Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Déjà vu, mintha ezt egyszer (párszor?) már lejátszottuk volna, nem?

Egyébként tessék lecsekkolni, a tavaszi kínálatot, szerintem elég színes lesz a választék.
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Akarod mondani őszi.
Mintha kicsit sűrűbb lenne, mint amit én néztem.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A tudatalattim már a tavaszt várja. ^^'
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Kdanni írta:
Titkos írta:Ebben a szezonban meg a Jinrui wa Suita Shimashita meg bekerült a top 5 animém közé.
Az egy fura cucc. Valami tetszik benne, de fogalmam sincs, mi :LOL:
Érdekes egy hangulata van mindenesetre.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kdanni írta:Most másoknak készítik az animéket, szerintem ez lehet a gond. Számomra például csak 75-50 %-a értékelhetetlen. Egyértelmű a célközönség vagyok. XD
Inkább 25-öt mondanék.
Harmadszor: Ginga e Kickoff gyerek anime, de szerintem aki animézik valamit érez a rajzfilmek iránt is, és a hangulata ezt nagyon jól kielégíti.
Mármint az egyik legkomolyabb és legérettebb sportanime amit láttam.
Negyedszer: Ha van valaki, aki képes legjobbak között említeni a Mirai Nikit, Hyoukat vagy Natsuiro Kisekit, akkor tényleg nincs rossz anime, csak rossz közönség. :P
Kép
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Hayate no Gotoku CTMEOY - 1.rész

Jó húzás volt Hayatét betenni az introba, és azt állítani hogy a készítők mindent beleadtak az új évadba, így a nézőknek nem lesz szívük kritizálni őket. Gondolták ők :drop:

Ettől függetlenül piszkosul gyenge volt az első rész :wwall:
Az első felében úgy elhúzták az összes jelenetet, miközben értékelhető poén alig akadt, hogy majd el aludtam rajtam. Az sem segít, hogy Nagi megint full-durci tsundere és menthetetlen NEET, tehát az eddigi (minimális) karakterfejlődést vele kapcsolatban el lehet felejteni. És még Wakamoto Norio kommentár sincs = FAIL

A második fele már jobban sikerült, mikor Nagit ismételten elrabolják, és Hayate (ismételten) biciklin üldözi őket, miközben még egy másik lolit is cipel a hóna alatt (ez mondjuk újdonság). Csak az a gond, hogy az egész epizód alatt kb ez volt az egyetlen, igazi Hayatés pillanat. Valamint Isumi epizód-közepi minijelenete -_-

Az új loli pedig, mint kiderült, Nagi húga.
A hasonló személyiségük rögtön elárulja a kettejük közötti rokonságot :knife:

És nem értem, Ruka miért drámázta, kommentálta azokat bizonyos eseményeket, de gondolom majd értelmet nyer, ha egyszer eljutnak Nevadába (ahol Ruka is leledzik).
Kérdés, hogy én követni fogom-e még akkor?
Egy-két epizódot azért még adok neki, hátha csak a kezdés volt ilyen fantáziátlan.



Chuunibyo Demo Koi ga Shitai 1.rész

Egy újabb KyoAni mű, amely kiválóan indított.

A főszereplő Yuutával könnyű lesz azonosulni, hiszen ki nem művelt/játszott mai fejjel égbekiáltó hülyeségeket kiskorában, amiket szeretne egy életre elfelejteni? És ahogy az új osztályközösségébe akar beilleszkedni, az is egy teljesen reális hozzáállás.
Pechjére pont őt szemeli ki a még mindig a gyerekes fantáziavilágában élő Takanashi Rikka, így szegény srácnak mégsem lesz olyan könnyű dolga a beilleszkedéssel :vigyor:

Úgy nézem az animáció mellett a sorozat másik erőssége a humor lesz, amely egyenesen fergeteges. Ez egyrészt a ötletes reakcióknak, másrészt Fukuyama Jun kiváló hangjátékának köszönhető. Az első epizódot lazán végignevettem, remélem ezen a téren a későbbiekben sem esik a színvonal.

