Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Azt nem bírja ép ésszel felfogni, hogy mi olyan rettentő jó dolog van azokban a karakterekben. :wink: De jól van ez így, milyen sivár világ is lenne, ha tényleg mindenki hasraesne Alucardtól.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én szeretem Sailor Saturn-t, de nem a világpusztítása miatt, hanem magáért a személyiségéért. Esendő lány, aki mindent tud, mégsem tud tenni semmit a végzete ellen. Ugyanakkor magányos és barátokra vágyik, mégis képes kedves lenni másokhoz.

Másrészt igen, ha mindenki ugyanazt szeretné, milyen sivár lenne a világ.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Asszem, régen csináltam már egy ilyen "my top10 most hated chars evar" listát, úgyhogy most azt egészíteném ki egy-két újabb "kedvenccel":

Kida - Aki ismeri a Durarara végéről alkotott véleményemet, az gondolom tudja, miért is kívánom a pokol legmélyebb bugyraiba ezt a kis angst-gép nyomorékot. Gyakorlatilag sikerült egy baromi jó anime végét elfuserálni a folyamatos angst-jével és szerepeltetésével. Le vele!

Alois Trancsír (Kuroshitsuji II) - Visszataszító és undorító karakter, akinek túl szelíd büntetés volt a halál.

Illetve még megemlíteném a Kaichou wa Maid-sama majd teljes szereplőgárdáját is. De most komolyan, Misán, a húgán, Usuin és Satsukin kívül mindenki idegesítő volt benne.

Valamint azt veszem észre, hogy újabban elképesztően irritálnak a Keigo-féle "én vagyok a főhős legjobb 'barátja'" karakterek. Konkrétan erre akkor döbbentem rá, mikor a Nurarihyon no Magóban a szart is kiidegelte belőlem az ottani Keigo-copy...
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

A mordályos nyul írta:Azt nem bírja ép ésszel felfogni, hogy mi olyan rettentő jó dolog van azokban a karakterekben. :wink: De jól van ez így, milyen sivár világ is lenne, ha tényleg mindenki hasraesne Alucardtól.
Ez így kampószövegnek nem rossz, de ha már valaki valamit állít, akkor tudja is megindokolni, miért.
Andro írta:Én szeretem Sailor Saturn-t, de nem a világpusztítása miatt, hanem magáért a személyiségéért. Esendő lány, aki mindent tud, mégsem tud tenni semmit a végzete ellen. Ugyanakkor magányos és barátokra vágyik, mégis képes kedves lenni másokhoz.
Személyiség? Hol? Mármint az amit leírtál, az úgy egy az egyben vonatkoztatható SM kivételével az összes többi karira, hiszen ők is mind egyedül voltak, barátok nélkül, mielőtt összeálltak volna egy csapattá. Ugyan így, a sorsuk ellen egyikük se tud tenni, hiszen örökké harcolniuk kell majd a chaosal, ez az anime, manga végén is kiderül csak más-más körítéssel. Saturn a legsemmitmondóbb senshi az összes közül, szerepe alig van, akkor is folyton megy körülötte a dráma, még normális átváltozása sincs.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Junchi írta:Alois Trancsír (Kuroshitsuji II) - Visszataszító és undorító karakter, akinek túl szelíd büntetés volt a halál.
Ezt osztom, nagyon irritáló volt a gyerek az első pillanattól kezdve, ahogy feltűnt. Szerintem átestek vele a ló túloldalára a készítők, azt akarták hogy még Cielnél is angstesebb és shotább legyen, erre megalkottak egy hisztis pi@át. :dirr:
Junchi írta:Valamint azt veszem észre, hogy újabban elképesztően irritálnak a Keigo-féle "én vagyok a főhős legjobb 'barátja'" karakterek. Konkrétan erre akkor döbbentem rá, mikor a Nurarihyon no Magóban a szart is kiidegelte belőlem az ottani Keigo-copy...
Nem teljesen kapcsolódik de... a NuraMagóban, Yurát leszámítva, Rikuo összes osztálytársa egy nagy nulla, nemtől függően csak a sidekick vagy a megmentésre szoruló leányzó szerepét töltik be a sztoriban. A mangában már hónapok óta nem szerepeltek, és egyáltalán nincs hiányérzetem. :vigyor:
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Junchi írta:a Nurarihyon no Magóban a szart is kiidegelte belőlem az ottani Keigo-copy...
Az biztos, hogy Kiyotsugu kunnak nem tett jót, hogy hangot is kapott. :D

Amúgy én az eleve irritálónak készült karaktereket egész jól bírom.
Pl.: A Cannan majdnem mindenki ellenszenves volt kivéve Maria és Yun-yun.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Andro »

