Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Surci írta:Még nem láttam végig, most tartok a felénél ^_^.
Hehehe... nézd végig, és kiderül. :)
Surci írta:Alyssát se bírom túlzottan, meg azt a fehér hajú, gonoszkodó kissrácot se (aki mindig vmi magas helyről figyeli az eseményket, a neve most nem jut eszembe). Az ilyen szereplőkkel egyébként sem szimpatizálok más animék esetében sem. Nem az a baj, hogy "gonosz", v. a "rossz" oldalon állnak, hanem...
Nagi jófej, annyira nem is izé. Én sem bírom túlzottan, de a Nagi Omake eszméletlen nagy. :D Amúgy a jellemzés stimmel, én sem szeretem a sunyi kavarógépeket.
Surci írta:2. Az olyan szereplők (álljanak bármely oldalon), akikre ha ránézek, az jut eszembe, hogy 1. Ez most be van tépve? (szemek mindig takarékon, legyen a szituáció bármilyen veszélyes) 2. Mintha bármelyik pillanatban elaludhatna, álmosan néz ki a fejéből (gondolom ezzel a mély lelki vívódást, v. hasonlót akarnak érzékeltetni, de néha nagyon nem sikerül). + a kinyilatkoztató hangnem: általában ők azok, akik ilyeneket mondanak (persze nyugodt hangon, a világvége közepette): "Nem változtathatod meg a sorsod.", "Végső győzelmünk immáron elkerülhetetlen." Hú, de félünk.
1. LOL!
2. Szerintem nem erre utal, de ez is ki fog derülni. :)
3. Én szeretem az ilyen szövegeket XD.

Ellenben Nao... Ez a "haragszom mindenkire, de gonosz vagyok, mindenki bűnhődjön, én vagyok a perverz gonosz" beütés... :?
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Az összes Sitting Raid! (EG)

Relunx
Kép
Avatar
Miyuki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.10.01. 19:28
Tartózkodási hely: valahol valamikor

Hozzászólás Szerző: Miyuki »

Jó ez a téme, legalább az utált szereplőket is le lehet írni :)

StarLights (Yaten, Seiya, Taiki), Mamoru (Sailor Moon)
Tamahome (Fushigi Yuugi)
Chiaki (KKJaenne), csatlakozom én is.
Kyou (Fruits Basket)
Miroku (Inuyasha)......

Általában a főszereplő pasik nem jönnek be, ellentétben a gonosz pasikkal :D
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Miyuki írta: Tamahome (Fushigi Yuugi)
:mad: :sniper:

na jó, ennyire nem vagyok agresszív :-P de akkor is...:cry:

a FYből én nem utálom Nakago-t, de iszonyúan idegesít...
Aztán ott van még Touya(Ayashi no Ceres) és a Harukanaru-ból Akane, meg a szőke kis haverja (nem tudom a nevét)...brrr
Avatar
szír keldorn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2005.09.02. 22:46
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: szír keldorn »

Hát ha Sasuke (Naruto) hirtelen feldobná a talpát, nem sírnék utána.
:-P :twisted:

Ja és Griffith (Berserk) is egy lowlife scum. :sniper:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem is tudom, remélem Nuriko nem lesz végig ilyen bunkó Miakával, mert most kedvem lenne néha lelőni...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Ne akard lelőni, mert lemaradnál sok jóról utána ;)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Valahogy sejtem. :wink: :-P
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Dorczy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.10.04. 17:52
Tartózkodási hely: nos legtöbbször az iskolában, esetleg nagy ritkán otthon :D

Hozzászólás Szerző: Dorczy »

nekem így speciel nincsen nagyon ellenszeves szereplőm :) met csak azokat nézem meg amiket szeretek, Inuyashaból egybként Sesshomaru-t szeretem :D hm nemtom, gondolkodom, hogy ki lehetne ellenszenves, de nincsen nagyon, mert én a gonoszokat is szeretem:D jó mondjuk Naraku, de hát istenem, ilyennek is kell lennie, kiváltképpen nem idegesít, szóval tűrhető
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Aki már az első pillanattól fogva ellenszenves számomra, az Yuki menyasszonya /Gravitation...
Avatar
Dorczy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.10.04. 17:52
Tartózkodási hely: nos legtöbbször az iskolában, esetleg nagy ritkán otthon :D

Hozzászólás Szerző: Dorczy »

Konomi írta:Aki már az első pillanattól fogva ellenszenves számomra, az Yuki menyasszonya /Gravitation...
jaj tényleg, nah jó ő kicsit idegesített, kicsit nagyon, az a görény, áhh és szerencsétlen Shuichit megpofozta, ott rugtam volna föl, de a végére egészen normális lett...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hát én a magam részéről mind Yukitől, mind Shuuichitől a falra másztam. :3 Imádom az Angsty x Érzelemdús Genki párosításokat, de itt mindkettő annyira extrém, hogy már idegesítő. Shuuichi a folyamatos nyervogásával meg pattogásával, Yuki meg azzal a vértapló stílusával... geh.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Dorczy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.10.04. 17:52
Tartózkodási hely: nos legtöbbször az iskolában, esetleg nagy ritkán otthon :D

