Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Így a véleményetek (meg a Sankakun fent lévő screenshotok alapján) rögtön dropoltam is gyorsan. :) Ilyet szinte soha nem teszek amúgy, viszont erre egyébként is csak "for the fun" alapon voltam kíváncsi (avagy hogyan lehet bűnügyeket felgöngyölíteni, ha az ember egy hikkikomori), de úgy látom, ez inkább lesz egy 12 egy tucat loli-yuri-fanservice izé, 0 történettel, szóval mondhatjuk úgy is, hogy nagyon nem erre számítottam, és kb. a maradék érdeklődésemet is elvesztettem a sorozat iránt. (Ez a Railgun-rajzolás meg tényleg elég hülyén fest a light novel illusztrációja után.)
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Nurarihyon no Mago 2-nek nagyon jót tett a rendező váltás. A poénokat ezúttal sokkal jobban időzítették, plusz ez az a flashback fejezet/epizód, amivel az első évadnak is kezdődnie kellett volna. Tökéletesen bemutatja Rikuot és a benne rejlő konfliktust, a nyitójelenet pedig az évad fő történetszálát is elhintette.
Jó kezdés, csak maradjon is ilyen :thumb:

Aki kihagyta az előző évadot, akár nyugodtan kezdhet ezzel is. A visszatérő karaktereket leszámítva nem lesz összefüggés a történetek között.



Ikoku Meiro no Croisée ep1
Kellemes kis slice-of-lifenak ígérkezik a 19.századi Párizsba helyezve. Yune-t már viszem is haza! :lol:
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:(avagy hogyan lehet bűnügyeket felgöngyölíteni, ha az ember egy hikkikomori)
Hát úgy, mint L. :) (Azelőtt neki sem kellett előjönnie a "sötétből".)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Látom mindenki beindult az új animékre XD

Énis osztanám akkor a szót.

Sacred Seven
Nemteccik úgy ahogy van. Nem az én műfajom, plusz eléggé nem lehet megérteni mi az isten van azokkal a kövekkel. Úgy, hogy közben még a főszereplő is érti. WTF. Droppolva, nagyrészt mert unalmas, nemértem, erőltetett benne a poén és mert mecha.

Kamisama no Memochou
Megint megszívtam mint anno a Katanagatarival. Gondoltam hip-hopp megnézem az első részt, mielőtt elindulnék fontos tennivalóimhoz, errefel csak nincs vége, még mindig nincs vége BMEG EZ MÁR A 28. PERC XD

Lényeg, hogy a duplarész végére úgy jártam, mint BSW. A csaj valamiért nagyon OUT, lehet mert elvárnám, hogy egy LxVictoriqa legyen. Vagy ha egyik sem, és azzal kezdi, hogy nem jön ki a szobájából, akkor miért jáccik a végén HellGirlösdit? A srác viselkedése meg kiborító. Nagyon.
És amúgy az elején nekem is DRRR fílingem volt, reménykedtem, hogy detektíves DRRR lesz, de hát nagyon nem. Szerintem adok neki még egy rész esélyt.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Sacred Seven kezdése valóban nem volt a legjobb.
Mihelyt behozták az akaratos gothloli ojou-samát, akinek van egy Sebas-chan klónja és egy szobalány hadserege, mindent megvesz ami az útjába áll, és egy beszélő kőfej a társa....nos, ezzel teljesen megszűnt a cselekmény komolyan vehetősége, és már az első epizód is erősen a LOL-kategória határát súrolta.
Emellett a főhős se nagy szám, csak az unalomig ismert 'Én nem akarom ezt az erőt', magába forduló antiszoc típus.

Úgy érzem, ez hamar dobva lesz :wwall:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Hát úgy, mint L. :) (Azelőtt neki sem kellett előjönnie a "sötétből".)
Na de ez az, hogy ebből az új cuccból ez kb. sehogy nem jött át, pedig pont ezért érdekelt volna, írtam is korábban, hogy hátha egy "női L-ről" fog szólni.

