Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

paTKany írta:11.4% Atashin'chi
Hmm... csak 11.4%??? Ezen meglepődtem... aszittem sokkal több... o_O
Mikan rulezzZZZZ...
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Talán látta már mindenki a főoldalon a januárban induló animék listáját, most irnék röviden arról a 3-ról aminek az első rész RAW-ját megnéztem.

Mahou Sensei Negima - Akamatsu Ken mangája alapján készült (megjegyzem a mangát nem olvastam) ezért legalább olyan szintű animációt vártam tőle, mint a Love Hinának volt, de ahhoz képest visszafogott. A hárem közepében ezúttal nem egy egyetemista áll, hanem egy fiatal gyerek aki a kora ellenére tanár egy lányosztályban. Az első számú női főszereplő viszont talán még Narusegawánál is brutálisabb volt vele az első részben. :)
Btw ekkora háremet még nem láttam, rögtön az első részben rámászott az egész osztály Negimára "kawaiiii" felkiáltással. :D

AIR - rendkívül szép animáció (16:9-es anime) és hangulatos zene. Láthatóan nagyon sokat foglalkoztak a látvánnyal a készítői, azt kell mondjam, hogy majdnem OVA-Movie szintű a kidolgozása. A történetéről egyelőre nem tudok nyilatkozni. Az első rész a szereplők bemutatásával telt el kb.

Aa! Megami-sama - az OMG-t asszem senkinek nem kell bemutatnom. Még az is lehet, hogy hosszú sorozat lesz belőle. Az első rész végére jutottak el addig, hogy Belldandy kijött a tükörből. Az OP-ban a manga korai szakaszából elég sok szereplő feltűnt, többek között Mara, a mini-nindzsák, Aoshima, Sayoko, a két rivális prof...
Az első részben többször használtak 3DCG-t és valószínűsítem, hogy ez a továbbiakban is így lesz, erre készüljön fel mindenki aki nézni fogja.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

...ehhem *_*: Akit esetleg érdekel, Tsubasa - Reservoir Chronicle anime április 9-től a japán TV-ben, és most már biztosnak néz ki *_* Ahogy elnézem, az NHK készíti az animét, a dizájn pedig ilyen *_* szép... (Sőt, mit adj'isten, a mangát is tovább kiadták, úgyhogy remélem mégse állnak le vele...) Egyéb érdekesség: openinget Kotani Kinya (O_____o) fogja énekelni (erre kiváncsi leszek -_-'), az endinget viszont Sakamoto Maaya (*___*). Úgyhogy van mire várnom... :bounce:

http://www3.nhk.or.jp/anime/tsubasa/
http://www.clamp-net.com/headline/index.html

XXXHolic movie-ról meg amint látom még pontosabb infó nincs, csak annyi, hogy a PRODUCTION I.G fogja készíteni.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Kép

Howl's Moving Castle
ハウルの動く城 / Hauru no Ugoku Shiro (2004)


The story:A love story between an 18-year-old girl named Sophie, cursed by a witch into an old woman's body, and a magician named Hauru. Under the curse, Sophie sets out to seek her fortune, which takes her to Hauru's strange Moving Castle. In the castle, Sophie meets Hauru's fire demon, named Calcifer. Seeing that she is under a curse, the demon makes a deal with Sophie;--if she breaks the contract he is under with Hauru, then Calcifer will lift the curse that Sophie is under, and she will return to her 18-year-old shape


Bár nem a legfrissebb, de nálunk lésőbb lesz elérhető. A Chihiro után a legújabb sikerfilm. Várjuk szeretettel.

Official site: http://www.howl-movie.com/
Official sie 2: http://www.onlineghibli.com/howls_castle/
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Talán ideje írnom arról, hogy én mit fogok nézni az áprilisban induló szezonból.

Első és legfontosabb a He is my Master (Kore ga watashi no goshujinsama), több helyen is írtam már róla (többek között ebben a topicban is) és most végre elkezdődik. Fantasztikus ecchi poénok
tömegét várom. :twisted:

Ichigo 100% - nyitottam már topicot is neki. Remélem lesz is benne forgalom, a legnépszerűbb hárem sztori mostanában.

Fushigi Hoshi no Futago Hime - ezzel meglesz a kawaii adagom.
Nemtom miről szól, de az biztos, hogy a két főszereplő ikertündérke nagyon aranyos.

Gokujo Seitokai - fogalmam sincs, hogy miről fog szólni, a képek és a cím alapján valamilyen Azumanga/School Rumble szerű középiskolás ökötködést várok tőle, persze lehet, hogy rámcáfolnak majd az alkotók. Mindenesetre a se nem shoujo se nem bishoujo karakterdizájnja már
most tetszik.

Comic Party Revolution - Ooba Eimi, Aya Hasebe, Subaru Mikage, Asahi Sakurai moemoemoemoemoe~~~~~~~
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Én a Trinity Bloodba nézek bele. A mangából az összesen fellelhető 2 fejezetet olvastam, és kíváncsi vagyok, milyen lesz a sorozat^^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nyaaaaaa~ kijött a Tsubasa Chronicle ep01 raw-ban *_* ha vki annyira őrülten várta mint én (XD), annak itt egy link hozzá ^_~. És az ending csodálatos *_* Na igen, Maaya-santól nem is vártam rosszat ^^V. A zene meg Yuki Kajiura O_o ha jól hallom...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Maron írta:Én a Trinity Bloodba nézek bele. A mangából az összesen fellelhető 2 fejezetet olvastam, és kíváncsi vagyok, milyen lesz a sorozat^^
Hat nemt'om, a mangat nem ismerem, de a kepek alapjan valami rettttenetesennagyon pozor cuccnak nez ki. xD Mindegy, ha nem veszi magat tulsagosan komolyan, meg jopofa is lehet. :D

En a magam reszerol a Speed Grapherre voltam kivancsi, ami a Gonzo uj "seinen" animeje... hat, ize.

A foszereplo, Saiga, anno haborus ujsagiro (fotos) volt a vietnami haboruban, most pedig Ms Fanser.... ize, egy Hibari nevu nonek dolgozik. Saiganak maniaja a fotozas (innen a cim), olyannyira, hogy mar perverziova valt a dolog. Mindenesetre tortenik par gyilkossag, es Saiga azt a feladatot kapja, hogy kovesse Mr Biseine.... ize, Suitengut, aki a gyilkossagok mogott all, es egyebkent egy Roppongi Club nevu Nagyon Titkos Foldalatti (szo szerint) Tarsasag vezetoje, aminek a tagjai mind gazdag es perverz allatok, akik a gyonyornek elnek. Ja, a gyilkossagokat Koyasu Take... ize, egy pszichopata balettancos kovette el, akinek a teste mintha gumibol lenne.

...Hat, nem tudom. Elso resz nem nagyon fogott meg, oszinten bevallom, attekertem a masodik felenek nagy reszet (blah blah uncsi uncsi). Az alapfelallas jo, de az egesz valahogy nagyon probal darkos meg nihilista meg kuul lenni, es igy elegge eroltetett. Az animacio persze pretty, az egesz nagyon jol nez ki, az opening pedig egy Duran Duran (!!) szam (a Girls on Film o_o), de ettol en meg nem fogok beleesni egy animebe. Raadasul Takehito.... eh. ^^;;; Nem tudom, ez a sorozat mennyire veszi magat komolyan, de en sajnos mar ott tartok, hogy nem tudok semmit komolyan venni, amiben Takehito picopata gonoszt jatszik. xD Foleg ha ILYEN picopata gonoszt.

