Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Ricz
Sensei
Sensei
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Ricz » 2019.01.16. 01:34

Virtual-san wa Miteiru - Ep. 01

Ha nem láttatok még ótvar modern CGI-t, akkor érdemes belelesni. Annyira árad belőle a trash és az alacsony költségvetés, hogy na. Az egész olyan, mintha egy Garry's Mod-szerű kisekae-más erőltetetten anime stílusú japán játékból lenne felvéve és annak minden grafikai hibájával, mint a modellbe olvadások, laggoló mozdulatok stb. Emellett a szövegelés a jelenetsorok valami hihetetlen random van összedobálva. Mondhatnánk, hogy na, a Nichijou is ez volt ezen a téren, de még annak is volt egy jól behatárolható kerete. Ennek nincs. Még mindig nem értem, hogy mit láttam, mit néztem, és mi több, semmit se tudok felidézni belőle, pedig alig 5 perce álltam fel előle. Cyriak videóiból többre emlékszem.

Girly Air Force - Ep. 01

A kislányok visszatértek, hogy felvegyék a harcot a neuroi elle- Ja, várjunk. Fiatal csajoknak fiatal csajok repkednek, és valami idegen faj (a xi), mint a Strike Witchesben, csak itt a csajócák modern sugárhajtású vadászgépekben ülnek. A xi meg tiszta neuroi az SW-ből, csak közben kifosztottak egy neon fénycsöveket árusító szaküzletet. Az eredeti promóképen lévő rózsaszín F-szériás gép (asszem 22 Lightning volt, de így most passz) nem festés eredménye, mint a Girls und Panzer tiri-tarka tankhadosztálya, hanem a gépet vértezték fel valami extra cuccal, amit az idegenek is használnak.
Ácsi, ez egy az egyben a Strike Witches modern korba téve. Csak a fókusz sem a pilótákon van, hanem látjuk a civilek napjait is, ami idegen invázió(zgatás)hoz képes sokszor elég nyugodt. Sőt, az egész középpontjában egy Kei nevű srác áll, aki az első rész nagyját azzal tölti, hogy az általa látott pink vadászgép és pilótája után koslat, szaglászik, és találja meg addig, míg mindezért el nem viszik a feketeruhások. Fú gyerekek, ez már ideszaglik, hogy csak azért fogom nézni, mert jobb dolgom nincsen...
De meg kell hagyni, elfogadható kezdés volt, csak legyen majd ilyen a továbbiakban is, de félő, hogy talicska fog hozzá kelleni meg vasvilla, mert kézzel a fene cipel el ekkora rakás manúrát.

Válasz küldése