Animék vs. nyugati rajzfilmek

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mufurc ok, én ezt aláírom, de miért kell Stephen King-et Agatha Christi-re amortizálni? Mert látod olyan rajzfilmeket képregényeket hoztam fel amik voltak régen, meg most. Régen és kilószámra vettem ezeket az újságokat, néztem az olyan akció-horrorfilmeket amiket ma max este tíz után 18-as karikával, egy csomó kivágott jelenettel adnak csak le, na meg rengeteget vieogameztem. (és elég amatőr módon van kivágva, pl a Yakuza zsaru-nál, meg az Ítéletnapnál legszívesebben ordítottam volna kínomban-pedig ezek nem horrorok..) És azóta eltelt több mint egy évtized, de nem érzek rá késztetést hogy fegyverrel rohangáljak iskolákban, kocsit kössek el, meg stb. Szerintem semmi értelme ezeknek a korlátoknak, ezzel azt érik el, hogy korábbi nagy neveket nevetségessé tesznek, aki meg "gyárilag" hajlamos arra, hogy bekattanjon, az befog akár egy reklámtól is, nem kell a médiának mindent a rajzfilmekre, meg a videójátékokra fogni..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De epp az az h voltak olyanok, akik elkezdtek osszevissza lovoldozni iskolakban, nem tudom melyik orszagban, azt hiszem Amerikaban, h a gyerek lelotte a tanarait, meg nehany diakot..Meg aki kiugrott az ablakon, es futyult, es varta a felhot, mint a Son Goku..szal sztem meg kell lenni a korhatar karikaknak, nezzenek a gyerekek Aladdin-t meg hasonlokat, ahhoz nem kell karika, es utana nem is tamad kedvuk szetloni a szuleik fejet miert ne alapon..
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Off:A gyerek ne a tv/számítógép előtt üljön állandóan hanem menjen ki játszani a többiekkel... Akkor nem lesz erőszakos degenerált,és nem hatnak rá ilyen erősen a filmek/rajzfilmek.. Ezzel a korhatár dologgal egyetértek..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

ILoveRenji a karikáknak annyi értelme van, hogy a tv csatorna elegett tett bizonyos szabályoknak. Ennyi. Az a karika nem szkenneli le a tv elött ülő embert, hogy na az elmúlt e 12,16,18 éves.. ha így lenne a buszon kis 3. 4. osztályos gyerekek nem épp a Blue Gender tegnap esti részét tárgyalnák ki.. De mondom, ha valakiben adott az ilyen agresszióra való hajlam annak lehet elég ha megnézi a Bambit vagy mittomén, azt hali :)
Amerikában amúgy is elég érdekes dolgok történnek. Pl XBox használati utasítás, veszélyek- bizonyos játékok olyan villogó fényeffekteket használnak, amitől sokkos rohamot kaphat a felhasználó.. -hozzátenném ilyenről is eddig csak amerikában hallottam, sehol máshol, tehát ott lehet hogy tudnak valamit, amit én nem.. De ha ráírnák új veszélyként, hogy eggyes játékosoknál náthát válthat ki a játék, BIZTOS vagyok benne, hogy lenne visszajelzés, hogy igen a kis John-nál náthát okozott, találkozunk a tárgyaláson.. :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En csak annyit mondtam, h legalabb legyen ott a karika, nyilvan sok funkcioja nincs, hisz valoban nem lehet kikandikalni a tv elol, h hmm na mutasd fel kisfiam a diakigazolvanyod..de legalabb legyen az az erzese az embernek, h a 10 evesek nem neznek vert, meg meg halalt, meg undorito bogarakat, meg h ennyi legalabb "meg lett teve"...Jo, persze kell a hajlam, de en (sok emberrel valo vitazas utan is) azt gondolom, h nagyobb az eselye annak, h vki hivja a repulo felhot, ha 5 eves kora ota ilyeneket nez, meg agressziv jatekokat jatszik, stb..ellenben ha "normalis" es most ezalatt leginkabb a Disney rajzfimeket, meg a regebbi Cartoon Network rajzfimeket ertem, akkor tuti h nem is fog egy nap bemenni a suliba, es szetloni a tanari kart, mert neki olyan kedve van..En tudom, h nem mindenkibol lesz tomeggyilkos aki 10 eves koraban Blue-t, meg EL-t nez, de akkor is, es azokbol sem lesznek mind jo, es kedves emberek akik Disney-t neznek, de legalabb az illuzio maradjon fenn..
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ja mint a Resident filmben, amikor van ott egy nagy ablak (monitor igazából) és valamelyik katona megjegyzi hogy - a kilátás illúziója megkönnyíti a föld alatti életet :) Ja Amerikában amúgy is butuskábbak a gyerekek :) A magyar gyerekek tudják hol van amerika, az amerikai gyerekek nem tudják hol van magyarország :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Doom írta:Ja Amerikában amúgy is butuskábbak a gyerekek :) A magyar gyerekek tudják hol van amerika, az amerikai gyerekek nem tudják hol van magyarország :)
De Amerikának kicsit nagyobb szerepe van a világban, mint Magyarországnak... :3 Azért ne általánosítsunk. Láttam én már olyan magyar gyerekeket, akik nem tudták elmondani, melyik országok a szomszédaink. :P

