Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mordályos nyul írta:Lehet a Despera meg végül sosem készül el? :?
Úgy hallottam, hogy tényleg nem fog, mert törölték a projektet. Pedig én is nagyon vártam. :(
Remélem a Sengoku Gyoujin Dullahan nem jut ugyanerre a sorsra, mert már azt is halogatják egy ideje.

Akkor már én is nevesítem, hogy miket néztem ki:
Natsume Yuujinchou Shi - Az egyik kedvencem a manga, a korábbi szezonok szintén, úgyhogy nagyon várom ezt is.
Another - Sulis közeg ide vagy oda, szerintem elég hátborzongató az alapszitu. Persze parázni valószínűleg nem fogok rajta, arra eddig csak a Kikoushi Enma bírt rá.
Inu x Boku SS - A mangáról olyanokat halottam, hogy olyan mint a Kuroshitsuji hetero verziója, szal... XD
Brave 10 - A seiyuu gárda megvett kilóra. :vigyor:
Danshi Koukousei no Nichijou - OK, ebből lehet, hogy Kimi to Boku 2 lesz, de azért ellene szól, hogy a fickó aki rendezi korábban Gintama részeken dolgozott, és játszik benne Sugita Tomokazu, Suzumura Kenichi és Ishida Akira is. ^^
Meg persze az új Kenshin mozi/OVA/akármicsoda, bár ahhoz nem sok reményt fűzök, hogy jó is lesz. :roll:
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Mariko írta:Inu x Boku SS - A mangáról olyanokat halottam, hogy olyan mint a Kuroshitsuji hetero verziója, szal... XD
Mondjuk az akaratos gothloli csaj nem sok vizet zavar benne (kb annyit mint Yuki a VampireKnightban)
A lényeg a rókadémon bishi srác, aki kb Sebas-chan kenyérre kenhető változata és a fujoshik álom-rabszolgája :vigyor:
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Mariko írta: Brave 10 - A seiyuu gárda megvett kilóra. :vigyor:
OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG!!!!
Na akkor már egy oldalt is a rend kevéért.
Vazz ez a cucc beteg lesz. XD Nem vagyok nagy ecchi vagy "félecchi" fan, de ez a cucc beteg. XD ÁÁÁ MEG A SEIYUU GÁRDAAA!!! Okiayu Ryotaro!! Azt hittem már soha nem lesz újra munkája! És pont a Brave 10! Takehito Koyasu! Bakker, ezt a kettőt utoljára tán valamelyik Gundam sorozatban hallottam legutoljára... és az sem tegnap volt.
(Lol, az a "Nami Isa nem Isanami lenne...?)
Fúha, ezt már alig várom! ::hehe::

Edit: Lol, pont ma jutott eszembe, hogy igazán csinálhatnának egy Zetman animét...
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

-OJ- írta:A lényeg a rókadémon bishi srác, aki kb Sebas-chan kenyérre kenhető változata és a fujoshik álom-rabszolgája :vigyor:
Tudtam én! :vigyor:

Sárkánybaby: Igen-igen, Okiayu Ryotaro meg Takehito, de az összes többi seiyuu is szinte kivétel nélkül nagy név. ^^
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Tudom, ott voltam én, amikor Hiroshi Kamiyát is felfuttatták, de ha a seiyuukról van szó, nagyon retro-fan tudok lenni, néha jobban örülök a "régi" neveknek, mint az újabbaknak. Okiayu-san meg nagyon eltűnt, meg egyébként is a kedvencem, így most tripla az öröm. :D
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Guity Crown ep. 3
OK, én ezt kukáztam. Egyszerűen annyira semmilyenek a főszereplők, hogy nem tud érdekelni a sorsuk... még úgy se, hogy az epizód vége cliffhanger volt.

Un-Go ep. 3
Eddig ez volt a legjobb rész. Mondjuk kriminek még mindig gyengécske, de most legalább kihasználták a sci-fi környezet adta lehetőségeket.

Chihayafuru ep. 4
Ez viszont egyre jobban tetszik. Nem értem, hogy miért nem ez megy a noitaminA blokkban, szvsz sokkal jobban illene oda, mint a fenti kettő együttvéve.
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Persona 4 - 04
Hát nem tudom, reméltem, hogy jobb lesz ez az epizód, de kaptunk egy teljesen átlagos, tök lapos lelkizős sztorit, meg a Megmentelek! klisét, szóval eddig ez nagyon gyenge. Nem is tudok mit írni róla, nagyon érdektelen eddig. Eddigi tapasztalataim szerint, csodával határos lesz, ha ez beindul így 4 rész után.

Guilty Crown 03
Kezd érdekes lenni, bár azt rögtön gondoltam, hogy a srác volt a szemtanú, meg azt is, hogy föl fogja dobni. Tanulság: sohase állj a vonat ajtajához, mert hátulról könnyen kidobnak az ellenségeid elé. Úgy látszik, Gayék :D kész tényként kezelik, hogy a srác csatlakozik hozzájuk, már meg sem invitálták. De ez sem túl eredeti eddig, bár ahogy olvasom a fórumokat, ez mozgatja meg a legnagyobb tömegeket.

Un-Go 03
Nagyon gyenge ez kriminek, ráadásul a végkifejlet is mindig akkor WTF, hogy nem tudok mit mondani rá. Úgy tűnik, ezt kár volt elkészíteni. Nem tudom, ettől jobb alapanygot nem találtak volna egy sorozathoz? Még jövőhéten kap egy utolsó utáni esélyt, de érzem, hogy kasza lesz ebből nálam. :wwall:

Amilyen meglepően jó volt a nyári felhozatal, 1-2 kívétellel olyan pocsék az őszi. :weh:
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ben-To ep4

Kép

Komolyan mondom, ha a maradék 8 rész is ilyen lesz, számíthat a végén tőlem egy szép magas értékelésre.

Az animáció valami egészen hihetetlen volt, pláne akkor, mikor Yarizui és Ayame egymás ellen harcoltak. Kiderült továbbá, hogy Ume leszbi (bár ezt már sejtettem korábban is :P) és, hogy Satou még akár igazi FÉRFIVÁ is válhat a sorozat végére. Yarizui designja meg továbbra is WIN! *.*

EP5 WHERE?

(Also: Kijött Mirai 4 is, bár azt majd csak este nézem meg, hogy meglegyen a fílingje. :3)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:(Also: Kijött Mirai 4 is, bár azt majd csak este nézem meg, hogy meglegyen a fílingje. :3)
:D Ja igen, Mirai Nikki továbbra is rohadt hangulatos, csak azoknak mondom, akik nagyon temetik a szezont, esetleg tegyenek ezzel egy próbát. :)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Last Exile - Fam, the silver fing
Most így az első három rész után... Nem. Nem. És még mindig nem. Látta valaki az eredeti Last Exilet? Mi volt ott a domináns szín? Szürke. Igen, minden sötét és borús volt. Itt? Minden borzasztó színes. Ráadásul a főhősnő is úgy kezdi, hogy ő itt már a legf@szább pilóta, hova fog akkor ő személy szerint fejlődni? És akkor arról még nem is beszéltük, hogy három rész alatt semmit nem tudtunk meg, hogy ez a sorozat milyen relációban is áll az előzőhöz képest, azonkívül, hogy utána. Évszázadokkal vagy csak évtizdekkel? Hova lettek azok a frakciók? Egyáltalán ugyanazon a bolygón vagyunk? Valszeg végig fogom nézni, de eddig, azonkívül, hogy a hátterek szépek (még ha nem túlságosan "lasztegzájlosak" a színek) jót nem tudok mondani a sorozatról. Nézi még valaki?
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Junchi írta:Ben-To ep4

Kép
Nekem ugyan nincs szivárványt hányó fagylalttölcséres homlokú lovam, de ha lenne, az ő fotóját tettem volna én is. Komolyan, az imént felkapcsoltam a villanyt, és negyed órát köröztem a nappaliban. Nem pörgetett ám, egyáltalán! Ume eddig is a kedvenc yanderre leszbim volt, de különösen impresszív volt, ahogy Amayét lerendezte. Nem csak a legawesomabb, de mostmár a legschexisebb is az őszben.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Akkor kiegyezünk abban, hogy ennek a cuccnak jár az "év _legnagyobb_ meglepetése" díj? :D

Ume meg jah: HAWT~ (Bár nálam Yarizui marad a fav. :3)

Más: Fate/Zerót innen senki nem néz? Nem volt kedvem visszaolvasni, de amennyire emlékszem, nem sűrűn került eddig elő ebben a threadben, holott simán ott van a szezon legjobbjai közt. FSN-t nálam már most rongyosra alázta.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Fate/Zero: Nálam a sorozat befutója. Iskander winz. További szavakat nem érdemes rá fecsérelni, túl jó. d:
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Én is nézem a F/Z-t, de minden rész után nem fogom leírni, hogy továbbra is mennyire királyság benne minden :thumb:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Noss, ebben van valami. :3
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Junchi írta:^Akkor kiegyezünk abban, hogy ennek a cuccnak jár az "év _legnagyobb_ meglepetése" díj? :D
Valóban az legnagyobb pozitív meglepetések egyike idén, de azért a Ro-Kyu-But még nem közelítette meg, és én nem is vártam, hogy nagyon szar lesz. Azok között pedig nagy a verseny.

Sket Dance 31 - LOL a Bakumán crossoverre. Az még hagyján, mikor Nizumát cosplayelte, de az a jelenet ütött, amiben Azuki hangszínészkedett. Tényleg csak reménykedtem benne anno, hogy az a részlet a Bakumánból valódi, de ez így nagyon poén volt. Ezek szerint a SketDan rész előbb elkészült, pedig később (?) vetítették.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Carnival Phantasm 5.rész

EPIC. Kegyetlen nagy oltás volt az egész Berserker-es rész, ahogy elindul bevásárolni, tudtán kívül lenyomja az összes többi Szolgát (Lancerre különösen rájárt a rúd), hazaviszi a Grált és kapnak belőle egy ceruzaelemet :D Ilyen formában se láttam még a Szent Grál Háborút :LOL:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Noitamina izék - az előző UN-GO ügy befejezése elég disturbing volt. Ha a posztháborús scifi környezettel kezdenek valamit a továbbiakban is, lehetnek még itt érdekes dolgok. Az is jó, hogy nem akarnak minden ügyet egy részben lenyomni, nem is lehet mindig. Guilty Crown viszont teljesen basic mekás, fightos shounen cucc, ami kurva jól néz ki. De semmi több igazán eleddig.