Péter írta:Személyiség? Hol? Mármint az amit leírtál, az úgy egy az egyben vonatkoztatható SM kivételével az összes többi karira, hiszen ők is mind egyedül voltak, barátok nélkül, mielőtt összeálltak volna egy csapattá. Ugyan így, a sorsuk ellen egyikük se tud tenni, hiszen örökké harcolniuk kell majd a chaosal, ez az anime, manga végén is kiderül csak más-más körítéssel. Saturn a legsemmitmondóbb senshi az összes közül, szerepe alig van, akkor is folyton megy körülötte a dráma, még normális átváltozása sincs.
Usagi azért nagy különbség. Neki voltak barátai előtte is, volt élete, voltak szülei, rendes családja. Oké, a többiben némileg egyetértek. Habár Minakonak is voltak barátai előtte is. De ugye ízlések és pofonok. Ezen nem fogunk összeveszni, ugye? ^^
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Péter írta:ha már valaki valamit állít, akkor tudja is megindokolni, miért.
Szeretem a kajszibarackot, mert... ööö...
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Andro írta:Usagi azért nagy különbség. Neki voltak barátai előtte is, volt élete, voltak szülei, rendes családja. Oké, a többiben némileg egyetértek. Habár Minakonak is voltak barátai előtte is. De ugye ízlések és pofonok.
Ezért is írtam úgy, hogy "vonatkoztatható SM kivételével az összes többi karira" mert hogy ő pont nem ebben a cípőben járt. Minakonak meg ha jól emlékszem szerelme volt London-ban, csak hogy a srác nem vele jött össze, hanem a barátnőjével, na meg aztán egy robbanás után halottnak hitték egymást.
Andro írta:Ezen nem fogunk összeveszni, ugye? ^^
Miért ez veszekedés? :) Szerintem csak egyszerű véleménycsere. :)
A mordályos nyul írta:Szeretem a kajszibarackot, mert... ööö...
Mah Boi... nyilván nem a szeret/nem szeret dologra gondoltam, hanem amikor valaki például kijelenti Alucardról, hogy "eredeti" akkor indokolja már meg, mire is alapozza e feltevését. De ugyan így ha valaki "elvont szimbólumrendszer"-ről beszél az Utena kapcsán, akkor legyen már oly szíves és írja le, ez mégis miben nyilvánul meg.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

De most nem is volt szó arról, hogy eredeti-e, vagy hogy mennyire elvont, hanem hogy sokan szeretik ezeket a karaktereket, mert szerintem úgy sikerült összehozni, hogy sok embernek bejönnek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Röviden: Valaki vagy átérzi, hogy Alucard "sose halok meg, én vagyok a faszagyerek" pozőrsége mennyire feelinges, és a maga (nem komolyan vett) módján szórakoztató, vagy nem. :) Szerintem ebben semmi szimbolika nincs, nem is nagyon írt senki ilyesmit, az Utenát pedig mufurc majd elmagyarázza, gondolom tőle idéztél. :D
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Alucard: nekem bejön! :) vicces, őrült, és szórakoztató, ami meg már önmagában tetszik az az, hogy horror (bár ebben a kategóriában is vannak sz@rok de ez nem volt az...)

Alois Trancy: őrült, beteg!!!!, egy igazzi hímk#@va!!! ráadásul szőke, beképzelt arogáns öntelt, alapvető emberi szemszögből idegesítő.....
ellentétben az alapvető emberi szemszöggel, nekem tetszett a karaktere! :vigyor:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Andro »

Chichi a Dragon Ball Z-ben. Idegesít az állandó rinyálása. Mondjuk erre a szinkronok is rátesznek egy lapáttal.

Chibiusa és Mamoru a Sailor Moonban. A két legidegesítőbb karakter. A rinyálós kiscsaj, aki az apjába meg egy lóba szerelmes, meg a tipikus jófiú.

Aoyama a Tokyo Mew Mew-ban. Az ilyen fiúktól kapok hányingert. Annyira kedves, aranyos, jószívű fiú, hogy inkább egy szappanoperába illene.
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Öhm... speciel nem értem, hogy Mamorunál miért okoz problémát a jófiú szerepkör... miért talán rossz fiúnak kéne lennie? :D Arra ott van a 4 generális, abból is Jadeite és Kunzite. Még ha Seiyára lennél kiakadva, megérteném, mert az egy igazi nyálas buzi, aki megpróbálja más csaját lenyúlni, ráadásul mindez csak az anime kreténsége (aka fanservice). Mamoru feladat a Föld, a leendő birodalma, és a szerelme védelme, amiért mindent meg is tesz.

