Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Hozzászólás Szerző: Corot »

Mostanság Harukanaru tokino naka és belekezdtem a Kyoshiro to towa no sora-ba. Mivel mindössze két részecskét láttam mindkettőből olyan nagy következtetéseket nem tudtam levonni. Az elsőben rögtön feltűnt a sok bishi (ha netalántán unalmas lenne legalább van miben gyönyörködni). A második meg olyan kis egyszerűbugyutácska (nem találok jobb szót rá), isteni a harapós napjaimra!!! Egy-két epizód múlva mindkettővel kapcsolatban okosabb leszek!!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Sky Girls: Loliotakuness forever -_-
Engem addig nem zavart, amíg egy darab OVA készült csak belőle. :) Az ember megnézte "OK, ez is megvolt" alapon. Viszont ha jól tudom lesz belőle idén TV sorozat is, annyira meg tényleg nem volt nagy szám. :?
Kép
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Titkos írta:Engem addig nem zavart, amíg egy darab OVA készült csak belőle...
Engem sem amig a feléig el nem ért, onnan már csak azt vártam mikor lesz vége. Unalmas ovis nádszál lányos anime.
Amugy nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már unom a 10 évesek mentik meg a világot tipusú animéket. Már nagyon válogatom hogy mit nézek meg pl: nemrég sikerült be szereznem a DNA, NGA, avangelion, meg az ilyen hasonló akció animék de nagyon nincs kedvem el kezdeni öket. Pedig ezekre vártam 1,5 éve.
Kép
Kép
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

hogy is mondta Rage...? (engedelmeddelXD)
Rage a blogban írta:Hm, ezt megnézem; úgy látszik van benne minden, ami jó: loli, DELICIOUS FLAT CHEST, valami mekaszerű CUCC valamint adalékként még több loli -> RELEVANT TO MY INTERESTS.
ehhez csak annyit, hogy -> :thumb:
én úgy tudom, h sorozat nem lesz blőle, csak a tvben is leadják a ovát... persze ha mégis sorozat lenne azt sok kérdőjellel fogadnám, mert ez nem az a történet amiből olyasmit lehetne összehozni ami nem laposodik el pár rész után. :?
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

outsyder írta: én úgy tudom, h sorozat nem lesz blőle, csak a tvben is leadják a ovát... persze ha mégis sorozat lenne azt sok kérdőjellel fogadnám, mert ez nem az a történet amiből olyasmit lehetne összehozni ami nem laposodik el pár rész után. :?
Az OVA tv sugárzása már megtörtént másfél hónappal ezelőtt.
Az, hogy lesz-e belőle később TV sorozat az még mindig függőben van, egyelőre csak méregeti a piacot a Konami.

Azért annyit tudok itt most mondani, hogy ezen a héten lezajlott a 2007. téli WonderFest ahol a Konami bemutatott néhány érdekes figurát.
(Ha megtalálom a képeket róluk akkor belinkelem ide.)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

JSaN írta:Amugy nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már unom a 10 évesek mentik meg a világot tipusú animéket.
Én speciel azt unom, hogy lassan az összes ecchi/fanservice/romantikus shounen anmék 90%-ában 10 éves lolikat szerepeltetnek. :?

Ontopic: Megnéztem a Kimi ga nozomu eien-t, szerintem erős közepes, bár mindenképpen egyedi darab, bővebb vélemény a topicjában.
Kép
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Szerintem meg nincs túl sok a lolikból animékben, amiben van meg kevés a szerepük gyakran :P

Ha már loli: Manabi Straightet néztem meg 8-ig RAWban, és nagyon bejön a sorozat (mellesleg itt a karakterdesign a loli, de az nagyon) ^^
Avatar
MoombaSP
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.21. 20:03
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MoombaSP »

Már régóta kinn van, de
sajnos csak most volt időm, hogy.