A karikák pedig legyenek csak szépen kint, mert ezek teszik lehetővé, hogy a tévék leadhassanak mindenfélét anélkül, hogy a mindenféle szervezetek nyafoghatnának az ORTT-nél.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Rorimack
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.07.31. 05:02

Hozzászólás Szerző: Rorimack »

Doom írta: Amerikában amúgy is elég érdekes dolgok történnek. Pl XBox használati utasítás, veszélyek- bizonyos játékok olyan villogó fényeffekteket használnak, amitől sokkos rohamot kaphat a felhasználó.. -hozzátenném ilyenről is eddig csak amerikában hallottam, sehol máshol, tehát ott lehet hogy tudnak valamit, amit én nem..
Ez, a legenda szerint, először egy Pokémon epizód alatt okozott gondot, nem Amerikában, Japánban...
Ja Amerikában amúgy is butuskábbak a gyerekek A magyar gyerekek tudják hol van amerika, az amerikai gyerekek nem tudják hol van magyarország
Te eligazodsz az USA államai/fővárosai között? Pedig szinte mindegyik van akkora, mint Magyarország...
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Rorimack igen, viszonylag ismerem amerikát, pedig nem a szivem csücske, amúgy rosszul fogalmaztam, ez Mufurc-nak is szól- nem hogy a helyét nem tudják, sokan azt se tudják hogy létezik /amúgy ez egy régi "vicc" volt, de mint kiderült, nem áll annyira messze a valóságtól/ Amúgy a S betüs tudományos csatin van egy hosszú összeállítás egy videójáték-ellenes apukáról film, a lényege hogy minden videójáték agresszív meg stb és ott is felhozták ezt a sokkos dolgot, és a "legenda" szerint amerikában már volt aki a DooM-tól is sokkot kapott -pedig az jóval a pokemon elött volt.. aztán jött a Quake 2, Counter Strike..
Ja egy kicsit visszakanyarodva a iskolás lövöldözésre- az usa-ban kb 11 ilyen "nagyobb" eset volt, ez a videójáték ellenes fazon is erre akart asszociálni, de mint ahogy késöbb kiderült, jól benézte a dolgot, mert a 11ből 3 gyereknél találtak otthon pc-t vagy konzolt, de mint kiderült csak kapták, de nem igen használták, mert hülyeségnek tartották. (és arcade termekbe se járkáltak) Volt amelyik azt vallotta, hogy a híradót nézte és azon pöccent be.. akkor ezen igazodj ki. JA és nem rég halottam, hogy szintén USA-ban fazon elkötötte az autót, utánna meg beindult a "forgatókönyv" szerinti élő helikopteres közvetítés, üldözés, kordon, majd a végén a szinte a tradícionálisnak mondható borulás. Erre késöbb a fazon /mert nem gyerek volt/ azt nyilatkozta hogy a GTA Vice City hatására tette.. Ha-ha. És az a szörnyű hogy ott ezt be is veszik.. kicsit olyan ez, mint amikor az ügyvéd tanácsolja a vádlottnak, hogy próbálja elmeháborodottnak tettetni magát, mert akkor elnézőbbek lesznek, meg stb stb. Azért ha itt nálunk valaki feltör egy kocsit, majd furikázik vele, és azt mondja hogy azéé csinálta mert ő ezt látta a videójátékban, megnézném a rendőrök reakcióit /szerintem röhögés, majd irány fogda azt hali/ Ja igen Mufurc! ha ott a karika /márpedig ott van/ akkor miért vágják meg a filmet, ha 18 van a karika közepére írva..? :/
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Doom írta:nem hogy a helyét nem tudják, sokan azt se tudják hogy létezik
Miért, te minden utánanézés nélkül tudnád (mert iskolában nem tanítják), hogy létezik egy Trinidad és Tobago nevű állam? Térkép nélkül is meg tudnád mondani, hogy merre van? Az USÁ-nak Magyarország kb. ilyen szinten fontos és lényeges.
Doom írta:a "legenda" szerint amerikában már volt aki a DooM-tól is sokkot kapott -pedig az jóval a pokemon elött volt..
Ehhez nem kell legenda, én személyesen ismerek egy felnőtt férfit, aki szintén majdnem sokkot kapott a Doomtól, pedig rajongója a játéknak. Idióták meg, akik szerint minden videojáték, tévéműsor és film EEEVIL, mindenhol vannak.
Doom írta:Erre késöbb a fazon /mert nem gyerek volt/ azt nyilatkozta hogy a GTA Vice City hatására tette.. Ha-ha. És az a szörnyű hogy ott ezt be is veszik..
Nyilván nem (csak azok, akik itthon is bevennék), de hogyan tudod bizonyítani bíróság előtt, hogy nem így van? Ezt mondta, a pszichológus nyilván valszínűnek tartotta, hogy a GTA felfokozott agressziót okozott benne (ami egyébként nem hülyeség, az ilyen játékok tényleg felpumpálják az adrenalint), most ezután küldjék hazugságvizsgálatra?

