Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:C - Ezzel még nem igazán tudom, hányadán állok, a stáblista miatt nagyon magas elvárásokkal indultam neki, de eddig még várat magára a földbe döngölés...
Ezzel én is agy vagyok. Nagy elvárásokkal ültem neki, és nem rossz ugyan a sorozat, de a Mononokéhez vagy a Kuuchuu Buranko-hoz képest sehol sincs.
Titkos írta:Ugyanazt tudnám kérdezni, mint a DW-nél, kissé módosítva: valaki mesélje már el, hogy mitől akkora királyság ez a sorozat? Amikor először hallottam róla/olvastam a sztorit/néztem bele a mangába, már akkor instant olyan címek ugrottak be, mint Chrono Crusade, D.Gray-man, és tényleg, a Beelzebub is egy jó példa.
A mangát nem olvasom, de az anime első 3 része nagyon jó volt (érdekes látványvilág, meg pörgős akció, egy kis dráma), azóta persze visszavettek, és kicsit átment tipikus shounen fight-ba, de még mindig szórakoztató maradt. A hype-ot mondjuk egyelőre én se értem, azért nem egy FMA Brotherhood a sorozat, és nem is olyan irányba halad, a bishi faktor pedig nem olyan magas benne, hogy az indokolja a dolgot. :vigyor:

BTW: Goofy esetleg megpróbálkozhatnál ezzel is, ha még mindig shounent keresel. ^^
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hanasaku Irohát néz valaki? Négy résznél járok, nagyon szép coming of age történetnek ígérkezik, a drámai oldal épp most kezd komolyodni. A látvány szintén nagyon ott van.

Ami a Ct illeti, én várakozások nélkül ültem le, úgyhogy tudom élvezni annak ellenére, hogy néha tényleg shounen fight (Yugioh with Credit Cards [GG]) érzést kelt. De a háttérvilág bőven elég érdekes, hogy végignézzem.

A Nichijou abszurdisztán. Az Azumanga Daiohra emlékeztet kissé, de attól elborultad a humora. Nem az a fekve röhögős fajta, de az olyan szegmensektől, mint a 7. rész eleje, a monitoron verné szét a fejét az ember. És én azt bírom.

A Honto ni Atta! Reibai Sensei is hasonlóan elborult paródia, ráadásul csak 5 perc részenként, annyit simán megér.

Még a Tiger & Bunnyról kell egyet értsek. Nekem is nagyon kellemes meglepetés. Érdekes világ és karakterek, az epszilon akció nem is nagyon érdekel szuperhőssorozat ellenére.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

scineram írta:Hanasaku Irohát néz valaki? Négy résznél járok, nagyon szép coming of age történetnek ígérkezik, a drámai oldal épp most kezd komolyodni. A látvány szintén nagyon ott van.
,o/
Akartam is írni, hogy az meg a másik kedvencem a szezonból. Egyszerűen annyira AAAAAAAAWWW~ az egész, hogy simán nézeti magát. :3

Ebbe a Tiger & Bunny-ba pedig mindenképp belenézek.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ao no Exorcist
Tényleg egy tucat shounen-fight, de mindig ezeknek van a legnagyobb fanbázisa. :)
Ahogy elnéztem, legtöbben a D.Gray-man rajongók közül szerették meg, gondolom mikor a Gray-man át került a SQ Jump-ba a elkezdtek ismerkedni a magazin többi sorozatával is. És azért tényleg van sok párhuzam, az alap ördög űző sztorin felül is, pl. a bürokrácia is elég hasonló a megfelelő szervezeteknél. :P
Viszont ami nálam kicsit ront az összképen, a school life körítés ami kicsit unalmassá teszi, és ebből adódóan nincs a főbb annyi önállóságuk és kezdeti erejük, mint a Gray-manban.

Az animebe még nem néztem bele, de ha lesz az a rész ami főleg Kamikiről és a barátnőjéről fog szólni szóljon valaki, köszi.
És szerintem garantált egy Tagami Bachi szerű anime eredeti lezárás.