Hozzászólás Szerző: Dorczy »

mufurc írta:Hát én a magam részéről mind Yukitől, mind Shuuichitől a falra másztam. :3 Imádom az Angsty x Érzelemdús Genki párosításokat, de itt mindkettő annyira extrém, hogy már idegesítő. Shuuichi a folyamatos nyervogásával meg pattogásával, Yuki meg azzal a vértapló stílusával... geh.
szerintem pont az a jó Shuichiben hogy olyan hiperaktív alak :D nbagyon imádom, Yukiban meg az hogy rideg, meg hát, nagyo emlékeztet valakire, és ha megszólal(mert elég keveset beszél) akkor minden megfagy :)
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Yuki szerintem inkább kakkoii, mint vértapló... Shuuichi meg az elején engem is idegesített a hisztirohamaival, nem is értem, hogy volt bátorsága ilyen hangnemben szólni Yukihez o.O meg voltam döbbenve. Még az a szerencse, hogy Yuki nem gurult be tőle, hanem inkább... ^^
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:Hát én a magam részéről mind Yukitől, mind Shuuichitől a falra másztam
Ha már valakitől igazán a falra lehet mászni Gravitationben az Ryuichi. Mégis hány évesnek gondolja magát az idióta viselkedésével? Persze, hülyülhet az ember és jó is ha nem válik hű de komollyá felnőttként, de azért amit ő csinál már túlzás. :roll:
Konomi írta:Aki már az első pillanattól fogva ellenszenves számomra, az Yuki menyasszonya /Gravitation...
Egyetértek. Ayaka-san egy tapló, csak így röviden. :dirr:
Amúgy engem legjobban Yuiko (Loveless) irritál az állandó pattogásával. Másik véglet, amit szintén nem bírok az Asashi (X). :sniper:
Kép
Avatar
Dorczy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.10.04. 17:52
Tartózkodási hely: nos legtöbbször az iskolában, esetleg nagy ritkán otthon :D

Hozzászólás Szerző: Dorczy »

Pal-chan írta:Hát én a magam részéről mind Yukitől, mind Shuuichitől a falra másztam
Ha már valakitől igazán a falra lehet mászni Gravitationben az Ryuichi. Mégis hány évesnek gondolja magát az idióta viselkedésével? Persze, hülyülhet az ember és jó is ha nem válik hű de komollyá felnőttként, de azért amit ő csinál már túlzás. :roll:
jaj Ryuichi szerintem halál édi Kumagoroval :D olyan aranyos, és nagyon tetszett h annyira idióta :) nemtom én jót szórakoztam rajta, olyan kis kedves volt :) az ilyesmi hozzá közel áll talán mert én is néha dilinyós tudok lenni, mondjuke nnyire nem... de szerintem arik nagyon...
Shuichi is ::sugoi::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dorczy 2005.10.11. 13:01-kor.
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

de szerintem arik nagyon... Shuichi is ::sugoi::
Ezt nem tagadom, mindkettő kawaii. Mondjuk az én kedvencem Hiro... de ez már egy másik topic. :hee:
Kép
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Record of Lodoss War-ból a szőke mágus, akinek nem tudom a nevét.
Aztán ott van még Dilandau az Escaflowneból.
És Integra a Hellsingből.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Nekem ilyen eddig nincs főleg hogy az Animék egyik jelemző vonása hogy a gonosz vagy elenszenves szereplők okait,indokait is megismerjük némelyik még a fözsereplöknél is szinpatikusabbá válik idövel

nem tudom eddig nincs ilyen....

Ja talán a Sex Beast a Spy of the darkness cimű Hentai-ból én utálom azal a sok hoszú izével...de biztos csak az irigységem beszél belőlem....(fúj)
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Egyértelműen Kaworu az EVA-ból.
bandiras2
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.11.10. 10:00
Tartózkodási hely: Fehérvár

Hozzászólás Szerző: bandiras2 »

Egy fenét, kaworu elég jófej volt.
Aki rögtön ellenszenves volt, és mindössze 5 perces szereplésével elérte hogy gyűlöljem, az Armisael.
Press any key to continue or any other key to quit
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Lullaby írta: Aztán ott van még Dilandau az Escaflowneból.
pedig Dilandau nagyon "helyes..." de az escaból én allent rühellem...
---
evaból mér utálják sokan (főleg a fiúk) KAWORU -t?!!! felfoghatatlan... bár én onnan csak Rei-t nem kedvelem :P de Misato... na az eléggé ellenszenves egy nőszemély ^^" (elnézést a fanoktól^^""")
bandiras2
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.11.10. 10:00
Tartózkodási hely: Fehérvár

Hozzászólás Szerző: bandiras2 »

K@e-chan írta:
Lullaby írta:
---
evaból mér utálják sokan (főleg a fiúk) KAWORU -t?!!! felfoghatatlan... bár én onnan csak Rei-t nem kedvelem :P de Misato... na az eléggé ellenszenves egy nőszemély ^^" (elnézést a fanoktól^^""")
Talán mert úgy viselkedik kissé, mint egy nyálas buzi, és el akar pusztítani mindenkit. De ezt csak az idióta körülmények miatt akarja...
Nekem nem volt ellenszenves, bár a modora zavaró volt nekem is.
Rei mitől ellenszenves? Talán Asuka! Na Ő, kibírhatatlan.
Press any key to continue or any other key to quit
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

bandiras2 írta:Talán mert úgy viselkedik kissé, mint egy nyálas buzi, és el akar pusztítani mindenkit. De ezt csak az idióta körülmények miatt akarja...
Nekem nem volt ellenszenves, bár a modora zavaró volt nekem is.
Rei mitől ellenszenves? Talán Asuka! Na Ő, kibírhatatlan.
teljesen különböznek a véleményink^^" Dilandaunak jól áll a kis buzis bemozdulás :D éljenek a yaoi fangirl-ok Asuka meg a kedvenceim közé tartozik :D olyan életerős ^^ Rei meg egy hülye pics@....
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Bár nem néztem végig NGE-t (így kimaradtak a Kaworus részek is); Rei engem is zavart, viszont Asukát bírtam, jót lehetett rajta nevetni. :) Shinji volt még egy rakás szerencsétlenség...
off:
K@e-chan írta:éljenek a yaoi fangirl-ok
:thumb:
Kép
Válasz küldése