Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

szerintem vegyesen rtan az animéről és a szereplőiről. egyébként csak zsigerből nem bírom vagy mi.
vannak viszont más shounen anomék amiket szeretek pl yu yu hakusho az egyik kedvencem, abból is hiei és kurama. Hiei olyan kis emós Kurama meg úgy összben favom.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ElemenT írta:Jiraiya (Naruto Shippuuden) - nekem egyszer se jött be mint comic relief character, meg nem tudom megérteni amikor azt mondják rá hogy a legnagyobb perverz az anime világban ... no de mindegy.
Ezt általában ugyanazok mondják, akik szerint a Naruto a legjobb shounen, vagy "simán" a legjobb anime, amit valaha csináltak, és ezeknek általában a 90%-áról kiderül, hogy a Narutón kívül láttak még úgy kemény öt animét. XD
ElemenT írta:Shinji Ikari (Neon Genesis Evangelion) - nagyon unalmas alak, megértem hogy betripölsz ettöl mindentöl egyszer kétszer de minden alkalomal majdnem.
Számomra ebből a legellenszenvesebb Asuka volt, sosem bírtam az ilyen nagyképű karaktereket. Mondjuk tény, az egész stáb viselkedésről boldogan írna tanulmányt bármelyik pszichiáter. XD
Kép
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

Titkos írta:
ElemenT írta:Jiraiya (Naruto Shippuuden) - nekem egyszer se jött be mint comic relief character, meg nem tudom megérteni amikor azt mondják rá hogy a legnagyobb perverz az anime világban ... no de mindegy.
Ezt általában ugyanazok mondják, akik szerint a Naruto a legjobb shounen, vagy "simán" a legjobb anime, amit valaha csináltak, és ezeknek általában a 90%-áról kiderül, hogy a Narutón kívül láttak még úgy kemény öt animét. XD
Hát olyas valami, de én is olyan voltam valamenyire egyszer régen, csak nekem a Dragon Ball volt a legjobb anime :D
Titkos írta:
ElemenT írta:Shinji Ikari (Neon Genesis Evangelion) - nagyon unalmas alak, megértem hogy betripölsz ettöl mindentöl egyszer kétszer de minden alkalomal majdnem.
Számomra ebből a legellenszenvesebb Asuka volt, sosem bírtam az ilyen nagyképű karaktereket. Mondjuk tény, az egész stáb viselkedésről boldogan írna tanulmányt bármelyik pszichiáter. XD
Engem például Asuka nem nagyon idegesitet, inkább jó eset amikor egy párszor kioktata Shinji-t :D
De emigy az egész anime nem nagyon tetszet, egyedül az OP az nagyon gyönyörü, no meg ez a második film You Can (Not) Advance meg vagyok elégedve.
The world is my country, science is my religion.

Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:Számomra ebből a legellenszenvesebb Asuka volt, sosem bírtam az ilyen nagyképű karaktereket. Mondjuk tény, az egész stáb viselkedésről boldogan írna tanulmányt bármelyik pszichiáter. XD
+1. Asukától a falra másztam én is. :drop:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: anubys »

Eva-ban számomra egyértelmûen Asuka (a szuka) a leirritálóbb, most viszont akadt egy újabb idegesítô karakter, Tsukiko Sagi (Paranoia Agent) személyében. Nem baj, ha egy karakter szerencsétlen, csak legyen valami más is jellemzô az angs-on kívül. Hasonló métrtékben volt zavaró, mint Yuri Otani az Alien 9-ból.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: anubys »

Máris van egy újabb toplista-esélyes szereplô a Shikibôl, Masao Murasako személyében. Hihetetlen irritáló karakter. Még csak most jön az ötödik rész, egyelôre még nem sokat volt a színen, de nagyon remélem, hogy ez a továbbiakban is így lesz.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Masao szerintem is egy undorító kis patkány, és sajnos még abba se bírt "belehalni" hogy kiszívták a vérét, hanem visszatért shikiként.
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Lássuk csak:

Lucy -> Beteg pinky loli.
Haruhi -> Iszonyat irritáló, ütnivaló stílusa van.
Konata és Kagami -> Retard mindkettő, és ocsmány a dizájnjuk.
Chibimoon -> Ez is elég beteg pinky loli.
Ayu Tsukimiya -> Rohadt idegesítő, és valami hihetetlenül elcseszett feje van.

