Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Hiroshi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2006.07.21. 22:41

Hozzászólás Szerző: Hiroshi »

Nagyon egyszerű, miért a moviét néztem és nem a sorozatot meg először!
1. Nem is ismertem ezt az animét és sorozatot sem.
2. Ezt kaptam kézhez, és mivel szeretem a sportos animéket, ezért gondoltam megnézem.
3. Ezek után egy kicsit elfogult vagyok ezzel a sorozattal szemben! bár lehet, hogy igazad van és megnézem majd a sorozatot is, de a movie egy kicsit túlzás! Hol van a sport és a küzdőszellem és hol van fantázia és az anyagiak? :D
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Még Bleachél tartok, várok turelmesen és remélek, nehogy itt is telenyomkodják idétlen fillerekkel a sorozatot :) A mostani epizodok még tetszenek, ha fillerek is, csak ne vigyék tulzásba mint a Narutonál :)
Ezen kivul a Juouseit nézem még, NAGYON NAGYON tetszik :) (Írják még Ju-Oh-Sei-nek is)
Avatar
Dark Angel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.07.17. 17:01
Tartózkodási hely: Eger, Mezőkövest, valamint Miskolc

Hozzászólás Szerző: Dark Angel »

:D Jah, én is a Bleachet nézem, de sose fogom kibírni a hetente +jelenő részeket...

A mostani fillingek már érdekesebbek, lehet h. azért, mert vége lesz nemsokára(?)...
"Admiration is the emotion farthest from comprehension"
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Most kicsit off leszek,de nagyon jó az avatarod Dark Angel...de akköor sem szeretem Aizent :-P
Hanatarou desu.
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Fujjj nem nézem végig Juouseit...-.-
Brutális ugrás az időben, a 15 éves gyerek kinéz 20-nak, teljesen hozzá nem illő szinkront kapott, és a kornyezet is gyokeresen megváltozik...Jol el lett cseszve...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Jiyuu írta:Fujjj nem nézem végig Juouseit...-.-
Brutális ugrás az időben, a 15 éves gyerek kinéz 20-nak, teljesen hozzá nem illő szinkront kapott, és a kornyezet is gyokeresen megváltozik...Jol el lett cseszve...
...Látom, EGYÁLTALÁN nem figyeltél oda.... :roll: A környezet azért változott meg, mert ÉJSZAKA van (t'od, a bolygón egy nap két évig tart), a "brutális ugrás az időben" pedig a mangában is pontosan így történt, és még mindig nem értem, miért érzik egyesek úgy, hogy egy karakter életének az ÖSSZES, a sztori szempontjából tökéletesen jelentéktelen pillanatát is rögzíteni kell. :roll:

(Arról nem is beszélve, hogy később, némi odafigyeléssel és következtetéssel kiderül az is, miért néz ki a 15 éves gyerek 20-nak... a hangja pedig szerintem abszolút jó, de ez már csak saját vélemény.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

...Látom, EGYÁLTALÁN nem figyeltél oda.... A környezet azért változott meg, mert ÉJSZAKA van (t'od, a bolygón egy nap két évig tart), a "brutális ugrás az időben" pedig a mangában is pontosan így történt, és még mindig nem értem, miért érzik egyesek úgy, hogy egy karakter életének az ÖSSZES, a sztori szempontjából tökéletesen jelentéktelen pillanatát is rögzíteni kell.

(Arról nem is beszélve, hogy később, némi odafigyeléssel és következtetéssel kiderül az is, miért néz ki a 15 éves gyerek 20-nak... a hangja pedig szerintem abszolút jó, de ez már csak saját vélemény.)
Képzeld odafigyeltem, egyenesen vártam, hogyan boldogulnak majd azon korulmények kozt.
Amiket leirtam azok is saját vélemények, remélem megengeded hogy ne tetszen minden egyes anime amit megnézek :] A mangát nem olvastam, nekem az animot is ajánlották, és mivel az eleje nagyon tetszet, tovább néztem. A 7. résztől nem tetszik, ez van. Egyik animénél sem érzem azt hogy tudnom kell mi torténik a karakterrel élete minden percében, ennél sem éreztem, csupán szimpatikus volt a 12 éves kissrác, a kornyezet, és nem számitottam ennyire drasztikus változásokra. Ennyi. A sztoriban bekovetkező változások miatt az anime hangulata SZÁMOMRA teljesen elut az addigitol, tulképp ezért nem volt kedvem továbbnézni.