Chibiusával egyetértek, baromi idegesítő és túl sokat szerepel.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Andro írta:Chibiusa és Mamoru a Sailor Moonban. A két legidegesítőbb karakter. A rinyálós kiscsaj, aki az apjába meg egy lóba szerelmes, meg a tipikus jófiú.
LOL! És igaz is! XD
Mondjuk nekem speciel egyikükkel sem volt komoly bajom, Mamorut az elején még bírtam is, kár hogy idővel teljesen túlidealizálták. :(
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Andro írta:Chichi a Dragon Ball Z-ben. Idegesít az állandó rinyálása. Mondjuk erre a szinkronok is rátesznek egy lapáttal.
Tőle néha már én is kész voltam. Kislánynak hisztis, feleségnek sárkány, anyósnak átok. Az ellenségének sem kívánná az ember. :D (A legnagyobb röhej, hogy Bulma legalább 10x annyit ordibált a teljes sorozat alatt, de mivel ezen kívül még némi szerepe is volt a történetben, valahogy őt jobban elviselte az ember. XD)
Andro írta:Aoyama a Tokyo Mew Mew-ban. Az ilyen fiúktól kapok hányingert. Annyira kedves, aranyos, jószívű fiú, hogy inkább egy szappanoperába illene.
Ja, már eskü én is azon szurkoltam, hogy Ichigo Kisshu-val/Drennel jöjjön össze, pedig nem vagyok egy fangirl. XD
Péter írta:Öhm... speciel nem értem, hogy Mamorunál miért okoz problémát a jófiú szerepkör... miért talán rossz fiúnak kéne lennie? :D Arra ott van a 4 generális, abból is Jadeite és Kunzite. Még ha Seiyára lennél kiakadva, megérteném, mert az egy igazi nyálas buzi, aki megpróbálja más csaját lenyúlni, ráadásul mindez csak az anime kreténsége (aka fanservice). Mamoru feladat a Föld, a leendő birodalma, és a szerelme védelme, amiért mindent meg is tesz.
Mamoruval asszem az a baja sok embernek, hogy tényleg annyiban merült ki a szerepe 99%-a az animében, hogy bedob egy rózsát, elnyomja a szövegét, aztán nézi, ahogy SM kivégzi az aktuális szörnyet. A mangában elvileg ennél több szerepe van, bár majd valaki kijavít, ha nem ez a helyzet, én nem olvastam, de így hallottam. Seiyáék viszont ugyanúgy benne vannak a mangában is, ugyanebben a szerepkörben, szóval ennyi erővel ott meg "nyálas leszbi, aki megpróbálja más csaját lenyúlni, ráadásul mindez csak a manga kreténsége (aka yuri-fanservice)". XD Ja, és hogy én mit gondolok? Semmi bajom, sem Mamoruval, sem Chibi-Usával, sem Seiyával egyik változatban sem. XD
Mariko írta:
Andro írta:Chibiusa és Mamoru a Sailor Moonban. A két legidegesítőbb karakter. A rinyálós kiscsaj, aki az apjába meg egy lóba szerelmes, meg a tipikus jófiú.
LOL! És igaz is! XD
Persze attól még Andro mondata megawin, pont azért, mert kb. fedi a valóságot. XDDD
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:Mamoruval asszem az a baja sok embernek, hogy tényleg annyiban merült ki a szerepe 99%-a az animében, hogy bedob egy rózsát, elnyomja a szövegét, aztán nézi, ahogy SM kivégzi az aktuális szörnyet. A mangában elvileg ennél több szerepe van, bár majd valaki kijavít, ha nem ez a helyzet, én nem olvastam, de így hallottam. Seiyáék viszont ugyanúgy benne vannak a mangában is, ugyanebben a szerepkörben, szóval ennyi erővel ott meg "nyálas leszbi, aki megpróbálja más csaját lenyúlni, ráadásul mindez csak a manga kreténsége (aka yuri-fanservice)". XD Ja, és hogy én mit gondolok? Semmi bajom, sem Mamoruval, sem Chibi-Usával, sem Seiyával egyik változatban sem. XD
Mamoru a mangában sem tud kitörni a megmentő szerepkörből, egyszerűen csak több az Usagival közös jelenet, például a mangában nincsenek rossz viszonyban az elején, meg vannak ágyban ébredős jelenetek, szóval na. =) A rózsabedobálás aztán szövegelés csak a harcoknál jelenik meg (akkor se mindig) de ott ugye eleve általános érvényű szabály, hogy 99.99%-ban SM gyűri le a monsztrát, mert a klisé szerint így kell lennie. Eleve neki van mindig a leghosszabb támadás, átváltozás animációja. Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy Mamorunak az első 2 szériában a harcokon kívül is van rendes a storyban betöltött szerepe. Hogy a későbbi szériákban már háttérbe szorult, nos ez betudható annak, hogy egyrészt a 3. szériában a hangsúly az outerekre terelődött, másrészt az első 2 széria után neki és Usaginak van egy komplett múlt-jelen-(lehetséges) jövő vonala, amin már nem igazán van mit tovább magyarázni. A SuperS ugye végig Chibiusa centrikus, a Starban pedig értelemszerűen a Starlightsokon van a hangsúly. Egyébként itt tenném hozzá, a 3. szériától SM-en kívül a többi inner is bőven a háttérbe szorul. Seiyáék pedig benne vannak a mangában, csak épp nincs ez a civilben fiú, senshiként lány baromság, ott végig nők, és nincsenek romantikus szálak köztük és egyes innerek között (nem is leszbikusok). Továbbá a mangában Mamoru sem hal meg, egészen Galaxiáig ott van. Javaslom egyszer olvasd végig majd a mangát, mert az utolsó 2 széria mérföldekkel értelmesebb a mangában, például a manga Stars dupla annyi szereplővel dolgozik jó és gonosz oldalon is, mint az anime. Igaz az első 3 széria viszont az animében jobb.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én végigolvastam a mangát, de az animére gondoltam, amikor írtam. Mellesleg, a Starlights-ok fiúk az animében tényleg fanservice, nézzük el a készítőknek, ha Naoko áldását adta rá. Mellesleg, én bírtam Seiyát, sokkal jobban, mint Mamorut az első öt szezon alatt. Bár mondjuk Mamoru az elejétől fogva nem jött be se a mangában, se az animében, szóval ennyi. Mellesleg vicces, de a Shitennou-t imádom. Főleg Kunzite-ot, bár a live-actionben Zoicite a favorit, meg Nephrite. ^^

