Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mostanában elég sok mindent nézek.

Princess Princess: Nagyon jó kis sztori, remek grafika, remek hangok, az opening is tetszik és nagyon lökött az egész. Én mindenkinek ajánlom, aki egy jót szeretne nevetni.

Princess Tutu: Annak ellenére, hogy nem szeretem a balettet, ez az anime megfogott. Bár elsőre tipikus magical-girl anime, de több van benne, mint aminek látszik.

Bleach: Most kezdtem neki és nem bántam meg. Nagyon jó.

Candy Candy: Igen tudom hogy sokan néznek, hogy hol és hogy akadtam rá, meg minek nézem. De úgy gondoltam meg kéne nézni japánul is és mivel youtube-on végig fennvan, gondoltam teszek egy próbát. Megjegyzés, hogy a japán hangok kissé furának tűntek elsőre, de hát egy nagyon régi anime-ről van szó.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Részletek majd a blogban, de muszáj vhol kiadnom magamból... sz'al, szép volt az AyaAya 15. epizódja, és nagyon tipikus példája az animékben oly gyakori "don't think, feel!" formulának. :D Mármint, a sztori tele van eeekkora lyukakkal, és egy kicsit el is van sietve (előző részben többet kellett volna foglalkozni a szamuráj/örömlány subplottal), de ha az ember nem kezdi el ezeket boncolgatni, akkor az egész szép, hatásos, és nem kicsit elgondolkodtató is...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

most sikeredett végre megnéznem az Akirát. Nagyon tetszett! :D
és külön pluszpont, hogy nem is voltannyira brutális mint vártam, nem a vérengzés volt a fő motívum- ami miatt kicsit aggódtam, mert sokaktól ezt hallottam.
sorozatot most nem nagyon nézek időhiány miatt. belekezdtem ugyan a Shakugan no Shanába, de annyira nem fogott meg, hogy okvetlen időt kellene szakítsak rá. nem rossz, sőt tetszett a "rögtön a mélyvízbe" kezdet, a történet is érdekes, a grafika az a tipikus szép grafika. majd folytatom valamikor
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Én a Kamikaze Kaitou Jeanne-t fogom elkezdeni nézni, csak torren-tel szedem így hiába jött le 20 ha a 21-22 még nem XD
A másik amit nézek az az Ouran High School Host Club. Nah az egy nagyon szuper anime :D :D :D :D
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

az elmúlt közel két hónap termése:

befejezve: Bakuretsu Tenshi, Ghost Talker's Daydream (még meg tudnék nézni pár részt), Gin-iro no Kami no Agito, Angel Sanctuary, Maria-sama ga Miteru specialok (eredetileg a sorozatot akartam, de a torrent, amit találtam nem igazán volt a helyzet magaslatán), Love Hina ovák, REC+spec, Kashimashi+spec (mééééég~~)

Folyamatban: Gantz, Haibane Renmei (ezeket többé-kevésbé önhibámon kívül kénytelen voltam felfüggeszteni:S), Ai Yori Aoshi, Pani Poni Dash (most esett le, h ezt elfelejtettem tovább nézni^^")

valamint még szeretném majd elkezdeni a Kimi ga Nozomu Eien-t és a Hare + Guu-t... :roll:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Shin írta: A másik amit nézek az az Ouran High School Host Club. Nah az egy nagyon szuper anime :D :D :D :D
Na ő is hosszú listámon van, mert hát tényleg szuper, csak idő kéne rá.
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

NÉZZEN MINDENKI DEATH NOTE-OT *____* fangirl mode on
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

fangirl mode FTD :-P

Nemtudom milyen megfontolásból elkezdtem nézni az Eureka Seven-t, és 5 epizód után azt mondhatom eddig egészen kellemes kis szórakoztató sorozat, remélem marad ilyen. Kicsit a Mai Otome-t juttatja eszembe a grafika, főleg a színezés miatt.
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Ha! Jól tetted, az Eureka Sevent éppen pár napja fejeztem be és valami egészen fergeteges volt, nekem NAGYON tetszett. Vizuális gyönyör, fülbemászó zenék, jól kitalált történet és szereplők... végig nagyon minőségi a cucc, de tényleg. :) Nem is igazán tudtam, eldönteni, ki a kedvenc szereplőm, mert a végére már túl sok volt. ^^"

Most Eyeshield 21-et nézek már egy ideje, de tegnap belehúztam és lassan a 40. résznél tartok. Totál odavagyok érte, de leginkább Hirumáért XD Igaz, hogy amerikai fociról szóló sportanime, de annyira lökött mellette, hogy ez a legkevésbé sem zavar, sőt! Ami a seiyuukat illeti, megszólal 1-2 kedvencem és a különböző karakterek annyira jópofák, hogy nézetik az emberrel ezt a gyagyaságot. :D Ajánlom mindenkinek, Ya-Ha!
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Misu írta:NÉZZEN MINDENKI DEATH NOTE-OT *____* fangirl mode on
Én nézek csak lenne már fenn youtube-on a 13. rész is!!!!!!!!!! Raito és L 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na én asszem most vagyok FANGIRL üzemmódban. :P
Kép
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

siklara írta:Most Eyeshield 21-et nézek már egy ideje, de tegnap belehúztam és lassan a 40. résznél tartok
Én meg lassan a sainzen felkoncolását fontolgatom, még mindíg nem hozták ki a 61. részt, és természetesen, pont a lehjobb helyen lett abbahagyva(lehet áttérek a rawokra)

