Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mitsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.03.30. 15:34
Tartózkodási hely: egy basszusgitár(os) mellett

Hozzászólás Szerző: Mitsu »

Árnybíróból: Adzsite és ,,kedves" kis csapata (pl.: Mjo Vol...) kivéve Lou-t.
Hellsingből: Integral és Alucard...Két teljesen olyan főszereplő akiket direkt a főszerepségre teremnettek.
Gazerock is not dead!
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Ayu (Kimi ga Nozomu Eien). Rosszindulatú, beképzelt p****. Jól meg kéne verni, de úgy, hogy minimum 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szerezzen. Talán egy kicsit észhez térne az embertársaival való viselkedést illetően. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy a környezete hogy bírja elviselni. Hogy lehetséges az, hogy egy olyan pincérlányt még nem rúgtak ki, aki rendszeresen üvöltözik a vendégekkel?! Takayuki helyében pedig már rég fejbedobtam volna egy zacskó macskasz*rral. Lehet, hogy Ayu karakterét poénforrásnak szánták a készítők, de engem csak felidegesíteni tud, és legszívesebben a hajánál fogva rángatnám ki a monitorból.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Yuriko-chan írta:Hogy lehetséges az, hogy egy olyan pincérlányt még nem rúgtak ki, aki rendszeresen üvöltözik a vendégekkel?!
Egyszerű. Ayu és Mayumayu a fanservice a Kiminozóban, többek között azért is rossz ez az anime szerintem, mert nagyon drámai akar lenni, csak az eroge hátterét kb. fél percenként az arcomba tolja. xD Tekerd át a jeleneteit, asszem talán egyszer van fontos szerepe az egész animében. Fanservice karakterek viccesnek szánt oda nem illő jelenetekkel, amiket egyszerűen ignorálni kell, ha nem bírod.
Én egyébként imádom Ayut, csak a sorozatból kiemelve.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Egyetértek, talán az túlzás, hogy utáltam volna a csajt, de nagyon irritált. Oké, az egész sorozat messze elrugaszkodik a valóságtól, de az már nekem is sok volt, hogy ha egy vendég panaszt tesz, még visszapofázik neki, természetesen ordítva, káromkodva. (Engem spec akkor húzott fel teljesen, amikor szó szerint leszarozta azt, akivel éppen baja volt, Takayukit pl. sokszor, bár ő talán még meg is érdemelte, de...) Takayuki meg teljes joggal törhetne szét pár tányért a fején, én már a főnöknél tennék panaszt, hogy képtelen vagyok ezzel a csajjal együtt dolgozni, és a bizniszt is rontja. :D Egyeseknek biztos bejön ez az extrém-tsundere jellem, nekem már sok volt. (Amúgy gondolom ez a játékban úgy van, hogy ha vele jössz össze, folyamatosan lesz egyre kedvesebb, és a végén már a játékos tenyeréből eszik, de az animében ebből az sem volt bemutatva, hogy egyáltalán bármit érezne Takayuki iránt, szimplán csak hülyére szivatja.) Ja, fanservice-nek meg ott voltak nekem a Takayuki x Haruka, Takayuki x Mitsuki jelenetek, semmi szükség holmi agresszív loli pincérnőkre. :dirr:
Az Ayu-Mayu screentime-ot fordíthatták volna olyan "értékesebb" dolgokra, mint pl. Takayuki kalandjai a kórházi nővérkével, vagy a zöldhajú meganekko csaj feltűnése, mint sokadik háremtag. (Csak azért, mert ha már annyira a játékból merítenek, abban ez mind benne van. :D)
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Sister Tenshi írta:Tekerd át a jeleneteit,
Nem, nem, tekerni csak openingeket és endingeket szoktam, végigszenvedtem Ayu összes alakítását.
Sister Tenshi írta:asszem talán egyszer van fontos szerepe az egész animében.
Igen, egyszer.
Sister Tenshi írta:amiket egyszerűen ignorálni kell, ha nem bírod.
Azt tettem, bár nem volt könnyű.
Sister Tenshi írta:Én egyébként imádom Ayut, csak a sorozatból kiemelve.
Az Ayu Mayu Theater-t is meg fogom nézni, de csak azért, hogy lássam. (Na ezt most jól megmondtam. XD)
Titkos írta:talán az túlzás, hogy utáltam volna a csajt, de nagyon irritált.
Hát nekem már akkor sikerült megutálnom, amikor először "bemutatkozott". Egyébként csak azért nem írtam be ide már akkor, mert azt hittem, hogy hátha megváltozik, de nem...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Ayla »

