Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:King of Thorn? :) Abban is jól megoldották ezt a problémát. Igaz, a mangát még mindig nem olvastam el, pedig a movie megtekintése óta tervezem. Úgyhogy viszonyítási alapom noncs.
Az ég adja, hogy legalább annyira jó legyen. :D Akkor egy rossz szavam sem lesz. Csak kissé aggódom, mert többnyire negatívan szokott elsülni az ilyesmi. ^^" (Apropó, ebből továbbra is várom, hogy végre megjelenjen a letölthető változat. XD)
anubys írta:
Mariko írta:El bizony! :vigyor: Azóta már megnéztem a második részt is, és egyértelműen ez a legjobb anime ebben a szezonban. Egyik főszereplő se normális, de mindegyiket imádom. XD
Ahogy látom, egyre többen vagyunk ezzel így. :D
Lemaradtam, és visszaolvasás után sem sikerült megtalálnom, úgyhogy megkérdezem: melyik sorozatról beszéltek? XD
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Kuragehime :wink:
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Most, hogy már az őszi animékből is lement kellő mennyiség, számomra nagy valószínűséggel a Bakuman lesz az év legjobbja, ajánlom mindenkinek, sajnos a topikja nem nagyon pörög itt. Úgy tűnik, teljesen manga-hű lesz az anime, bár ki tudja, hogy alakul a folytatás.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kuregahime ep.3

Még mindig imádom! Nagyon LOL volt az ok, hogy miért öltözködik a férfi főhős nőnek! XD És még egy animében sem láttam olyat, hogy a rút kiskacsa tiltakozott volna a hattyúvá válás ellen. XDD
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Őszintén szólva nem igazán értem a Star Driver fenenagy vonzerejét. A humor nem erőssége, történet csak nyomokban, ugyan némi fanservice akad, de az nem különosebben köt le. A gigapozőrködés meg nem igazán a zsánerem. De ha a plotból lesz valami, akkor még lehet értelme.

Másrészről a Shinryaku! Ika Musume gyorsan felküzdötte magát a szezon második helyére. Szorosan üldözi az Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nait. Ezek messze a leginkább várt részek részemről.

Kuragehimét melyik grouptól érdemes szedni, gg óta nem láttam.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

scineram írta:Kuragehimét melyik grouptól érdemes szedni, gg óta nem láttam.
Umee Fansub például. Én tőlük szereztem az utolsó két részt.
Bár még a harmadikat nem láttam, de két rész alapján is nagyon jó.

Viszont ez a szezon..., tele van otaku főszereplőkkel.
Kami nomi zo Shiru Sekai a legdurvább:
Kép
Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai, lolikon lolival a főszerepben. :P
És a Kuragehime karakterei is szép kis hobbikkal rendelkeznek.

Péternek azért pár dolgot egész jól lát, a piac igen csak próbálja kinevelni a mindent felvásárló megszállott rajongók hadát. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: paTKany »

scineram írta:Kuragehimét melyik grouptól érdemes szedni, gg óta nem láttam.
AFFTW ha végigcsinálják.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

AFFTW subbol, vagy ők is csak a funimation streamet rippelik, mint a többiek?

Ebben a mondatban alig volt magyar szó. ^^'
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Péter »

Kdanni írta:Péternek azért pár dolgot egész jól lát, a piac igen csak próbálja kinevelni a mindent felvásárló megszállott rajongók hadát. :D
Látod látod... nem hülye az aki a kerítés másik oldalán áll. =) Amúgy ez a random, fake náczis paródia mi a frászkarika akarna lenni? XD

Mostani animuk közül az Iron Man-be akartam belenézni, de már olvastam is egy helyen, hogy elég rossz lett (ergo bejött amire számítottam).
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Péter írta:Amúgy ez a random, fake náczis paródia mi a frászkarika akarna lenni? XD
Egy DatingSim otaku szent beszédet tart, hogy a 2d idolok mennyivel jobbak mint a 3dsek.