Honey and Clover II

De jó őket újra látni, már hiányoztak.
Engem annyira megfogott ez az anime.
Igaz, csak dráma, meg egy adag ökörség (de az üt!),
semmi fanatsy, vagy természet feletti, de...
nemtudom. Mintha lelke volna. Na meg a zene...
And, of course, Hagu-chan is omega-kawaiiiii! ^_^
"No leadership qualities, failed as an instructor...I guess they were right."
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Nna. Minden különösebb részletezés nélkül- ha már az előttem szóló is megemlítette :wink: - : Honey and Clover (vagyis az első sorozat) 10/10

Elsősorban a shoujo-műfaj kedvelőinek ajánlom figyelmébe, illetőleg azoknak, akiket a fiatalkorból felnőttkorba lépés problémái foglalkoztatnak, számukra különösen érdekfeszítő lehet ez az anime (ahol természetesen a szerelem, viszonzatlan érzelmek is ott vannak az egyéb problémák között), de mindenki számára jó szórakozást nyújthat, aki értékelni tudja a való élethez közeli drámákat, a "hétköznapi" történeteket. (És akkor még nem is említettem az eszméletlen jó humorát... :lol: ) Nekem beírta magát a kedvenceim közé :D ! (Részletesebb véleményem a saját topikjában, ha lesz rá érkezésem ^^"""")
Btw, nekem tetszett az opening. :dirr:

A Honey and Clover II -ről már nincs ennyire jó véleményem: 8/10. Rajongóknak kötelező darab, de számomra egy picit csalódás volt- sokkal "szakadozottabb", nem olyan könnyeden zseniális, mint az első sorozat (persze vannak kivételek, pl a 3. rész az egész történet egyik legremekebb epizódja IMHO) meg a történet alakulásával sem mindig voltam kibékülve, különösen érzelmek terén. (Bővebben megintcsak a topikban.. majd.)

Egyébként tudna valaki hasonló stílusú és/vagy témájú animét mondani (hasonló témán azt értem, hogy nincs benne semmi fantasztikum, th. "hétköznapi történet", ÉS huszonéves fiatalok keresik benne az útjukat)? Amúgy kezd érdekelni a Nodame Cantabile is, annál is inkább, mert képzőművészettel és képzőművész-társasággal még nemigen volt dolgom, zenészekkel viszont annál inkább. :dirr:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ikkitousen

Gondoltam a második sorozat előtt bepótlom lemaradásom és végignézem, de annyira nem tud lekötni, hogy a második rész után abba is hagytam. Értelemszerűen a második "évadot" sem fogom megnézni. Sejtésem szerint nincs akkora változás, hogy az lekössön...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

én végignéztem nemrég, de csak annyi maradt meg bennem, h volt benne 1-2 váratlan fordulat, meg ennyi pantyshotot rég láttam...:dirr:
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Nah, megkésve bár, de: Moonlight Mile. Egy rész alapján nem szép dolog itélkezni, de meg kell, hogy mondjam, nem tetszett ez az első rész. Nagyon nem. Azt tudtam, hogy ez nem lesz egy Planetes, meg bírom a WTF-dolgokat, de azért mindennek van egy határa... Szal, úgy néz ki, ez a Saruwatari Gorou (de szép név :dirr:) a főszereplő. Ezzel nem is lenne gond, ha figyelmen kívül hagynánk az alábbi dolgokat: 1. Rögtön úgy indul a történet, hogy Gorou megdugja a feleségét / barátnőjét. 2. Gorou és társa megmásszák a Mount Everest-et, közben a szemük láttára elsodor egy csapat hegymászót egy lavina, természetesen csak a bijin csajt mentik meg, akinek ugyancsak természetszerűen odaveszett a férje. 3. Gorou valami kocsmában egy szál péniszben táncol az asztalon. 4. Gorou jelentkezik az ISA "toborzására", és van egy olyan érzésem, hogy (meglepő módon) - minden különösebb ok nélkül - fel fogják venni.
Persze ettől még lehet, hogy tökjó karakter lesz, de így elsőre "kissé" unszimpatikus. :dirr: De ez a kisebb gond. A nagyobb az, hogy első rész ide vagy oda, totál random események látszólag értelmetlen keverékét láthattuk - lesz itt még mit magyarázni az elkövetkező részekben. :p Amúgy két pozitívumot tudok említeni: a zene és a "grafika" nagyon jó (a 3DCG meg a szokásos "what the fuck is this shit" kategória).
Ending: The Pillows - Scarecrow, aki szereti őket, örülhet, nekem olyan semmilyen ez a szám.
Természetesen nem adom fel és nézem tovább a sorozatot, még legalább 5 rész erejéig, minden rossz benyomás ellenére - láttunk már csodákat. :banan:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