Deadman Wonderland
Ok, a 6. rész minden várakozásom beteljesítette, viszont félek mit kezdenek a következő 6 résszel, de azért várom is a végét, hogy azután bele kezdhessek a mangába. XD

Kérdéseim a Tiger & Bunnyval kapcsolatban:
Mennyire veszi önmagát komolyan, és nézőként mennyire lehet komolyan venni? :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Nichijou ep. 5

A rész vége felé elővett rajzolós témát egész tűrhetően összehozták (például a számos epic face-el), és az általános humorfaktorban is van egy hangyányi javulás már (többször elmosolyodtam a rész alatt, haladás), de a loli tudós és az android lapos/unalmas története továbbra is túl nagy részt tesz ki az epizódokból, elég kellemesen meg- és szanaszét törik az egyébként kis javulást mutató wtf-nesst.
Kép Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Shinonomékkal kábé két-három poénos jelenet volt nyolc rész alatt. Közülük csak Sakamoto érdekes. Remélem nem fogják őket nagyon erőltetni.

A Tigris és Nyuszi pont annyira veszi magát komolyan, hogy nagyot lehessen rajta szórakozni, de egy kis ablakot némi drámázásnak itt-ott nyitvahagyjon. Őszintén szólva a termékelhelyezés is olyan szinten brutál, hogy már azon is röhögök. Az eyecatch a felénél gyakorlatilag a show része is lehetne.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Sikerült sort kerítenem a még hátralévő sorozatokra.

Nichijou - Érdekes mód rögtön az Azumanga ugrott be róla, pedig azt nem is láttam. :dirr: Viszont ha az is ilyen, akkor azt sem fogom megnézni...
Yondemasu yo, Azazel-san. - Erről pedig a Dokuro-chan jutott eszembe. Azt ugyan végignéztem, de most úgy érzem, ehhez már nincs gyomrom.
Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai. - Ez nagyon jó kis drámának ígérkezik, érdekel, hogy mit fognak kihozni belőle.
Hana-Saku Iroha - Szintén erős kezdése van, az anyja karaktere elsőre ugyan erőltetettnek tűnik, viszont ettől eltekintve nagyon jónak ígérkezik.
Sket Dance - Ez egy olyan eset, hogy szinte minden szempontból rendben lenne, viszont mégis érdektelenséget váltott ki belőlem, úgyhogy nem folytatom.
A Channel: The Animation - Túlságosan érezni, hogy négypaneles manga adja az alapját, ráadásul a szereplők sem igazán szimpatikusak.
Denpa Onna to Seishun Otoko - Ebből lehet, hogy lesz még valami, de még ha lényegesen gyengébb is lenne a szezon, akkor sem biztos, hogy folytatnám.

Az összbenyomásom a szezonról, hogy ugyan nem egy lehengerlően erőteljes, viszont nagyon sok olyan van, ami bőven megüti nálam a mércét. Nem is tudom, volt-e már olyan, hogy egy szezonban kilenc új sorozatba kezdjek bele... Jól elleszek most ezekkel... :D
Titkos írta:Ugyanazt tudnám kérdezni, mint a DW-nél, kissé módosítva: valaki mesélje már el, hogy mitől akkora királyság ez a sorozat?
Nem mondanék még végítéletet, mivel mindkettő esetében csak az első részen vagyok túl, de igazából mindkettő átlagos shounen-cuccnak tűnik. Azok körül viszont a jobbik fajtából.
Ayla írta:Nem írtokj eleget a Steins Gateről... nekem a Chaos Head egyáltalán nem jött be, de most mindenkitől azt hallom ez jobb. Tényleg jobb, vagy ha nem jött be a Chaos Head ez sem fog tetszeni? Már nem tudom mit higgyek.
Én is ennél a pontnál vagyok még leragadva, de úgy döntöttem, hogy végignézem, lesz, amilyen lesz. Legfeljebb mellényúlok, mint a Chaos;Headdel. :?
Mariko írta:de a Mononokéhez vagy a Kuuchuu Buranko-hoz képest sehol sincs.
Ez bizony nagy kár, mivel pont, hogy ezeket választottam mércének. :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

anubys írta: Nichijou - Érdekes mód rögtön az Azumanga ugrott be róla, pedig azt nem is láttam. :dirr: Viszont ha az is ilyen, akkor azt sem fogom megnézni...
Bizonyos szinten ugyanarról az ágról vannak (for the shitz a köbön), de az Azumangában általánosságban jobban üt a wtf hatás a "történettől" kezdve a szereplőkig, és nincs is benne annyi fapofás üresjárat mint a Nichijou esetében annak ellenére hogy az Azumanga kétszer olyan hosszú. Műfajpótlónak jó döntés volt elővenni a Nichit, de ilyen megvalósításban tényleg csak arra jó hogy színezze a palettát, másra nem túlzottan.
Kép Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

anubys írta:Yondemasu yo, Azazel-san. - Erről pedig a Dokuro-chan jutott eszembe. Azt ugyan végignéztem, de most úgy érzem, ehhez már nincs gyomrom.
Azt nem láttam, de ez rohadt nagy. A démonok totál idióták, az altáji humor nagyon jó, és a slapstick is üt, mivel nincs nagyon cenzúrázva, így folyhat a vér. Simán a fekve röhögős fajta, és csak fél hosszú, úgyhogy pörög is rendesen.

Bugyi és Harisnya OVA is megvolt, egyszer nézendő, de volt pár jó jelenet, például az "...of the Dead" rész folytatása vagy a fodrászos.

Koe de Oshigoto 2 is pótolva lett. Nagyon méltó utódja az első résznek, sőt talán még explicitebb némileg. Azt továbbra is tartom, hogy a manga még jobb, mert azért sok minden kimarad, de így is nagyot röhögtem rajta megint.
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: paTKany »

anubys írta:Moshidora - Nagyon tetszik az alapötlet, bár a Baseball világa egyáltalán nem áll közel hozzám. Meg már csak azért is érdekel, hogy mit hoznak ki az egyik legsikeresebb LN-ből.
Annyit ehhez, hozzátennék, hogy a Moshidora egyáltalán nem Light. Mordályos is írta már, hogy a könyvesboltban a business szekciónál van a megszokott helye, és én is ott láttam.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Saiyuki Gaiden ep. 1
Mindössze két hónappal a megjelenés után már van is hozzá felirat! Ugyanaz a csaj csinálja, aki a Burial OVA-t, amiből persze egyenesen következik a gány videóminőség, de már az is nagy szám, hogy van felirat, szóval nem panaszkodom. Ami viszont megbocsájthatatlan, hogy 28 percben ledarálták több mint kétkötetnyi manga eseményeit, ráadásul pont a lényeget, a sztori részét ugrották át, ami meg megmaradt az főleg csak akció. :mad: Szerintem aki nem olvasta a mangát, az nem is ért ebből egy kukkot sem.
Az meg LOL, hogy Kanzeon áttetsző felsőjét még egy OVA-ban sem merték bevállalni. XD Kíváncsi vagyok, mi lesz a későbbi gore jelenetek sorsa.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Lolicon fanservice Astarotte no Omocha animét utolértem, nézem. Igen, így van.

Hoshizora e Kakaru Hashi eroge adaptációt is. Yosuga no Sora twinchest meg szex nélkül, kevesebb drámával. Bár shota vagyon.
Kép
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

Én a Lotte-t nem nézem, túl nagy az anti loli faktor benne.
Gondolom ez az ami miatt elfogadható nézni. Nekem minden esetre 5 rész elég volt.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

paTKany írta:
anubys írta:Moshidora - Nagyon tetszik az alapötlet, bár a Baseball világa egyáltalán nem áll közel hozzám. Meg már csak azért is érdekel, hogy mit hoznak ki az egyik legsikeresebb LN-ből.
Annyit ehhez, hozzátennék, hogy a Moshidora egyáltalán nem Light. Mordályos is írta már, hogy a könyvesboltban a business szekciónál van a megszokott helye, és én is ott láttam.
Valamiért mégis szerepel az Oricon listáján. Gondolom, hogy kell legyen valami tulajdonsága, ami miatt jegyzik.