KépKépKépKépKép

Amúgy a Kami nomi zo Shiru Sekai az egyik kedvencem a szezonból. A főhős tiszta Light a Deat Note-ból, csak ő tényleg egy lúzer és a 3d világ helyett a 2d világot akarja meghódítani. De pechére rá van kényszerítve, hogy 3d lányokat smároljon le különben vége az életének. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Péter »

Jézus isten... de legalább hűen bemutatja, milyenek is a HC weeabook. :lol: Mondjuk a legjobb akkor is az, amikor egyik-másik valódi delikvens akar arról meggyőzni, hogy tulajdonképpen teljesen rendben van az, hogy ő csúnyaságokat néz igazi nők keresése helyett. :vigyor:
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ez volt talán az első egész részen átnyúló történet. Végre emberükre akadtak a lányok, vagyis démonukra. Legalább már megvan Bugyi és Harisnya főellensége. Még a végén kiderül, hogy valami sztori is van itten.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Őszintén szólva nem igazán értem a Star Driver fenenagy vonzerejét. A humor nem erőssége, történet csak nyomokban, ugyan némi fanservice akad, de az nem különosebben köt le. A gigapozőrködés meg nem igazán a zsánerem. De ha a plotból lesz valami, akkor még lehet értelme.
Amiért nekem bejött:

-Szép animáció.
-Ez az "egy percig sem veszem magam komolyan" stílus sose rossz. A múltkori rész elején is kérdezi a srác, hogy miért kell az udvar közepén gimnasztikázniuk, a csaj meg: "FANSERVICE!" XDDD Meg ugye a gondolatolvasós osztálytársnő, aki mindig belelát Wako fejébe. XD (Röhögnék amúgy, ha később ez visszajönne plot elemként, mint übertáp képesség. XD) Vagy ugye ott van az, hogy nem is próbálják titkolni, hogy kik tartoznak a "gonosz szektához", mivel a frizurájuk alapján simán be lehet azonosítani mindet, hiába hordanak maszkot, meg idióta ruhát. XD
-A fanservice szerintem elég jó helyenként, a dokinéni pl. eléggé bejött a legutóbbi részben. XD
-A zene sem rossz, legalábbis az OP/ED páros kellemes, az a jelenet, amikor meg hívja a mechát, és közben énekel a csaj...azt megéri sokadjára is megnézni minden részben. :D
-A seiyuuk ott vannak, és nem is valami noname brigádot válogattak össze, Minayo Mamoru, Fukuyama Jun, és Ishida Akira is fel fog tűnni. :)
-Sztori eddig tényleg nem nagyon van, kb. minden rész ugyanarról szólt eddig nagy vonalakban, de azért ha figyel az ember, lassan csepegtetik az infókat. Pl. korábban kérdezte valaki, hogy miért nem nyirják ki a srácot simán "civilben", egyszerűbb lenne, mint átmenni mecha-fightozni a másik univerzumba, viszont a legutóbb részben elhangzott beszélgetés után ("Aki legyőz, az lesz a klán feje.") egyre valószínűbb, hogy ez valamiféle "rituálé", és a győzelem csak akkor számít, ha a gyereket mechával együtt Galactic Pretty Boy-módban verik le. Elvileg a rendező 25-26 részt ígért, ha ez igaz, simán el tudom képzelni, hogy "Mai Hime stílusú" lesz az anime, vagyis az első 12-13 rész megmarad ilyen "limonádénak", ahol kiderül 1-1 apró infó epizódonként, és majd a második felében pörögnek fel az események. Mondjuk részemről az sem gond, ha nem lesz sztori, szórakoztat. XD