Most éppen a Burn Up! sorozatot nézem, pont ilyen időszakra való. nem kell sokat gondolkodni rajta, egyszerü kis marhaság.
Meg most vizsgaidőszak utánra tevbe vettem a Gundam cuccok lehúzását, igaz majd szívbajt kaptam, mikor AniDB-n rányomtam a keresőt... asszem ez egy hosszú éves project lesz :shock:
Nomeg rátaláltam az Afro Samuraira is. Sokan lehúzták itt-ott, de pont nekem való. Nagyon véres, nagyon nagy cool faktor, amcsi szleng, hip-hop. oyeah :cool:
David, és Gunther XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mayer írta:Kicsit a Mai Otome-t juttatja eszembe a grafika, főleg a színezés miatt.
Csak képeket láttam belőle, de tényleg hasonló, engem a karakterdizájn is kicsit az Otomére emlékeztetett. :)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Omg Red Garden 15... o_O Rákapcsoltak a drámára. Hervé... -___- Meg szegény Randy, a kedvenc mellékszereplőm volt(?). A következő rész preview-ja meg vicces volt. :D Fight Grace, fight!

Amúgy, most én maradtam le valamiről, ami elmagyarázza, hogy miért kell agyonverni a monsztává vált embereket? Mert, sz'al, oké, hogy drámai volt szegény Mireille halála, de nem lett volna sokkal humánusabb mondjuk agyonlőni? o_O Vagy ne adj isten egyszer jól fejbevágni, ahogy a lányok is szokták?
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Kiegészítés az Eureka Seven-hez:

Igen Titkos, mostmár engem is határozottan az Otomére emlékeztet grafikailag (színek és design együtt) és zeneileg is... de mégis nagyon más :)

Igazából semmi egyedit nem láttok ebben a sorozatban. Vannak mechák, felszínen vicces-komikus, valójában angstos múltú karakterek, szuperlolik stb. Jah igen, egyedi benne h Szürföznek a mechák :)

De valamiért mégis megfogott a sorozat eddig. Van egy kellemesen szórakoztató hangulata, azt hiszem egy nagy kedvenc válik belőle ha nem cseszték el a többi epizódot amit még nem láttam :D

oh, yeah... a csaták animációja gyönyörű! :cool:
Kép
Avatar
kikuchiyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.10.14. 15:20
Tartózkodási hely: A létminimum alatt

Hozzászólás Szerző: kikuchiyo »

Red Garden 15: the shit hit the fan. Hervé megérdemelne pár évet egy uránbányában - értem én, hogy nagy veszteség érte meg minden, de amit Kate-vel csinál, az akkor is k*csögség.

Mintha azt mondták volna korábban, hogy a lőfegyverek nem hatnak a were-salaryman-ekre. De lehet, hogy csak képzelődöm.
Mireille ööö... kezelése egyértelműen a hatásvadászat számlájára írható. De az is lehet, hogy náluk ez családi hagyomány.
「勝利か失敗か、マイン・カイザー?」
「違うな。『失敗かより完全な失敗か』だ。」 - (LoGH :))

Jelenleg nézem: Romeo×Juliet, Darker than Black, Seirei no Moribito, Dennou Coil -- Priority Project: To Get A Life (cancelled)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ami Hervét illeti... azt már onnan lehetett tudni, hogy rosszfiú lesz, hogy Takehito a hangja. xD (Mármint, angsyt, szöszke pritiboy, Takehito-hanggal, ez így egy adott karaktertípus.) Meg sz'al, én is megértem Hervé fájdalmát meg minden, de... Kate-nek jobban drukkolok. :P Rachel meg kicsit wtf a tanár úrral... és a tanár úr is jófej, házasember létére gyakorlatilag randizgat az egyik diákjával. o_o Szegény Kircheis. (Mondjuk ő is hülye, hogy nem fogta, Rachel kettesben akar vele lenni...)

Hm, most hogy mondod, rémlik vmi a hatástalan lőfegyverekről... de aztán lehet, hogy én is rosszul emlékszem. o_O Na mindegy, a következő részt már előre várom. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Chrno Crusadét néztem végig. Nagyon jó anime. Engem annyira megfogott mint a Scrapped Princess. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket. Két legjobb anime amit valaha láttam.

Amiket most nézek:
Kimiga Nozomu Eien: Kicsit gyengébb mint az előbb említett két anime, de ez is jó. 3. helyet megérdemli a listámon.