NHK ni Youkoso!

alig vettem észre és már a 7. epizódnál tartok... Nagyon nagyon tetszik, és igazából rendkívűl elgondolkodtató számomra. Bár lehet h mások nem látják benne azt amit én, nekem beindította a fantáziámat a sorozat. Tacchan karakterében (sajnos ehehh) sok hasonlóságot fedeztem fel... mintha ezt a sorozatot (kissé eltorzítva d) rólam írták volna... eddig legalábbis :)
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

GTO-t nézegetek mostanában, és gondolom, ezt az animét senkinek sem kell bemutatni. ^^ Eddig nagyon tetszik (18. résznél járok).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Nos ...

Végre valahára sikerült megnéznem teljes egészében a Starship Operators című drabot, ez viszonylag régi elmaradásom, amelyet tehnikai okoknak ( h264) köszönhettem. És most így hogy egészében láttam, még jobban tetszik, mnt korábban. Egy érdekes, viszonylag könnyed darab, amelynek a célja úgy tűnik az volt, hogy görbe tükröt tartson a mai társadalmak elé, és ez az önirónia a legjobb pontja az animenek. A másik jó pont a körítés: a szép CG űrhajók, és az azok által vívott harcok, amelyek viszonylag realisztikusra sikeredtek, és semmi epikusság sincs bennük, pont mint a valóságban, puskapor, bűz, robbanás és halál mindenfelé. És mint ahogy az a modern háborúkban itt is fontos elem a média, amely egy másik jelenidei fenomént, a "reality show"-t is behozza az animebe. A karakterek egész jók, bár egy kicsit fakóak, igazán újat egyik sem hoz. És ami még maradt az a zene, egész jól sikeredett darab, de végig alá van rendelve az animációnak, és a sztorinak, nagszerű kísérő zene, de önállóan nme nagyon állná meg a helyét, annak ellenére, hogy van egy-két jobban sikerült, sok érzelmi tötetet hordozó dal.

És akkor nézzük csak a fentebb emlegetett Sky Girls-t; nekem is tetszett, és ugye jó hír azoknak akiknek tetszett, hogy egy másik hasonló darab is készülőfélben van, ugye a Strike witches, ahol a lolik dogfightolnak, mi több kell ennél. A paradicsom közel van ! :mrgreen:

És ugye mivel elindult az Ikkitousen második szériája, nosztalgia, meg frissítés kedvéért megnéztem újra az első szériát. És bármennyire is sekélyes egy darab, de marha szórakoztató volt, és ezért díjazom. És nem mellékesen Romance of the three kingdoms alapú dolog, így hát ez még egy ok, hogy nézzem ...
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
MoombaSP
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.21. 20:03
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MoombaSP »

Sír a szívem. Befejeztem a Honey and Clover 2-t. Nekem
jóval szomorúbbnak tűnik, mint az elsőbb sorozat, most nem
enyhítik a komor és nyomasztó érzést a beteg mókás részek
annyira, mint az elsőben. (Persze azért ott vannak a helyükön. XD)
Amit viszont Hagu channal műveltek, azon kiakadtam. Szegény...;_;.
Szal én nem csalódtam, nálam továbbra is toplistás a HachiKuro.

Közben gyorsan megnéztem az Angel Sanctuary-t, azzal a felhanggal,
hogy már mindenki látta, énmeg még nem, pedig milyen rövid.
Hát...eléggé elvont egy darab, ráadásul inkább reklám a mangának.
A karakterek úgyszintén nem hétköznapiak. Nem mindenkinek venné be
a gyomra ezt az alkotást az biztos. A karkitépős rész viszont fain! ^_^

Jelenleg a Kino no Tabi című sorozatot kezdtem el, ahol végül is egy fiatal srác
utazásainak állomását követhetjük végig. Még csak két részt láttam,
de már imádom. A történet jól ki van találva, szép, a motor pedig...khééész. ^^
Lényeg, hogy én nem tudtam, hogy tud beszélni, csak néztem, ki a fene
beszél a gyerekhez
és mire leesett, néztem nagyot.
Úgyhogy eddig tetszik.
"No leadership qualities, failed as an instructor...I guess they were right."
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Moonlight Mile Ep2: Nem is tudom, mit mondjak... Visszavonok minden rosszat, amit az első részre mondtam, ez ugyanis minden képzeletet felülmúlóan pocsék volt. Tényleg. Az első 5-6 perc eseményei olyan hatást váltottak ki belőlem, hogy még mindig nehezen tudom feldolgozni a sokkot, amit okozott. :dirr: Nem elég, hogy (akárcsak az előző részben) dugással indult az epizód, de ráadásul azzal is folytatódott - mit is csinál "minden normális ember" egy toronydaruban? Igen, jól gondoljátok, ezt tette Saruwatari Gorou is. "Te jó isten, ez félelmetes!" kiáltottam fel e képsorok láttán, majd az epizód befejeztével "elégedetten" konstatáltam, hogy ez a sorozat nem hogy jobb nem lett, de egyértelműen a biztos suckage felé vette az irányt. Saruwatari Gorou neve minimum 25-ször hangzott el, miért is ne, hiszen természetesen csak ő képes kezelni egy robotkaros emelőszerkezetet, emellett alkoholos befolyásoltság alatt is képes precíz, extrém odafigyelést igénylő műveletek elvégzésére, mint kiderült. Ja, és persze felvette az ISA, ahogyan azt már előre sejtettem. Hiába na, tele van fordulatokkal ez a CUCC. :p
Aki nézi esetleg (kikuchiyo?) azt megkérném, hogy feltétlenül jelezze, ha esetleg a javulás jeleit véli felfedezni az elkövetkező részek során, én ugyanis itt (egyelőre) befejeztem a sorozat nézését. Köszönöm.
Azok pedig, akik még nem kezdték el nézni, nos... nézzenek inkább valami mást.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Azt hiszem, tipikus lebeszélő reklámot láthattunk, aminek az eredménye általában az, hogy rögtön rárepülnek az emberek a sorozatra. :dirr:
Alapból terveztem, hogy belenézek a sorozatba, de engem szerencsére sikerült lebeszélned. :wink:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Azt hiszem, tipikus lebeszélő reklámot láthattunk, aminek az eredménye általában az, hogy rögtön rárepülnek az emberek a sorozatra. :dirr:
Alapból terveztem, hogy belenézek a sorozatba, de engem szerencsére sikerült lebeszélned. :wink:
Én még életemben nem hallottam erről a cuccról, viszont igazad van. Egy ilyen "reklám" után muszáj belenéznem, mivel általában az ilyen, és ehhez hasonló animéken lehet a legjobban röhögni. :lol: Persze valószínű, hogy két rész után én is megunom, de legalább addig felhőtlenül szórakozom, persze csak ha véletlenül sem veszem komolyan. XD
Kép
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Ma kezdtem el a Genshikent, most tartok a 7.-ik résznél :) Nagyon tetszik, alapvetően nem vagyok vidám anime párti, de ez nagyon tetszik :cool:
Kép
Avatar
kikuchiyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.10.14. 15:20
Tartózkodási hely: A létminimum alatt

Hozzászólás Szerző: kikuchiyo »

RED GARDEN 22

AWESOMEST EPISODE EVAR.

Kár, hogy vége a sorozatnak. :( Annyi előnye megvolt a rövidítésnek, hogy az első rész óta nem volt ilyen szép az animáció.