Sz'al mindenesetre a Speed Grapher nem egy Gankutsuou, az biztos (bar persze az az anime elegge onmaga kategoriajaban van ^^;; ). Van benne par erdekes otlet, de mellette klisehegyek meg uncsi szereplok (Saiga jo lenne, ha kicsit dinamikusabb karakter lenne... unom mar ezeket a "tul kuulos vagyok ahhoz, hogy kettonel tobb arckifejezesem legyen" figurakat). Persze meg kisulhet belole vmi jo... adok neki meg egy epizodot.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

MaKo írta:Nyaaaaaa~ kijött a Tsubasa Chronicle ep01 raw-ban *_*
Hát....sztem nem annyira jó. Szegény Syaoran olyan nyüzüge (hogy Ynah szavát használjam) A karketerek meg sztem nem a legjobbak,sőt nekem nagyon nem tetszenek (szegény Yukito meg Toya). Ellenben a zene *_* Na a zene az nagyon ott van. Igen sztem is Yuki Kajiura ^^
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

MaKo írta:Nyaaaaaa~ kijött a Tsubasa Chronicle ep01 raw-ban *_* ha vki annyira őrülten várta mint én (XD)...
Mako ^___^ Osztozom veled ^^ Én már nagyon-nagyon-nagyon vártam és végre megvan a raw ^_______^ Nekem van egy olyan érzésem, hogy a szeptemberi con-on lesz egy Tsubasa Reservoir Chronicle-es AMV ^______^
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nna, akkor... Emma. Mar az elso resz tetszett, de varni akartam, amig a masodik reszt is latom, mielott velemenyezem.... hat igy a masodik utan meg mindig odavagyok erte. :D Ahogy a cime is mondja, ez egy "viktorianus szerelmi tortenet" (sz'al nem, koze nincs Jane Austenhez), es ha a mangat koveti, akkor egy nagyon kedves sztori lesz belole, minden angst meg vilagrengeto drama nelkul (pont ami most kell az en megsebzett szivemnek... a Gankutsuou utan nem akarok tobb dramat latni jo ideig).

A lenyeg: van egy cseledlany, Emma, aki egy kozeposztalybeli holgynel dolgozik. Van egy fiatalember, William (WAHH :D;; egyik legaranyosabb anime fazon akit valaha lattam *_*;;), a legidosebb fiu egy bungazdag dzsentricsaladban, aki ugyan nem arisztokrata, de a csalad vagyona miatt bejaratos a felso osztaly vilagaba. Ok ketten egymasba szeretnek, de persze a dolgok sose ilyen egyszeruek, esetunkben a tarsadalmi szakadek okoz problemakat (ugye abban az idoben volt "ket egymas mellett elo, de kulon vilag" Angliaban)... raadasul William jo partinak szamit, ugyhogy rangjabeli holgyek is erdeklodnek iranta. Aztan persze jonnek is a bonyodalmak. :D

Ami a produkciot illeti... nagyon szep, az egyik legszinvonalasabb anime, amit mostanaban lattam. Lathatoan ahogy a manga is, az anime is nagyon odafigyel arra, hogy minden a leheto legautentikusabb legyen, a varoskeptol az utcai/egyeb hangokon es a ruhakon at a mindenfele hasznalati targyakig. Btw, az animacio nagyon szep, a CG egyenesen gyonyoru - az epuletek, targyak, belso terek nagyon szepek es autentikus hatasuak, de ettol meg megmarad a "rajzfilm" feeling, nem probalnak mindenaron omgdevaloszeru hatast kelteni a CGvel.

Mindent osszeveve, az Emma nagyon szep es nagyon jo kis romantikus animenek igerkezik. Akinek drama meg akcio meg pozorkodes kell, az ne itt keresse, de aki tud ertekelni egy visszafogott (mondanam, hogy "csendes," de a kovetkezo reszben jon Hakim xD) tortenetet, ami a viktorianus Angliaban jatszodik, az ne hagyja ki az Emmat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2005.04.20. 00:27-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nem tom hogy hova kell tenni ezt a linket de találtam egy jó kis oldalt... :oops: ha nem tettem jó helyre akkor én nem tom.. akkor az adminok tegyék oda ahova való... :oops:
http://www.anime-planet.com/
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Futakoi Alternative. Két (15 és 17 éves) lánytestvér és egy idősebb srác furcsa hármasa, mint ügyefogyott detektívek egy olyan városban, ahol találn nincs is szükség magándetektívekre.. Egyenlőre két rész van feliratozva. Hihetetlen jól kombinált komolyabb és viccesebb jelenetek a telefon felvételétől autósüldözésen át az esti lefekvésig. S hogy mindennek mi a lényege? Két részből nem nagyon derül ki. :P
Viccesen kezdődő sorozat, ami a promo alapján később bizonyára elfajul és szem nem marad szárazon a szereplők részéről. No majd meglátjuk, addigis pár kép.

KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Zelmor írta:Futakoi Alternative. Két (15 és 17 éves) lánytestvér és egy idősebb srác furcsa hármasa, mint ügyefogyott detektívek egy olyan városban, ahol találn nincs is szükség magándetektívekre.. Egyenlőre két rész van feliratozva. Hihetetlen jól kombinált komolyabb és viccesebb jelenetek a telefon felvételétől autósüldözésen át az esti lefekvésig. S hogy mindennek mi a lényege? Két részből nem nagyon derül ki. :P
Viccesen kezdődő sorozat, ami a promo alapján később bizonyára elfajul és szem nem marad szárazon a szereplők részéről.
ÓÓ!! Már láttam egy-két rész belőle, nagyon bejön. Poénos. :thumb:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Mit kapunk, ha keresztezzuk a Hellsinget a Trigunnal, es hozzaadunk nemi izt a Master of Mosquitonbol? A Trinity Blood-ot.

Adott fohosunk, Abel Nightroad (vagy Nightlord? csak nem o_o;; ), aki elso pillantasra csak egy leegett, idiota, ugyetlen pap. De Abel valojaban egy rendkivul hatalmas es eros vampirvadasz vampir! Ja, es hosszu feher haja van, mikor pedig vampir mode-ban van, vorosek a szemei. Adott a folyton machinalo Vatikan (mi mas?), egy elso ranezesre tizenakarhany eves papaval (...wtf?), es testvereivel: szoke, monoklis noverevel es megszallott, trigger-happy batyjaval. Es persze adott egy nagyon sotet es evil, titokzatos banda, a Rosenritte... ize, Rosenkreuzok, meg egy Contra Mundi nevu valami, ami "a vilag ellensege."

Hat nemt'om, nem kifejezetten ajultam el ettol a resztol, de azert adok neki megegy eselyt, hatha a kovetkzo resz kicsit erdekesebb meg kevesbe klises lesz. De vampirmaniasok mindenkeppen nezzenek bele.

Btw, vagy a Gonzo szorta el az osszes CG-re szant penzet a Gankutsuou-ra es a Speed Grapherre, vagy csak a TV-rip nem tesz jot a CGnek, ugyanis a Trinity Blood-ban a CG kisse, hat... gaz volt. Nem NAGYON gaz, de epp elegge ahhoz, hogy feltunjon.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

A hivatalos Tsubasa-XXXHolic oldal, rajta egy elég semmitmondó előzetessel. De még bővül, ráéer augusztusig.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

2006 kicsit ugyan meg odebb van, de egy erdekes anime (movie) mar felkeltette az erdeklodesemet: Giniro no kami no Agito

Az ofisal site-on levo kep es a trailer alapjan erdekesnek tunik, es mar most suttogjak, hogy ez lesz a Gonzo uj Gankutsuou-ja (marmint hangulatra, nem temara ^^;; legalabbis nagyon nagy kandou-t meg dramat igernek xD). A tortenet elmegy, bar kisse Ghibli stilusu (jovobeli tonkrement vilag, amit egy, a multbol jott lanynak es egy tiltott erovel biro fiunak kene vhogy megmentenie), a zenet Iwasaki Taku szerezte (Kenshin OVA), kepi vilag igen jol nez ki, a karakterdizajn is szimpatikus (vegre nem fanservice >_>), a mechakert/ilyesmikert Maeda Mahiro felelos (aki a Last Exile, az Esca es a Blue Sub 6 gepein is dolgozott - btw, ez lehetett akkor az a projekt, amibe a Gankutsuou kozben kezdett bele)... es ami kulon erdekesseg: ha jol ertem igy hajnali 1kor, nem hivatasos seiyuuk, hanem klasszikus kepzesu szineszek fogjak adni a szereplok hangjat. Hee~

