Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Ermm... az az emberke ott fent a képen... Egy pasi??? Rociel vagy Rosiel vagy mi... Nemtom megérteni ezeket a japánokat.. Ez egy pasi vagy egy csaj??? Kész...

Amúgy én Narusegawa-t utálom! [Love Hina]
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Ez hogy jött ide?O.o
*dies laugh
khm khm ... erm..nemtom nekem Yui abszolut szimpi volt de mondom...Miakát nagyon elistenezték...Mindig mindennek ő volt a középpontja, neki kelett szenvedni (most itt ezt a mártirkodásra értem),egyszerűen kibirhatatlan >.< AAAAAAAH!!ok beszéljünk másról xD
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

A szőrös csávó a Basilisk ből ! Die hary bastard, die! Rot in hell!
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Miakát én sem utáltam, csak az értetlensége idegesített, pl. amikor már sokadszorra mondták neki, hogy "VÁRJ ITT, ÉS EL NE MOZDULJ!", ennek ellenére minden alkalommal magánakciókba kezdett, aztán még többet rontott a helyzeten, mintha meg sem mozdult volna... Az meg, hogy mindenki belezúgott, hát... Ez egy ilyen anime ^^ Yui-t is bírtam ^^
Merma írta:Amúgy én Narusegawa-t utálom! [Love Hina]
MIIIIIII?????? MIÉRT???? Naru-chan ga daisuki! ::daisuki:: Mondjuk én midennel szemben elfogult vagyok, ami Love Hina... ^_^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Aki kicsit ellenszenves, az az indiai csávó az Emmából... na nem nagyon, mert ugye roppant édi, de egy kicsit ellenszenves is ugyanakkor...
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

SEIMEI DIE!!! >.< [jah Loveless megint xD]
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Merma írta:Ermm... az az emberke ott fent a képen... Egy pasi???
Ha Hyde-ra gondolsz, ő hímnemű... bár ez a régebbi képein nem nagyon látszik. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

yume_chan írta:És hogy lehet hogy az összes jó pasi belezúgott??? A legaribb kari (sztem) Noriko is...
O_o? Nuriko sose volt belezúgva Miakába ._.
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Dehogynem lol... Csak nem mondta el neki mert tudta hogy Tamahomét szereti.

-----

Merma te milyen képre kérdezted hogy csaj-e vagy pasi? (remélem nem az én avataromra gondoltál ... Ha mégis, akkor nem Hyde hanem ToshiyaO.o---> HAJRÁ DIR EN GREY!!!!) ^^eehhheeeem^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

yume_chan írta:Dehogynem lol... Csak nem mondta el neki mert tudta hogy Tamahomét szereti.
Igazán nem akarok kötözködni, de Nuriko egyáltalán nem volt szerelmes Miakába. Tessék elolvasni a mangát, ha az anime után még mindig kétségei vannak az embernek (bár nem értem miért, mert teljesen világos az egész az animében is).

Persze ettől még lehet utálni Miakát, de Nuriko akkor se szerelmes bele, ez van ^^. Esetleg még Nuriko noveljét is ajánlom, a karakter megismerése érdekében ^^. És itt abba is hagyom, mert offtopic.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

yume_chan írta:Merma te milyen képre kérdezted hogy csaj-e vagy pasi? (remélem nem az én avataromra gondoltál ... Ha mégis, akkor nem Hyde hanem ToshiyaO.o---> HAJRÁ DIR EN GREY!!!!) ^^eehhheeeem^^
Az előző oldal közepe tájékán mufurc belinkelt egy képet, és most arról folyik a "vita". :wink:
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Sasuke! de nem bírom azt az alakot (Naruto-ból)
Spoiler írta:Végig ott keménykedik mindenkinek, aztán a végén meg kijelenti, hogy utálja konohát (ahol felnõtt), és inkább a gonosszal tart, és otthagyja a barátait -.-
Kinkan (.hack//sign): emlékeztet Rid-re (az #anime_manga) szobából, állandóan kerget minden karaktert, hogy ezt miért csinálod? azt miért csinálod? ezért a Sacred Knights nevében meg kell hogy öljelek! és fõleg Tsukasa-t kergeti, és Subaru hiába kéri meg, hogy hjagyja már békén, mert nem kell erõszak, neki ez nem jó. És ez a kari olyan 21 éves akar lenni, közben úgy viselkedik, mint valami goromba 40 éves
Happosai (Ranma1/2): ez akkora bajkeverõ! Mindig ha jelen van ez az alak, és lopja a bugyikat, annyi félreértés van-.-, meg az a nagy idegesítõ, hogy ez a kicsi öreg csicskaalakot nem lehet megverni, mert jobban harcol, mint Ranma^^'
MaKo írta:Igazán nem akarok kötözködni, de Nuriko egyáltalán nem volt szerelmes Miakába. Tessék elolvasni a mangát, ha az anime után még mindig kétségei vannak az embernek (bár nem értem miért, mert teljesen világos az egész az animében is).

