Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Most leginkább Bleach-et nézek,én szeretem,nyilván bennem van a hiba,de nagyon bejöttek a karakterek(nem elsősorban Ichigo... :) )
Ezenkívül elkezdtem az Elfen Lied-et és a Fate/Stay Night-ot.És készülök a Tokyo Undergroundra is.
Hanatarou desu.
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Tokyo Underground...hat, tipikus shounen anime a saiyuki grafikai megoldasaival, es lesporolt befejezessel.
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

FLCL!Valami brutális! Mellette megy a Vampire Princess Miyu TV-sorozat,igaz részben "kényszerűségből" mivel magyar feliratot kezdtem el csinálni hozzá. :roll:
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Én most néztem a vampire hunter D-t, nagyon jó. Nem gondoltam hogy enyire átjön a vámpiros hangulat egy animén. :twisted:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Gokinjo Monogatari 1. rész. Eddig jobban tetszik, mint a ParaKiss, legalábbis rajzok terén. Tudom, felesleges hasonlítgatni, "egy világban" játszódik a kettő, de más korosztályoknak, de akkoris ebben sokkal jobban átjött eddig Yazawa stílusa (most akkor duzzogjak, hogy ugyanez a rendező miért nem volt képes ilyenre megcsinálni a KKJ-t is... nem, első rész alapján inkább nem mondok még semmit). A seiyuu-k jók (khm imádom Shishido Rumi-t). Látszik, hogy nem jutottam még sokáig a mangában, mert kicsit sokkolt, mikor megláttam Mikako-t barna hajjal. ^^" Az Openingtől falramásztam, pedig Rumi későbbi számai szerintem nagyon jók (pl. az Ojamajo Doremi #-ban Onpuként előadott Half Point örök kedvenc *_*), de ez van, aranyos, csak... csak. ^^""" Kiváncsian várom a folytatást. :)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat belekezdtem a Bokusatsu Tenshi Dokuro-chanba, es telleg nagyon elborult..valoban hasonlatos a Puni Puni Poemi-hez, de a hasmeneses jeleneteteket nehez lesz majd felulmulni ezutan..majdnem leborultam a szekrol a rohogestol..
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

Sister Tenshi írta:Gokinjo Monogatari 1. rész
honnan tudtad letölteni? honnan nézed? mert én eddig sehol nem találtam :sobsob:
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hát én speciel a Gakuen Alice-nak álltam neki, de örülnék ha valaki segítene, hogy honnan tudom leszedni kompletten mind a 26 részt. De a Naisho-féle verziót nem szeressem,úgyhogy valami más megoldást keresnék ha lehetne.

Amúgy amit nézek most Utawareru Mono első része volt és nagyon tetszik nekem. Tudom,hogy valamilyen játék alapján készült, bár a játékkal még nem találkoztam. Az anime nagyon elnyerte a tetszésemet, és szívesen veszek privátban linket a játék leírásához :wink:
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

2 napja kezdtem a Bleach-et.Eddig nagyon jó.
Kép
Kép
Kép
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Nem olyan régen kezdtem bele a Cromartie High School-ba, nem kicsit agyatlan valami... Mindenesetre el lehet ütni vele az időt, mert alig tíz perces egy-egy epizód.

Most erőt gyűjtök, mert egy rakás teljes sorozat vár majd rám: Mai Otome, Black Cat, Galaxy Angel S4 régebbiek közül Kino's Journey.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Mai Otome-vel kezdj :D

Nos, bár csak most jött ki az első rész, de ez a Soul Link egyelőre nem nyűgözött le. De kiváncsian várom a folytatást.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Now and then, here and there: ajánlom mindenkinek, aki szereti a háborús drámai animéket, komplex karaktereket és a realisztikus ábrázolásmódot. Nekem nagyon tetszett.