Kissé meglepődve néztem, hogy a Deadman Wonderland-ből már kint van 10 kötet, mégis egy 12 részes sorozatot csinálnak belőle, míg az eddig három kötetes Ao no Exorcistből pedig 25 részest. Van ennek bármi értelme? Annyi gondolom, hogy sztenderd shounen-fight, így bármikor lehet fillerkedni. :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Néhánnyal még adós vagyok:

Sket Dance - egész érdekes sorozat, szimpatikus karakterekkel, fő és mellék, akik hátteréből sok mindent ki lehet még hozni. A kawaii punk csajból többet!

Softenni - sportanime helyett gyönyörűen elborult ecchi fanservice sport komédia. Asuna fantáziája csodálatos. Pedig még csak chuugakusei.

Dororon Enma-kun Meramera - elvileg egy majd 40 éves Nagai Go adaptáció remakje. Ami démonirtó komédiát jelent gyönyörű hozzáillő, régies karakterdizájnnal, csodálatosan animálva. Ecchi fanservice bőrbe bújtatva, mely része még annál is pazarabb. Nem is emlékszem, mikor hallottam Yamaguchi Kappeit utoljára főszerepben, Kanketsuhent leszámítva. Gyöngyszem!

To be continued.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Dororon Enma-kun Meramera - elvileg egy majd 40 éves Nakai Go adaptáció remakje. Ami démonirtó komédiát jelent gyönyörű hozzáillő, régies karakterdizájnnal, csodálatosan animálva. Ecchi fanservice bőrbe bújtatva, mely része még annál is pazarabb. Nem is emlékszem, mikor hallottam Yamaguchi Kappeit utoljára főszerepben, Kanketsuhent leszámítva. Gyöngyszem!
Emlékszem, ezzel hogy "megszívatott" engem a stúdió. :D Néztem, hogy milyen régi cucc remake-je, mondom: "Ó, ez biztos valami jó történetű darab lesz, vagy legalább olyan Doraemonosan "aranyosan emlékezetes", elvégre biztos nem átlagos, ha megéri 40 év után is elővenniük, és persze akkoriban még nyújtani is kellett valamit, hogy sikeres legyen a sorozat, mivel nem fertőzte meg ennyire a műfajt a fanservice, és.......HOLY SHIT! O__O" XDDD (Mondjuk a régit nem ismerem, lehet, hogy abban tényleg tizedennyi ecchi sem volt.)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Én azt olvastam, Go Nagai mindig is fanservice heavy volt, és ez azért is kapott magas értékelést, mert ebben is hű maradt a régi idők hangulatához. Ezt az is alátámasztja, hogy többek közt a klasszikus karakterdizájn miatt egyáltalán nem az a tipikus 21. századi otaku bait ecchi sorozat, mint mondjuk az IS. Még az Apluszon futott Kikaider remake jutott róla eszembe, nekem már ott is nagyon bejött ez a stílus. Szóval remélem azért megtalálja a maga fandomját ez is. És ugyebár csak azért idézőjelben szívatott meg, mert király? XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:És ugyebár csak azért idézőjelben szívatott meg, mert király? XD
Azt nem tudom, mivel egy részt nem láttam belőle, az idézőjelet arra értettem, hogy végülis nem a sorozat hibája, hogy nekem a régisége miatt különféle előregyártott elképzeléseim voltak voltak vele kapcsolatban, pl. hogy biztos nem fanservice-es. XD Szóval valójában én szívattam meg magamat. XD
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Értem, te tudod. 6-7. részre amúgy már totál elgurult a gyógyszer. Rolling Around the World, wtflol.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