Sebastian Michaelis -> Ez egy buzi.
Aion -> Ez is buzi.
Alucard -> Túl pozőr.
Dante -> Buzi Duke klón.
Plusz a két homár a vampire knight-ból, meg a démon homik az Uribugiból vagy mi a franc az.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Péter írta:Chibimoon -> Ez is elég beteg pinky loli.
::japhaha:: :thumb:
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Az SM-ben szinte minden szereplőben találtam valami szimpatikust, de benne semmit. Ráadásul még rendesen túl is volt szerepeltetve az animében. :evil:
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Peti, a jellemzésed tökéletes volt! annak ellenére, hogy pár szereplőt bírok ezekből, de talán pont az ilyen beütések miatt! :vigyor: mondjuk lucy lehetett volna végig beteges tömeggyilkos... Miért ronttták el a cuki lollistyleal? :drop:

ja és most offolok egy picit: ez a kijelentés sorozat- "Ez egy Buzi!, Ez is egy Buzi!" na kb így megyünk mi a fővárosban emberkékre mutogatva a Váci úton és a metróban, meg a tereken :vigyor: vicces volt!!!
főleg, hogy minket meg hermafroditának nézhettek volna... de az már másik dolog
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Kösz, igyekszik az ember. =) Egyébként ha már beteges tömeggyilkost/mutánst/akármit akartak csinálni, akkor kicsit elgondolkodhattak volna a karakterdizájnon, mert ez így elég röhejesre sikerült.
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

mondjuk lehetett volna vmi darkosabb féle hajszín v szívottfehér/szőke, de a vörös szem pakkelt!
de pink.... :? na jó elmennek már a pinkkel a p#<´¸@ba! tököm ki van már a sok pinkbuzi kurvából!!!
grrrrr :evil: (élettapasztalat.....sajnos)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

A rózsaszín, mármint helyesbítek, a sötét magenta és fekete kombó alapvetően még jó is lenne, csak kellett volna neki egy felnőtt nő teste, személyiség, stílus, és valami cél. Nem csak az, hogy Kouta megpörgesse végre a hancúrlécen, pláne hogy előtte még kiirtotta a családját.
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

igen ez is igaz, csak én a kinézetre fókuszáltam elsősorban.
és most másodjára jöhet a cél és/vagy (esetleg) bosszú, hogy mittomén: minek csináltatok engem tömeggyilkosnak, ezért velem együtt döglötök meg! pl... így lene bennne drámaibb vonalvezetés is
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Elfenről egyszer már kifejtettem elég bőven a véleményem a blogomon, hogy mi is vele a baj, és hogy, hogy lehetett volna sokkal jobb.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Állítólag Chibimoon Mamoruval egyetemben sokkal értelmesebb és normálisabb karakter a mangában, akik olvasták, erről számoltak be. :)

Elfen Lied: Mondjuk én mindig úgy voltam vele, hogy Lucy már éppen kinőtte a loli korszakot, és helyette rakták be Nanát, Marikót, meg Mayut, de az egész sorozat olyan szinten gáz, hogy isten ments, hogy védjem. ^^" Igazából utált karaktert azért nem is írnék belőle, mert magát a sorozatot utáltam mindennel együtt. XD Ha kellene, akkor Lucy-t mondanám, a már említett okok miatt, illetve Bandót, aki az animetörténelem egyik legnagyobb bunkója, és nem csak a verbálisan paraszt fajtából, hanem inkább a "közveszélyes állat" kategóriából. Ez a "mindenkit helyből leütök, meg játszom az eszemet, de közben semmit nem érek egy igazi harcban" karakter nagyon nem jött be. :? Ja, még annyit, hogy Lucy-nál szerintem direkt gondosan ügyeltek arra, nehogy kilépjen a "kétlábon járó fanservice" státuszából, emiatt kellett neki cuki rózsaszín haj, "nyuuu~"-zó beszéd (tökre nem olyan, mint a Chobitsban a "chiii~", áááá dehogy... :D), és kb. tényleg az volt a szerepe:
Péter írta:hogy Kouta megpörgesse végre a hancúrlécen
De amúgy az van, amit a blogodban is írtál, ha fekélyes, gusztustalan lények lennének, odaveszne egyből a fanservice-faktor, meg gyanítom, hogy a legtöbb fan szimpátiája is. :dirr:
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Mamorut én bírtam az animében, nem volt vele semmi gond, annyi hogy a mangában aktívabb a vége felé, de ott se lép ki soha a hős megmentő szerepkörből. =) Chibi fogyaszthatóbb, meg nincs annyira túlerőltetve. Bár hozzáteszem, szerintem az első 3 széria simán jobb az animében.