Wonderful Days: Ezzel már korántsem voltam annyira elégedett. Másfél órás mozi, koreai cucc, gyönyörű látványvilág (tényleg nagyon szép a CG), de gyenge a történet és klisék a szereplők. Viszont aki szép CG-t akar látni, nézzen bele.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Glass no kantai 1. rész.... OMG IT'S LOGH! Now with more cheese and bad CG. xDDDD

Naggyon súlyos, na. De jópofa, úgyhogy már csak ezért is nézni fogom.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Én is a Glass no kantait néztem ki magamnak az újonnan induló sorozatokból, és igen, elég igéretes egyelőre ... :mrgreen:
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

NANA 1.
Nem volt sub, de akik olvasták a manga első két kötetét, azok érteni fogják felirat nélkül is.
Kezdeném ott, hogy Nana gyönyörű lett. *_* Remélem, nem romlik később se a rajzok minősége, mert tényleg állati szépre sikeredett. Hachi-ra viszont a "freaky" szó illik leinkább. ^^" Nem tudom eldönteni, hogy mi a pontos baj vele... lufi feje van, vagy túl nagyok és kerekek a szemei, vagy túl magas a homloka... vagy mindegyik. ^^"
Yazawa poénos arckifejezéseit teljesen jól hozták. XD (Ezek után már végképp nem értem, a Paradise Kiss-nél miért nem így csinálták.)
Az OP/ED páros jó, de nekem az ED jobban tetszett.
Nana hangja nagyon fiús... megszoktam a végére, de az első beszólásánál hirtelen azt hittem, hogy fiú. XD
Egyelőre jól kezdődik, remélem, ilyen is marad.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én is megnéztem a Nana ep.01-et. Hát... Paku Romi sajnos tényleg kicsit túl mély =/ Egyszerűen nem elég nőies Nanához (ok, hogy kakkoi, de túl fiús... :roll: ). Mindegy, azért reméljük kicsit jobban belejön. De Hachi hangja nagyon jó ^^! És az sd fejek is (fel nem fogom miért nem lett ilyen a Parakisu... o_O ez azért fényévekkel jobb). Ami még szép, hogy elég tompák a színek, rossz lett volna ha vmi durva színösszeállítású animét kapunk... Shouji meg nem elég bishi -_-

Az ending nagyon jó, sztem klassz lesz ilyen hanggal Reira (egy kicsit lehetne még elegánsabb, de így se rossz). Az opening képei iszonyú jók szerintem (leszámítva a lufifejű Hachit... :roll: ), tetszik ahogy előrevetítették a sorozatot (ld. széttört poharak). Viszont az énekes... :roll: Szóval vagy én vagyok túl nagy Mika-párti, de ez a hang nem felel meg annak amit Nobu mond a mangában Nana hangjáról. Nem rossz, de egyáltalán nem illik sztem Nanához. Mika hangja annyira érzelmes és "füstös" volt, Annáé viszont sokkal tisztább, valahogy fura a rock számban. No mindegy... Maga a szám ennek ellenére sztem nem rossz, olyan Blastos ^_^

Meglátjuk mi lesz később. Egyébként ha jól tudom 26 részes lesz, és ez azt jelenti, hogy kb. a 8. kötetig juthatnak el, ha jól számolom... persze bármi lehet. De az első rész alapján nagyon szépen megcsinálták a jeleneteket, szó szerint a manga szövege van benne (!), és jól szelektálták a fontos részeket.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nemrég fejeztem be a Mahorabot. Szokásomhoz híven egy újabb aranyos, cuki, és megmosolyogtató animéről van. A története nem bonyolult, sőt, szinte nincs is. Ami ebben is elvarázsolt, a sokféle szereplő, a poénok, és a "Slice of life" stílus. A shoujo és a könnyű animék kedvelőinek ajánlom.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Fruits Basket

5 részt láttam belőle, nagyon ígéretesnek néz ki ^^. Egyedül a grafikája nem tetszik, de hát az Escaflown óta tudom, hogy attól még egy film történetileg lehet nagyon jó ;)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Egy mondat(ok)ban az új szezonról.