No tegnap végigpörgettem a Deadman Wonderland első hét részét. Ha így folytatják, a végére Elfen Lied-i mélységekbe jut a sorozat.
Az első rész, az indulás még határozottan ígéretes volt, de sajnos folyamatos facepalmokat okoznak, amiket az alkotók művelnek.
Ganta hogy a jófenébe nem emlékszik a gyerekkori jóbarátjára, aki még az életét is megmentette? Miért nem tűnik fel senkinek egy női rab a férfirészlegen, ahogy az sem, hogy nincs azonosító száma? Az egész építményben gyakorlatilag teljes fejetlenség van, olyan, mintha összedobált ötletekből, logikailag át nem gondolva építkezne az alkotó. Hogy van az, hogy ott van a rabokon egy nyakörv, amivel bármikor el tudják elvileg intézni őket, ehhez képest sem jeladó sincs bennük, hogy ha kell, megtalálják őket, sem egy lehallgató berendezés? Miért van az, hogy az elvileg extrém-ellenőrzött G-részlegben mindenki arra mászkál, amerre akar? Az már csak hab a tortán, hogy gyakorlatilag minden szereplő ad-hoc aberrált. Eddig azt kell, hogy mondjam, hogy ez a sorozat olyan szinten kreténség, hogy lassan fizikai fájdalmat okoz.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Jó tudni, hogy nem csak nekem vannak fenntartásaim a sorozattal. ^^
Mondjuk szerintem arra, hogy Ganta miért nem emlékszik Shiróra később talán majd kapunk valami magyarázatot, meg ahogy elnéztem ebben a börtönben nincs külön női és férfi részleg, de a többi jó kérdés. ::^_^::
Ja, és rühellem a szereplők többségét, plusz még csak próbálkozások sincsenek arra, hogy megkedveltessék őket, mert a főszereplőt és Minatsukit (na őt rühellem a legjobban) meg a bátyját leszámítva senki sem kapott tisztességes háttérsztorit.
A legutóbbi részben meg az vágta ki nálam a biztosítékot, hogy a rabok nyíltan egy bárban(!) összegyűlve tervezgették a szökést, ráadásul volt köztük egy nyugdíjas nénike és egy tolószékes fiú is. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most már tényleg meg kell majd tekintenem ezt a "csodát", szerintem a Madoka vége után lehet ezzel folytatom. XD (Az a gond, hogy haver rábeszélt a Baccano-ra, ami viszont tényleg jónak tűnik. XD)
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

anubys írta:Az első rész, az indulás még határozottan ígéretes volt, de sajnos folyamatos facepalmokat okoznak, amiket az alkotók művelnek.
Nem tudom talán túl régóta olvasok Air Geart, vagy csak egyszerűen igénytelen vagyok, de ez így eddig fel se tűnt.
Meg azután, hogy az elítéltek kínzása és kivégzése a vidámpark központi témája, és az emberkék vérükkel öldösik egymást, ezek nem nagyon osztanak vagy szoroznak.
Nekem Minatsuki a kedvencem, utána egyből Tamaki igazgató. XD

Ano Hana
Aminek a teljes címét csak magyarul tudtam megjegyezni: Még nem tudjuk a virág nevét, amit azon a napon láttunk.
Belenéztem az első részbe, és utána pont olyan hangulatom volt, hogy folytattam is. Sok minden van benne, ami nem a szívem csücske, de a hangulata egész elviselhetővé teszi.
A főszerelők érdekes banda: hikimori, cross dresser, fetishiszta, meglepő módon csak egy átlag otaku, viszont Tsurukot még nem sikerült egyértelműen beskatulyáznom, de ő se a legkiegyensúlyozottabb személyiség. Ja és persze ráadásnak van egy halott csaj is.
Viszont feltűnt, hogy nincs még epizódszám hozzáadva. Nem hiszem, hogy tizenegy/két/három résznél többet elviselek, és nem is nagyon látom, hova lehetne tovább húzni a dolgot, derítsék ki mi volt a virág a neve amit azon a napon láttak, aztán kész vége.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az Ano Hana csak 11 részes lesz, a következő hétre már ki van írva az új sorozat a helyére. Amúgy Poppo miért fetisiszta? Szerintem inkább csak hippi. :vigyor:
Kép
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

A Lotte-t végleg dobtam. Ha a strandrészben nagy tőgyeket akarok nézni akkor újranézem a High School of the Dead OVA-t.
Válasz küldése