Bando... ez a karakter szerintem egyszerűen csak egy b@lfasz... amikor összerakja a doki, mire ő bevág neki egyet csak úgy poénból, aztán fogja és kivágja magát az ablakon... na azon a jeleneten konkrétan felröhögtem, annyira röhejes volt. Meg amikor a tengerparton leáll lényegtelene statisztikai adatokat sorolni Nanának, ahelyett, hogy szétlőné a fejét. Most őszintén… mi a frászkarikára gondoltak a tisztelt stúdiósok, amikor az ilyen retard, mindennemű értelmet és/vagy logikát figyelmen kívül hagyó jeleneteket készítették? Nem esett le nekik, hogy "basszus, hát ennek semmi értelme sincs"? :/
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Nekem összességében semmi bajom nem volt az animével, csak egy pár kritérium:Pl- könyörgök....általános horrorklisé, hogy amikor szétloccsan valaki, akkor kb 20 méterre (na jó itt csak tíz) fröcsköl a szörp, pedig a valóságban alig folyik és ha loccsak akkor sem így szét 50 méteres körzetben.
ez csak egy a sok közül, de most nincs kedvem írni annyit.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nézem a Chi's New Address-t és kb az összes szereplô irritáló benne. Chi az idiotasága miatt, de leginkább a családapa a konstans bénaságai miatt. Még Youhei a legnormálisabb karakter benne. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Bevallom, én nem tudom, meddig fröccsen a vér, ha láthatatlan kezek robbantanak szét valakit...

Nevetséges szétloccsanásban nálam a csúcs az FMA Movieban sárkány által haló emberkénk halála, na az totál röhelyes volt, mintha kb egy fullig töltött vérátömlesztős tasakot nyomtak volna szét.

Ja, hogy on is legyek: Noike (Tenchi OVA3), Anita (ROD TV).
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Andro »

ElemenT írta:Shinji Ikari (Neon Genesis Evangelion) - nagyon unalmas alak, megértem hogy betripölsz ettöl mindentöl egyszer kétszer de minden alkalomal majdnem.
Számomra ebből a legellenszenvesebb Asuka volt, sosem bírtam az ilyen nagyképű karaktereket. Mondjuk tény, az egész stáb viselkedésről boldogan írna tanulmányt bármelyik pszichiáter. XD[/quote]

Detto. Rühellem Asukát. Egy beképzelt kis rohadék aki közben még mártírkodik is egy sort.

Sailor Moonban Mamorut nem bírtam. A tipikusan túlságosan is jófiú. Chibiusatól az animében a falra tudnék mászni annyira kis ellenszenves dög. A mangában normálisabb.
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

Úgy látom, én vagyok az egyetlen, akit nem zavart Asuka. =) Régen láttam már az NGE-t, valamikor 2005-ben, tetszett, de hülyeségnek tartom túlmisztifikálni, egy jó anime és semmi több. Apropó, én Rei overhypeoltságát nem tudom mire vélni. Ez kábé ugyan olyan megfejthetetlen rejtély marad számomra, mint az olyan karakterek sikere, hogy Alucard, vagy Sailor Saturn… =/

Alucard az én szememben mindig is erőtlen volt a machoságot tekintve, pláne hogy előtte már láttam egy sokkal jobb megvalósítást, Caleb-et a Blood-ból (ez a Blood, nem az anime Blood). Saturn-nál meg mindig az volt az érzésem, hogy azért lett overpowered, mert az egész anime alatt alig kapott némi műsor időt. Gothloli, jó sok emoval és a halálcsillagot megszégyenítő világpusztító hatalommal, mögötte meg semmi.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Mondhatjuk, hogy ez a karakter... "charm"-ja. Egyszerűen úgy sikerült megalkotni, hogy van benne valami plusz, ami a legtöbb emberre hat (a többi, mint te, meg nem érti). Ide most ne értsük a moét, mert az instant win a pedóknál, és az nem számít. :P
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Péter »

"nem érti?"... miért, mégis mit kéne rajta megérteni? :/
Kép
Válasz küldése