Melyik anime vége volt a legmegrázóbb? ~spoilerfest~

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Ynah írta:Hogy behal Dark...a Fullmetal panic után beterveztem a D.N Angfel-t..kiesett:))

Hallod...ez spoiler...és a téma nevében benne van,hogy ez egy Spoileres hely...és nem behal...és különbenis...GRRRRR....amúgymeg nézd meg, mert jó. Énis csomó animének tudom a végét mégis megnézem.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Életem legmegrázobb-végü animéje, ha ki is nevettek érte, a SM volt... hogy öszinte legyek, talán nem is az volt a megrázó, ahogy végetért (bár meg kell, hogy mondjam Chibichibi távozása miatt nagyon odavoltam...) hanem az volt az igazán megrázó, hogy VÉGETÉRT... ezenkívül a NGE, a Scrapped Princess meg az Escaflowne jut eszembe...
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Konomi írta:Életem legmegrázobb-végü animéje, ha ki is nevettek érte, a SM volt... hogy öszinte legyek, talán nem is az volt a megrázó, ahogy végetért (bár meg kell, hogy mondjam Chibichibi távozása miatt nagyon odavoltam...) hanem az volt az igazán megrázó, hogy VÉGETÉRT...
Én így az FY-vel voltam^^ Jujjj..amikor ChibiUsa element, én örültem. nem szeretem a rózsaszín kis vakarékotXD
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

...én ChibiUsa-t is imádtam, az is rossz volt, amikor ö elment... mindig rossz volt, ha vki elment...
Ja igen a FY is...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Konomi írta:Életem legmegrázobb-végü animéje, ha ki is nevettek érte, a SM volt... hogy öszinte legyek, talán nem is az volt a megrázó, ahogy végetért, hanem az volt az igazán megrázó, hogy VÉGETÉRT...
Azt hiszem már valami hasonlót én is említettem, hogy nem is igazán tudnék választani, mit is írjak ide, mert az a tudat, hogy VÉGE eleve megrázó. Az hogy ráadásul az SM olyan hosszú, meg még jobban megrendít...amúgy nekem minden season után katarzisélményem volt ^^"
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Amikor kisebb voltam, é amikor rászoktam a dragonballra akkor még nem voltam tisztában az internettel, és semmi másal sem... ezért mikor megtudtam hogy nem játszák tovább akkor én is hasonlót éltem át mint ti, azzal a különbséggel, hogy nekem nem azt kelett elfogadnom hogy vége, hanem hogy vége, pedig van mééég soksoksoksoksoksok rész :(
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát igen... annak idején a Dragon Ball is sokkoló élmény volt... mármint, hogy abbahagyták a vetítését... És pont akkor, amikor kezdett izgalmas lenni...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Az SM tényleg katarzis volt, főleg az első sorozat vége (és az utolsóé, bár a mangában nagyobb benyomást tett rám sokkal)... ráadásul nekem az volt életem első anime része is (mikor az első sorozat végén az összes senshi meghal... én meg néztem, hogy "juj, hát milyen rajzfilm ez? Mindenki meghal benne :crazyy: --> 1szóval nagy hatás volt)
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Na ja, SM ügyben az alap meg az S sorozat befejezése rám is kifejezetten nagy hatással volt. Nem is nagyon tudom eldönteni, melyiket kedvelem jobban...
(Amúgy a Stars eleje is igen megdöbbentő volt a számomra, de az leginkább azért mert ezzel bebizonyították, hogy nem mindig igaz a "sz**ból nem lesz palacsinta" tétel -- azaz hogy a szerintem nagyon gyenge SuperS sorozathoz is lehet jó befejezést kreálni. (SuperS rajongók mielőtt leharapnátok a fejemet, mégegyszer kiemelném, hogy ez csak egy szerény vélemény)
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Avatar
Roderick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.10.02. 08:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Roderick »

Texhnolyze

futottak még kategória: NGE, Wolf's Rain, Boogiepop Phantom, Berserk
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

sodd írta:Amúgy a Stars eleje is igen megdöbbentő volt a számomra, de az leginkább azért mert ezzel bebizonyították, hogy nem mindig igaz a "sz**ból nem lesz palacsinta" tétel -- azaz hogy a szerintem nagyon gyenge SuperS sorozathoz is lehet jó befejezést kreálni. (SuperS rajongók mielőtt leharapnátok a fejemet, mégegyszer kiemelném, hogy ez csak egy szerény vélemény)
Igaz, hogy nem az SS sorozat volt a legfenyesebb csillag a SM torteneteben, de azert gyengenek nem mondanam... mindazonaltal egyetertek a befejezest illetoleg (is)...
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Chrno Crusade Spoiler

Uuu most néztem meg a Chrno Cruade utsó részét...hát az kész de nekem nem tetszik a vége.... tök jót vár az ember, erre kap egy szerintem szar, összecsapott befejezést.. még drámai sem volt, meg vidám sem.... egyszerűen nem tetszik! Meghal Remington, Chrno, Satella és Aion meg életben marad és győz, mert 2000-ben történik vmi nagy gáz.... má lefordítani sem volt kedvem ... :-P .....pedig olyan jó volt az utsó részig :P :-P :-P :-P :-P[/b]
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Merma 2004.10.01. 17:29-kor.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Tenkjúúúúúúúúú :) Mostmár meg sem nézem, de hamégis már tudni fogom mi történik ..... SPOILER MAN fúúúúúúúúúúj ^^

*Edit: Persze mivel a topik nvében benn olt a spoilerfest, ezért a hozzászólás csak csipkelődés, és az én hibám hogy elolvastam :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DeluksZ 2004.09.30. 20:57-kor.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

DeluksZ írta:Tenkjúúúúúúúúú :) Mostmár meg sem nézem, de hamégis már tudni fogom mi történik ..... SPOILER MAN fúúúúúúúúúúj ^^
A topic nevében benne volt, hogy "spoilerfest", úgyhogy lehetett számítani a dologra, de amúgy csináld azt, amit én: ha meglátod, hogy egy olyan animéről van szó, amit a jövőben meg szeretnél nézni, egyszerűen ne olvass tovább.
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Most néztem véggi a Cowboy Bebopot. A vége tényleg nagyon ütősre sikeredett, de nekem az tetszett a legjobban, amikor az utolsó rész vége felé Spike elindul, hogy elkapja Vicious-t és megszólal a Real Folk Blues.
Hát az az egész sorozat legfeelingesebb része volt.
Most valószínűleg megnézem a CB Movie-t megint, aztán jöhet a G.I.T.S. SAC.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Merma írta:mekkora szar a vége
Te is elég nagy szar vagy. (Már megbocsáss.)
Attól még, hogy valaki (feltehetőleg) nem több 14 évesnél és nem tudja megérteni a sorozat lényegét, attól még nem "szar" a vége.

(A topicba teljesen véletlenül néztem bele, és ez a post az volt ami rögtön szúrta a szemem.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Rage írta:
Merma írta:mekkora szar a vége
Te is elég nagy szar vagy. (Már megbocsáss.)
Attól még, hogy valaki (feltehetőleg) nem több 14 évesnél és nem tudja megérteni a sorozat lényegét, attól még nem "szar" a vége.
OFF Ez nagyon szép volt tQled... :roll: szerintem ha nem tetszett neki a vége, akkor nem tetszett. Ha nem tetszik amit írt, akkor se kell szar-nak nevezni... Ami meg fel tud bosszantani, ha lenézik az embert ezért, mert fiatalabb ::argh:: OFF vége.