A Green Green-ből a jövőből jött vissza csajszit. Gyúlölöm az olyan típusú szereplőket akik állandóan letámadják a szerencsétlen hímnemu főhőst. Mint amikor a DN Angelben is feltunik az az amcsi liba...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
.Asami.
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.08.31. 14:58
Nem:
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: .Asami. »

Yagami a Death Note-ból...hülye egoista barom :D És második helyen May a KS-ból...wááá:D Deee, ő a végén normalizálódott. Szerencséjére :D
Dance is a delicate balance between perfection and beauty.
Shakugan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.08.31. 19:18
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Shakugan »

A Claymore-ból Priscilla.Amikor elkezdte a világmegváltó dumáját, már irritált, de ezt erősödött bennem.
A Shakugan no Shana-ból engem Kazumi különösen zavart, de Yujit sem kedveltem meg.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Hát a Trinity Blood úgymond "jó" szereplői,idegesítően mulyák nekem XD Komolyan a "gonosz" karik voltak a legnormálisabbak.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Új karakterek:
Light és kis cspata akik kis könyvvel akarják megjobbítani a világot: Egész egyszerüen magáta cuccost sem kedvelem, de őket még inkább utálom.

Bleach: A bohóc fejű kapitány rendkivüli módon unszimpatikus.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Én igazából csak két szereplőt gyűlölök teljes szívemből: Sasuke- Naruto, Misa- Death Note. Inkább nem írom, hogy miért, mert nem tudok kulturáltan nyilatkozni róluk, bármennyire próbálkozom. ::argh::

De Siesta a ZNT-ból is kezd ellenszenvessé válni, a harmadik évadban sikerült lezülleszteni egy folyton próbálkozó, szánalmas libává. :roll:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: anubys »

Furuichi a Bounen no Xamdou-ból. Annyira kis gennyes alak, remélem, ahogy halad előre a történet, majd váratlanul elpatkol. (Mihamarabb)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

Az életben sem tolerálom egykönnyen a sötét embereket, ez így van ebben a műfajban is: Misa-t pl ki nem állhatom a Death Note-ból. A többi karakterrel semmi gondom, bár be kell valljam, L-párti vagyok. :) Szinte mindig találok pár idegesítő szereplőt az animékben, de Misa Misa viszi a pálmát, végig azt vártam, mikor hal már meg. :twisted: (Egyedül a városban kóborlós-énekelgetős jelenete ébresztett bennem egy parányi szimpátiát, amit a következő alkalommal, mikor beszélni kezdett, le is rombolt.)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Katagiri Yuuhi (Akane-iro ni Somaru Saka), mert egy idegesítő tsundere p****. Kíváncsi vagyok, mit szólna, ha egyszer Junichi visszaütne neki.
Shakugan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.08.31. 19:18
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Shakugan »

Bővült a lista Fuyumi-val a Saikano-ból.Utálom az ilyen k****kat, akik nem képesek felfogni, hogy a másiknak már van barátnője/alakul.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Shin »

NAh lehet hogy most sokan meg fogtok kövezni de az az igazság hogy engem Suzumiya Haruhi idegesített nagyon az elején. Idegesítő, makacs és bunkó és körülötte forog a világ. Mondjuk az anime végére már megkedveltem. :wink:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Szasza-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.11.05. 21:55
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Szasza-chan »

hú... hát nekem szinte majdnem minden anime-be van egy utált szereplőm (talán több is, mint kedvenc XD) akkor jelentkezhetnek is a "versenyzők" csoportos, lány ill. fiú csoportokba.

Csoport: azok a szereplők, ahol jóformán már mindenkit utálok, így ahelyett h külön említem őket, inkább egybe XD
Inuyasha: ahhoz képest hogy egykoron a kedvenc nime-m volt, mára szinte az egész anime-gárdát megutáltam XD természetesen vannak, akiket most is bírok (Kagome, Kikyou, Hakudoushi, Bankotsu) de a többiek... Inuyasha egy idegesítő, nagyszájú marha, akinek a tehetsége kimerül a Tessaiga-val vagdosásba, Miroku csajmániája egy idő után inkább szánalmas, mint vicces és unalmas ennyiszer lelőni egy poént, Sango-nál unom, hogy minden 5. részben meg kell nézni, mi történt vele és Kohaku-val Shippou meg a nyávogásával idegesít. Kouga pedig szimplán nehézfelsogású.
Shakugan no Shana: megjegyezném, hogy én alapjába véve az anime-t nem szeretem, így már a szereplőket se. Shana idegesít, és ő csak a kardjával vagdolászik, de semmi olyat nem "mutatott fel" nekem, amitől azt mondtam "télleg... nem véletlen h ennyire imádják ezt a csajt" XD Yuji no comment, hülye "egyik pillanatba még ezt a csajt szeretem, kövibe meg már azt" srác, a barna hajú csajszi meg a tipikus pirulós típus, akiktől rosszul vagyok. a többiek is ilyenek.
Kashimashi: itt is inkább az anime-vel van bajom és a főszereplő csaj(fiú XD) személyiségével, ugyanolyan mint az előbb említett Yuji, eccer ennél a lánynál van, eccer a másiknál és enyhén döntésképtelen. Yatsuna pedig újfent a pirulós, Tomari(?) viccesnek szánt kirohanásai pedig egy idő után unalmas és zavaró volt.

Lányok: tehát utált lány karakterek
Misa (Death Note): nem szeretem, ha egy lány nyomul vkire és közbe észre se veszi magát, és mindemellett még a nyávogása is irritál.
Yuki (Vampire Knight): már amikor elkezdtem a mangát éreztem, hogy vele nem leszek jóba, de megfogadtam, hogy semleges leszek vele szemben. hát nem sikerült. a "vigyorgós, mindenkivel kedvesen viselkedek, de nehogy észrevegyék, hogy néha szomorú vagyok és sírok" csaj. rosszul vok tőle!
Tenma (School Rumble): nehézfelfogású és idegesít, ahogy viselkedik. nem bírom.
Tohru (Fruits Basket): "Yuki-szindrómás" tehát vele is az a bajom, mint az imént említett csajjal.
Sakura (Naruto): fel nem tudom fogni, hogy miért rajong minden lány érte? Sasuke így megy úgy, magától semmire se képes, csak nyavalyogni, hogy milyen gyenge közben meg püföli szerencsétlen Naruto-t. lehet h a Shippuuden-re normalizálódik egy keveset, de sose fogom megkedvelni XD
Asuka (Neon Genesis Evangelion): feltűnési viszketegségbe szenvedő nagyszájú ne tom mi... pfuj! már amikor először megjelent éreztem, hogy nagyon nem leszünk jóban XD
Sora (Kaleido Star): először semleges volt, de minél inkább jöttek a depis részei, egyre jobban utáltam. mai napig nem bírom XD
Shirley és Nina (Code Geass): előbbivel ugyanaz a bajom mint Misa-val, csak talán egy fokkal elviselhetőbb, de amúgy tőle is falra mászok. Nina meg egy hülye fosós alak, aki ha meglát egy japánt már sipákol... és csodálkozik h ráförmednek?
Kaname és Tessa (Full Metal Panic): nem tok róla, hogy bajom lenne a tsundere karakterekkel, de Kaname baromira idegel. Tessa meg Sousuke-mániás, bár nem igazán értem mit eszik rajta (Sousuke-t se bírom... lehet h az FMP!-t a csoportosba kellett volna raknom? XD)

Fiúk: természetesen az utált férfikarakterek XD
Yuki (Fruits Basket): én arra számítottam, hogy a kedvenceim közt lesz, erre egy olyan ellenszenves szereplő lett belőle, hogy kész. leginkább az idegesít, ahogy gyakran Kyo-val beszél és viselkedik (ok, hogy utálják egymást és Kyo kezdi de azé mégis...) meg mintha a mangaka mindent megtett volna, hogy minél tragikusabb múltja legyen... jaj szegény XD
Seguchi (Gravitation): Yuki-mániákus, aki mindent megtesz hogy szemétkedjen Shu-val. menjen és vígasztalódjon a feleségével, hisz ott van neki (bár én meg vok győződve, hogy Tohma meleg, és csak azé vette el Mika-t, hogy Yuki-val vhogy rokoni kapcsolatba legyen és leplezze hogy homokos XD)
James (Blood+): szemétláda, aki csak Diva-val és magával törődik, ráadásul anya-kopmlexusos.