Technikai szempontból a stúdió ezúttal is hozta az elvártat. Az animáció kellően részletes, és a rajzolás is meglehetősen szép, mind a karakterek mind a hátterek esetében, a tarka színek pedig egy nagyon vidám atmoszférát teremtenek.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Shirokuma Café 26-27 - az elsőben összeül egy bárban három rég nem találkozott családfő, Tigris, Farkas, Oroszlán, és a régi szép időkről elmélkednek, például fiatalkori kedvenc rapperükről. Grizzly az alkalomra meghívja őket egy körre. Hogyhogy nem, egyszer csak beállít maga 469MA személyesen, és levág nekik egy búcsúelőadást még utoljára. Fantasztikus. A következőben pedig Boredom óta a legviccesebb baseball meccset láthattuk. A végső győztes húzástól meg egyszerűen behaltam. Zseniális. Amikor már az ember azt hinné, a sorozat nem tudja hova fokozni.

Boku wa Tomodacha ga Sukunai OVA - a váltós regényíráson szétröhögtem magam, a sorozatban se nagyon szabadult el ennyire mindenki személyísége. Amit Meat kapott már fájt, szerencsére vissza tudott vágni Yozorának hamar. Rika meg Aquarionos magasságokba ért el. Alig várom a telet.

Inu×Boku Schutzstaffel OVA - mostmár elvileg járnak Ririchiyoék, de annyira ez nem jött át, inkább a humoron volt a hangsúly. A papás-mamás fergeteges volt, előtte meg az átváltozó Miketsukami hhhnnngggggg. Meg is hozta a kedvem egy esetleges folytatáshoz. HHMM!

Persona 4 25-26 - ezt már nem nagyon tudtam hova tenni, újra legyőzték az ellenséget, majd a főellenséget is, aztán meg jött a főfőellenség. Nem vágom, mit adott ez a sorozathoz.

Chuunibyo Demo Koi ga Shitai! 1 - végre egy romantikus vígjáték, melyen már többször felnevettem. A helyzetkomikumokat nagyon jól találta el a KyoAni, Rikkát pedig első látásra megkedveltem. Az animáció ugyan nem Hyouka szintű, de így is nagyon szép és sima, Uchida Maaya pedig remekül hozza a karaktert. Remélem a folytatás is ilyen jó lesz.

Tonari no Kaibutsu-kun 1 - igen meggyőzően nyitott a shoujo manga adaptáció. Annyi minden történt egy részben, hogy csak néztem. A srác enyhén aszociális, ki is borult a bili az éltanuló csajnál, ami nem is csoda, ha mangákból és lányregényekből akar tanulni. Ennek eredményeképp ahogy láttam a blogoszférában ki is verte a biztosítékot amint az laza shoujo mangától elvárható. A Brains Base is hozza a formáját, a helyzetkomikumok megvannak, és a nem túlcifrázott animáció is szépen illik a hangulatához. Egyelőre ez is igéretes, főleg ha megtartja a gleccsernél nagyobb sebességet.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

scineram írta:
Harmadszor: Ginga e Kickoff gyerek anime, de szerintem aki animézik valamit érez a rajzfilmek iránt is, és a hangulata ezt nagyon jól kielégíti.
Mármint az egyik legkomolyabb és legérettebb sportanime amit láttam.
Nem látok problémát abban, hogy a gyerekeknek komoly és érett dolgot készítsenek, akkor lenne talán egy kis ízlésük később. És nem lehetne elárasztani a piacot, igénytelen dolgokkal. :)

Tonari no Kaibutsu-kun

Nem emlékszem, hogy túl sok shoujo animét néztem volna, de most ezt fogom nézni. Olyan a hangulata, ami engem megvett magának. És ha a hangulat marad, én megemésztek bármit.

Boku wa Tomodacha ga Sukunai

Olvasgattam pár fejezetet a LN-ből, és valamiért úgy sokkal jobban tetszik. Az animét csak Marina Inoue hangja miatt nézem, és leginkább hallgatom. De az ő hangja, a képzeletemben is bármikor megtud szólalni, így az olvasással se veszítek, olyan sokat. Nem tudom nézem majd az új anime szezonját.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

-OJ- írta:Fukuyama Jun
*nyul felkapta a fejét!* ::are:: *szalad az epizódért*
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Shin Sekai Yori 1 - nagyon-nagyon sötét, mély, rejtélyes sorozat. Legalábbis egy rész után annak akar látszani milliónyi kérdés és rejtély felvetésével. Nagyjából sikerül is, mert ígéretesnek tűnik. Jól generálta a megfelelő hangulatot a hangokkal és zenei aláfestésekkel, és az animáció nagyon színvonalas és látványos, igen jól megrendezett. Látszik, a Brains Basenél nagyon értik az ipart. Egyedül a karakterekkel nincs még kapcsolódási pont. Nem különösebben szimpatizáltam senkivel, még a főszereplővel sem. Remélem közelebb kerülhetünk majd hozzájuk, addig a sorozat háttere és a sztori iránti kíváncsiságból kell megéljen.