Habár a GITS1-nek a vége elég katarzis élmény volt számomra, az Innocencé már kevésbé. Jó, jó, tetszett, meg minden, de egy picit jobbra számítottam (mármint a legvégére gondolok). Vagy legalább úgy kellett volna a stáblistát nyomatniuk, hogy a baba arca legyen az utolsó képkocka, ne azé a kutyáé ^^"
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Rage koma ..... hogy ki a szar ember arról nyithatnánk topicot de nem kívánok belemenni ebbe oké? nem én ba**talak le azért mert neked nem tetszett valami!

Amúgy ezt a akkor írtam amikor épp végetért, szal a friss vélemény volt... Mostmár hogy átgondoltam, van abban valami szép hogy együtt haltak meg... meg a story amúgy is... egyedi a történet és a befejezés is, szal nem rosssz... :) :-P

Jah plusként elálurom hogy béke legyen 15 vagyok és attól hogy (feltehetőleg) idősebb vagy, attól még nem biztos hogy igazad van...ennyi
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

@Ayanami: Elmondanám, hogy nem az életkora miatt tettem azt a (valóban nem túl szép) megjegyzést, hanem a mérhetetlenül ócsároló stílusban írt postja miatt.
Lehet, hogy kicsit elfogult vagyok a CC-vel kapcsolatban, de igazából nem is postoltam volna ebbe a topicba, ha nem szép vastag betűkkel emeli ki a "lényeget".

@Merma: A feltételezésed helyes, valóban idősebb vagyok nálad, ettől függetlenül hibát követtem el, mikor az életkorod is belekevertem a megjegyzésembe. Ezért elnézést kérek.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Rendben Rage, szent a béke :):-P

Kijavítottam sok sok "szerinem"mel azt a postomat, és mondjuk ha pl valaki így lehúzná az X-et mint én a Chrno-t akkor kb hirtelen felindulásból én is beszóltam volna... szal részemről ennyit az OFF-ról elnézést...


Na hamár vége az OFFnak, akkor had ejtsek szót, a Full Metal Panicról... sztem tök jó lightos kis kellemes anime, kár hogy végeszakad... na de még hátra van a Season II :P
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

A Season 2 magában jó, de nem folytatja a sztorit :(
Végülis a "szürke" középiskolás mindennapokat mutatja be, persze ez Sagara jelenlétében akár életveszélyes is lehet :D
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Merma : Chrno Crusade-hez annyi, hogy így volt a legjobb ahogy befejzték. Ez teszi speciálissá a sorozatot , hogy Satella, Rosette, Chrno meghalnak. És szerintem amiatt volt drámai az egész, hogy Rosette a végén mondja el Chrnonak, hogy ő még élni akar, és fél a haláltól. A végén a befejezés valami eszméletlen imho. Szerintem majd mégegyszer nézd meg az utolsó részt, biztos meg fogja változtatni a véleményedet. :wink:
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Megnéztem már....és tényleg jó.....nah csak a pillanat hevében írtam azt a postot.... van valami egyedi feelingje annak hogy együtt halnak meg de Rosette még élni akar...amúgy az nem esett le, de mivan ha összetörték volna azt a kütyüt?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ha felbontják a "szerződést", azaz megsemmisítik az órát, akkor Chrno meg tudta volna magát gyógyítani, és akkor csak Rosette hal meg. Chrno a sérülései miatt halt meg.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Ahogy olvasom a postjaitokat a CC-ről,rendesen így sírok rajta...szerintem nekem ez nagy traoma lesz, de nem érdekel, mostmár meg kell néznem...Amit írtatok, az egyszerűen gyönyörű! :cry:

ui.:Engem a sailor Moon első, és második sorozata is megrázott, Serenity, és Endymion története, meg a Multbéli Királyságé, nem is beszélve a Saturnus-os S-re, aminek hatására a végefelé már a szememen fél cm-es erek voltak a sok könnytől ami távozott a szememből...szipp*! :cry:
Nem is beszélve a Candy Candy-ről,amikor Anthony meghal, vagy amikor Terry-től el kell válnia.... :cry:
Kép
Válasz küldése