Persze ettõl még lehet utálni Miakát, de Nuriko akkor se szerelmes bele, ez van ^^. Esetleg még Nuriko noveljét is ajánlom, a karakter megismerése érdekében ^^. És itt abba is hagyom, mert offtopic.
akkor el tudnád mondani? mert észrevettem, hogy nem konkrétan azt mondta, hogy szerelmes Miakába, hanem ilyeneket, hogy a nõi énje az Miakát szerette (meg mittomén^^')
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára amcsi 2005.08.15. 19:45-kor.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Mmmmm lehet félreértettem akkor az animében de nekem teljesen ugy jött le^^ Valami kisvárosban voltak és Nuriko tett egy célzást Miakának nem tudom idézni mert rég láttam^^" El akart mondani neki valamit, de aztán mégsem tette meg. És amikor meghalt ott volt az a hosszabb bejátszás róla és Miakáról. Lehet hogy ezekre választ kapok a novelböl?O.o
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Nuriko sztem nem szereti Miaka-t. Nagyon közel állnak egymáshoz, amolyan lelki társak. Nuriko szereti Miaka-t, mint mondjuk a húgát, emellett tiszteli, hisz ő a Miko, ezért védenie kell. Nuriko érzésem szerint ezen a ponton már családnak tekintette a Suzaku-sokat, de Miaka-val volt az egyik legszorosabb (ha nem A legszorosabb) kapcsolata.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

amcsi írta:Sasuke! de nem bírom azt az alakot (Naruto-ból)
Végig ott keménykedik mindenkinek, aztán a végén meg kijelenti, hogy utálja konohát (ahol felnőtt), és inkább a gonosszal tart, és otthagyja a barátait -.-
amcsi=>szerintem ez kissé spoilerhegy! Igaz, nem a mostani részekben történt, de lehetnek olyanok akik még nem látták idáig a sorozatot! Van erre egy megfelelőbb topic is a témára. :wink:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én már Sasukét nem bírtam az elejétől fogva. Úgy a csapatszellem benne volt, de így különösebben más nem volt, különcködött, utált mindenkit, és mormolta hogy "erősebbakaroklennihogymegöljemaztaszemélyt".
Talán az elején Kankurot is utáltam egy kicsit.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hayase Mitsuki a Kimi ga Nozomu Eienből. Értem én, hogy el van keseredve, meg minden, de azért nem kellene fűvel-fával...ˇˇ
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

akkor már inkább Narumi Takayuki.. szerintem túl gyenge, a körülményekhez képest is. meg a lány az éttremből, akinek még mindig nem tudtam megjegyezni a nevét...a szőke.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

A szőke csajt én bírtam, meg a társát is (Mayu-Mayu XD). Takayukit azért valamilyen szinten meg tudom érteni, de tényleg nem kellett volna annyira elhagynia magát a baleset után...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Én a Skuld nevű Istennő-palántától kapok idegbajt... :wink:
Kép
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

Skuld-tól énis a falra másztam.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Albert meg Eugeine - Gankutsuou ::box::
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Miyu a MaI-Himéből. Nem is tudom, mikor láttam utoljára ennyire ellenszenves (és imho ronda) szereplőt -_-
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Surci írta:Miyu a MaI-Himéből. Nem is tudom, mikor láttam utoljára ennyire ellenszenves (és imho ronda) szereplőt -_-
Nem is kell szeretni (láttad végig? komoly szerepe lesz :) ), de a közös jelenete Alyssával nagyon szépre sikeredett.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Még nem láttam végig, most tartok a felénél ^_^. Alyssát se bírom túlzottan, meg azt a fehér hajú, gonoszkodó kissrácot se (aki mindig vmi magas helyről figyeli az eseményket, a neve most nem jut eszembe). Az ilyen szereplőkkel egyébként sem szimpatizálok más animék esetében sem. Nem az a baj, hogy "gonosz", v. a "rossz" oldalon állnak, hanem:

1. Az önelégült stílus, hogy "Én vagyok ám a nagy koordinátor, aki a háttérből mozgatja a szálakat, és engem senki sem kaphat el, mert én mindenki fölött állok, és persze mindenkinek beszólogatok, lehetőleg jó cinikusan. Én magam természetesen nem alacsonyítom le magam ahhoz, hogy bármi értelmeset csináljak, de a másik munkáját fikázni, a másik embert lenézni, azzal nem megosztani rá ugyanúgy tartozó információkat, ahhoz értek." Na kuss.

2. Az olyan szereplők (álljanak bármely oldalon), akikre ha ránézek, az jut eszembe, hogy 1. Ez most be van tépve? (szemek mindig takarékon, legyen a szituáció bármilyen veszélyes) 2. Mintha bármelyik pillanatban elaludhatna, álmosan néz ki a fejéből (gondolom ezzel a mély lelki vívódást, v. hasonlót akarnak érzékeltetni, de néha nagyon nem sikerül). + a kinyilatkoztató hangnem: általában ők azok, akik ilyeneket mondanak (persze nyugodt hangon, a világvége közepette): "Nem változtathatod meg a sorsod.", "Végső győzelmünk immáron elkerülhetetlen." Hú, de félünk.

A félreértések elkerülése végett: nem azokkal van bajom, akik nem ugrálnak összevissza, mert nyugodtabb karakterek, (pl. Tohno Minagi - Air), hanem az olyan figurákkal, mint pl. Miyu v. Alyssa.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése