Melyik anime vége volt a legmegrázóbb? ~spoilerfest~

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nemrég láttam:The Eternity You Wish For.. Nem ezt vártam a végén.. De azért szép volt...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Kimi ga nozomu eien? Szerintem az nem megrázó vég volt, de nagyon szép. Egy csomót sírtam rajta. ^^" A Saikanón egyáltalán nem pl, de az jobban megrázott.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
aurin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.12.15. 17:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: aurin »

IloveRenji írta:en az egyetlen amin sirtam, meg kiborultam a Saishuukeiki Kanojo(She the ultimate weapon volt...)
de mintha nem nagyon lattam volna senkitol...nem ertem..csak nekem volt megrazo? :cry:
Nem csak, mi a parommal vegigbogtuk az uccso 1-2 reszt ::bawl::
Nekem amugy tetszett a vege, epp a furcsasaga volt jo. Es hetekig tarto mely elgondolkodasra kesztetett..
=^.^=
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

>Acosh< írta:Az INTERSTELLA 5555-t látta valaki?
Én azon hatódok+ ::bawl::
Én ma fogom megnézni! Ezek szerint akkor megéri :)
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

aurin írta:
IloveRenji írta:en az egyetlen amin sirtam, meg kiborultam a Saishuukeiki Kanojo(She the ultimate weapon volt...)
de mintha nem nagyon lattam volna senkitol...nem ertem..csak nekem volt megrazo? :cry:
Nem csak, mi a parommal vegigbogtuk az uccso 1-2 reszt ::bawl::
Nekem amugy tetszett a vege, epp a furcsasaga volt jo. Es hetekig tarto mely elgondolkodasra kesztetett..
Engem nem is a vége, hanem inkább Akemi története rázott meg...
Egyébként a sorozat maga nem tetszett annyira, mégis szünet nélkül végignéztem az egészet és rengeteget bőgtem rajta... most meg nem tudok szabadulni tőle... :eyes:
Kép
Avatar
Echlair
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.11.18. 13:58
Tartózkodási hely: Planet Medeya (bárcsak úgy lenne...)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Echlair »

Nagyon megrázó volt a Cowboy Bebop vége. Szegény Spike!!! :crazyy: ::bawl::
az igazság végül mindig győzedelmeskedik.
tehát aki túléli, annak van igaza...
HALÁLCSAPÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Amelia
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Kicsit OFF, de mivel nincs "Legmegrázóbb animejelenetek" topic, ide írom: Scrapped Princess: amikor az utolsó előtti rész végén a herceg leszúrja Pacificát. Na akkor nagyon megijedtem...

Amúgy továbbra is a Berserk viszi nálam a pálmát. Nagyon megrázó, de valamiért épp így tökéletes a befejezés. A Haibane Renmei is nagyon odavágott, de persze az már más kategória.

Ja igen, az újabban látott sorozatok közül az AIR szintén ide tartozik.
Echlair írta:Nagyon megrázó volt a Cowboy Bebop vége. Szegény Spike!!!
Szegény Vicious... :twisted:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Surci írta:Kicsit OFF, de mivel nincs "Legmegrázóbb animejelenetek" topic, ide írom: Scrapped Princess: amikor az utolsó előtti rész végén a herceg leszúrja Pacificát. Na akkor nagyon megijedtem...
Igen, az engem is odavágott... elég jól megcsinálták, az ember valahogy mindent várt, csak azt nem o_o. De egyébként sztem teljesen jó lett annak a vége (csak egy dolgot hiányoltam.. >_>).
Avatar
Komplikato
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.12.22. 18:44

Hozzászólás Szerző: Komplikato »

Úgy látom én sokkal liteosabb témákon is kiakadok mint ti, biztos túl kevés animet láttam és alacsony az ingerküszöbb nálam.

Azt hiszem nálam a biztosítékot a Haibane Renmei vágta ki nagyon, mikor az utolsó részben ... (Spoiler: kiderül végre, hogy végig NEM Rakka volt a főszereplő hanem Reki, és amit addig csak sejteni lehetett, hogy ronda halála volt, talán szándékos.
Persze ez is csak a felszín, az ahogyan kiderül a szereplők szándéka, meg a mondanivaló, az sziven ütött.
A másik ami erős hatással volt rám, bár nem ennyire, az a Lain végkifejlette, meg a kiscsaj tortúrája az értetlenségen, kétségbeesésen, ellenálláson, elfogadáson keresztűl. Fenomenális volt.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

*/me bólogat* Ez a kettő nekem is a szívem csücske (és nem csak angst szempontból)...