Szóval nekem ilyen "what is there not to like? :D" cucc volt, de persze megértem, ha valakinek nem jön be, vagy nem a stílusa. XD
Kdanni írta:Péternek azért pár dolgot egész jól lát, a piac igen csak próbálja kinevelni a mindent felvásárló megszállott rajongók hadát. :D
Persze, esetenként van abban igazság, amit ír, csak ne általánosítana/sarkítana/túlozna sokszor annyira, meg vonna le messzemenő következtetéseket 1-1 negatív példából. :dirr:
Kdanni írta:Amúgy a Kami nomi zo Shiru Sekai az egyik kedvencem a szezonból. A főhős tiszta Light a Deat Note-ból, csak ő tényleg egy lúzer és a 3d világ helyett a 2d világot akarja meghódítani. De pechére rá van kényszerítve, hogy 3d lányokat smároljon le különben vége az életének. :D
Lol, ebbe azt hiszem minimum bele kell majd lesnem, amúgy is sokan fanolják. :)
scineram írta:Ez volt talán az első egész részen átnyúló történet. Végre emberükre akadtak a lányok, vagyis démonukra. Legalább már megvan Bugyi és Harisnya főellensége. Még a végén kiderül, hogy valami sztori is van itten.
Most melyik animéről beszélünk, Star Driver, The World God Only Knows, vagy...? XD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Lol, ebbe a Kami nomiba én is belenézek majd, jó az alapfelállás XDDDDDDDDDD
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Mariko írta:AFFTW subbol, vagy ők is csak a funimation streamet rippelik, mint a többiek?
funimation, mint a többiek, de legalább jó a képminőség alatta, nem úgy mint a többieknél.
Arra szerintem ne számíts, hogy a gg folytatni fogja. Btw. a 3. rész után úgy tűnik, hogy
történetet is fognak belerakni... ...sajnos. Nekem legalábbis furcsán fog hatni amikor ezek a lányok
majd komolyan elkezdenek drámázni.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A gg hivatalosan is droppolta a sorozatot, meg ha jó tudom, van is valamilyen alapelvük, hogy nem csinálnak olyan sorozatot, amit streamelnek, szal nem várok már tőlük semmit. :(
Titkos írta:Szóval nekem ilyen "what is there not to like? :D" cucc volt, de persze megértem, ha valakinek nem jön be, vagy nem a stílusa. XD
Ezzel csak egyetérteni tudok. ::^_^:: Annyit tennék még hozzá, hogy: Magassarkús mecha! XD

A mecha hívós dal nekem is nagyon tetszik, már alig várom, hogy kijöjjön az első DVD, mert elvileg azon lesz majd rajta a teljes verzió. ^^
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Titkos írta:
scineram írta:Ez volt talán az első egész részen átnyúló történet. Végre emberükre akadtak a lányok, vagyis démonukra. Legalább már megvan Bugyi és Harisnya főellensége. Még a végén kiderül, hogy valami sztori is van itten.
Most melyik animéről beszélünk, Star Driver, The World God Only Knows, vagy...? XD
Amelyikben van Bugyi és Harisnya. És úgy is hívják. Nyilván. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Ezzel csak egyetérteni tudok. ::^_^:: Annyit tennék még hozzá, hogy: Magassarkús mecha! XD
Egyik ismerősöm: "LOL, és még pávatoll is van a mecha fején. :vigyor: " XD (Meg bírom azokat a kilógó toldalékokat, amik leginkább egy szoknyára emlékeztetnek.... XDDD)
Mariko írta:A mecha hívós dal nekem is nagyon tetszik, már alig várom, hogy kijöjjön az első DVD, mert elvileg azon lesz majd rajta a teljes verzió. ^^
Igen, azt pedig január végére ígérik, szóval még várhatunk egy darabig. ^^" (Esküszöm, jobban várom most, mint bármilyen játék, vagy film megjelenést. XD)
scineram írta:Amelyikben van Bugyi és Harisnya. És úgy is hívják. Nyilván. XD
Ja jó, semmi, késő volt tegnap. XD Abból én még ott tartok, hogy óriás takonyszörny, nazális G-pont, meg "fura a rajzolás a rész második felében", de aztán beugrott, hogy már kijött belőle az újabb epizód. XD (Meg félig magamból indultam ki, én simán beírnám egy másik sorozatra is, hogy pl.: "Megvan Bugyi és Harisnya főellensége.", ha stílusban hasonló. XD)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Egyik ismerősöm: "LOL, és még pávatoll is van a mecha fején. :vigyor: " XD (Meg bírom azokat a kilógó toldalékokat, amik leginkább egy szoknyára emlékeztetnek.... XDDD)
Az a legnagyobb LOL, hogy mindezek mellett még 'he'-ként utalt rá Takuto a fansubban. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:
Titkos írta:Egyik ismerősöm: "LOL, és még pávatoll is van a mecha fején. :vigyor: " XD (Meg bírom azokat a kilógó toldalékokat, amik leginkább egy szoknyára emlékeztetnek.... XDDD)
Az a legnagyobb LOL, hogy mindezek mellett még 'he'-ként utalt rá Takuto a fansubban. XD
Na igen. XD Bár ha elfogadjuk, hogy a robotnak neme van, akkor simán kinézem belőle, hogy tényleg férfi, csak hasonlóan fabulous, mint gazdája. XD
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