és akkor... jöjjön a "kedvencem", akit direkt a végére hagytam, és felőlem utálhatnak a fanok, én továbbra is rühellemi fogom őt XD
KURAMA (Yu Yu Hakusho): elsősorban a fanok is közrejátszanak, akik annyira ajnározzák, bár nem tudom mit. oké hogy jóképű meg erős, meg jaj olyan kedves segít az anyukájának, az életét is feláldozná. megjegyezném, hogy az nem az anyja, hanem annak a fiúé, akinek a testét elfoglalta, mikor gyáván menekült. télleg? ki is élt eddig tolvajlásból? jah hogy ő? és ő lenne a legkegyetlenebb? kedves a javából XD tenyérbemászó képe van, aki mindig mindent tud meg mit tom én! idegesít! azt elismerem, hogy a különleges képessége (rózsaostor) igazán találó, és baromira tetszik, de kábé ennyit tudok felhozni pozitívumként a magam részéről XD a másik, hogy én mai napig nem tudom meglátni benne a férfit XD igaz, mikor először láttam, férfinak mondtam, majd a hangja miatt nőnek, de az első megérzésem volt a jó XD ettől függetlenül egyszerűen nem tudom vhogy férfinak nézni XD eddigi anime-s pályafutásomon messze ő a leglányosabban kinéző fiúkarakter, akiért ennyien rajonganak. a nagyon lányos fiúkat hamar (percek alatt) megszokom és már az istenért se tom lánynak nézni, de ő... 112 rész, és még mindig XD jól van, megpróbálom visszafongni magam XD (félreértés ne essék, nagyon jól tom róla, hogy fiú, csak a külseje miatt én gyakran mell nélküli lánynak nevezném a legszívesebben, akinek van vmi a gatyájában XD)

sikerült egy újabb kisregényt leírnom XD a fanoktól előre is bocsi, de rosszul vagyok mindegyikőjüktől (de leginkább az utolsótól :evil: :wwall: )
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Szasza-chan írta:Tenma (School Rumble): nehézfelfogású és idegesít, ahogy viselkedik. nem bírom.
Őőőő, lol XD Ugye? Az elso 3 reszben meg vicces volt, az utana levo ö142365724545 ban meg mar szimplan fejberugtam volna...
Kurama: Egyetertek, o lany...a legelso postom egyike, es semmi sem valtozott x anime es x post utan. Ja es a Malice Mizerben is lanyok vannak egyebkent...
Ne fogd vissza magad, haet haet ftw XD
Engem egyebkent az egesz Gravitation idegesit ugy ahogy van...
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

IloveRenji írta:Engem egyebkent az egesz Gravitation idegesit ugy ahogy van...
Na ezzel egyetértek, Suichi egy kis idegesítő hiperaktív izé, miközben néztem a sorozatot, folyamatosan az járt a fejemben, hogy ezen mit esznek annyian?
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De legalabb lenne yaoi, de nem az >________< de meg sóóónen ájnak is csapnivalo
Engem Yüüüüüüki is idegesit, egyedul K az elviselheto arc a sorozatbol...
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ezzel is egyetértek, tényleg K volt a legjobb fej a szereplők közül. :D
Kép
Avatar
Szasza-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.11.05. 21:55
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Szasza-chan »

örülök, hogy egyesek egyetértenek velem :lol: a Gravi-s részével viszont vitatkoznék, de csak annyit, hogy én nagyon szeretem XD életem első shounen-ai-ja volt és mondjuk, hogy "műfaj meghatározó" is egyben XD és igen... K a legnagyobb :lol: (bár és Ryuichi fan vagyok XD)
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Yuriko-chan írta:Katagiri Yuuhi (Akane-iro ni Somaru Saka), mert egy idegesítő tsundere p****. Kíváncsi vagyok, mit szólna, ha egyszer Junichi visszaütne neki.
Nyee, szegény Tsundere
Yuuhi aranyos^^ bár az Akane-iro elég szrul dolgozza ki, meg az egész anime pocsék úgy ahogy van. Jó japán hanszínésznő pazarlás, és bishoujo pazarlás.

A legrosszabb karakter egyértelműen Makoto a School Daysből
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Bővült a listám egy szereplővel, ez pedig nem más, mint Ichinose Takumi a Nanából. Most értem az anime végére, és ezt az embert egész egyszerűen meggyűlöltem. Tudom, hogy végső soron Hachi döntött mellette, de akkor sem vagyok hajlandó megbocsájtani azt, amit vele művel(t). Ha ő nem lenne, Hachi és Nobu (talán) együtt lehetnének. (Jó, tudom, ennél bonyibb a helyzet, de akkoris!) Igen, Hachi×Nobu-párti vagyok, nem is kicsit. De úgy érzem, hogy elég nyomós okom van rá.

Spoiler miatt kifehéreztem az indoklást, ne lőjétek le másoknak a poént (főleg, hogy ez csak a történet közepe a mangában, ami még ki se jött nálunk). Köszi! - Sister Tenshi
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Hime
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.02.21. 15:33
Nem:
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Hime »

idősebbik Togoro (yyh)
Mayuri (Bleach)
Most ennyi jutott eszembe, ők kifejezetten irritálnak. >.<
"Ahol az álomnak vége szakad ott kezdődik a valóság."
Válasz küldése