Lenyeg ami lenyeg, ranezesre is szimpatikus, kicsit regi vagasu anime. Remelem, jo lesz. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Most néztem meg a Zettai Shonen első két epizódját ... Hát, érdekes ... Amojan hangulat-animenek tűnik; nyári punnyadással és némi miszticizmussal mgespékelt darab. A zene OK, a grafia is elég szép, azzal, hogy a késő nyári színeket hozza egy kicsit hangsúlyosabban, az introban a kontúrok erőteljesek. Mint mondottam: "ééérdekes".
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A júliusi anime felhozatal (megtekinthető a főoldalon) nem annyira erős, mint a januári illetve az áprilisi volt, de ígyis lesz mit néznem. Egyelőre a következőket vettem fel a listára:
Ichigo Mashimaro - egy borzasztó aranyos történet 4 kislány és egy kicsit nagyobb lány hétköznapi kalandjairól.
Okusama wa Mahou Shoujo - ez anime formabontónak ígérkezik abból a szempontból, hogy a "magical-girl"-t lecseréli "magical-woman"-ra, de a köritését meghagyja.
Okusama wa Joshi Kousei - hasonló a címe mint az előbbinek, de teljesen más stílus. Az első rész alapján ez egy ecchi cucc kis angsttal. Amolyan fordított Onegai Teacher, itt a feleség a középiskolás diák és a férj a tanár.
SHUFFLE! - egy újabb datingsimből készített anime, minden negyedévre jut nekem belőlük legalább egy :)
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Megszerkesztettem az előző postomat, mert az Okusama wa Joshi Kousei kicsit mást hozott, mint amit vártam. Továbbá felvettem a listámra a Kamichu!-t ami szintén egy aranyos történet lesz (legalábbis az első rész alapján). A sztorija röviden felvázolva annyi, hogy Yurie-chan egy átlagos kislány egy napon arra ébred, hogy egy isten lett belőle. Azt már persze nem tudja, hogy milyen isten és mit is kéne csinálnia egy istennek. Ezeknek a dolgoknak a kiderítéséről és az egyéb isteni tapasztalatszerzésekről fog szólni a történet.
Kép
Avatar
Park
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.07.12. 20:24

Hozzászólás Szerző: Park »

http://www.ergoproxy.com/

Ez is egy új dolog. A Samurai Champloo készítőjétől és a Witch Hunter Robin rendezőjétől. Még csak egy trailer van fent, de az nagyon jól néz ki! Nézzétek meg!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Park írta:http://www.ergoproxy.com/
Ez is egy új dolog. A Samurai Champloo készítőjétől és a Witch Hunter Robin rendezőjétől. Még csak egy trailer van fent, de az nagyon jól néz ki! Nézzétek meg!
Dunno, szerintem az "ezt már láttam máshol, és már akkor is uncsi volt" tipikus esete.... meh, de az amcsik biztosan felzabálják majd.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

HUUU VAZZZ!!! Ez nagyon kemény lesz!!! Nagyon bejön az Trailere!! Gyönyörűszép a rajzolata, és woooo jó a hangulata!! Looking forward to it!! Mikor jön ki? [mufurc - én még nem láttam sehol]:D
Avatar
Park
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.07.12. 20:24

Hozzászólás Szerző: Park »

mufurc írta:Dunno, szerintem az "ezt már láttam máshol, és már akkor is uncsi volt" tipikus esete.... meh, de az amcsik biztosan felzabálják majd.
azt nekem honnan kellett volna tudnom, hogy te már láttad? ebben a topikban senki sem említette, ezért linkeltem be, de úgy látszik hiba volt...
ha itt ilyen okos iq bajnokok vannak, akkor inkább elhúzok innen! további jó szórakozást!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Park írta:azt nekem honnan kellett volna tudnom, hogy te már láttad? ebben a topikban senki sem említette, ezért linkeltem be, de úgy látszik hiba volt...
:roll:
Nem a trailerről beszéltem (bár speciel tényleg láttam már), hanem az animéről magáról... a stílusáról.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése