenek vagy legyen normálisan minden megrajzolva :vigyor: (nem akkora tragédia... legalább nem kéne ilyen Ken babákat nézni, mintha a közönség az óvodás korosztály lenne... ez amúgy helyenként a 80-as években is jobban működött az animékben). xd No persze attól, hogy én itt magamban nyafogok rajta, semmi sem fog megváltozni. :hammer:
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Madan no Ou to Vanadis OP Legalább ez már kapott normális openinget az első részben. Nekem tetszik a zenéje és a képi világ se rossz.

Inou Battle wa Nichijou kei no Naka de OP Kis cuki dal, de van dinamikája. Annak nagyon örülök, hogy a Trigger inkább a Little Witch Academiát vette alapul, amikor elkészítették a karakter rajzokat. :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:A Sunrise-nál nem sokan értenek jobban az önlopáshoz. XD Cross Ange opening (az end is hasonlóan gundam utánérzésű, de nem ennyire, és lájtosabb). Szeretem Nana hangját, szóval ez a zene se rossz, de nem is kiemelkedő (idővel úgyis jobban ráfüggök).
Még a képekhez annyit, hogy továbbra is kár, hogy az egész alakos pucér képeknél cenzúráznak... vagy ne legyenek vagy legyen normálisan minden megrajzolva :vigyor: (nem akkora tragédia... legalább nem kéne ilyen Ken babákat nézni, mintha a közönség az óvodás korosztály lenne... ez amúgy helyenként a 80-as években is jobban működött az animékben). xd No persze attól, hogy én itt magamban nyafogok rajta, semmi sem fog megváltozni. :hammer:
1. Az opening rulez! :D

2. Az önlopással kapcsolatban teljesen igazad van, de szerintem ezzel a magamfajtákra játszanak, vagyis azokra, akiket a Gundam univerzum ugyan totál hidegen hagy, viszont apró módosításokkal azonnal fogyaszthatóvá tehetik számukra is ugyanazt a koncepciót, amit a Gundamnél is alkalmaznak már évtizedek óta. Szal ez valahogy így néz ki:

Sunrise: CODE GEASS! Vannak benne...MECHÁK! Meg egymás ellen harcoló birodalmak!

Titkos: *ásít*

Sunrise: Mondtuk már, hogy beleraktunk egy palit, akinek "varázsszeme" van és szemkontaktus útján képes agyat mosni?

Titkos: AZONNAL TÖLTÖM!

Úgy látom, hogy ennél is hasonló helyzet alakult ki. XD

Sunrise: Gundam mechák! Meg ismét itt van a herceg(nő), akit kiűzettek birodalmából!

Titkos: Oké, de ez eddig kissé ilyen "Code Geass csajjal" kezdés...

Sunrise: Jajj, hát hogy felejthettük el, hogy SÁRKÁNYOK ELLEN HARCOLNAK, meg MANÁT HASZNÁLNAK???

Titkos: Oké, ha így elsőre nem is ájultam el tőle, legalább azt elértétek, hogy elkezdjem letölteni. :D

Szóval a Sunrise többségében ért hozzá, hogyan kell engem behúzni a csőbe és biztos, hogy ez a "technikai" nem csak nálam működik. XD

3. A cenzúrával kapcsolatban szintén csak egyetérteni tudok. XD
Rui-chan írta:Madan no Ou to Vanadis OP Legalább ez már kapott normális openinget az első részben. Nekem tetszik a zenéje és a képi világ se rossz.
Azért amikor a rózsaszín loli két csapással két izomkolosszust vág le és közben a szeme sem rebben, kiszaladt a számon, hogy "Ó, persze, meg a.... *cenzúra*!" :dirr:
Rui-chan írta:Inou Battle wa Nichijou kei no Naka de OP Kis cuki dal, de van dinamikája. Annak nagyon örülök, hogy a Trigger inkább a Little Witch Academiát vette alapul, amikor elkészítették a karakter rajzokat. :vigyor:
Majd szólj már, ha látod fórumokon, hogy a nagy Gainax/Trigger-fanboyok ehhez az egészhez mit szólnak. XD Baromira érdekelne, hogy a szerintük "formabontó, polgárpukkasztó és egyedi" cég KyoAni-vá való transzformálódása hogyan érintette őket. :lol: (Hasonlóan vicces lehet, mint amikor a KyoAni jött ki a Free!-vel és az otakuk a kardjukba dőltek ilyen dumák kíséretében, hogy: "A KyoAni elárult minket! T___T" XDDD)
Kép
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Androsama »

