Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ebből készült egy Jackie Chan film is, ugye? ::^_^::
Kép
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Corot »

Igen, volt szerencsém látni azt az ominózus filmet. Amennyire emlékszem még Jackie Chan filmnek is gyenge volt, City Hunter feldolgozásként pedig egyenesen rossz. Semmit nem jött át az eredeti történet hangulatából, legalábbis szerintem.
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

*ki van borulva*

Most néztem meg az Oreimo második ending verzióját. Ez a rossz féle befejezés név alatt lett elhíresztelve.

Hát, a fele kb ugyanaz mint az elsőnek, aztán apró eltérések, majd abszolút új vég. És az utolsó jelenetnél leesett az állam! WÁÁÁÁÁ remélem lesz második évad, annyira lehetne folytatni még egy 12-részessel... Bár erre nem sok esély van. Legalábbis híre nincsen.

Mindenesetre még van vagy 3 féle befejezés, ha jól láttam, szal kíváncsi vagyok mit hoznak még ki ebből :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amúgy ezek miben különböznek? Minden befejezésben más csajjal jön össze, az egyikben a húgával is? XD
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

senkivel sem jön össze. legalábbis eddig. szerintem nagyon kedves anime :) :D (perszeazért én is a testvérpár fandomban vagyok :-P XD )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ez a True ending. Azt hiszem azért, mert ez volt, ami ténylegesen történet a regényben. Márpedig akkor innen kellene a folytatásnak jönnie. Szerintem még idén lesz második évad.

És ha már előjött a Sankaku, Ika Musume második szezon biztosan lesz!!! w00t
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem hiszem hogy az eredeti író alkotta a különböző befejezéseket. Mármint a regény írója nyilván egy szálon halad. Nem hiszem hogy az animét is ő írja.
Amúgy én bírom azt, ha egy alapfelállásból többféle dolog is kijöhet, és ezt be is mutatják. :) (Így a light noveleket is)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

YumeMerry ep2-4

Ok, most már biztos, hogy Merry a legaranyosabb DFC-karakter, akit animében/mangában valaha is láttam. :3

Btw elkezdtem a mangáját is. This stuff is GLORIOUS. Anime, manga egyaránt. :3
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:senkivel sem jön össze. legalábbis eddig. szerintem nagyon kedves anime :) :D (perszeazért én is a testvérpár fandomban vagyok :-P XD )
Jó, nekem mindegy, csak azért kérdeztem, mert akkor miben térnek el egymástól a különböző befejezések? XD (Mivel sztori tudtommal nem nagyon van benne...)
scineram írta:Ez a True ending. Azt hiszem azért, mert ez volt, ami ténylegesen történet a regényben. Márpedig akkor innen kellene a folytatásnak jönnie. Szerintem még idén lesz második évad.
Mármint mi? A tesó-end?
Péter írta:Na ez aztán suttyóság a javából, mint egy rossz fanfictionben, amikor az író képtelen eldönteni mi legyen a vége, és kreál vagy 6 fajta befejezést, ami lényegében ugyan az, csak azon nem X, hanem Y pártiak virulhatnak majd...geez, what a shameless crap. =/
Scineram írta egy posttal feljebb, hogy a light novelben pont, hogy egy szál van, mondhatni, az a hivatalos. :) Hogy az animének meg miért lett sokféle befejezése, azt egyenlőre én sem tudom, ezért is kérdeztem meg Aylától, hogy miben térnek el, mert amennyit tudok róla, max az lehetne benne a "nagy plottwist", hogy nem X-el, hanem Y-al jön össze a srác a végén. XD (Ha meg így lenne, az sem írói válság, vagy hasonló, hanem pusztán fanservice, mindenkinek kedvezni akarnak. XD) Mondjuk megjegyzem, hogy bár egy lineáris sztorijú light novelnél kifejezetten fura húzás, viszont egyes esetben meg szinte "igényli" az alapkoncepció, hogy legyen többféle end, pl. dating sim adaptációknál én pont örülni szoktam neki. :)