Most így rövidke animés múltamba visszatekintve azt hiszem az Air utolsó néhány része és a Fullmetal Alchemist egyik (korai) epizódja és a Grave of the Fireflies készített ki legjobban... Ezeken nem csak csendes 1-2 könnycseppes pityergés volt, hanem vörösre bőgtem a szemeimet és totál eláztattam a billentyűzetet...
(Persze ha tovább gondolkodnék biztos előjönne még egy két "totál ütős" anime...)
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nekem az egyik legmegrázóbb Élményem a Record of Lodoss War utolsó részében mikor meghal Ashram... Igazán nem kellett volna megölni ezt a karit, de ez a szép az ANimékben h fel merik vállalni a főszereplők kinyírását :)

Jaje, és bár nem legmegrázóbb vég, de legmegrázóbb kezdés az nekem az ELfen Lied "felütése" :D
Kép
Avatar
Neerson
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.02.05. 19:21
Tartózkodási hely: Cegléd-Budapest

Hozzászólás Szerző: Neerson »

DeluksZ írta:Szintén csak nagy kedvencemet, az Hoshi No Koe-t tudom felhozni példának. Nah az a nemsemmi anime!
Egész anime alatt tömték belém az információkat, erőltetett volt, a vége is. S ez nem a 25 perces művek egyenes következménye..

(NGE , ja)
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Lattam egy-ket animet, aminek tenyleg durvara volt veve a vege, de engem valahogy a Wolf's Rain vagy az End of EVA nem tudott erzelmileg ugy kizokkenteni, mint mondjuk a Now and Then, Here and There (pedig az relative happyend), vagy a Zeta Gundam es Victory Gundam vege (Katzu halala volt az elso alkalom, hogy egy anime nezese kozben okolbe szorult a kezem, pedig boven tulvagyok 100 sorozaton es filmen). Azthiszem egy ilyen befejezes akkor tud szolni nagyot, ha ismerted a szereploket, ezert lehet egy sztori utosebb, megsem szol akkorat. A Chrno Crusadenal nekem tipikusan ez volt a helyzet. Szep es meghato...de idegenek. A WR hasonlo, bar ott direkt van egy elidegenites, hiszen nem emberek.
Kép
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

A Slayers TRY vége nem volt annyira jó.
Szóval nem az hogy nem tetszett, de a Next vége sokkal jobb volt, mert az valahogy vidámabb volt, mert Martina és Zangulus összeházasodtak, a fénykard is megkerült... De itt csak az volt ari, amikor a Filia rinyált hogy nem akarja elpusztítani "szegény" Valgaavot, de aztán mégis megidézte Cefid (nemtomhogyírják)erejét és a Xellos aztmonta"Na ez az a Filia akit szeretek". ::hehe::

De nekem valahogy nem tetszett
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Nálam egyértelműen a berserk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

A Berserk tényleg elég kemény :) de említhetném a szentjánosbogarak temetőjét, a Kenshin-t, Battle Angel-t stb.... :shock:
Avatar
Dawe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2006.01.18. 16:47
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dawe »

Xellosgirl írta:A Slayers TRY vége nem volt annyira jó.
Pedig szerintem azé volt az egyik legjobb, amit eddig láttam. A legtöbb anime-ben az van, hogy nah, itt a vége, a jövőt találd ki. De itt le is zártak egy sorozatot, és be is mutatták, hogy mi történik velük a jövőben. Nekem tetszett :D
(Ha az A+on nézted, akkor...)
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

na ez az hogy az A+on néztem... :ossigh:
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Nálam itt a Full Moon wo Sagashite viszi a pálmát. Nagyon bejött. És a legjobb befejezéseknél is, de mint tudjuk mindig változhat az ember véleménye ^_^
Avatar
Amethyst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.04.16. 14:36
Tartózkodási hely: NERV
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amethyst »

Shuffle!.... nagyon nem erre számítottam az első részek után... eléggé Kanonos volt, ahogy hirtelen átment drámába.... de nekem tetszett :D Nem szeretnék spoilerekbe bocsátkozni, mindenki nézze meg maga ^^
KépKép
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Most legutóbb a Mai Otome vége...az annyira sz@r volt, hogy nagyon megrázott, 1 teljes napra el is ment a kedvem az anime nézéstől! :D
Kép
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Nekem a CB vége a legmeghatóbb az a+ - os animék közül ::bawl::
Na jó azért azon se sírtam el magam mert én nem vagyok az a sírós típus...ez van :roll:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Nekem talán ilyennek számít a Grave of the Fireflies :neutral:
Avatar
Fragonard
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.04.21. 13:50

Hozzászólás Szerző: Fragonard »

Grave of the Fireflies.
nagyon bőgős
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Hát az Evangelion vége elég megrázó! Nekem legalább is az volt. Megrázott, hogy nem úgy fejeződött be ahogy vártam. De aztán az EoE mindent jóvá tett. :)
Válasz küldése