Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Area no Kishi 2.rész

Nos, ez aztán a szívás! :roll:
Erre a fordulatra nem számítottam, hogy már a második részben kiiktatják az 'epic nagy testvér' karakterét (ha nem is az életből, de a pályáról biztosan) ami valószínűleg még több emozáshoz, majd a kis srác megemberesedéséhez vezet.
Animáció továbbra sem nagy szám, de a szinkronhangok eladják a karaktereket.

Szerk.: mangába beleolvasva az életből is!!! :shock: Tiszta TTGL a focipályán




Highschool DxD 2.rész

DAT ENDING :thumb: :thumb: :thumb:




Miniszoknyás Kalózok 2.rész

Nekem még mindig egy kicsit lassúnak tűnik ez az egész bevezetés. Ok, hogy egy 26részes sorozattal van dolgunk, és ezért a készítők kicsit ráérősre vették az ütemet, de a mostani részben gyakorlatilag semmi nem történt. Kirándultak és célba lőttek a sivatag közepén (azon a 'kalóz hatalma' dolgon sikerült jót mosolyognom) aztán átvizsgáltak egy hajót az indulás előtt, miközben a névtelen osztálytársakon kívül új szereplőt nem mutattak be, és az eddigiekről sem tudtunk meg semmi újat. A következő részre azért már jó lenne látni valami kezdetleges történetszálat is, hogy mégis mit akarnak kezdeni a karakterekkel.
Ráadásul a hősnő az első 'csatáját' is a számítógép ellen fogja vívni, ami nem sok izgalmat ígér. Bár még mindig értelmesebb, mint bepattanni egy addig soha nem látott mecha pilótafülkéjébe, és ösztönösen elindítani azt :drop:

Eddig Kurihara a kedvenc, aki még a nagy lövöldözés közepette sem hagyta ott a csoki parfét :thumb:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Lássuk az évadot.

Thermae Romae 1-2 - flash animáció, mint Double J és Reibai-sensei, és nem kevésbé zseniális. Hihetetlenül eltalálták ezt az abszurd humort. Több ilyen kísérleti animét nyomhatna a Noitamina. Kihagyhatatlan.

Amagami SS+ 1-2 - kívancsi vagyok a sztorik folytatásaira, de az Ayatsuji arc nem volt nagy szám. Túl könnyen megoldották, bár két részbe nem fér sokkal több történet. Némi fanszervíz azért jöhet.

Recorder to Randoser 1-2 - ez is egy rövidsorozat. Aranyos a premisszája, érdekel, mit hoznak ki belőle. De remélem nem csak rendőrös lesz a humora, azt kurvára nem tudom értékelni.

Highschool of the Boys Nichijou 1 - a Kimi to Boku tökéletes ellentéte. FERGETEGES tesztoteronnal teli komédia. A struktúra miatt nem húzódnak el a jelenetek, és eddig mind ütött. A Trollololol szoknya meg a hányás brutálisak voltak. Jó lesz ez.

Ano Natsu de Matteru 1 - kellemes életvágás szerelmi drámának ígérkezik. Az első rész igen melankólikus hangulatú volt, bár néha eléggé lassú, viszont az alien dolog érdekel, és a legtöbb szereplő is szimpi volt. A karakterdizájn erősen az Ano hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranaira emlékeztetett.

Papa no Iukoto wo Kikinasai! 1 - csatlakozom az előttem szólókhoz. Meglepően szimpatikusan nyúltak az alapszituációhoz, úgyhogy várom, merre mennek innen. Nem számítottam arra sem, hogy az egész első rész a történet megalapozására megy. A szereplőket is bírom, az elmebeteg klub nagyon komoly.

InuxBoku SS 1 - nem nagyon tudtam, hogy ez most komédia, dráma vagy akció akar lenni. A sztorinak eddig nem sok értelme volt, de legalább a vicces jelenetek viccesek voltak, és a fanszervíz se rossz egy lolicon számára. Ezekért még folytatom.

Area no Kishi 1-2 - nagy utálójaként a sportaniméknek nem tudom mi vonzott benne, de az első rész kellemes meglepetés volt. Szépen bemutatta a szereplőket a helyzetet, és az általam gyűlölt játékelemek is ritkák voltak. A második ezt folytatta elég szépen, amíg nem jött a nagyon erőltetett ASSPULL tragédia, amire már számítani lehetett. De megpróbálok rajta túllépni, és meglátom, meg lesz-é az első nézhető idei sportcuccos.