Fushigi Boshi no Futago Hime Gyu! - már most odavagyok az új rivális hercegnőért. A sznob viselkedése és az idegesítő hanghordozása *_* *_* *_* moe~~~~~~
Soul Link - szép karakterdizájn, a sztori lényegi rész majd csak a 3. részben fog elkezdődni.
School Rumble Ni Gakki - sokan írták, hogy ott folytatódott ahol az első szezon abbamaradt. Remélem, hogy befejeződni nem úgy fog. Oké, hogy gag-mangából készül, de 52 részbe azért beleférne már valami karakterfejlődés...
Aa! Megami-sama Sorezore no Tsubasa - remélem nem csak opening-only lesz az okkult klubos lány.
Higurashi no Naku Koroni - főoldalon a blogban.
Girl's High - pantsu, pantsu, pantsu! Már előrendeltem az R2 japán DVD-ket belőle.
Makai Senki Disgaea - kéne fansub. Amúgy hozza azt amit vártam tőle.
Strawberry Panic! - az az ending... Shimizu Ai és Nakahara Mai... *nyálcsorog*
Yume Tsukai - nos ez mangában egy olyan bizarr CUCC, hogy extraerős lolikon edzett gyomor kell hozzá. Ehhez képest az anime kb. a Ghost Stories szintjét ütötte meg félelmetességben az első részben. Nem mintha ez olyan nagy baj lenne, semmi kifogásom sincs az olyan animék ellen amiben kawaii lányok papnővé átváltoznak és úgy rakják rendbe mások rémálmait. Aki meg a durvább dolgokat szereti az meg olvassa inkább a mangát.
Kép
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

paTKany írta:[...]
School Rumble Ni Gakki - sokan írták, hogy ott folytatódott ahol az első szezon abbamaradt. Remélem, hogy befejeződni nem úgy fog. Oké, hogy gag-mangából készül, de 52 részbe azért beleférne már valami karakterfejlődés...
[...]
Nekem a School Rumble eléggé tetszett, de azért az tény, hogy az első évadban a 26. részben nagyjából ugyanaz volt a felállás a szereplők között, mint az 1. részben. Ha ezek után ebben a sorozatban nem jön össze Harima legalább egyik csajjal a végére, még én is sikítok... :lol:
Avatar
shuichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.04.09. 17:02
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shuichi »

Hmmm..Hmm...és mostanság gravit nézek!annyira imádom!olyan édes a két kis meleg paseee Yuki&shuichi :oops: :wink: A yuki havat jelent de nem tudom it a jelent a shuichi valaki megmondaná? :-P
Az élet egy játék, de nagyon jó a grafikája!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, a tavaszi szezon legtöbb sorozata már elindult~ Még nem tudtam minden érdekesnek tűnő cuccba belenézni, de az eddigiek alapján az alábbiakat fogom figyelemmel követni:

Ouran koukou Host Club - A kedvenc anime-stúdióm (BONES <3) ismét fantasztikusat alkotott, visszaadva a hitemet abban, hogy igenis lehet jó bishounenanimét csinálni, megfelelő tehetséggel és humorérzékkel. xD Ráadásul animáció, zene, seiyuuk, minden, minden rettentő HQ... ahogy az a Bonestől elvárható. <3 Love, love, überlove.

Princess, Princess - Őszintén szólva ettől nem vártam sok jót, de az első rész egyszerűen annyira abszurd és WTF, hogy muszáj továbbnéznem. xD Nem üti meg az Ouran koukou szintjét, és a hangok is elég furik, de hálistennek nem is Sukisho/WK szint, és éppen elég humorérzék szorult belé, nem úgy, mint más animékbe... *köhköhGAKUENHEAVENköhköhMEINELIEBEköhköhSATÖBBI* Plusz a főszereplőről valamiért Hyde jut az eszembe. xD

Glass no kantai - Na ettől viszont többet vártam... a honlapon sokkal jobban nézett ki, mint valójában. :neutral: Ahogyan most állunk, ez az anime = LoGH lebutítva + több cheese és nagyon gáz animáció... De fun az összehasonlítás, és lehet, hogy még valami jó is kisül a dologból.

Nana - Hát, mit mondjak erről, ami még nem volt elmondva... :) Nagyon színvonalas és jó cucc, nekem még Hachi fejével sem volt bajom, sz'al csak így tovább.

Air Gear - Jó kis shounen cucc... régen láttam már ilyet. Nem hozza 100%-ban a mangát (bár Oh!great stílusa sajna nem nagyon vihető át animére :/), de egyelőre nagyon kellemes és fun cucc. Remélem, nem jár úgy, mint a Tenjou tenge anime. (Bleh.)

Strawberry Panic - Dansei-muke típusú yuri, és MÉGIS tetszik. xD A karakterdizájn jópofa (olyan régi vágású, az animáció is), Aoi cute, Hanazono-sama pedig kakkoii. :D És tetszik, hogy eddig nem volt fanservice (legalábbis nem a pantyshot/mellfogdosós fajta), és ahhoz képest, hogy férfiak a célcsoport, meglepően visszafogott és elég jól hozza a klasszikus eleganciát, még ha nem is veszi magát túl komolyan.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Most kaptam meg a Bleach első 50 részét úgyhogy ha tetszeni fog egy jó ideig ezt.
Dörmi06
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.23. 17:12
Tartózkodási hely: Mostanában leginkább Terminal 2 Apron...

Hozzászólás Szerző: Dörmi06 »

Befejeztem az originál Macross sorozatot, tegnap megnéztem a Macross II-t és a Flashback 2012-őt. Asszem most elkezdem tölteni a Macross 7-et, csak azt nem tom, hogy mikor...
Nem tudja valaki Urd otthoni számát? ;)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hát én a következőkbe néztem bele:

Utawareru mono: um, azt tudom, hogy melyik barátnőmnek fog tetszeni (Orsi ^^). Engem annyira nem nyűgözött le, de adok neki még pár rész esélyt. Fantáziavilágban játszódik, vannak benne dínós lények (o_o kicsit fura volt), és általános, hogy minden embernek a fülek helyett szőrös hosszú fülei vannak, és lompos farkuk... ^^ Van benne két totál shy lánytesó, és a nővér megment egy fura pasit, aki nem tudja kicsoda, ráadásul van rajta egy maszk amit nem tud levenni. De lesz itt még fehér tigris (táááp~), és kardozós-machós bishik is. Úgyhogy aki szereti az ilyet az cuppanjon rá.

Disgaea: nah, ezt csak azért néztem meg, mert az artwork rohadtul bejön *-* a három főszereplő annyira klasszul néz ki (angyal, ördögherceg és még egy kisördög), hogy muszáj volt... a sztori persze semmi nagy durranás, gondolom fiatalabbaknak is készülhetett, ráadásul játék volt eredetileg - ? - Ettől függetlenül biztos, hogy még egy részt megnézek, mert abban jön Etna
(*____*).

Princess Princess: izéé~ ez nekem sok xD. Az egy dolog, hogy vicces, meg az is, hogy weird suli, de ENNYIRE? xD Képes volt 20p alatt olyan mértékben lefárasztani, mint ahogy a főszereplő is leizzadt... Esetleg még belenézek pár részbe, de nem hiszem hogy sokáig érdekelni fog ^^" Az egész ötlet annyira erőltetetten fájdalmas, hogy kész... már a tény is fáj, hogy valaki képes volt ilyen sztorit kitalálni xD... Biztos tetszeni fog sokaknak (omg fiúk gothloli cuccban), de az nem én vagyok ^^". Viszont az ending szép. (A rész közben a váltakozó zongorázót és a hegedűst örömmel leütöttem volna). Az sd-k legalább aranyosak...

Air Gear: jahj, naon jópofa ^_^ koris anime - persze nem akármilyen görkorikkal. Az első rész kifejezetten tetszett, jó sok minden volt bene, és a szereplők is szimpatikusak voltak (tetszett ez a "megvédjük a kisöcsit" jelenet).

Ouran High School Host Club: zseniális xD. Ahogy a szereplők mozognak már önmagában készen van, és ahogy Luluko írta, tényleg kicsit hasonló a Fruits Basketes elborult társasághoz. Az alapötlet is nagyon jó, szóval ezt biztos nézni fogom ^__^
Válasz küldése