Zetsuen no Tempest 1 - jól kinéző BONES kreálmány, melyet nem nagyon tudnék kategorizálni. Valami shounen fight lesz? Scifi? Fantasy? Mintha minden lenne benne. Ráadásul ez a rész időben eléggé ugrált, a végére mégis minden fontos dolog összeállt a széteső szerkezet ellenére, ami a jó és kreatív rendezést mutatja. Akármi is lesz, egylőre érdekesnek ígérkezik. Várom a folytatást.

Kamisama Hajimemashita 1 - egy másik imádnivaló shoujo manga adaptáció. Némileg kevésbé durvák a karakterek, mint a Tonariban, ellenben inkább komikusabbra veszi az ellentétüket. Akárhogy is, megkedveltem őket. Emellett nagyon jó helyzetkomikumokra épül, és a karakterábrázolásokból eredő humorra, amik igencsak bejöttek. Nanami fejei külön megérnének egy misét. Az animáció tetszetős, a karakterdizájnok is nagyon jók. Igéretes felvezető epizód. Remélem a továbbiakban is hozza a szintet.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kintama ep. 1
Szinte felesleges kommentálni, briliáns meg minden... És lol, Gintokinak már az első részben volt egy olyan mondata, amiből csak a kötőszavakat nem sípolták ki. XD

Kamisama Hajimemeashita ep.1
Nagyon aranyos lett! Elég gyorsan haladnak, mert három fejezetet dolgozott fel az első rész, de nem hagytak ki semmi fontosat, csak nagyon apró eltérések voltak a mangától. Ha kötekedni akarnák, akkor mondhatnám, hogy az openinget kevesebb állóképpel is megcsinálhatták volna, de maga az zene nagyon tetszik, úgyhogy ezt is meg tudom bocsájtani. ^^

K ep.1
Egyelőre semmi olyat nem nyújtott a sorozat, amit az előzetesek már ne mutattak volna meg. A gráf pöpec és az OST is várós, de a szereplőkről és a sztoriról továbbra se tudunk semmit. Kap még 2-3 részt, hogy ezen a fronton is történjen valami előrelépés, de ha nem lesz semmi, akkor lapátra kerül.

Zetsuen no Tempest ep.1
A mangából csak néhány fejezetet olvastam, de mintha ott nem lőtték volna le ennyire korán, hogy Yoshino Mahiro húgával járt. Egyébként jó kezdés volt, csak az aggaszt, hogy a manga még fut, és félő, hogy az alapvetően érdekes, titkokkal teli, misztikus sztori majd valami idióta alternatív lezárásba fog torkollni.

Litchi DE Hikari Club ep.1
OK, ezt csak annak érdemes nézni, aki olvasta már a mangát, mert egyébként semmit se fog érteni belőle. Egyébként egész jó kis paródiája a mangának. :D
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Oké, szóval.
A héten, ahogy túrtam a Square-Enix oldalát, többek közt belefutottam egy animébe (elvileg sorozat), de nem láttam egyik őszi listán sem. Nem mintha ez számítana valamit...

Ezzel a képpel...
Kép
...ez egy shounen cucc.
Amit itt sebtiben összeszedtem, Gedeon bácsi a képről nem egy főhajszobrász, az csak a mániája. Srác egy detektív az olasz maffiával szemben, ahol a keresztapa... egy kecske. Elnézve ez inkább antropomorf sztori lehet, mint "jaj de helyes fülek!". [Edit: nem... ez tényleg kecske. Asszem ennek a mangáját meg kell találnom.] Meg állítólag gag-parádé. Manga egyelőre kilenc kötet.
Ez nem lehet teljesen tiszta fialás, hogyha a BakaManga a Yondemasu yo, Azazel-san!-t hozza ki leginkább hasonlító találatként.