Mellesleg a legtöbb anime totál más, mint a manga, elég a Kamikaze Kaitou Jeanne-ra, vagy a Fullmoon wo sagashite-re gondolni.

Ja mondok még. Inuyashában Kikyou. Az elején oké, megmurdelt, feltámadt, addig még jó. De hogy utána elkezdi gyilkolni Yashát, meg előtte még Kagomét is ki akarja nyírni, az nem jött be. Nem mintha Kagomét jobban szeretném, csak Kikyou számomra irritálóbb.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Andro írta:Ja mondok még. Inuyashában Kikyou. Az elején oké, megmurdelt, feltámadt, addig még jó. De hogy utána elkezdi gyilkolni Yashát, meg előtte még Kagomét is ki akarja nyírni, az nem jött be. Nem mintha Kagomét jobban szeretném, csak Kikyou számomra irritálóbb.
Őt az animében kegyetlenül elcseszték, kb. tényleg egy hibbant libát csináltak belőle, a mangában többnyire normálisan átjött, hogy mit miért csinál.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Andro »

Tudom. Olvastam a mangát. Mondjuk rakás kari van, akit rühellek, vagy nem szimpi.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nina a Code Geass-ben.
Már az elejétől fogva nem volt szimpi, aztán tetszési indexe meredek lejtőt vett; de igaz ami igaz, a végére egész emberivé vált, csak pár ezer ártatlan ember lemészárlása kellett hozzá. :drop:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Andro »

Anthony a Candy, Candy-ben. Nem tudom ki emlékszik erre a jó több mint tíz éve leadott animére (igen, shoujo), de nem bírtam a gyereket. Eleve nem bírom a szőke fiúkat, de őt valahogy ütni tudtam volna, olyan kis bájos volt, meg kedves, édi-bédi. Nem sajnáltam, mikor meghalt.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Titkos írta:
Mariko írta:
Andro írta:Chibiusa és Mamoru a Sailor Moonban. A két legidegesítőbb karakter. A rinyálós kiscsaj, aki az apjába meg egy lóba szerelmes, meg a tipikus jófiú.
LOL! És igaz is! XD
Persze attól még Andro mondata megawin, pont azért, mert kb. fedi a valóságot. XDDD
http://www.youtube.com/watch?v=Pjk9kmkHTuk
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mordályos nyul írta:Nina a Code Geass-ben.
Már az elejétől fogva nem volt szimpi, aztán tetszési indexe meredek lejtőt vett; de igaz ami igaz, a végére egész emberivé vált, csak pár ezer ártatlan ember lemészárlása kellett hozzá. :drop:
Oh, Nina... ő nekem is a szívem csücske volt a sorozatból, a zakkant leszbi. :vigyor: A kis afférja az asztal sarkával sainos örökre beleégett a retinámba. :drop:
LOL, akkor az egész lovas dolog csak valami fallikus szimbólum akart lenni? XD
A pataszinti nagyon kemény! XDD
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Andro írta:live-action
Attól hülyét kaptam... nagyon röhejes volt. :vigyor:
Andro írta:Mellesleg a legtöbb anime totál más, mint a manga, elég a Kamikaze Kaitou Jeanne-ra, vagy a Fullmoon wo sagashite-re gondolni.
Na ja, bár speciel nekem a KKJ anime bejött. =)
Kép
Válasz küldése