Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Á, a Horizon EPIC WIN FOSTALICSKA! :3

Kár, hogy a második részre már elveszett a lendület és sokkal kevesebbet röhögtem rajta, mint az elsőn, így "sajna" kénytelen voltam droppolni 2/10-zel, de, ha maradt volna az a színvonal, akár még az év animéje is lehetett volna. xDDDD
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Shinryaku Ika Musume 4 - BEST FUCKING ENGÜRISCH IN ANIME EVER. Rég haltam már meg ennyire a röhögéstől. Az utolsó szegmensben pedig még Mini Ika is cameózott, a legvégén a csattanó meg ismét ütött. Eddig ez volt a legjobb új rész. Csak abban nem vagyok biztos, kikkel vetették fel az angol szöveget. Tintahallány és Takeru japán seiyuuja még lehetett, de Cindy és Chizuru már nagyon gyanús volt.

Kimi to Válium 3 - az új karakter némi életet lehelt a kábulatba, a tsunderekko továbbra is tsuderekko. A félig csukott szemű ikreket meg továbbra is agyonüthetné valaki, úgysem érdekelné őket.

C^3 1-3 - Denpa Onna to Seishun Otoko-szerű ökörködésből Itsuka Tenma no Kurosagi-szintű wtfishappening deep drámai kaszabolássá fajult két epizód alatt. Az élő és fightoló inkvizíció kínzóeszközök azért legalább a lulz faktort hozzák, kicsit a Ga Rei 0 rovásos vasalóira és motorjaira emlékeztetett. Maga a látványvilág és az animációs stílus tetszett, erősen a Shaftre emlékeztetett, így nem is volt meglepő, hogy kvázi egy spinoff stúdió gyártja. Azért a quality hagy kívánni valót maga után, akadt pár lol-fej már az első részben is. Ebből még bármi lehet, meglássuk.

Chihayafuru 3 - látszik, hogy díjnyertes josei manga adaptáció. Chihaya imádni való, az egész groupot meg teamként együtt látni egy meccsen remek volt. A flashback végülis kicsit elhúzódott, de mivel 2 cour lesz, hadd építkezzenek csak, amíg ilyen szinten teszik. Baszki, a végén még hiányozni fognak a elemis kölykök(!)...
Kép
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

A Tamayura-val eddig kellett várnom, de ez több volt mint amit elbírok, úgyhogy dobtam a fenébe.
Az egy dolog hogy Kou folyton a sorozat aranyos karaktereként kapja a fókuszt, és hogy full rá van izgulva az egyik csaj, de hogy még szerelmi komédia is indul körülötte, az már sok.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Guilty Crown 2.rész

Még hézagosabb volt, mint az első rész, de köszönhetően a látványos CGI-mecha akcióknak és a jól eltalált aláfestő zenéknek, végig hangulatos és szórakoztató tudott lenni az epizód. Gai ellentmondás nem tűrő, kőkemény karaktere máris a kedvemre való (Ayase epekedése utána már kevésbé, de azért nem túl zavaró), remélem kicsit helyrepofozza majd a sírós kölyköt. Csodálom, hogy a végén csak úgy elengedték, ahelyett hogy kényszerítették volna a csatlakozásra :roll:

Inori beiskolázási jelenete pedig az animek egyik legnagyobb kliséje :lol:

Daryl hadnagy pedig teljesen lökött, a Gundam-sorozatokban megtalálható töltelék-ellenfelekre emlékeztet. Mindenesetre egy ilyen barmot mindig öröm gyűlölni :twisted:
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Queen's Blade 3.évad TV-anime bejelentve. Ezúttal a Rebelliont fogják adaptálni, a most megjelenő két OVA annak az előzményei lesznek.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát ez a Guilty Crown nem akar jobb lenni, továbbra is egy látványorgia, de minden más téren kliséhegy, és ezzel a cserediákos húzással most sikerült feltenniük a pontot is az i-re. Ráadásul bántja a szememet a sok erőltetett popó és cicifanszerviz is amit a képembe tolnak. :roll: Komolyan azon gondolkodok, hogy kell-e ez nekem egyáltalán. Ha jövő héten sem lesz semmi változás, akkor szerintem megy a kukába.

Mondjuk UN-GO fronton sem jobb a helyzet, ebben a részben is lehetett tudni már az első 10 percben, hogy ki lesz az elkövető, de erről legalább azt el tudom mondani, hogy valamilyen szinten azért érdekel a főhős háttérsztorija. Meg végül is csak 11 részes lesz a sorozat, úgyhogy ha mégis valami hülyeség sül ki belőle, akkor se pazarolok el rá olyan sok időt.