A többit később, ha megnéztem.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

-OJ- írta:Miniszoknyás Kalózok 2.rész
Nekem még mindig egy kicsit lassúnak tűnik ez az egész bevezetés. Ok, hogy egy 26részes sorozattal van dolgunk, és ezért a készítők kicsit ráérősre vették az ütemet, de a mostani részben gyakorlatilag semmi nem történt.
Tényleg elég lassan indul be a történet, viszont én ennek ellenére mégis képes volt lekötni eddig mindkét rész, és egyáltalán nem találtam laposnak vagy unalmasnak őket. A kövi epizódban meg talán már kicsit felpörögnek majd az események is. ^^
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Another 2.rész

Nem lettem sokkal okosabb a történetet vagy a múltat illetően.
Úgy néz ki, az osztálytársaknak már előzetesen fel kellett volna készíteniük a srácot a 'szabályokra', de mivel ezt elmulasztották, így most már nem mernek elmondani neki semmit (amit rajta, és a nézőn kívül kb az egész iskola tud). Ez elég idegesítő :wwall:
Mei is egyre gyanúsabb, de azt pl egyáltalán nem értem, miből jutott a srác eszébe, hogy szellemmel van dolga? Az osztályban nem kérdezett rá az üresen hagyott padra, a könyvtárost sem vonta kérdőre hogy Meit miért nem zavarja ki? Elég meredek következtetései vannak :shock:

A babák pedig tényleg hátborzongatóak, egyet kell értenem :drop:

Szerintem Mi a következő epizódban sem fogjuk látni, mi van a szemkötő alatt ::^_^::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

-OJ- írta:Another 2.rész:
Honnét gondolod, h szellemnek gondolta a lányt? Az alaksorban a hullaház szokott lenni, és egyszerűen rákérdezett a nővérnél, hogy meghalt-e valaki. (Akit meglátogatott Mei.)
Mindenesetre engem szórakoztat a sorozat, ezzel a borzasztó lassú tónusával együtt. :3
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Cruel Angel írta: Honnét gondolod, h szellemnek gondolta a lányt?
Mert nagyon érdekelte a pontos név :wink:
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Papa no Iu Koto wo Kikinasai! 2.rész

Továbbra is meg vagyok lepve, hogy a szokásos együttélésből fakadó komédia mellett mennyire komolyan veszi magát a sorozat, ha a karakterekről és a kapcsolatukról van szó. A végén még olyan lesz mint az Usagi Drop, csak az über-moé helyett ez némi ecchivel van körítve :D
Persze lehet, hogy csak eddig tartott a dráma, a következő részben pedig kezdődik az őrült és hangos vígjáték, de azért Én bizakodom hogy végig ilyen marad :vigyor:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Brave 10 ep. 2
Most tökre csalódott vagyok, Ana félpucér harcát teljes egészében kivágták, és még a fürdőzéshez is rajzoltak rá egy ilyen fodros melltartóféleséget. Ezek után abban ne is reménykedjek, hogy a kígyós néni reverse rape kísérletét meghagyják? :vigyor:
Elég gyorsan haladnak előre a mangában a kövi részben már a szadista pszichó srác jön. ^^
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Mariko írta:Brave 10 ep. 2
Most tökre csalódott vagyok, Ana félpucér harcát teljes egészében kivágták, és még a fürdőzéshez is rajzoltak rá egy ilyen fodros melltartóféleséget. Ezek után abban ne is reménykedjek, hogy a kígyós néni reverse rape kísérletét meghagyják? :vigyor:
Komolyan? Elég gáz... Ezek után ne akarjak csodálkozni, ha sokkal több lesz a fujoshi fan, mint az ecchi fan...?
Mariko írta: Elég gyorsan haladnak előre a mangában a kövi részben már a szadista pszichó srác jön. ^^
Gáh, de nem szeretem azt a kis buzeránst. XD Najó, elismerem, a karakter maga jó, de a tapadása konkrétan ijesztő. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Brave 10 ep. 2
Most tökre csalódott vagyok, Ana félpucér harcát teljes egészében kivágták, és még a fürdőzéshez is rajzoltak rá egy ilyen fodros melltartóféleséget. Ezek után abban ne is reménykedjek, hogy a kígyós néni reverse rape kísérletét meghagyják? :vigyor:
Elég gyorsan haladnak előre a mangában a kövi részben már a szadista pszichó srác jön. ^^
Miről szól ez a sorozat? XDDDDDDDD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: Miről szól ez a sorozat? XDDDDDDDD
Arról, hogy van Saizou, a nemnormális Iga ninja, aki csak a fejét forgatja, hogy mennyire nem normális a többi. XD De komolyan, Saizou "szenvedését" (vagyis hogy "hülyékkel vagyok körülvéve") csak az übereli jobban, amikor Yukimurát keresve Rokuro betéved az ura háremébe, meg ahogy később ki van rá akadva. Az. A. Rész. Büntet.