-----

Matantei Loki Ragnarok muhahahahaa naon rég vártam hogy megnézhessem és most végre :P
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Jiyuu írta:Képzeld odafigyeltem, egyenesen vártam, hogyan boldogulnak majd azon korulmények kozt.
Ja, és akkor ahelyett, hogy esetleg megvárod, hogy a sztori és a szereplők mit kezdenek ezekkel a körülményekkel, inkább dobod az egészet. Oké, énfelőlem aztán... :roll:
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Melyik részét nem értetted annak hogy számomra az anime uj hangulata abszolut nem tetszik ?:]

kulonben is MATANTEI LOKI RAGNAROK XDDD
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Édesem, én minden részét értettem a hozzászólásodnak, csak azt az egyet nem, hogy miért lenne más a hangulata, ill. hogy lehet annyira rettenetesen zavaró, hogy nem lehet továbbnézni. De mint mondtam, énfelőlem aztán azt csinálsz, amit akarsz, nem vagyok az anime kereszteslovagja. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

jelenleg a Tokyo mew mew második felét nézem párhuzamosan a DNAngel-el. mennyivel jobb a Tmm a 4Kids-es aprítás nélkül... azok még az átváltozásokat is megvágták (minek?!). a DNAngel-nek a mangáját olvastam, és most rászántam magam az anime-re, kicsit fura megszokni az eltéréseket, de azért tetszik, aranyos is, szép is. ::jeye::
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Édesem, én minden részét értettem a hozzászólásodnak, csak azt az egyet nem, hogy miért lenne más a hangulata, ill. hogy lehet annyira rettenetesen zavaró, hogy nem lehet továbbnézni. De mint mondtam, énfelőlem aztán azt csinálsz, amit akarsz, nem vagyok az anime kereszteslovagja. :3
Koszonom, és valo igaz :] Nem tetszik és kész :]
Viszont a Boogiepop Phantom az nagyon ugyhogy,... most asszem két animét nézek egyszerre :P
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Jiyuu írta: most asszem két animét nézek egyszerre :P
Hűha :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:mennyivel jobb a Tmm a 4Kids-es aprítás nélkül... azok még az átváltozásokat is megvágták (minek?!).
Tudod, átváltozás közben "meztelenek", ezzel már az SM idején is gond volt. :D (Hogy gyakorlatilag úgysem látszik ilyenkor semmi, mert a testüket fény és mindenféle csillogás veszi körbe? Az amcsiknál sajnos úgy látszik még ez sem megengedett.)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

megint az amcsik... micsoda egy álszent banda. pedíg Mint átváltozásának nagyon szép az eleje
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Tegnap kezdtem el a Hellsinget, van hátra 5 rész, OVA és moviek.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Most jöttem rá hogy elhanyagoltam az xxxHolicot,és időközben kijött 6 új rész...na most azt fogom nézni :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Titkos írta:Tudod, átváltozás közben "meztelenek", ezzel már az SM idején is gond volt. :D (Hogy gyakorlatilag úgysem látszik ilyenkor semmi, mert a testüket fény és mindenféle csillogás veszi körbe? Az amcsiknál sajnos úgy látszik még ez sem megengedett.)
Plusz én úgy vettem észre hogy nincsenek mellb*mbók,meg nemiszervek sem,csak rajtuk van a bőr! xD

Amúgy: Most elvakult fanja vagyok a Nana-nak,alig várom hogy kijöjjön a 16.rész! *__*
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Load írta:Tegnap kezdtem el a Hellsinget, van hátra 5 rész, OVA és moviek.
Movie? A Hellsingnek van movieja? Én csak ováról tudok (még azt sem láttam)... :shock:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

most elkezdem a Bleach-et, folytatni kéne a Rurouni Kenshint, várom a 17. Ouran High-t, be kéne fejezni a Grenadiert vagy az Amaenaideyo-t és a Neo Rangá-val is kéne kezdeni vmit, ha már megvan... ::jcrazy:: ::jcrazy::
Load írta:...Hellsing...movie...
:?: :?: :?:
Avatar
nonderyon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.07.24. 06:08

Hozzászólás Szerző: nonderyon »

Sziasztok :cool:

Hálistennek én Addig nézem az adott sorozatot amíg a végére nem érek :D
A végére álltalában olyan lesz a fejem mint egy halé,bámulom a monitort üveges szemekkel és várom a következő részt :D
Jah és persze a végkifejlettet:)
Remélem ez nem csak nállam van így, vagy lehet én vagyok nagyon megszállott :wink:
Cloaked in darkness and smelling of the grave...
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nonderyon írta:...Addig nézem az adott sorozatot amíg a végére nem érek :D
A végére álltalában olyan lesz a fejem mint egy halé,bámulom a monitort üveges szemekkel és várom a következő részt :D
hosszú távon ez nem tesz jót a szemednek (hidd el, tapasztalat...)
másrészt az Ouran ugye most fut és a többinek is (Bleach/Kenshin) eltart egy ideig, míg lejön... :( (és Üdv! :D )

és hogy ne legyünk offok: az Ichigo Mashimaro-ba is bele fogok kóstolni ::^_^::
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

nyugi nonderyon nálam is így van.
Most pl a gungrave vége felé járok és minen rész végén kiakadok :D
és nézek ki a fejemből
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nojika írta:Amúgy: Most elvakult fanja vagyok a Nana-nak,alig várom hogy kijöjjön a 16.rész! *__*
Elvakult fan? :D Én is,és már nagyon várom...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Nyó'vanna! xD OFF:Mondjuk kicsit csalódás volt a 15.rész,abban reménykedtem,hogy többet mutatnak a koncertből!
Válasz küldése