Kérdés, hallott erről akárki akármit?
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ahogy nézem, ez még egyelőre az "egyszer majd valamikor lesz" státuszban van. De érdekesnek tűnik. ^^
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

SAO 14.rész

Teljes FAIL. Eddig az Év Csalódása az egész anime :wwall:


Sárkánybaby írta:Kérdés, hallott erről akárki akármit?
Csak amit az ismertetőhöz írtam:
A magándetektív Hiroshi Inaba egy mesterségesen előállított személy, akit emberi és farkas gének keresztezésével hoztak létre, ezért érzékszervei jóval kifinomultabbak egy átlagemberénél, és akár farkashoz hasonló alakot is képes ölteni. Ízlelésével egyetlen hajszálból is temérdek információt tud kinyerni, a különböző színű hajszálaktól pedig eltérő képességekre tesz szert, emiatt egyfajta hajfétise alakult ki. Két alkalmazottja is van, a szadista hajlamokkal rendelkező és gyakran lánynak öltöző titkára Yuuta, valamint a 'viszonylag' normális tini Kei aki részmunkaidőben dolgozik nála. Ogino, a rendőr akivel Inaba korábban együtt dolgozott a rendőrség kötelékén belül, szintén segít nekik az ügyek megoldásában.
Ősellensége a gonosz zseni Don Valentino, a szó szoros értelmében pénzéhes kecske, és annak nem kevésbé különc emberei
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

-OJ- írta: Csak amit az ismertetőhöz írtam:
*őrült tekerés, mit hagytam ki*
Igaz, nem szoktam mindent elolvasni, de azért a címekre igyekszem odafigyelni, és képekhez társítani.
Köszi!
Kár, hogy a mangája még az animénél is illékonyabb... (=rohadtul nem találok belőle egy rawot, szinte még megemlítve sem.)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kicsit Elbaszters ! ep. 1
Nem volt vicces. Ennyi. Próbált az lenni, nem sikerült. Emellett a főhős nagyon nyápic (rémlik valami h ez határozottan fog változni) illetve Rin szinkronhangja nagyon idegesítően vinnyog. Még kap pár részt, mert a quality látvány meg, hogy mégiscsak Key miatt megadom neki az esélyt, de egyelőre határozottan csalódott vagyok.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:SAO 14.rész

Teljes FAIL. Eddig az Év Csalódása az egész anime :wwall:
Apropó, ebben most mi a fene van? Csak képeket láttam, de most akkor mindketten "meghaltak" a játékban, aztán valahogy sikerült kijutniuk, de persze mivel a való életben nincsenek együtt, ezért rácsesztek? Ráadásul még hátra van a sorozat teljes második fele, elvileg most valami "Fairy Dance" arc jön, amiben ismét mindketten benne lesznek és a srác már egy rocker elf dizánjával bír, már ha az ő... XDDD Valaki világosítson fel, mert egyre inkább élvezem, ahogy ez a plot összevissza megy, pedig csak hallomásból követem a cuccot. :vigyor:
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Titkos írta:Apropó, ebben most mi a fene van? Csak képeket láttam, de most akkor mindketten "meghaltak" a játékban, aztán valahogy sikerült kijutniuk, de persze mivel a való életben nincsenek együtt, ezért rácsesztek? Ráadásul még hátra van a sorozat teljes második fele, elvileg most valami "Fairy Dance" arc jön, amiben ismét mindketten benne lesznek és a srác már egy rocker elf dizánjával bír, már ha az ő... XDDD Valaki világosítson fel, mert egyre inkább élvezem, ahogy ez a plot összevissza megy, pedig csak hallomásból követem a cuccot. :vigyor:
Részben így :drop:
Mindketten meghaltak, de magukkal vitték a főbosst is, így a játék valószínűleg(de senki nem tudja pontosan miért, a LNben sincs benne) előbb véget ért, minthogy ők véglegesen törlődtek volna.
A srác és a többi 6000ember felébredt a való életben, a lány tudata (és 300 másik játékosé) viszont átkerült egy másik online játékba (ez később derül ki hogy miért), ezért a srác mehet utána kimenteni.