Doom írta:Ja igen Mufurc! ha ott a karika /márpedig ott van/ akkor miért vágják meg a filmet, ha 18 van a karika közepére írva..? :/
Mert kereskedelmi tévén adják, ahol a reklámok miatt általában kivágnak részeket a filmekből.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Tobago ismerősen cseng. :) /amúgy ez tényleg egy vicc volt anno/ Ami ezt a sokkos meg aggresszíós dolgot illeti.. nemtom.. lehet hogy csak nekem ilyen hihetetlen ez a dolog? Pedig 6évesen indítottam Atari 2600-ossal, majd Nes,Megadrive, Snes, PlayStation, N64, Dreamcast, GameCube, XBox..és hamarosan 22 leszek.. és mindegyikre rengeteg játék volt, és nem éppen tündérmesék.. Doom-ok,Quake-ek,Castlevaniák,az összes Resident Evil, NFS sorozat,Silent Hill-ek, Metal Gear Solid, Tekkenek, House of The Dead 1-2-3,Duke Nukem, Wolfenstein,Soldier of Fortune, Half Life 2, Halo 1-2, Ring, Unreal T., Riddick, Midtown Madness, Mortal Kombatok, vagy pl a feketelistás Thrill Kill.. és ezen felül még rengeteg.Amúgy azt figyeltem meg hogy amikor a játékokat hozzák fel, mint negatív hatás, szinte ezek állandó szereplők. A Sonic Adventure 1-2, Heros, vagy az új Mario játékok, Starfox adventures stb, azok ilyenkor hol vannak? Semmi erőszak, nagyon tuti kis platformok, és ugyanolyan jól eljátsom velük mint a fentebb említettekkel. Amúgy meg ha a játék határozná meg a játékos cselekedeteit, viselkedését, akkor nekem elméletileg (a fenti listából kikövetkeztetve) világszerte körözött brutális tömegmészárosnak kéne lennem.. de nem vagyok. Egyáltalán nem szeretem az erőszakot-élőben. A játékban mehet. Miért ne? Csak program és adathalmaz, nem fáj nekik. Ennyi. Ott lehet bármi. (ha nagyon érzés nélkül nézzük a dolgot) Meg TOTÁL más a valóság. Én már többször fogtam fegyvert (a'la Military megszálott koromban)éés nemigazán olyan mint az FPS-ek. Nincs auto-reload, auto target, meg anyámkínja. A másik hogy a fegyvernek súllya van, némelyiknem nem is kevés. Ez megint nem érződik a videojátékokon, még a G-Con "fegyverek" meg a joypadok súlya is töredéke egy fegyvernek. És itt fűzném hozzá hogy a játékban nem érzed a lőpor szagát, nem érzed ahogy az amúgy is nehéz fegyver visszarúg, ahogy esetleg a pisztoly szán megvágja a kezedet, vagy a fejed mellett elrepülö füstölgó forró töltényhüvely amikor kidobja a pisztoly.. A hangról nem is beszélve. Fül süketítő. /És nem éreztem késztetést rá hogy öljek/ De autós példára ugyanez érvényes. Amíg játékban 200-al nekivágódsz a felnak max behorpad az eleje, és a játék visszadob a pályára. Valóságban elég 50-el rosszul ütközni(még annyi se kell néha), azt pá. Nem lesz Continue? felirat. Meg nins külső nézet se a valóságban, pedig a GTA azt használja csak, asszem. Engem ha felhúz egy játék (legutóbb Dead Or Alive Ultimate -very hard fokon mentem az extra dolgokért) max földhöz vágom a joypad-ot, kicsit anyázok magamban, hogy milyen szemét csaló stb, de aztán ennyi, ez tart pár percig, de nincs az hogy most a saját "bénázásom" miatt egy embert bántsak. Jópár game-es ismim van, akad amelyik 30 éves, tehát még több ideje játszik mint én, és nálluk is ez volt a maximális megnyilvánulás. Mondom- én nem tudom elképzelni, hogy egy játék hogy válthat ki olyat emberből, hogy valamit megcsináljon az életben, amit a játékban látott. Még az új csúcsgépek grafikája mellett is akkora még a határ valóság és játék között.. Az Anime rajzfilmekre ez pedig hatványozottan érvényes. //SZERINTEM//
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Szerintem meg ez már bőven nem a rajzfilm kategóriába tartozik, amiről szó kellene, hogy legyen. (Szóval ne tessék ennyire elkanyarodni a témától.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ja, most hogy így mondod :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