"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:Majd szólj már, ha látod fórumokon, hogy a nagy Gainax/Trigger-fanboyok ehhez az egészhez mit szólnak. XD Baromira érdekelne, hogy a szerintük "formabontó, polgárpukkasztó és egyedi" cég KyoAni-vá való transzformálódása hogyan érintette őket. :lol: (Hasonlóan vicces lehet, mint amikor a KyoAni jött ki a Free!-vel és az otakuk a kardjukba dőltek ilyen dumák kíséretében, hogy: "A KyoAni elárult minket! T___T" XDDD)
Én ugyan nem vagyok egy elvetemült fan, de személy szerint nyilván nem tetszik, mert nem az ilyen animék miatt szeretem a stúdió munkásságát, hanem a másik feléért. =) Egyébként semmi újdonság nincs benne, Gainaxéknek régen is voltak hasonló, sőt ennél sokkal loli fanserviceosabb animéik. Főleg a Shaft-al közös munkáikra gondolok itt, mint a He is My Master. Vagy ott volt a tavalyi Stellás animéjük, ami egy ilyen Girls und Panzer szerűség lett volna, csak tankok helyett airsoft fegyverekkel.

Most úgy néz ki, a Trigger is ezt a taktikát fogja alkalmazni, hogy nyújtunk ezt is, meg azt is. Mindenesetre amíg nem kerül túlsúlyba, addig én el tudom nekik nézni, manapság már amúgy se sok stúdió ússza ezt meg.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Sunrise: CODE GEASS! Vannak benne...MECHÁK! Meg egymás ellen harcoló birodalmak!

Titkos: *ásít*

Sunrise: Mondtuk már, hogy beleraktunk egy palit, akinek "varázsszeme" van és szemkontaktus útján képes agyat mosni?

Titkos: AZONNAL TÖLTÖM!
Ezen hangosan felvisítottam. :lol: Még szerencse, hogy senki nem ébredt fel a házban. XD
Titkos írta:Majd szólj már, ha látod fórumokon, hogy a nagy Gainax/Trigger-fanboyok ehhez az egészhez mit szólnak. XD Baromira érdekelne, hogy a szerintük "formabontó, polgárpukkasztó és egyedi" cég KyoAni-vá való transzformálódása hogyan érintette őket. :lol: (Hasonlóan vicces lehet, mint amikor a KyoAni jött ki a Free!-vel és az otakuk a kardjukba dőltek ilyen dumák kíséretében, hogy: "A KyoAni elárult minket! T___T" XDDD)
Hazai körökben ugyan még nem sok visszhangja volt az animének, de MAL-on belenéztem az első rész topicjába és ott olyanokat írtak, hogy "generic cucc", meg a "Trigger biztosan csak pénzt akar szerezni a következő sorozatához", szóval ja megvannak már a sértődött emberek. Persze azért olvastam olyanokat is, hogy "egyébként a Kill la Kill is elég generic". XDDD Egyébként nem tudom mit vannak úgy oda, az animáció szerintem kapásból jobb és folyamatosabb volt, mint a KLK esetében. Maga a dizájn sem olyan full moe KyoAni stílusú, nekem kifejezetten tetszik.