A fennmaradó két sorozatot is "letudtam" a szezonból.

Squid Girl
Számomra ygengék a poénok, valamint a rajzolás stilizált stílusa sem jön be. Ráadásul a szereplôk sem szimpatikusak, úgyhogy semmi indíttatásom nincs rá, hogy folytassam.

Yosuga no Sora
WTF! Ez meg micsoda? Borderline hentai + harem + incest. Ez meg kinek készült? Ebbôl egy rész is több, mint elég volt.

Még ott van azért az Arakawa2 is, de elôbb az elsô szériát fogom befejezni. Nincs is már sok belôle. Viszon idônként nagyon fárasztó tud lenni, úgyhogy lehet, hogy inkább hagyok egy nagyobb szünetet a két széria között.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nurarihyon no Mago 19 (vagy 18)

Csodásan szétbarmolták ezt a részt a mangához képest. :roll:
BTW: Már a mangánál is elgondolkoztam ezen, de vajon Inugami hogy a frászba tud beszélni kilógó nyelvvel?
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: paTKany »

anubys írta:Yosuga no Sora
WTF! Ez meg micsoda?
Full of WIN. 12 évvel a Doukyuusei 2 után végre tudtak újra olyan eroge feldolgozást csinálni ahol férfi főszereplő mindkét központi vezérlő szervét optimálisan használja.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Yosuga no Sora
Annyira nem merültem bele, csak néhány kérdés/észrevétel:

1. Igazából szerintem ettől ne várjatok semmi komolyat, bevallom, én csodálkoztam, hogy az első rész alapján még reménykedtetek, mármint hogy folytatódhat valami értelmesen, ha úgy ér véget az első epizód, hogy villámlás kíséretében odasétál hozzá a csaj yandere-tekintettel, és "Vigyél el!"? ("Make me come!", angolul érhetőbb... XD)

2. Aki rendszeresen nézi: A történet milyen? Úgy értem, hogy Amagami SS mintára pár epizódonként új route-ot animálnak meg, vagy megint az általában elbaltázottabb "főhős végigdugja a fél falut", plotot vették elő? (Azt most már nem kérdezem meg, hogy "netán egyetlen route-ra fókuszál-e az egész sorozat?", mivel épp elég képen láttam, hogy kb. minden, vagy minden második részben valaki mással volt a srác...)

3. Mindenképpen pozitív, hogy ha jól értelmeztem, az epizódok végén SD-s paródiákat láthatunk, az ilyen önirónia sok hasonló sorozatnak jót tenne. XD

4. Mivel a szexjelenetek kb. a sorozat felét viszik el a vállukon, és dicséretes, hogy így be merték vállalni őket, kissé elemezném ezeket rendezésileg. Mondjuk eddig csak a legfrissebb (hatodik rész) idevágó jelenetéhez volt szerencsém, mivel ez a csaj volt az, aki arcra elég szépnek tűnt ahhoz, hogy megérje leszedni miatta az egész részt. XD Röviden: örültem, hogy a srác fejét is mutatták egy percre, lehet, hogy otakuknál bejön ez a "kitakarjuk a szemét, hogy te képzeld magadat a helyére", de nálam nem nyerő, szerintem pont, hogy levon a dolog "beleélési értékéből", valamint az is tetszett, hogy a lány itt nem olyan fejet vágott, mint aki szenved/kínozzák, hanem láthatóan élvezte a dolgot. XD Ezek voltak a jó pontok. A rossz meg az, hogy ez egy állóképes szex volt. :dirr: De most komolyan, kb. annyira élvezhető így az egész, mint a Bakemonogatariban voltak a "diavetítős" harcjelenetek. Az pedig már a "megalol" kategória, hogy még hangot sem kapunk, épp totál másról beszélgetnek a szereplők, akkor már inkább teáznának, vagy valami. XD Nem tudom, hogy ilyenek voltak-e ezek a részek a korábbi epizódokban is, de ez így elég sovány, akkor már inkább vagy rajzolnák meg normálisan, vagy spóroljanak, és mondjuk csak erősen utalnának rá, vagy valami. (Hallottam olyan pletykákat, hogy ezek a részek teljesen animáltak lesznek a DVD kiadásokban, ha ez igaz, akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam. XD)

5. A játék lehetséges, hogy megawin, talán majd ránézek, bár mondom, dating simnél nem szerencsés, ha a létező 7-8 lányból talán kettő szimpatikus, nem ártana minimum a többit is legalább kedvelni, ha nem is fanolni, különben szenvedés lesz 1-1 kari routját vinni. XD

Szóval annyira nem sikerült lekötnie, de még él bennem a remény utolsó lángja, hogy talán fanservice szempontjából nézhető lesz, vagy összehoznak sztori fronton valamit a végére. XD

Ja, és ha már így benne vagyok a témában: Mióta elkezdték a subberek feliratozni a Motto To Love Ru late night kiadását (értsd: majdnem olyan szintű cenzúramentesség, mint majd a DVD kiadáson lesz), azóta teljes az életem. :3 XD

Star Driver-ben pedig zajlik az élet, mintha most a plot is kezdene már megmozdulni, legalábbis Fukuyama Jun bedobta magát. XD (Ööö...majd megjegyzem a kékhajú nevét is, addig marad a seiyuu-s azonosítás. XD) A fanservice továbbra is a helyén van, múltkor a "dokinéni", most a neko-fighterek, a következő részben pedig meztelen Wako, mivel az első részben természetesen nem volt belőle elég. XD (És ez utóbbi annyira fontos, hogy még a preview-ba is belerakták. XD) Amúgy a poénokat félretéve: vicces, hogy csak "for the lulz!" alapon néztem bele ebbe a sorozatba, aztán így a hatodik rész körül már 8/10 és 9/10 értékelések között mozog nálam, nagyon röhögnék, ha a végére valami Gurren Lagannhoz hasonló instant 10/10 jönne ki. XD (Komolyan, csak lőjék el a szokásos kliséket, itt az sem lesz gáz, mivel alig veszik magukat komolyan, csak legyen valami történet, és akkor már nagyon nem szúrhatják el. XD)
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Titkos írta:2. Aki rendszeresen nézi: A történet milyen? Úgy értem, hogy Amagami SS mintára pár epizódonként új route-ot animálnak meg, vagy megint az általában elbaltázottabb "főhős végigdugja a fél falut", plotot vették elő?
Előbbi.
Válasz küldése