a nyugati rajzfilmeket azért nem szeretem mert mindig ugyanaz a vége egy szuperhős/hősnő/csapat legyőzi a gonoszt és happy end a pasi megkapja a csajt stb...
az animék nem ilyenek ott van hogy a gonosz győz, sőt az is szokott lenni hogy valamikor nem tudom előre hogy ki fog győzni és ezt teszi izgalmassá az animét. Meg az is jó bennük hogy az egyszerű hétköznapokat is tudja mulatságosan vagy izglmasan ábrázolni.
Bár azért vannak animék amiket nem néznék meg semmi pénzért eddig persze csak egy ilyen anime van és az az Excel Saga az első rész után kifojt az agyam!!! De a többi anime jó szeressük őket :cool:
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat azert nagyon sok animenel is osszejonnek a foszereplok, meg tudod h mi lesz a vege az elso perctol fogva..es biztos van olyan nyugati rajzfilm (hopp egy eszembe is jutott, a Charlie, minden kutya mennybe megy..) aminek rossz a vege, vagy, h varod h happy end legyen aztan csak ulsz konnyek kozott..
De mondjuk az igaz, h az egyszeru hetkoznapokat jobban tudjak abrazolni..es sztem ne hamarkodd el, h minden anime jo :-P
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Egyetértek, az animék között is van(sajnos) olyan, amely messze áll a tökéletestől. Az pedig, hogy az animékban nem feltétlenül van happy end, az abból adódik, hogy akik megalkotják, egyszerűen másképp gondolkodnak, mint a "nyugati" rajzfilmek készítői.
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Hú nemrég láttam az rtlklubbbbbon a Kacsameséket! Meg kell hogy mondjam, néhány animénél jobban lekötött!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Akkor valószínűleg nem a stílusodnak megfelelő animéket néztél....