Ez lesz a maradék 11részben ::^_^::
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta:a srác már egy rocker elf dizánjával bír
Lol, legalább így?
(Hozzá kell tennem, hogy ez egy "shoujosított" jelenet, azért sokkal több ebben a gag.)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Titkos írta:
-OJ- írta:SAO 14.rész

Teljes FAIL. Eddig az Év Csalódása az egész anime :wwall:
Apropó, ebben most mi a fene van? Csak képeket láttam, de most akkor mindketten "meghaltak" a játékban, aztán valahogy sikerült kijutniuk, de persze mivel a való életben nincsenek együtt, ezért rácsesztek? Ráadásul még hátra van a sorozat teljes második fele, elvileg most valami "Fairy Dance" arc jön, amiben ismét mindketten benne lesznek és a srác már egy rocker elf dizánjával bír, már ha az ő... XDDD Valaki világosítson fel, mert egyre inkább élvezem, ahogy ez a plot összevissza megy, pedig csak hallomásból követem a cuccot. :vigyor:
Szerintem Asuna egy másik a játékban van. Egyébként fogalmunk sincs mi történt, nagyon nem volt értelme. A szerelem ereje, meg ilyesmik. Ja és a bossfightból se lett semmi érdemleges. A fordulat Akihitóval speciel király lehetett volna, ha nem fazsság minden, ami körülveszi. Amit írtál, valszeg az lesz.

Bakuman 1 - ez mi a szar? Visszaesés a sorozat legeleji szintre? Akkor volt utoljára ennyire baromság. Mi a faszért ne játszhatna Miho a +Naturalban? Itt mindenkinek elment az esze. Legalább egy részben lezavarták.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

OJ & scineram: Köszönöm a felvilágosítás, most már biztos vagyok benne, hogy ezt a sorozatot ki fogom hagyni. XD (Eddig a hype miatt volt bennem egy minimális "kísértés", hogy lehet mégis el kéne kezdenem, de pár belenézés és ezek a leírások engem igazoltak.)
Sárkánybaby írta:Lol, legalább így?
Á, közel sem néz ki ennyire jól/poénosan. XD Ilyen lesz.

Más: Anyám, borogass... Én már a Sky Girls / Strike Witches kombón is erősen felvontam a szemöldökömet, aztán nem olyan rég jött az Upotte!! nevű "csoda", avagy "lolik, mint fegyverek!" és most itt vannak a tankos lolik! :dirr: Komolyan kíváncsi vagyok, hogy ötlettelenségben szenvedve kínjukban hány bőrt tudnak még lehúzni a lolikról. Várom az "atomfizikus loli!" (Pani Poni Dash, Battle Programmer Shirase, Tantei Opera Milky Holmes, Negima, Nadesico, ...), illetve az "asztronauta loli!" (Rocket Girls) kalandjait. (Le vagy maradva Titkos. - paTKany megj.) XD (Természetesen "tudományosan megmagyarázva", hogy az adott sorozatban miért csak tíz év körülinek kinéző kislányoknak szabad tankot vagy űrhajót vezetni.) Bár eddig ami kétségkívül a leginkább fájt számomra az a "loli, mint csótány!" volt.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos, én komolyan nem értem, hogy nem látod ennek a mély üzenetét. :mad: Mondjuk ahelyett, hogy idegesítenéd magad rajtuk, nézhetnél/olvashatnál olyasmit, amiről tudod, hogy bejön, de le vagy maradva. (Ilyenből sok van...)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Titkos, én komolyan nem értem, hogy nem látod ennek a mély üzenetét. :mad:
XDD Főleg, ha közben azon agyalok, hogy vajon tényleg van olyan ember, aki képes komolyan venni, amikor egy loli tűzparancsot ad, vagy "just as planned!" fejet vág? XD
A mordályos nyul írta:Mondjuk ahelyett, hogy idegesítenéd magad rajtuk, nézhetnél/olvashatnál olyasmit, amiről tudod, hogy bejön, de le vagy maradva. (Ilyenből sok van...)
De ezt most muszáj volt, akkora facepalmot váltott ki belőlem, hogy szerintem két megyével odébb is hallatszott a csattanása. XD Most nálam ezzel elértek egy újabb mélypontot. XD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:vajon tényleg van olyan ember, aki képes komolyan venni, amikor egy loli tűzparancsot ad, vagy "just as planned!" fejet vág? XD
Dehogy! Azt mondja rá: "MOE!"

Egyébként sem kell komolyan venni. Egyszerre néz az ember aranyoskislányokat, meg fegyvereket. Kettőt egy csapásra, a potenciális néző tuti nem kapcsol tovább. Képzeld már el, hányan néznék, ha csúnya(?) felnőtt férfi katonák szerepelnének benne. Na ugye.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Sárkánybaby írta:Ezzel a képpel...
Kép
...ez egy shounen cucc.
Kérdés, hallott erről akárki akármit?
Januárban kezdődik :wink:
Válasz küldése