Idolmester - de jó volt legalább egyszer Ritsukót látni idolkodni. Továbbra is jobban szórakoztat, mint vártam.

Ben-to - Yo félreértett dolgokat. Klisés, gondolhatnánk, pedig nem, helyette óriási jelenet kerekedett. Legalább van fantáziája. Drága Sen meg úgy érezte, kimarad dolgokból, jajj szegénykém. A verés a Monarchától viszont brutál volt. Asebi meg wtf!?
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:az előző UN-GO ügy befejezése elég disturbing volt. Ha a posztháborús scifi környezettel kezdenek valamit a továbbiakban is, lehetnek még itt érdekes dolgok.
Egyetértek. Ez az utóbbi két rész elég ígéretes volt, ha a hátralévő epizódok is tudják ezt a szintet tartani, akkor még egy jó sorozat is kikerekedhet belőle.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Sikerült bele néznem, pár újabb sorozat első részébe így, hogy a szezon már lassan a felén túl van.

Un-Go
Elég unszimpatikusak a karakterek, főleg a mindent látó és tudó faterrel az élen. A többi karaktert is mintha már mind láttam volna valahol. :) (2 rész alapján)
Egyedül a fő szereplő érdekel, mert annyira titokzatos, vagy lehet hogy csak szimplán unalmas?
A krimi része sem fogott meg, főleg mivel a fater mindig elrontja végét. :S
Egyenlőre on-holdra raktam, de nagy valószínűséggel ebből is eternal on-hold lesz. :D

Boku wa Tomodachi ga Sukunai
Valamiért leszedtem az első részét, és akkor már bele is néztem, és meghallottam azt amit, nem kellett volna. Emiatt még a végén több részt is megnézek majd belőle. Pedig nem akarnék, ha Inoue Marina nem pont azon hangjával játszaná Yozorát! ;_;
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Boku wa Tomodachi a Sukunai 6 - háromból két rész zseniális. Ez a legutóbbi olyan szinten win volt, hogy többször meg kellett állítanom röhögés miatt. Amit Yozora levágott szerencsétlen Húsnak, az félelmetes volt. A karoké külön szobában meg halál.

Idolmester 19 - Egész jó rész volt, főleg mikor végül előkerültek Chihaya dolgai. Régóta vártam már, hogy ezt felgöngyölítsék.

Chihayafull 7 - Chihaya továbbra is eredményesen vadászik új tagokra. Ki tudna neki ellenállni? A fordított Karuta meg nagyon komoly volt, miért nem mindig így játszák? Örülük, hogy szépen nyugodtan építkeznek, és nem kapkodják el a dolgokat.

Un-Go 5 - Tény, hogy nem a komoly krimi miatt nézem, de az megint látszott, mennyire emberi főszereplő is Shinjiro. Bizony neki is megvannak a problémái és kétségei. Ingával simán marasztalnak a végéig.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Another Előzetes

Tetszetős ::^_^::
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Tényleg tetszetős, és a zenéje is jó lesz! ::^_^::

Danshi Koukousei no Nichijou webes promó, vagy elővetítés, vagy tudja fene minek nevezik ep1, ep2. Ez bizony nem lesz Kimi to Boku 2, hanem egy jóféle elembetegség lesz kérem szépen. XD
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

^ Még jó, hogy csak 5perces lesz egy epizód, mert 20perc után már én is agybajt kapnék tőlük. Egyébként jófajta, perverz sorozatnak ígérkezik :thumb:
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Állítólag csak az elővetítések 5 percesek a sorozat a többi 20 perces lesz majd.
Én kibírok az ilyenből 20 percet, sőt többet is, nálam elég nézősnek tűnik. Főleg a húgica reakciója miatt a végén. Jellemző rám egy sorozatban aminek a címe Középiskolás fiúk mindennapi élete, én a csajok miatt nézem. (Az elsőben se volt rossz a lány. ;)) Viszont a trendek eléggé ebbe az irányba haladnak, így alkalmazkodni kell.
Mariko írta:Ez bizony nem lesz Kimi to Boku 2, hanem egy jóféle elembetegség lesz kérem szépen. XD
Minap akadt meg a szemem azon, hogy a Kimi to Boku shounen. Én azt hittem teljesen inverz K-On lesz inverz célközönséggel, de így azért rákérdeztek, hogy milyen a sorozat?
Bár ha pozitív visszajelzéseket kapok, akkor se hiszem, hogy belenézek, de azért érdekel milyen.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Válasz küldése