Azt hiszem eljött az a pillanat, amitől kezdve nem fogok válogatás nélkül megnézni mindent, ami a noitaminA blokkban megy. :(
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:Azt hiszem eljött az a pillanat, amitől kezdve nem fogok válogatás nélkül megnézni mindent, ami a noitaminA blokkban megy. :(
Én ezzel már régóta így vagyok. :D

Olyan jó volt nekünk tavaly, mikor ilyen Shiki - Kuragehime szintű cuccok futottak benne... Most meg? Oké, az AnoHana rulzott, a Nyufi meg aranyos volt, de az "elb*szott lehetőségek párosa" (Fractale - [C]) után még van kedvük ilyen kliséhalmokhoz? MEHehEEE... >_>
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Junchi írta:az "elb*szott lehetőségek párosa" (Fractale - [C])
Egészítsük ki trióvá és csapjuk hozzá még a No.6-et is. ^^

Egyébként az utóbbi időben tényleg nagyot zuhant a a műsorblokk színvonala. Értem én, hogy a fennmaradásért küzdenek a nézettségi mutatókkal, de ha ez azt eredményezi, hogy a sorozataik elveszítik az eredetiségüket, akkor inkább szűnjenek meg, és maradjon meg a noitaminA blokk egy szép emléknek.
Kép
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

Boku wa Tomodachi ga Sukunai 3. rész:
Én ennél a Kobato-nál elbaszottabb karaktert még nem láttam szerintem. Teljesen elrontotta a szájízét a résznek.
Ha példát keresek az idegesítő lolira, biztos ő fog eszembe jutni ezentúl. Fúj.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ne mán! Mit csinált? Ideje sem lett volna semmire, két percig volt képernyőn. Vagy a fanszervíz jeleneten akadtál ki ennyire?
Kép
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

Leginkább azon, hogy kb 10 különböző fétist nyomtak egyből az arcunkba, már ahogy megjelent egyből minden gógyiját is ránk zúdították, miközben próbálták azt sugározni, hogy ez tulajdonképpen rohadt aranyos lenne.
A fanservice jelenete zavart legkevésbé, még csak annak se nevezném igazán.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Nna, megnéztem már én is ennek a Horájzonnak az első részét. Ha valami ennyira fos, de ilyen lelkesen nyilatkoznak róla, akkor muszáj!
Kiemelném a pozitívumokat: Animáció, alapötlet, original character, seiyuuk.
Negatívum: az összes többi.
Mondjuk ahol egy karinak már szemből is látszódik a segge, ott az anime 5/10 alá mehet csak.
Fight: én szeretem a látványos fájtot, de mindenek előtt az okos fájtot szeretem. Ahol meg egy ütés/lövés/sapás/stb előtt a karakternek hosszú monológja van arról, hogy mit fogunk látni, illetve még eldiskurál a célponttal, az azért beteszi a kiskaput. Hijikata Mamoru már a fogát csikargatná.
A kinézetekbe, meg a klisés pofákba már bele se kötök, mert tudtam, hogy fanservice animéről van szó... csak azt nem vágom, hogy fanservice anime miért kap ilyen érdekesnek tűnő hátteret? (Najó, az Utawarerumono-nál sem tudtam mindig dűlőre jutni, hogy egy eroge miért olyan marha vicces/rohadtul stratégiás)
De. Mégis belekötök a designba: V arc, két vizenyős szem, és két pont a szájnak. Congratulations! Achievement unlocked: Generic eroge design. Ha legalább változatosabb lenne... Egy hentai jutott az eszembe, olyan karidesign-ja van, az ember mind a tíz ujját megnyalná utána, erre egy nemhentaiba meg ilyet... jaj.

Ezt magyarázza meg nekem valaki: azért ilyen érdekes a háttér, mert végülis volt egy jó ötlete pár embernek, de rohadtul senki nem volt rá vevő, és arra kényszerültek, hogy egy ilyen.... izébe oltsák bele? Vagy egyszerűen nem is vették a fáradtságot, hogy építsenek az ötletre, és valami nagyon epicet hozzanak ki belőle?
Engem nem zavar a hárem, meg a fanservice, ha nem folyton azt tolnák az ember arcába. De az, hogy a friss animék minimum 70, átlagos esetben 85 százaléka ilyen, azért elég durva.

Az érdekesség kedvéért, aki még nem találkozott vele, itt a 2011/12-es téli anime lista. Szerénységem a korábbi listákhoz képest elég sokat kiválasztott a látni-kell listára. Hét anime van rajta, csakhogy ezek közül kettő nagyon nem újkeletű (Top wo Nerae! és a Harlock movie), egy meg játék alapú (Dragon Age), a maradék ötből meg csak kettő sorozat. És ez még egy izmosabb felhozatal a télre...
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Hm. Amikor kinn voltam, erősen gondolkodtam, hogy megvegyem-e az Another regényváltozatát, mert egész csábító volt, de aztán két ok miatt mégsem. 1. Japán horror. :knife: 2. Téglányi könyv, és már amúgyis sokmindent felpakoltam.
Tehát jó hír, hogy nem light novelből készült, ergó az átlag-LNek hülyeségeire valószínűleg nem kell számítani.
Nálam még a BRS alap, a többit majd meglássuk. :)
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Erről az Another-ről hallottam, de lövésem sincs már, hogy hol. Hogy őszinte legyek, ránéztem a csaj szemén a kötésre, és egy laza mozdulatta kukáztam a cuccot. Az még a bajom az ilyen horrorral, hogy köbö mindnek középiskolát szánnak színterül. Oké, Ono-san horrorjai között is vannak olyanok, amik felforgatnak egy-két iskolát (a Ghost Hunt ugye, meg a Mashou no Ko, bár ott a végén már az egész város szívott XD), de nem szeretem, amikor efelé hajlanak történetileg. Rühellem, ha egy sztorit elvisznek egy középiskolába, mert akkor a karakterek is fiatalok, és nagyon szokszor elszúrják az egészet a kis középiskolás, gyerekes problémáikkal. (Nem mondom, hogy nincs kivétel, ismerek is olyat, nem is egyet, de sajna ez még semmit nem jelent.)
Nekem igazából manapság a szereplők életkorával van bajom. A karaktergárdák nagyja alulról súrolja a 16-ot, bakker hol van az már, amikor a főszereplők közelebb voltak a 30-hoz, mint a tízhez? (Reméljük, hogy a Sunrise felbuzdul a T&B sikerén) Vagy éppen kölykök felnőttes problémákkal (és itt nem kifejezetten arra gondolok, hogy úristen háborúzunk, bár manapság mintha ezt is kezdenék félvállról venni). Most vagy én fogtam ki az ilyen animéket az elmúlt 7-8 évben, vagy régen tényleg volt szinte mindnek valamilyen mélyen szántó gondolata?
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az Anothert én is kinéztem már magamnak, meg még vagy 4-5 másik sorozatot. A következő szezon szvsz sokkal ígéretesebbnek tűnik, mint ez a jelenlegi. ::^_^::
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Akkor értékelek én is:
Bakuman 2: Hmmm... világos, hogy nekem ismét ez lesz az egyik etalon a szezonból. Csak éppen azon gondolkodtam, hogy amennyire részletes, szerintem még a második sorozat is kevés lesz a lezáráshoz, mivel még a manga befejezéséről sincs hír. Mindegy, én szívesen nézem, mivel megjelenése óta nagy hatást tett rám. Külön pozitívum, hogy az animében még azokat is megkedveltem, akiket a mangában nem - kívéve persze Miurát.
Kimi to Boku: A nem éppen jó kezdés után a 4. részre tudtam azt mondani először, hogy viszonylag jól sikerült. Azt már most látom, hogy nem egy nagy durranás, de mióta a szőke srác megérkezett, legalább valahogy felrázta a sorozatot a dögunalomból. A többiek egyébként tök átlagosak, és a nem túl érdekes sztorival párosítva ez a lehető legnagyobb csapás egy animére nézve. Átlagos school life, annyi különbséggel, hogy fiúk a szereplők. Shun tiszta gay. :drop:
Persona 4: Hát ettől is többet vártam. Mivel az első három részben már lehetőleg túl vagyunk a felvezetésen, azért még kap esélyt, de ez is egy átlagos rejtélyes-harcolós sztorinak ígérkezik. A zenéktől is frászt kapok. Yuu meg olyan, mintha éber narkolepsziás lenne, Yusuke meg túl béna. Chie csak úgy van.
Chihayafuru: Ez nagyon tetszik. Meglepő, hogy ahhoz képest, hogy maga az alapszitu mennyire nem egy nagy Was ist das, és ennek ellenére mégis annyira nézeti magát az anime. Bár a három főszereplőt is nagyon bírom, gondolom ez az oka. A lényeg, még nem tudom, miért olyan jó ez az anime, de az. :D
Guilty Crown: Jó sok akciót kaptunk, de a történet lényege egyelőre még homály, úgyhogy várakozó állásponton vagyok. Remélem nem az lesz, hogy a kezdés után elmegy valami szerelmi drámázásba a srác meg az idolcsaj között. És igen, sok a klisé és fanservice, és ilyen kezdés után kicsit kételkedem a továbbiakban.
Un-Go: krimi és semmi több. Ráadásul engem a sztorik sem kötnek le annyira, és azt sem tudom, Inga alapból fiú-e vagy lány. Bár gondolom lány, vagy a nemváltoztatás lesz ebben a legnagyobb attrakció? :?
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Az érdekesség kedvéért, aki még nem találkozott vele, itt a 2011/12-es téli anime lista. Szerénységem a korábbi listákhoz képest elég sokat kiválasztott a látni-kell listára. Hét anime van rajta, csakhogy ezek közül kettő nagyon nem újkeletű (Top wo Nerae! és a Harlock movie), egy meg játék alapú (Dragon Age), a maradék ötből meg csak kettő sorozat. És ez még egy izmosabb felhozatal a télre...
Gokujyo - Na MIBE, hogy nem ez lesz a karakterdizájn? Mármint...ilyen high school ecchi-vígjáték-izé cucc, ami kivételesen elütne a hagyományos 12-egy-tucat eroge karakterdizájntól? :D Ki van zárva, ez tuti valami concept art, és a sorozatban úgyis mindenki majd valahogy így néz majd ki. :lol:

Black Rock Shooter - Na, két év után (vagy lehet volt az több is XD), csak sikerül tető alá hozniuk az ígért TV sorozatot. XD

Mouretsu Pirates - Pirate girls are hawt. Aztán persze lehet, hogy ez a fanservice leköt úgy két részig, és utána dobom is a kukába, de ha valami értelmes sztorit is kerekítenek mellé, akkor esetleg...

Nisemonogatari - Azért poén, hogy a filmet lassan két éve tolják, ezt meg ilyen "I just leave this here..." stílusban bedobták itt a januári uborkaszezonban. XD (Asszem paTKany írta még egyszer korábban, hogy az animéknél ez annak számít, télen inkább a hentaiokat nyomatják a cégek. XD)

High School DxD - Csábít ez a páratlanul debil kezdés, minimum az első pár részt meg kéne néznem. XD

*cinikus mode off*
Kép
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

Titkos írta:
Gokujyo - Na MIBE, hogy nem ez lesz a karakterdizájn? Mármint...ilyen high school ecchi-vígjáték-izé cucc, ami kivételesen elütne a hagyományos 12-egy-tucat eroge karakterdizájntól? :D Ki van zárva, ez tuti valami concept art, és a sorozatban úgyis mindenki majd valahogy így néz majd ki. :lol:
Azt ne hidd, hogy egy ilyen illusztrációt meg tudnak csinálni, vagy akár meg próbálnak akár csak közelről is hasonlót. Valószínűleg közelebb lesz még a karakter design is ahhoz amit linkeltél, valóban. Azon legalább nem kell agyalniuk hogy adaptálják át.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta: Black Rock Shooter - Na, két év után (vagy lehet volt az több is XD), csak sikerül tető alá hozniuk az ígért TV sorozatot. XD
Na! Amikor bejelentették, hogy lesz anime, akkor relatív hamar ki is derült, hogy ováról van szó. Ez egy attól totál független adaptáció.
(Lehet a Despera meg végül sosem készül el? :? )
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ezt a chartot még nem is láttam, bár nagyon nem hozott lázba a látvány.

Nisemono 100%, BRS 70, Another 50. A többibe esélyesen bele se nézek, kivétel ez alól a New Prince of Tennis, aminek a mangája ugyan szánalom a köbön (főleg az alapsorozat + manga fényében), de hááátha tud villantani valami értékelhetőt az animéje.

Specialok/OVA-k közül S;G ALAP és Toradora esetleg...

Btw where is my Coppelion? Már erre a szezonra beígérték...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

[naív fanboy]Én még mindig az Umineko Chiru animét várom[/naív fanboy]
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: Gokujyo - Na MIBE, hogy nem ez lesz a karakterdizájn? Mármint...ilyen high school ecchi-vígjáték-izé cucc, ami kivételesen elütne a hagyományos 12-egy-tucat eroge karakterdizájntól? :D Ki van zárva, ez tuti valami concept art, és a sorozatban úgyis mindenki majd valahogy így néz majd ki. :lol:
Én utánanéztem, amikor még linkeltem a cuccot, mert "OMGWTF Katsura Masakazu design" (I"s, DNA², nekem meg Zetman és Tiger & Bunny karidesign), de nem ő az... ha jól emlékszem, valami nő az elkövető, meg ez egy mangaborító. Ahogy elnézem ez neked való, amolyan TLR kategóriás "adult". :P
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

BSW írta:Azt ne hidd, hogy egy ilyen illusztrációt meg tudnak csinálni, vagy akár meg próbálnak akár csak közelről is hasonlót. Valószínűleg közelebb lesz még a karakter design is ahhoz amit linkeltél, valóban. Azon legalább nem kell agyalniuk hogy adaptálják át.
Jó, azt gondoltam, hogy nem lesz ilyen "minden hajszálát látod a szereplőnek" színvonal, animében nehéz is lenne megcsinálni (vagyis nem nehéz, csak baromi költséges XD), de azért jólesne, ha kivételesen elszakadnának a sablondizájntól, amúgy is úgy vagyok vele, hogy ha már mangát adaptálnak, akkor többé-kevésbé jöjjön át a rajzoló egyéni stílusa az animében is. (Meg most így átpörgetve azt a két szem chaptert, amit eddig lefordítottak, nem ritkák benne az ilyen fejek, ha ezek után képesek lesznek egy "cutie" eroge dizájnnal megcsinálni az animét, akkor kb. a manga lényegét/hangulatát ölik meg.) Btw, az eddigi két fejezet alapján hihetetlenül beteg a cucc, a fanservice miatt kezdtem olvasni, de a poénok és az idióta főszereplő miatt folytattam. XDDD Ezek után tuti nézős darab. :D
A mordályos nyul írta:Na! Amikor bejelentették, hogy lesz anime, akkor relatív hamar ki is derült, hogy ováról van szó. Ez egy attól totál független adaptáció.
(Lehet a Despera meg végül sosem készül el? :? )
Jó, bevallom én nem követtem ennyire anno a híreket, csak itt Aoin olvastam, hogy paTKany blogolt róla, az alapján pedig teljesen úgy jött le, hogy ez egy sorozatnak volt beígérve, amiből kb. az utolsó pillanatban lett OVA.
Cruel Angel írta:[naív fanboy]Én még mindig az Umineko Chiru animét várom[/naív fanboy]
Figyelj, habzó szájú őrültként ugrálnám körbe a szobát, ha ez igaz lenne, de sajnos valszeg várhatunk rá a végítélet napjáig. ^^" (Gondolok itt arra, hogy elvileg az első sorozat DVD eladásai sem lettek olyan jók, mint amire a készítők számítottak, de tekintve, hogy most már végleg lezárult a játék sztorija, én is vevő lennék a történet második felére animében.)

Ja, és ha már kívánságműsor: A B Gata H Kei manga is véget írt időközben, nem akarják befejezni animében? :D
Sárkánybaby írta:Én utánanéztem, amikor még linkeltem a cuccot, mert "OMGWTF Katsura Masakazu design" (I"s, DNA², nekem meg Zetman és Tiger & Bunny karidesign), de nem ő az... ha jól emlékszem, valami nő az elkövető, meg ez egy mangaborító. Ahogy elnézem ez neked való, amolyan TLR kategóriás "adult". :P
Aha, kicsit engem is az ő rajzaira emlékeztetett. :) Ahogy fentebb írtam, közben el is olvastam azt a két chaptert, ami le van belőle fordítva (kevés, határozottan kelleni fog az anime, hogy felkapják ezt a cuccot a fordítók XD), és ugyan a fanservice eddig átlagosabb nem is lehetne, viszont a főszereplő csaj valami hihetetlenül beteg és egoista állat (szerencsére a vicces fajtából XD), a fejek/jelenetek pedig "I'm laughing my ass off!"-gyanúsak. :D Szóval ezt várom. XD (Btw, ez most komoly, hogy Katsura Masakazu volt a Tiger & Bunny karakterdizájnere? O_O Vagy én értettem félre valamit nagyon...)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: (Btw, ez most komoly, hogy Katsura Masakazu volt a Tiger & Bunny karakterdizájnere? O_O Vagy én értettem félre valamit nagyon...)
Jepp, ő volt. :D Van egy oneshotja is az animéhez, de a mangá(ka)t már sajna nem ő rajzolja. :(
A szórakoztató az egészben az, hogy Katsurát leírta mindenki, azzal, hogy "romantic comedy", erre jött egy olyannal, mint Zetman (hát... öhm... nagyon nem DNA XD), mert igazából ő mindig szuperhősös mangát akart rajzolni, mert szereti a Batmant. XD Azt is olvasni kéne tovább, de olyan nagyon lehúzó helyenként, hogy az ereimet tudnám néha vagdosni.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Black Rock Shooter TV előzetes a hivatalos oldalon :thumb:

Kokoro Connect! anime PV
Válasz küldése