Jaj azt el is felejtettem megkérdezni (mivel a netem elég gyenge, nemtom én is megnézni az új részt): Kakei akkor van már?
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Miről szól ez a sorozat? XDDDDDDDD
LOL, visszaolvasva az előző hozzászólásomat... mintha valami hentairól írtam volna. XD
Sárkánybaby írta: Yukimurát keresve Rokuro betéved az ura háremébe, meg ahogy később ki van rá akadva. Az. A.
Az tényleg poén volt, bár nem meglepő a sráctól... elég látványosan nem hetero, ahogy a pszichó gyerek se (hadilábon állok a nevek megjegyzésével ennél a sorozatnál ^^')

Kakei még nincs, ő is csak a kövi részben jön.
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Mariko írta: nem meglepő a sráctól... elég látványosan nem hetero,
Ezt ne mondtad volna, most nem fogok tudni az éjjel aludni! Sasuke inkább tűnik melegnek, de róla sem akarok ilyet még csak feltételezni sem. Elég nekem a kis pszicho buzeráns, sok is. Meg a tudat, hogy a mangaka fujoshi.
Egyébként a nevekkel én is bajban vagyok.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Last Exile: Fam, The Silver Wing

Erről valaki tudna mondani valamit? Mennyi köze van az előző sorozathoz?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

JimRaynor írta:Last Exile: Fam, The Silver Wing

Erről valaki tudna mondani valamit? Mennyi köze van az előző sorozathoz?
Nem tudom mennyire emlékszel az első sorozat végére. Nekem ott annyira nem jött le, hogy tényleg mi is történt. Na ez most azután játszódik, sacc/kb. olyan 10-15 évvel. Ám de itt sem magyarázzák meg, hogy mi is volt, szóval ha nem állsz neki utána keresni a neten, akkor te is csak pislogni fogsz, hogy most mi van. XD (Egyéb character material könyvekben volt korrektül leírva, hogy mi is történt.) A régi szereplők közül Dio az aki gyakrabban szerepel, illetve egy pár másik cameo szinten feltűnik, de a főtörténet az új szereplőkön és az új konfliktuson van. ... Aminek - egyelőre legalábbis - nem sok köze van mindahhoz, amit az első sorozatban történt.

Nekem az alábbi problémáim vannak:
1. Az új konfliktus messze nem olyan titokzatos, mint az előző.
2. Az új főszereplő trió mindegyik tagja egy semmilyen moeblob, rengeteg yuri fanservice-szal. (Legutóbbi részben a threesomejuk a foursomemá alakúlt. Yay?)
3. A látvány bár szép, de nagyon színes, az előző sorozatban sokat dobott a hangulaton az állandó ködösség. Ennek itt semmi nyoma.

Szóval nézem az első sorozat iránt érzett tiszteletből, meg mert már elkezdtem nézni, és kevesebb van hátra mint előre.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Okés :D
Köszi a véleményezést de az előzőt szerettem valószínűleg ezt is végig nézem.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Miniszoknyás Űrkalózok ep. 3
Értem én, hogy 26 részes lesz a sorozat meg minden, de most már igazán jöhetne a kalózkodás, mert ez így kezd unalmas lenni, ebben a részben szinte alig történt bármi említésre méltó dolog, azt leszámítva, hogy a csajoknak trendi, szűk szkafanderük volt. ^^'
Kép
Marvelous
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a GokaiGalleon fedélzetén
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Marvelous »