Szerintem sem minden anime feltétlenül jó,pláne hogy az nézőpont kérdése,ki mit szeret.. Részemről azért mégis előnyben részesítem az animéket mert nagy többségének szép,igényes zenéje van, szépen ki van dolgozva,és pl szeretem a mélyebb tartalmú animéket amikhez hasonló nyugati rajzfilm nem nagyon van (persze akad,de nem sok..) Múltkor láttam valami naagy plakátot valami rajzfilmről és azt gondoltam hogy ilyen igénytelen rajzot hogy bírnak kitenni nyilvános helyre :-P

Az Excel Saga attól jó hogy egyedien hülyeség...de én sem bírom megnézni..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Kyssifur írta:Hú nemrég láttam az rtlklubbbbbon a Kacsameséket! Meg kell hogy mondjam, néhány animénél jobban lekötött!
A Kacsamesék engem is jobban letud kötni mint mondjuk a Sonic-X, Yu-Gi-Oh Duelmonster GX, Tenjou Tenge és még sok sok sok sok más igen gyenge anime :-P

Rengeteg a szemét az Animék között, akárcsak a halivúdi filmek között (hanyadszor is mondom ezt? 1000x? :)) Azt mondani h az Animék jók, kicsit elfogultság...

Hogy Milyen animéket szeretek? A Jó animéket szeretem... szerintem...

(Ugyeugye? :-P )
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Szerintem ez egy olyan dolog, hogy ki mibe tudja (vagy inkább, akarja!) meglátni a jót. Ha valami valakit nem varázsol el, nem köt le, nem érdekli, nem is fog foglalkozni vele, azaz másra nem építhet, csak arra, amit a médiába hall. Ha valakibe viszont van egy kis gerinc, előbb utánanéz a dolgokban, mert a média mindent elcsorbít. Sok filmre, színészre, stb. mondanak fura, elvetendő dolgokat, de nem ugyanez a helyzet az animékkal is? A média azt is elcsorbítja, csak a hentai-t részletezi belőle, meghogy ez káros az emberekre. Aki szereti az animéket, mangákat, hentait, stb., az tudja, hogy ez nem igaz. Ugyanez van más dolgoknál, pl. a mozivilágban. Aki szereti a filmeket, ezzel foglalkozik, tud mutatni az embernek jó filmeket, csak akarni kell:). Ez az egész akkor jó, ha kölcsönös: Az animés megnéz 1-2 filmet, ami tényleg jó, és a filmes pedig megnéz 1-2 animét, ami tényleg jó.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ez olyan dolog, hogy amit az emberek nem értenek, azt bántják. Szomorú, de ez van.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nem mindenki bátnja, de szó mi szó, mindenki hajlamos rá. Kérdés ki mennyire fogja vissza magát, és hajlandó utánanézni a dolgok valójának. Ismeretlen dolgok után kutatni, tanulni még fun is lehet:)
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mondjuk az animéket is lehet kategorizálni, a yugioh, duelmasters, sonic x, de még a pokemon is a rajzolás korosztály stb szempontjából maximum "anime light" kategória.. Ezzel nem azt mondom hogy csak a minium GitS meg Kenshin rajzolási szintű anime-k az "igazi anime-k"
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Mindegyik ugyanannyira anime. Az ember nem mondja az általa rossznak talált filmekre sem, hogy ez csak "film light", vagy a szerinte rossz könyvekre hogy "könyv light" ^^""""
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

helyettük azt mondjuk "B film" :D
Kép
Válasz küldése