Ayashi No ceres : idáig átlagos animének tünik, majd meglátjuk később milyen lesz.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A mostanság elég túlzó :D, de:

Genshiken: elég kellemes kis kikapcsolódás, vicces meg minden, bár a fiúismerősöm jobban élvezte, mint én... :roll:

Vampire Wars:
ez annyira rossz, hogy végigröhögtük, szóval ha másért nem, azért mindenképp megéri végignézni - persze társaságban! - hogy az ember egy jót derüljön azon, mi mindent próbálnak meg belevinni ebbe a rövidke filmbe...

Yami to Boushi to Hon no Tabibito: ez valami borzalom!!! Legalábbis a számomra az volt! Lehet ismerősöm élvezte, de szerintem borzalmas volt mind a történet, mind pedig az erőltetett yuriság :osbleh:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

AyaDid írta:Yami to Boushi to Hon no Tabibito: ez valami borzalom!!! Legalábbis a számomra az volt! Lehet ismerősöm élvezte, de szerintem borzalmas volt mind a történet, mind pedig az erőltetett yuriság :osbleh:
teljesen mértékben egyet tudok érteni. fanszervízfanok esetleg örülhetnek de ennyi...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Miutan vegeztem a hatalmas mondanivaloval nem rendelkezo amde kedves kis animevel a Zero no Tsukaima-val belekezdtem a Haibane Renmei-be, most egy kicsit melyebb dologra volt szuksegem..a 4.reszig tetszik, bar eddig nem sok minden tortent, de van egy nagyon meghatarozo hangulata..
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Kyoushirou to towa no sora 4... hé, ebben alig volt fanservice!! >o<) Milyen dolog ez!!

Kedvenc jelenetek:
- "omg omg Ayanokouji-san itt fekszik alattam, megsérült, bajban van, mit tegyek???!!!" - hát mondjuk SZÁLLJ LE RÓLA, TE LIBA! xD Akkor talán még levegőt is kap.
- oké, hercegnek súlyos brother complexe van. És mikor azt mondom súlyos, úgy értem, súlyos. xD
- ha már bátyó, a herceg exbátyja SHOTAKON. o_O Méghozzá a saját öccsével! O_o Most őszintén, milyen férfi alszik együtt (fél)pucéran a kiskorú öcsikéjével? O_O
- hercig másik bátyja Ayanokouji Soujirou. .....Miért nem tudnak megfelelően fancy nevet adni ezeknek? Az egyik Kyoushirou, a másik Soujirou... Legalább az exbáty neve kicsit fancybb.
- blablabla, herczeg utálja és el akarja pusztítani a zettai tenshiket, ennek ellenére pofátlanul kihasznál egyet (a "herczegnőt"). Hál'istennek Kuu nem annyira hülye, hogy ne szúrja a szemét a dolog.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Elhatároztam hogy most inkább rövidebb animéket nézek, ezért tegnap belefogtam a Zero no Tsukaima-ba. Nem bántam meg, kedves kis anime, szép grafika, jó zene, aranyos sztori, mi kell még? :P

Aztán már tényleg az Ouran High School meg a Tantei Gakuen van soron.

-----

Most ugrottam neki az Ashita no Nadja-nak ami egy kedves kis hétköznapi történet a XX. század elejéről. Érdemes megnézni, ha valaki egy jó nyugis animére vágyik.
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

FMA-Hááát a 17. részig jutottam és nem igazán tudott meg fogni.Szerintem végig fogom nézni de nem várok tőle túl sokat. :neutral:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Black Lagoon
Tegnap megnéztem belőle három részt, de annyira szürke, jellegtelen az egész, hogy képtelen voltam folytatni. Pedig sokat vártam tőle (talán pont ez volt a baj).Kismillió jobb sorozat van, úgyhogy valószínűleg véglegesen dobtam a dolgot. Megyek is vissza Death Note-ot nézni. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

When Cicadas Cry. 2 megdöbbenés között egy libabőr... nagyon érdekesnek találom, bár még csak 3 részt láttam, de határozottan bejövős eddig. Ritka jól ábrázolják a rémült arcokat és már itt kezd elborulni a józanész...

Ha már borulás akkor a Jungle Wa Itsumo Hale Nochi Guu, csak azért nem tolja le az Excel-t a trónról, mert azt elöbb láttam és nagyobb volt a sokk, de huh, erre mondja valaki azt h kilsés... Kár h ilyen ritkaságok ezek. Igaz, h kevés embert ismerek aki képes ilyenfokú idiótaságot nézni, de engem speciel ezek kapcsolnak ki a legjobban.

A régebbi Kanon-t, nem hiszem, h folytatom, 2 rész után sincs benne semmi ami egy picit is érdekelne és ugyanez vonatkozik a High School Girls-re is... Panties halom az egész, ez elvileg még tetszene is, de valahog úgy érzem, h inkább csajoknak szól a téma...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ak 2007.01.29. 19:33-kor.
Let's begin, de gozaimasu!
Válasz küldése