Amúgy meg epic Kiseijuu OP is epic. :cool: Ahhoz képest, hogy a Fear and Loathing in Las Vegas stílusa eléggé messze áll tőlem, már tönkretettem az ismétlés gombot YouTube-on. XD
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Magic Kaito 1412 -> Ez volt az első sorozat amivel bepróbálkoztam az aktuális szezonból, és kapásból azt az openinget tette le az asztalra amit eddig szezonális kedvencnek neveznék a részemről (Parasyte OP-ja sincs olyan sokkal lemaradva, de mégiscsak a Kaitoé az ami teljesen betalált).
Kép Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Dodgers írta:Magic Kaito 1412
Ez olyan, mintha Detective Conant és Tuxedo Kament keresztezték volna. Amúgy erről az animéről nem tudok semmit, de tényleg jó lett az openingje.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dodgers írta:Magic Kaito 1412 -> Ez volt az első sorozat amivel bepróbálkoztam az aktuális szezonból, és kapásból azt az openinget tette le az asztalra amit eddig szezonális kedvencnek neveznék a részemről (Parasyte OP-ja sincs olyan sokkal lemaradva, de mégiscsak a Kaitoé az ami teljesen betalált).
Tényleg jó lett, bár az endingje nekem még jobban tetszik. :) Egyébként a legnagyobb meglepetés nekem nem a jó zenék voltak, hanem hogy egyáltalán megcsinálták végre a sorozatot. XD A fanok évek óta rágták emiatt a stúdiók fülét, de úgy voltam vele, hogy ha eddig nem reagáltak, most már minek, erre így tök random szembejött velem YouTube-on az openingje, hát rendesen meglepődtem. :D (Sőt, valahogy a szezonos charton sem szúrta ki a szemem, hogy indul egy Magic Kaito anime ősszel, na mindegy.)
Rui-chan írta:
Dodgers írta:Magic Kaito 1412
Ez olyan, mintha Detective Conant és Tuxedo Kament keresztezték volna. Amúgy erről az animéről nem tudok semmit, de tényleg jó lett az openingje.
Stílusra tényleg, foglalkozását tekintve pedig Arsene Lupin. :D Egyébként így első körben annyit érdemes tudni a cuccról, hogy a Detective Conan mangakájának egyik korábbi műve, konkrétan a DC elindulása előtt ezt rajzolta, csak aztán a DC körüli hisztéria miatt kénytelen volt masszívan arra a címre ráfeküdni, így Kaitót hanyagolnia kellett egy darabig. Azóta mintha kijött volna ebből is pár új fejezet, de szerintem érdemben max akkor fog folytatódni a Kaito manga, ha a DC végre valahára befejeződik, ami még szintén a jövő zenéje. ^^" Viszont ennek a párhuzamos futásnak, annyi előnye mindenképp volt, hogy a Conanban jó pár epizódban feltűnt Kaito Kid, hol ellenfélként, hol segítőtársként. :D (Ha jól rémlik, ezek nem csak anime original epizódok voltak, nem egy a mangában is szerepelt, ami már csak azért sem meglepő, mert a mangakának Kid a kedvenc karaktere. XD) Az meg külön vicces, hogy a DC alapján Kid ilyen Gary Stu coolcsávónak tűnhet, aki számára nincs lehetetlen, a Magic Kaitóban viszont (mivel az ő szemszögéből látjuk az eseményeket), kiderül, hogy egy csomó esetet csak azért úszott meg, mert épp rohadt nagy mákja volt, meg amikor épp nem valami nagyjelenete van, akkor simán képes dolgokat elbénázni. XD
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Még egy szezonos Op/Ed-re se függtem rá az általam nézettek közül, bár több is okés (szóval lehet ezekből még későbbi linkelés). Mindegy. De ma nézelődtem az idei DB Kai repertoárjában, és a 2. ending Aahhhh :oops: Ezek után nem is tudom, hogy ne fangirlködjem szét az agyam. :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:De ma nézelődtem az idei DB Kai repertoárjában, és a 2. ending Aahhhh :oops: Ezek után nem is tudom, hogy ne fangirlködjem szét az agyam. :vigyor:
Jó is ez. :) Nem úgy, mint ez. Mármint...AKB48-at felkérni, hogy közük legyen bármihez, ami Dragonball? "NOOORMÁÁÁÁLIIIS?" :dirr:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Hogy maradhatott ki az Argevollen OP a fangörlködésemből? :oops: Oké, a grafika semmi extra, csak néhány elemet raktak bele magából az animéből, aztán slussz, de a zene! Valahogy olyan erőteljes a hatása, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg. Tényleg elhiszem, hogy valami katonai induló/buzdító dal.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Hogy maradhatott ki az Argevollen OP a fangörlködésemből? :oops: Oké, a grafika semmi extra, csak néhány elemet raktak bele magából az animéből, aztán slussz, de a zene! Valahogy olyan erőteljes a hatása, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg. Tényleg elhiszem, hogy valami katonai induló/buzdító dal.
Fú te, ez tényleg nagyon király! :D
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Titkos: Jahh, ne is mondd, ráadásul pont a megunhatatlan első endinget váltották vele. :/ Persze Hironobut egyik se pótolja. <3 (Nem is értem neki vagy JAM Projectnek, hogy nem lett köze a Kaihoz.)

Rui-chan: Nálam katonás dalként a Sidonia OP-ja az, ami jó sokáig éllovas lesz... :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:Titkos: Jahh, ne is mondd, ráadásul pont a megunhatatlan első endinget váltották vele. :/
Ja, pedig abban pont az tetszett, hogy ennyi év után is milyen jól visszaadta zeneileg azt a bizonyos "Dragonballos" stílust. (Az openinggel együtt.)
Catrin írta:Persze Hironobut egyik se pótolja. <3 (Nem is értem neki vagy JAM Projectnek, hogy nem lett köze a Kaihoz.)
Fú, egy JAM Project számot én is el tudtam volna viselni DB zeneként, tényleg illene hozzá. :D Oké, én aztán nagyon értek ehhez, mivel tőlük eddig egyetlen számot hallottam eddig, na de az milyen szám! (Azonnal egyike lett az ilyen "all-time favourite" endingjeimnek.)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Catrin írta:Rui-chan: Nálam katonás dalként a Sidonia OP-ja az, ami jó sokáig éllovas lesz... :D
Igen, az is nagyon jó. :D Mellesleg DDR-en elég szívatós az ütemváltások miatt. XD
Titkos írta:Fú, egy JAM Project számot én is el tudtam volna viselni DB zeneként, tényleg illene hozzá. :D Oké, én aztán nagyon értek ehhez, mivel tőlük eddig egyetlen számot hallottam eddig, na de az milyen szám! (Azonnal egyike lett az ilyen "all-time favourite" endingjeimnek.)
Ha már JAM Project, akkor tudom ajánlani a Nobunaga the Fool második openingjét.

Meg természetesen F/SN-UBW sem maradhat ki, az OP és ED is nagyon bejön.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nem új, és minden bizonnyal amikor aktuális volt valaki biztos posztolta, de eszembe juttatta egy videó a minap, hogy ez milyen jó opening volt már.
https://www.youtube.com/watch?v=EtKBs3BbHGs
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^U, ezt már hallottam, valóban hangulatos.

Visszatérve még JAM Projectre, azért is említettem DB kapcsán, mert pont, hogy Kageyama Hironobu ("Mr. DBZ"XD) a frontemberük (így aktuális lehetett volna). Jó is, hogy Rui linkelte: NobuFool op tőlük a kedvencem. :D

Az új F/SN opnál pedig rám tört egy pár másodperces szomorúság, hogy "hol a Kalafina?", de azért megbékéltem, az endingben pedig végül meg is kaptam, szóval egy szavam nem lehet. XD
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ugyan az animét a mai napig nem néztem meg, az Itsuka Tenma no Kuro Usagi ED egyik nagy kedvencem. Az Umineko OP-ról jutott eszembe, kicsit hasonló a stílusa.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Ha már JAM Project, akkor tudom ajánlani a Nobunaga the Fool második openingjét.
Nem rossz, csak hogy is mondjam, nekem egy picit mintha "szét lenne esve", mintha folyamatosan változtatnák a stílusokat, vagy nem tudom... ^^"
Cruel Angel írta:Nem új, és minden bizonnyal amikor aktuális volt valaki biztos posztolta, de eszembe juttatta egy videó a minap, hogy ez milyen jó opening volt már.
https://www.youtube.com/watch?v=EtKBs3BbHGs
Egyik örök kedvencem. :) (Sőt, szerintem maga a sorozat sem volt annyira gáz, mint amilyennek sokan beállítják.)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Nem rossz, csak hogy is mondjam, nekem egy picit mintha "szét lenne esve", mintha folyamatosan változtatnák a stílusokat, vagy nem tudom... ^^"
Nekem pont azért jön be, mert a két Shingeki OP-hoz hasonlóan itt is be merték vállalni, hogy kicsi eltérnek a standard formától. Azért lehetett volna kicsit randomabb, de ez már csak az én véleményem. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-channal beszéltünk a Grenadierről a másik topicban és ha már ott dicsértem az első OP/ED párost, gondoltam, ide is belinkelem őket: OP1, ED1. Ez ilyen "az OP/ED legalább két szinttel feljebb van, mint maga a sorozat"-eset. XD Kb. mint ennél , ahol a sorozat annyira sem érdekelt, hogy egyáltalán belekezdjek, az openingje viszont kvázi "klasszikus" lett nálam. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime openingek, endingek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Még csak így tudom linkelni, de végre kijött a Shingeki movie openingje. Van hozzá dalszöveg fordítás (bár kicsit még kezdetleges).
Szerintem Revo már megint zseniálisat alkotott, de aki nem szereti a Linked Horizon random stílusát, inkább kerülje el messzire!
Kép
Válasz küldése