A sztori végéről annyit, hogy az egy percre jutó halálok száma a jobb Shakespeare-darabokat idézi. EPIC WINRAR mindenesetre. Az már kevésbé, hogy terveznek egy OVA-t Dead Girls címmel, ugyanezekkel a főszereplőkkel, de a jövőben fog játszódni.
「勝利か失敗か、マイン・カイザー?」
「違うな。『失敗かより完全な失敗か』だ。」 - (LoGH :))

Jelenleg nézem: Romeo×Juliet, Darker than Black, Seirei no Moribito, Dennou Coil -- Priority Project: To Get A Life (cancelled)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Francba, bár lenne időm nézni. >___> Mindegy, legalább a drama CDt meg tudtam hallgatni...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MoombaSP
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.21. 20:03
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MoombaSP »

Kino no Tabit befejeztem. Nagyon ajánlom mindenkinek.
Érdekes, elgondolkodtató anime különböző emberek különböző szokásairól,
és főképp az emberek moráljáról, hozáállásáról. Nem épp happy egy darab,
de nekem emlékezetes maradt.

Most pedig épp a Chrno Crusade-et nézem. Elején járok eddig jó, lökött, aranyos, néhol beteg,
viszont rengetegen figyelmeztettek, hogy a vége felé nagyon szomorú. Hát...meglássuk. ^^
Rosette és a perverz prof...XD.
"No leadership qualities, failed as an instructor...I guess they were right."
Avatar
kikuchiyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.10.14. 15:20
Tartózkodási hely: A létminimum alatt

Hozzászólás Szerző: kikuchiyo »

Moonlight Mile 2.

Hát igen. Egyet kell értenem Rage kolléga értékelésével. Egy mondatban összefoglalva ez a rész, ill. 2 rész alapján a sorozat: WTF IS THIS SHYTE?

Azt nem értem, hogy ha már ennyit dolgoztak vele és ennyit költöttek rá (főleg 1920x1080 felbontáson látszik, hogy mennyire ügyeltek bizonyos részletekre, ebben a részben konkrétan a korrektül lemodellezett F-35 vadászgépek tűntek fel), akkor miért nem tudták megkérni legalább a rendező tízéves kisfiát, hogy egyszer fussa át a forgatókönyvet. Ő is megmondta volna, hogy ez így f*s. Szexjelenettel indítanak, aminek semmi funkciója nincs a történetben. Aztán a változatosság kedvéért dugással folytatják, majd egy hosszas megmentős jelenettel, ahol Random F. Guy beszorul az 500 kilós gerenda alá, és csak a merevrészeg Saruwatari Gorou tudja kiszedni onnan. Ez a hőstett természetesen azt eredményezi, hogy rögtön kiválasztják űrhajósnak.

Karakterfejlődés? Sztorivezetés? Ezek ismeretlen fogalmak arrafelé.
Nem baj, én magamra vállalom a mazochista tengerimalac szerepét, és továbbnézem ezt a rettenetet. A következő részben űrrepülőgép is lesz. Tanoshimi.

-------

Ha valaki ezek után még mindig űrhajózással kapcsolatos animére vágyna, akkor tudom ajánlani a Rocket Girls c. friss sorozatot. A sztori hasonlóan WTF: n00b űrügynökségnek felrobban a nagyrakétája, így kénytelenek 40 kg-ban korlátozni az űrhajósjelölt súlyát - a megoldás: az első elébük kerülő lolit alkalmazzák. Testre tapadó űrruhában.

A Moonlight Mile-lal szemben ez legalább vicces és valamennyire eredeti.
「勝利か失敗か、マイン・カイザー?」
「違うな。『失敗かより完全な失敗か』だ。」 - (LoGH :))

Jelenleg nézem: Romeo×Juliet, Darker than Black, Seirei no Moribito, Dennou Coil -- Priority Project: To Get A Life (cancelled)
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Köszönöm, hogy ajánlottad, meg is néztem a Rocket Girls első epizódját. WTF sztori, de van benne loli. (OMG RÍMELT :rozsaszintancoloelefant:)
És ez az egy loli elég ahhoz, hogy nézzem. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Válasz küldése