Sacred Seven

Első résznek még el is megy, igazából felemás volt. A fight, meg ez a köves erő bejött, sőt, még az iskolás jelenetek is. Akikből sok lehet a végére, az tényleg a "Team Kuroshitsuji". Még a loli nem is lenne annyira durva (amúgy OJ, tuti, hogy ő goth? XD tök rózsaszín XD), sőt, az inast is elnézném, de a kőfej poénkodása már tényleg erőltetett (főleg az a "minden mondatomban benne van, hogy "oni"", meg az elporladó hangulatjelei), ez a szobalány-kommandó meg tényleg mindennek a legalja. Komolyan, akárhány jelenetben benne voltak, egyszerűen uralkodnom kellett magamon, hogy kínomban fel ne röhögjek. Iszonyat gagyi hatást keltenek. Jó, ha amúgy ütni fog a cucc, akkor valszeg elviselem majd őket is, de eddig tényleg felemás, még nem lehet tudni, hogy milyen irányba megy majd el a történet. Meg hogy mondjam, valahogy eddig a szereplők sem nagy számok, legalábbis szomorú, ha az antiszoc srác a legérdekesebb kari, mert a többiek még nála is sztereotipabbak. (Élükön a lánnyal, aki megbízik a srácban, mert....miért is? Semmiért, ő a sztereotip "én a balhés gyerekben is meglátom a szépet" jólelkű lány.) Az viszont nem értem, miért lenne baj, ha az első részből még nem látható át egyből a plot. Én sem értem, hogy pontosan mi van ezekkel a kövekkel, és? Azért van rá 13-26 rész, hogy elmondják. Ha meg rögtön kiderülne minden, az lenne a baj, hogy túl kiszámítható/szájbarágós. Szóval meglátom, mivel más sorozatot még úgy sem nézek ebből a szezonból, szerintem heti egyszer simán végigpörgetem majd, mert a nézhetetlentől azért messze van, aztán bízok benne, hogy azért egy közepesen jó cuccot összehoznak Sunrise-ék. :)
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Titkos írta:Még a loli nem is lenne annyira durva (amúgy OJ, tuti, hogy ő goth? XD tök rózsaszín XD)
Javítsatok ki ha tévedek, de tudtommal a 'goth' színtől független, a lényeg a rokokó stílusú fodros, fűzős ruha :roll:

Persze, a sztori még lehet érdekes, de maga a világ valahogy nem szippantott magába.
És ezt a rossz karakter bemutatás számlájára írom: a srác is csak pikk-pakk aktiválta a képességét, a semmiből jött egy loli akinél pont ott volt a megoldás az irányítási zavaraira, ráadásul még a ruha menüjét is rögtön tudta kezelni :o_O: Elkövették azt a hibát, hogy mindenképp be kellett hozniuk a hőst az első rész végén, anélkül hogy akármit megmagyaráztak volna.
És ez nem rejtelmesebbé tette az egészet, hanem érdektelenné :(
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:Javítsatok ki ha tévedek, de tudtommal a 'goth' színtől független, a lényeg a rokokó stílusú fodros, fűzős ruha :roll:
Lehet, azért kérdeztem. :) Nekem a goth amúgy azokat a feketeruhás, festett embereket jelenti, akik (haveromat idézve): "Olyanok, mint az emósok, csak ezekben legalább van némi tartás, meg az előbbiek pont róluk koppintották a stílusukat". XD Ha meg animekarit kellene mondanom, akkor mondjuk a legutóbbiak közül ismert goth csaj volt Stocking a Panty & Stocking-ból. De mondom, lehet neked van igazad, vagy két különbözőre gondolunk. (Pl. ugye létezik lolita divat is, ami nem azonos a lolival. XD)
-OJ- írta:Persze, a sztori még lehet érdekes, de maga a világ valahogy nem szippantott magába.
És ezt a rossz karakter bemutatás számlájára írom: a srác is csak pikk-pakk aktiválta a képességét, a semmiből jött egy loli akinél pont ott volt a megoldás az irányítási zavaraira, ráadásul még a ruha menüjét is rögtön tudta kezelni :o_O: Elkövették azt a hibát, hogy mindenképp be kellett hozniuk a hőst az első rész végén, anélkül hogy akármit megmagyaráztak volna.
És ez nem rejtelmesebbé tette az egészet, hanem érdektelenné :(
Én azt szűrtem le eddig egy rész alapján, hogy:

1. A srácba valahogy bekerült egy Darkness Stone (vagy mi ezeknek a neve, mondták) még évekkel korábban, ami agresszió hatására tényleg pikk-pakk aktiválódik (gondolom akkor is ez történt, amikor az osztálytársait a kórházba juttatta), ilyenkor kb. átmegy "Hulk"-ba, és csak rombol. (Pl. nekem elsőre fura is volt, hogy leáll fightolni a szoborral, és ő is csak úgy tud verekedni, hogy közben házakat dönt romba, de aztán ezt megmagyarázták azzal, hogy az nem az igazi erő, hanem a "berserker" módja. Utána mondta is, amikor már a kék kővel nyomult, hogy "el kell csalnom az emberek közeléből", mert tudott tisztán gondolkodni.) Ezért volt antiszoc, és kerülte az embereket, mert félt, hogy ha felcseszik az agyát, megint átmegy Hulkba. Illetve ezek a kövek mintha egymással is reagálnának, lásd még az opening előtti jelenetet, ahol a gonosz aktiválta a szobrot (vagy mi XD) és a srácnak úgy kellett visszafognia magát, meg ott szenvedett.

2. A lolinak meg mintha eleve az egész "cége" a kövekre lenne ráállva, szóval nekem az nem volt furcsa, hogy rögtön tudta a srác baját orvosolni. (Sőt, szerintem ő is egy "stone fighter", neki sem véletlenül világít kéken a szeme.)

Ha fura dolgokat kell mondani, nekem inkább az volt az érdekes, hogy miért figyelték évek óta a srácot anélkül, hogy már akkor segítettek volna neki, vagy az osztálytársnő és a srác kapcsolata, amit továbbra is elég erőltetettnek és elsietettnek érzek. (Semmi kapcsolat nem volt köztük, de amikor a srác meglátja, hogy megsérült, rögtön átmegy Hulkba, pedig eddig kb. mindenkire tett.)

Amúgy abban igazad van, hogy tényleg sokmindent belesűrítettek már az első részbe is (ideértve az összes szereplő kötelező jellegű feltűnését is), de remélem, hogy ez az egész majd szépen letisztul időközben. :) (A Star Driver első részén is mindenki ki volt bukva, és ha mindent nem is, de speciel amiket még akkor nem értettünk, azt szépen elmagyarázták a 26 rész alatt. XD) Tényleg, hol is szoktátok nézni, hogy melyik sorozat hány részes? Mariko meg anubys szokta beírni, hogy "XY csak 13 rész lesz, mert a következő szezonban már más fut annak a műsorsávjában", de ezt az oldalt nem ismerem. XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

-OJ- írta:avítsatok ki ha tévedek, de tudtommal a 'goth' színtől független, a lényeg a rokokó stílusú fodros, fűzős ruha :roll:
Igazából amit leírtál az a klasszikus lolita stílusra jellemző, a viktoriánus vagy rokokó stílusú ruhácskák adják az az egész divatirányzat alapját, és ezt cifrázhatják még tovább különbözőképpen, összeházasítva a goth, a punk stílussal vagy akár a japán tradicionális viselettel is. ^^

Nurarihyon no Mago 2
Hasonló véleményen vagyok, mint OJ. Az új rendező úgy néz ki, jobban érti a dolgát, mint az elődje. Ez így eddig ígéretesnek tűnik, reméljük tudják is tartani ezt a színvonalat, és nem végzi úgy ez a szezon is, mint az első. A kövi részben meg úgy néztem, már jönnek is az onmyoujik. ::^_^::
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Kamisama Dolls jól indított
A leírás alapján kicsit több horrort és feszültséget vártam, de az alaphelyzet így is érdekesnek bizonyult és alig várom, hogy többet tudjak a felekről. És végre nem gimnazista kölykök a főszereplők (Utaot leszámítva, de az epizód végére Ő sem volt már annyira zavaró, mint megjelenésekor), ezért idővel talán a románc is haladni fog valahova.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Kaitou Tenshi Twin Angel

Hamisítatlan mahou shoujo a leggyerekesebb, legostobább fajtából, de ez már olyan szinten LOL-kategória, hogy az már szórakoztató - bár valószínűleg nem hosszútávon. Mindenesetre J.C.Staff animálja és Tatsuyuki Nagai (Toradora!, Ani Hi Mita, Méz és Lóhere, Railgun) rendezi, valamit talán kihoznak belőle :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Natsume Yuujinchou San
Ez az egyetlen sorozat, ami képes elérni, hogy elérzékenyüljek egy törött csészétől. ::^_^::
A kövi rész viszont úgy nézem filler lesz. Nem értem mi szükség van rá, amikor van hatkötetnyi feldolgozható manga alapanyaguk... hacsak nem tervezik kétszezonosra a sorozatot. ^^
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Csak 11 részes lesz az Usagi Drop? Azzal nem sokáig fognak eljutni :(
Mindenesetre a kezdés jó volt, szépen adaptálták az első fejezetet.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Kinn a Nyufi Drop? Első anime, ami érdekel a szezonból, úgyhogy downloadin' at the speed of light.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én már meg is néztem. ::^_^::
Hangulatos kis sorozat lesz ez, és ahogy már feljebb írtam, én nem is bánnám, ha nem férne bele a teljes történet.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

11 részbe biztosan nem fog.
Szerintem Daikichinek a Rin anyjával történő találkozását hagyják majd a végére, az elég jó lenne lezárásnak
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Egy gyors kérdés: a "drop" itt tényleg nem cseppet, hanem potyadékot, azaz kakit jelent? XD

Az Ikoku Meiro no Croisée pedig nagyon remélem, hogy inkább a Victorian Romance Emmára fog hasonlítani, nem pedig a Hakushaku to Yousei-re...
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Uta no Prince-sama
Túl sok a nyálas bishi, a lány pedig egy bányarém, teljesen halott szemekkel! Azonnali Dropped :wwall:

Mayo Chiki (Raw)
Nem mindent értettem, de amit igen, azok fergetegesen jól előadott poénok voltak, köszönhetően a kiváló szinkronhangoknak. A váratlan reakciók és a fizikai bántalmazások is ütősek lettek. Eddig a legviccesebb sorozat a szezonban :thumb:
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Elfogadhatóan indult ez a No.6, legalábbis a világ felkeltette az érdeklődésem. Shion mondjuk menthetetlenül cső-buzi (amellett pedig elég idóta is) de Patkány már életképesebb karakternek tűnik, és én bízom a BONESban, hogy nem fogják túlzásba vinni a brománcot. Ha mégis belangyulnak, azonnal dobom :drop:



Mayo Chiki ep1
Szerencsétlen srácot minden lány megveri, halálosan megfenyegeti, zsarolja és üldözi, nem csoda hogy retteg tőlük. A szadista ojou-sama mondjuk mindenki máson túl tesz, Konoet viszont nem sikerült megkedvelnem az első rész alapján. Jó kis slapstick-vígjáték anime lesz ez :thumb:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

No. 6
Az opening zenéje borzalmas, de ezt leszámítva tetszett az első rész. Azt meg nem értem, hogy miért kiált rögtön mindenki BL-t csak ezért, mert az egyik kisfiú azt mondta a másiknak, hogy "You are hot", majd pedig megfogta a kezét, hogy megnézze nincs-e láza. Ez már szerintem paranoia. :roll: Főleg, hogy ha figyelembe vesszük, hogy van egy female love interest is a képben, aki ráadásul előrébb is jár, mert már meg is puszilta a főhőst.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Mert az LN-ben van, a csaj pedig gyorsan ejtve lesz.
De ha kihagyják, akkor nézem :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ez a sorozat nem light novel alapján készül, hanem egy mainstream ifjúsági regény alapján, amiről mindenki piszkosul tudja, hogy tele van BL utalásokkal, de még senkivel sem találkoztam, aki tényleg végig is olvasta volna. A fanfordító szavára meg nem érdemes nagyon adni, mert a blogja alapján a csaj fujoshi, azok szerint meg köztudott nem létezik férfiak között barátság. ^^ Egyébként ami Safut illeti, Shion tényleg el fogja utasítani a szerelmi vallomását, de később is a sztoriban marad, sőt olyat is olvastam, hogy a végén ők ketten össze fognak jönni.
Igazából semmi valós alapja sincs annak, hogy a sorozat BL lesz, és hivatalosan se jegyzik BL-két, se az animét, se a mangát, se a regényeket. Aztán persze a fene tudja, hogy később mi fog kisülni a sorozatból, de ugyanennyi BL hint kismillió másik animében is volt már, amik körül sose alakult ki ilyen tömeghisztéria.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Hol itt a hisztéria? :shock:
Ha ennél langyibb nem lesz akkor nézem, ha mégis akkor dobom. Ilyen egyszerű, nem csinál ebből senki nagy ügyet :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem konkrétan rád gondoltam, de szinte az összes létező fórumon, a MAL-tól kezdve az Animeaddictsig bezárólag az megy, hogy az emberek fele azt kiabálja, hogy "Fúj yaoi!" a másik fele meg, hogy "Retardált homofóbok!", és ez nem is csak most kezdődött, hanem már jóval azelőtt, hogy elindult volna a sorozat. :roll:
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Én kimaradtam az előzetes eszmefuttatásokból, és különösebb előismeret nélkül néztem meg az első epizódot. Mint írtam, eddig semmi probléma nincs vele (pl a Kuroshitsuji ennél sokkal homobb volt), de nem is láttam benne semmi extrát. Egyelőre nézem, hová alakul, de egy epizód alapján nem írom le.

Ellentétben pl a Togainu no Chi-vel, aminek a shounen-aitól függetlenül már az első része is unalmas, erőltetett, és nem utolsó sorban ritka ronda volt :roll: Azt egy rész alapján, nyugodt szívvel tudtam dobni.



Itsuka Tenma no Kuro Usagi ep1
Elég gyenge kezdés. Az eleje dögunalmas iskolatúra volt, a gázolás mondjuk egyszerre volt röhejes és érdekes, utána viszont a nagy egymás után való sóhajtozás már idegtépő volt. Plusz a rengeteg CGI varázskör, valamint a vörös/kék neonszínek miatt elég fárasztó volt még nézni is.

De mindenképpen megnézem a következő részt, mert látni akarom ahogy a genya bishinek széttapossa a pofáját :-P Illetve a LOL Heroes írója csak nem fog csalódást okozni a történettel :drop:
Válasz küldése