Tényleg, lenne kérdésem ahhoz, aki rendszeresen nézte az első szezont: Van ugye maga az anime, ami arról szól, hogy a tintahalcsaj a kávézóban dolgozik, és teljesen emberméretű, meg észre sem veszik asszem, hogy nem ember, vagy csak nem törődnek vele ilyen szinten. XD Viszont! Láttam YouTube-on egy sokkal normálisabb/aranyosabb sztorit, ahol rendes tintahal-méretű volt, és azt mesélte el a sztori, hogy egy kislány megtalálta asszem a tengerparton, hazavitte akváriumba, etette, stb., aztán végül meghalt idősen a kórházban, és a tintahal ott sírt. ^^" Speciel az szép volt, nem tudja valaki, hogy ez valami DVD extra, vagy epizód végén lévő komolykodós rész? Az alapsorozat nem vonz túlzottan, de ez a része legalább érzelmileg hatott rám. XD

Junchi írta:DFC-karakter
Az mi? XD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos, az OreImo regény még nem ért véget, szóval jogos hogy nem "jött össze" senkivel. Meg nem is törvényszerű, hogy egy sztori végén összejövés legyen, de ez már csak magánvélemény. És nem a regénynek van több útvonala, hanem az animének csináltak egy animebefejezést, meg egyet a regény alapján, ahonnan majd folytatják, hiszen nagy a hype.
Titkos írta: Van ugye maga az anime, ami arról szól, hogy a tintahalcsaj a kávézóban dolgozik, és teljesen emberméretű, meg észre sem veszik asszem, hogy nem ember, vagy csak nem törődnek vele ilyen szinten. XD
Én arra lennék kiváncsi, hogy szembesült-e vele, hogy fajtársai ínyenc csemegének számítanak. Remélem tintahalat is szolgálnak fel abban az étteremben. :twisted:
Nekem amúgy a rajzolás tűnt túl minimalistának. Olyan leegyszerűsített, mint valami helókitti.
Titkos írta: ha már ilyen "tintahal bosszúja a környezetszennyező embereken" témát vettek elő, akkor ténylegesen ki is térnek majd erre a részre,
Gake no Ue no Ponyo?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Péter írta:Delicious Flat Chest, a perverzek kedvence (bocs Junchi ::^_^:: ). Személy szerint undorodom tőle.
DFC karaktereket szeressem. :3 (És persze nem, nem a lolikra gondolok távolról se, azt meg senki ne mondja nekem, hogy DFC = auto-loli, mert jól körberöhögöm az illetőt.)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Mordályos nyuszi (bocsi a nickért XD, de már érlelődik bennem egy ideje XD ) már felvilágosított titeket az Oreimo-val kapcsolatban. Nekem kifejezetten az tetszik, hogy senki nem jön össze senkivel. Egyelőre.

SPOILER
Az első befejezés arról szólt, hogy a csajszi elutazna Amerikába modellképződni, de nem szól a srácnak. Csak egy hosszú éjszaka után, ami alatt játszanak, meg elküldi Akibába egy erogéért, meg megmutatja neki néhány boldog emlékét, ilyesmi. Ja! Meg egy albumot akar megmutatni, de arra nem kerül sor.
Aztán beköpi, hogy megy. Összevesznek, laptop felborul, játék továbbmegy : és beszél a csaj helyett, arról, hogy tartsa vissza a bátyja. De az hátatfordít neki.
Reggel aztán mégiscsak ott marad a csaj és éli tovább életét azzal a különbséggel, hogy mostmár jóban vannak. Nem jönnek össze. Normális tesók.

A True Ending is majdnem ugyanígy zajlik. Kisebb-nagyobb különbségekkel (pl itt is előkerül az album, de még minidg nem tudjuk meg mi van benne!!), csakhogy miután a csaj azt mondja elmegy, nem veszekednek és el is megy. Itt ami facepalm, az az, hogy a csaj első otaku barátnéja akivel szeret-nemszeretet jáccanak, szóval látunk egy timejumpot és amikor a srác megy tanévkezdéskor suliba, na kit lát a sulija egyenruhájába? Otaku csajszi ráköszön: Reggelt, sempai. EPIC.

SPOILER VÉGE

éN AZT AKAROM MEGTUDNI, HOGY MI VAN AZ ALBUMBAN!! bocsi caps lock, de lehet kifejezőbb így. Meg a True Endingből simán ki lehet hozni a második sorozatot :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Pedig Amerikában nem sok eroge van...
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Junchi:

a Yumekui Merry az az évad nekem egyik meglepetése, nem sokat néztem ki belőle az első részek alapján, aztán egyszercsak összállt, és egy eléggé élvezhető sztori áll össze egyelőre. viszont innen lehet még buknia.
mondjuk ez nem a hűdejóhogynézem érzés, hanem inkább a nemisbajhogynemdroppoltamegészérdekes. :)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Delicious Flat Chest, a perverzek kedvence (bocs Junchi ::^_^:: ). Személy szerint undorodom tőle.
Jaaa, hogy az, köszi! XD (A kifejezést ismertem, de látszik, hogy nem fordulok meg annyiszor 4chanon, hogy már rövidítés alapján vágjam a szlengjeiket. XD) Amúgy félig erre, félig Junchi későbbi postjára reagálva: magával a DFC-vel szerintem még semmi gond (egy lapos mellű nő önmagában nem undorító, főleg, hogy van, akiknek a valóságban is azok jönnek be :D), és természetesen nem lesz mindenféle DFC karakter "instant loli", mivel az főleg a kortól/karakterdizájntól függ, nem a mellmérettől, viszont sok rajongó fanol úgy lolikat, hogy jönnek mindenféle DFC, meg hasonló "takarószöveggel", ahelyett, hogy leírnák, hogy "I'm a pedobear!", szóval lehet ez okoz sokakban némi félreértést, és ezért keverik a két fogalmat. XD Nekem mondjuk a DFC nem az esetem, de igazából a nekomimin/usamimin, stb-n kívül nem nagyon van amúgy sem más animés "fétisem", inkább a karakterek szoktak megfogni. (Pl. egyik sorozatból pont a legszendébb csaj jön be, másikból meg az enyhén tsundere...) DFC kariból is van mondjuk kedvencem, Mayumi a Shuffle-ből, de őt sem a lapossága miatt fanolom, hanem mert egy ARC. :D (És nem fogjátok kitalálni, hogy az animében melyik szereplő jellemét szúrták el a legjobban...:dirr:)
A mordályos nyul írta:Titkos, az OreImo regény még nem ért véget, szóval jogos hogy nem "jött össze" senkivel. Meg nem is törvényszerű, hogy egy sztori végén összejövés legyen, de ez már csak magánvélemény.
Jó, de akkor milyen "True End"-ről beszélnek itt többen már postok óta? XD Bár kezd összeállni, hogy az az anime egyik vége, és én voltam nagyon fáradt, de valamiért tényleg azt hittem, hogy már a regény is befejeződött, vagy legalábbis olyan Rosario to Vampire manga mintájára megvolt a "Capu 1", és annak volt ez a vége. Egyébként persze, nem kötelező, hogy a sztori végén bárki összejöjjön bárkivel, de nekem gyanús volt, hogy a srácon kívül az összes fontosabb karakter nőnemű (van ugye a húga, annak a barátnője, meg a srác osztálytársa, legalábbis én ezeket ismerem), és ráadásul mintha mind a hárommal utalgatnának arra, hogy van közöttük valami. :dirr: Szóval azért kisebb pénzösszegben mernék fogadni arra, hogy a regény végére valakivel románc lesz. XD (Ha mégis tévednék, akkor végre egy üdítő kivétel, aki nem hagyja, hogy a "fanok írják" a sztoriját. XD)
A mordályos nyul írta:És nem a regénynek van több útvonala, hanem az animének csináltak egy animebefejezést, meg egyet a regény alapján, ahonnan majd folytatják, hiszen nagy a hype.
Ezt viszont tökéletesen értem, Péternek pont én írtam le, meg a Sankakun is eléggé a számba rágták már. XD
A mordályos nyul írta:Én arra lennék kiváncsi, hogy szembesült-e vele, hogy fajtársai ínyenc csemegének számítanak. Remélem tintahalat is szolgálnak fel abban az étteremben. :twisted:
XDDDDDD Amúgy viccen kívül, erre is ki letett volna térniük, sőt, akkor már tintahal helyett a bálnákra. Japánban nincs valami Michael Moore, aki akár animében, akár dokumentumfilmben rámutatna olyan dolgokra, hogy felzabálni a fél bálnaállományt "kutatásra kell" dumával nem túl hiteles? :dirr:
A mordályos nyul írta:Gake no Ue no Ponyo?
Pl., azt is meg kéne már néznem. Ha az Ika musume fele olyan jó lenne, nézném. XD Mondjuk igazából az a gond, hogy ők nagyon mellőzték, Miyazakié meg szinte végig erről a témáról szól. Kéne valami "animés Captain Planet", vagyis egy olyan sorozat, ami úgy foglalkozik a témával, hogy mellette van akció, poénok stb. XD (A Law of Ueki ezért lesz egyszer még megnézve... XDDDDDDD)

Ebbe a Yumekui Merry-be meg belenézek majd, ha még pár epizód múlva is azt mondjátok, hogy valóban ekkora királyság. (Addigra pont véget érnek majd Takuto kalandjai. XD)
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:Jaaa, hogy az, köszi! XD (A kifejezést ismertem, de látszik, hogy nem fordulok meg annyiszor 4chanon, hogy már rövidítés alapján vágjam a szlengjeiket. XD) Amúgy félig erre, félig Junchi későbbi postjára reagálva: magával a DFC-vel szerintem még semmi gond (egy lapos mellű nő önmagában nem undorító, főleg, hogy van, akiknek a valóságban is azok jönnek be :D), és természetesen nem lesz mindenféle DFC karakter "instant loli", mivel az főleg a kortól/karakterdizájntól függ, nem a mellmérettől, viszont sok rajongó fanol úgy lolikat, hogy jönnek mindenféle DFC, meg hasonló "takarószöveggel", ahelyett, hogy leírnák, hogy "I'm a pedobear!", szóval lehet ez okoz sokakban némi félreértést, és ezért keverik a két fogalmat. XD Nekem mondjuk a DFC nem az esetem, de igazából a nekomimin/usamimin, stb-n kívül nem nagyon van amúgy sem más animés "fétisem", inkább a karakterek szoktak megfogni. (Pl. egyik sorozatból pont a legszendébb csaj jön be, másikból meg az enyhén tsundere...) DFC kariból is van mondjuk kedvencem, Mayumi a Shuffle-ből, de őt sem a lapossága miatt fanolom, hanem mert egy ARC. :D (És nem fogjátok kitalálni, hogy az animében melyik szereplő jellemét szúrták el a legjobban...:dirr:)
Ez igazság szerint ízlés függő, én például a vörös, szőke lányokat szeretem. =) DFC számomra egyszerűen csak nem vonzó, mert mi abban a jó, hogy egy nőnek nincs vagy alig van melle? Számomra a fejletlen női test látványa általában taszító, és egyes karaktereknél amikor ruha nélkül mutatják... bizony van ami már undorító. A jellem egy jó ideje már nálam is fontosabb egy karakter megítélésénél, de ez már más tészta, ez már a belső. 4chant utálom, urban dictionary rulez van. =D
Junchi írta:DFC karaktereket szeressem. :3 (És persze nem, nem a lolikra gondolok távolról se, azt meg senki ne mondja nekem, hogy DFC = auto-loli, mert jól körberöhögöm az illetőt.)
Szerintem se auto loli, bár tényleg sokan összemossák a kettőt. Engem egyik se vonz, egyszerűen azért, mert nem nőies. =)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Egyre kevésbé értem, mitől undorító egy DFC tintahallány, ha az anime egyáltalán semennyire sem foglalkozik szexuális témájú utalásokkal. Ez kurvára nem egy Kodomo no Jikan, kérem. Engem abszolút a karakterek, főleg Ő, meg a humor fogtak meg, ahogy gondolom paTKanyt is.

Az Oreimot illetően talán most már mindeki képben van. Ez az igazi befejezés nekem sokkal jobban tetszett, meg én Kuronekonak szurkolok. De maga az alternatív ending ötlet szerintem egész jó, a készítők kicsit legalább kísérletezhetnek így, a lemezeken meg úgyis mindenki megkapja a lényeget, akit érdekel, bár ezt még streamelték is.

Yumekui Merry nálam is befigyel egy ideje, de előbb a mangát akarom elkezdeni, ha már ennyien esküsznek rá.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Kit érdekel Merry teste? Ha ilyen arcokat tud vágni: -1- -2- -3- -4- -5-
Simán elnézném már csak emiatt is a sorozatot nem tagadom :P, de nekem a lényeg az állom világok ábrázolása, nem csak jól néz ki, de kicsit el is gondolkoztató.
A történet sem unalmas, bár kicsit sok a érzelmi hullámvasutazás egy részen belül. (De emiatt vág Merry annyi aranyos képet, így ezt is eltűröm.)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: BSW »

Kit érdekel Merry teste?
Engem, de szerintem még elég sokakat azzal a hassal :D

A DFC pedig preferencia, nem mindenkinek kell hogy tetsszen, de nekem bejönnek, és nem véletlen kapta azt a nevet, amit.
Tudom hogy legtöbben ezen az oldalon kivételes megvetéssel kezelik őket, akárcsak a lolikat; szerintem nyugodtan el lehet viselni bárkinek őket.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

BSW írta:Kit érdekel Merry teste?
Engem, de szerintem még elég sokakat azzal a hassal :D
DAT MIDRIFF! *O*

Amúgy jah, maga a DFC is egy tág "fogalom", és egyéne válogatja, hogy mikor, kire használja. Btw a teljesen lapos csaj karik nálam nem DFC-k; az már manchest-kategória, ammeg do not want...

Egyébként meg kdanni haz da point. Szal igen, Merry 1000+1 arca minden pénzt megérnek már önmagukban is~. :3
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na, de azért nyugtassatok meg, hogy a moeizén túl is van értelme nézni ezt a cuccot, mert utoljára a Bakemonogatarinál mondogattak ilyet a fanboyok, hogy "a nyár meglepetése", meg hasonlók, aztán...végülis az volt nekem is, de inkább negatív értelemben. :dirr:
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Ayla írta: Meg a True Endingből simán ki lehet hozni a második sorozatot :D
A regény onnantól folytatódik, úgyhogy ha lesz bevétel akkor sor kerülhet a Kuroneko vs. Ayase fejezetre.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Nemrég a Ga-Rei Zero-t néztem végig unaloműzés céljából.Na jó bevallom még a egy Crossover Amv-t ajánlott a youtube és ott láttam belőle pár képsort, bár annyira nem volt nagy durr mint amire számítottam.
Hát mit mondhatnék egyszer meg lehet nézni, de ez az anime tipikus esete annak amikor a 10-en valahány rész csak egy bevezető a story 2/3 pedig a manga sorozatban van (És néha a szereplők megjelenése is elér a "két pont között.")

Na nézzük is akkor gamer stílusú értékelés szerint:

Pro:
Jó kardos jelenetek + egyedi kardok.
Nem túlságosan túlerőltetett poénok, bár az a randis rész......
Egy jelenet még az első pár részben nagyon ott volt.Ez lényegében egy instant fika volt Xbox-oknak amikor a két csaj egy "Dream Box" nevű konzolon játszik.Hát nem fikázás képpen, de kb annyit ér a Xbox mint ahogy ott bemutatják.
Nagyon nagyok a fegyverek amiket az ügynökég használ (Olyan sz@rok ,h már szinte jók például az a vasaló kinézetű boxer, amit yomi használt juj nem tudtam sírjak vagy nevessek.Mondjuk azért a tokból kilőhető katana, azért tényleg jó volt)
Michael Kohara személye úgy Stand Alone kategóriában.Nagyon beteg az a ember! :D

Contra:
Néha beszűrődik a Yuri ártó fénye. :wwall:
Gagyi számítógépes technológiával készített ellenfelek.
Nagyon genya főellenség, akit ráadásul az egész sorozat alatt nem tudtak kinyírni.
A szellemeket nyírom téma már eléggé lerágott, legalábbis nekem az.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kashim írta:Néha beszűrődik a Yuri ártó fénye. :wwall:
Mondjuk egy csomóan (köztük én is XD) eleve emiatt kezdtek érdeklődni a sorozat iránt. XD (Pocky-s jelenet rulez. :3 Ha majd végignéztem, tudok róla bővebben is nyilatkozni. XD)
Kép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Sok idő, és megfeszített fegyelem kellett hozzá, de sikerült beérne a One Piece-t!
És remélem hogy lezárják végre ezt az arc-ot, az utóbbi tíz rész nagyon nyögvenyelős már...

már csak a filmek és minden más special van hátra, de a fő cél megvan :)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Válasz küldése