Akkor ez nem egy Gokaiger, ahol minden a Kalózokról szól... Bár az Toei Studios... És élőszereplős... :P
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Miniszoknyás Űrkalózok ep. 3
Értem én, hogy 26 részes lesz a sorozat meg minden, de most már igazán jöhetne a kalózkodás, mert ez így kezd unalmas lenni, ebben a részben szinte alig történt bármi említésre méltó dolog, azt leszámítva, hogy a csajoknak trendi, szűk szkafanderük volt. ^^'
Nehogy aztán Star Driver legyen belőle... ^^" (Igen, az "eseménydús" sztorijára célzok. :dirr:)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát ha olyan lenne, mint a Star Driver, akkor nem panaszkodnék, ott legalább történtek dolgok, még ha a "sztorit" nem is vitték előrébb, de ebben már három rész elment arra, hogy a hősnő eldöntse, akar-e kalóz lenni van sem, és közben iskolai űrhajósklubbal röpködnek.
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Mariko írta:Hát ha olyan lenne, mint a Star Driver, akkor nem panaszkodnék, ott legalább történtek dolgok, még ha a "sztorit" nem is vitték előrébb, de ebben már három rész elment arra, hogy a hősnő eldöntse, akar-e kalóz lenni van sem, és közben iskolai űrhajósklubbal röpködnek.
Az iskolai űrhajósklub is a történet része. Nem olvastam ugyan a regényt, de a több évtizedes tapasztalatom alapján most meg merem neked jósolni, hogy a 8. részig biztosan marad az űrhajósklub a középpontban. Az ilyen 26 részes akció sorozatok alapvetően úgy épülnek fel, hogy az első harmad végén dobják be az első komolyabb sokk eseményt (ami lehet karakterhalál vagy az ellenség által mért nagyobb csapás, stb.). Ezután már határozottabb lesz/lehet a főszereplő a céljait illetően, de ekkor még mindig hátravan jópár filler rész, mert az igazi lényeget a 16-26. részek közé szokták bezsúfolni. Szóval kalózkodás majd csak akkor...
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Azért nekem sem ez az első 26 részes animém, nem azt várom, hogy történjen valami bazinagy drámai fordulat, csak jusson már el egy pontig a sztori, ahol aztán megrekedhet a sorozat feléig bánom is én. Az űrhajósklubról meg annyit, hogy nekem nem úgy tűnik, hogy Marikán és Chiakin kívül bárki is fontos lenne közülük, legalábbis eddig nem nagyon igyekeztek bemutatni egyiküket sem, inkább csak csoportkén kezelték őket, hogy "ők a klub".
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Olvastam, hogy LN legnagyobb része technológiai leírások, ami itt gondolom a monitorok villogásában és a súlytalanságban még jobban lelassuló eseményekben merül ki.
De én szeretem az olyan dolgokat ahol nem történik semmit, ha az a semmi letudja kötni a figyelmem. És ez ilyen. Jobban élvezném, ha súlytalanság kicsit jobban lenne ábrázolva, de nekem így is elmegy.
És az olyan yuri nem igazi, ahol nincs semmi bevezetés, csak egyből az akció. :P
Mariko írta:Az űrhajósklubról meg annyit, hogy nekem nem úgy tűnik, hogy Marikán és Chiakin kívül bárki is fontos lenne közülük, legalábbis eddig nem nagyon igyekeztek bemutatni egyiküket sem, inkább csak csoportkén kezelték őket, hogy "ők a klub".
Nálam ez szintén pozitívum. Az szerintem mindig, olyan erőltetetten hat, ha elején mindenki kap valami attribútumot, ami aztán soha nem kerül elő. Reménykedem benne, hogy majd szépen elszórva a sorozat folyamán kapnak személyiséget. Olvastam spilereket amiből tudom, hogy ketten biztos kapnak egy kis melléktörténetet, és az op-ben láttam is rá utalást. ;)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kdanni írta:De én szeretem az olyan dolgokat ahol nem történik semmit, ha az a semmi letudja kötni a figyelmem.
Ezzel én is így vagyok, de a ez a "semmi" speciel nem tud lekötni. Lehet a nememmel van a gond, bár valószínűleg ugyanez fiúkkal sem szórakoztatna. ^^'
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most már kénytelen leszek én is elkezdeni ezt, mert amúgy pont az ilyen "60% filler" sorozatoktól szoktam kikészülni, de ha a "semmi" le tud kötni, akkor általában megmenekülnek, szóval kíváncsian várom, hogy ez vajon melyik kategóriába esik majd. XD (Főleg miután a Nisemonogatarit nézem csak eddig a mostani szezonból, és azzal is úgy vagyok, hogy még a harmadik részt megnézem, de ha abban sem lesz semmi random fanservicekedésen kívül, akkor dropolom, amíg kijön végig, és egyben gyűröm le, mert így hétről-hétre csak még nyögvenyelősebb az amúgy is csigaként vánszorgó "sztori".) Egyébként amit még kinéztem a kalózokon és a Nisén kívül:

High School DxD

Ja, fanservice a köbön, de ahogy néztem, legalább a bevállalós fajta, és mivel az AT-X csatorna cenzúrázatlanul adja, végre egy sorozat, ahol nem kell a DVD-ig várnom a nézéssel. XD Plusz ahogy láttam még harcok is vannak benne, meg érdekel ez a "főhős már az első részben meghal" kezdés, valamint az opening is egész tetszetős volt. :) (Meg ahogy OJ is írta fentebb: "DAT ENDING" XDDD)

Ano natsu de Matteru

Olyasmiket olvastam róla, hogy elvileg köze van az Onegai Teacherhöz (mondjuk azt nem mondták, hogy csak hangulatban hasonló, vagy esetleg ugyanaz volt az elkövetője), illetve rémlik valami "yuri háremanime férfi főhős nélkül" szöveg. Meglátjuk... XD
Kép
Válasz küldése