Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ouran koukou 4 - hát, lehet, hogy nem ezen az epizódon röhögtem a legtöbbet, de..... ATYAÚRISTEN, A META!!!! xDDDDD Már mióta nyavalygok amiatt, hogy miért csak a hím otakukról készülnek animék, a bishi-fan lányokról/fujoshikról nem..... na EZ betöltötte a hiányt. xDD Zseniális, simán és egyszerűen zseniális. xD

Hikaru: De ebben a sztoriban miért Kaoru a seme?
Haruhi: Mi az a 'seme'?
ikrek: o____o Jobb, ha nem tudod.
Kyouya: *grin*
::japhaha:: :gurul:
*dead*

És a következő részben NEKOZAWAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Tenjou Tenge
Csak annyit fűznék hozzá,hogy.... LOOOOOL
Nagyon jó kis sorozat.Poénok durvák,megrajzolás szép,történet elég jó.14. résznél járok,tegnap kezdtem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

>Kuresz
Ha az anime tetszik, az első dolgod legyen megnézni a mangát is. :3 A Tenten anime ugyanis imho kegyetlenül el lett tolva... ^^;; (Nem csak a mangához képest - ha emberek elkezdik isteníteni a japán szinkronokat, mindig ezt az animét szoktam felhozni, mint katasztrofálisan sikerült japán szinkront.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Hát nem tudom,nekem bejön,úgyhogy a manga is sorra fog kerülni.Szinkron tényleg furcsa,de mivel még nem vagyok valami "szakavatott",nekem megfelel :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat befejeztem a Kage Kara Mamoru-t, es az utolso resz nagyon nem tetszett..en ennel romantikusabb vegre szamitottam, v hat ha nem is jottek ossze, azert az eszmeletvesztes az szemetseg!! Szal kicsit csalodtam a vegeben, nem azt mondom h eletem animeja de egy aranyos, nezheto vmi..es Yuna rulz!!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

A.Hidekai írta:Utawarerumono

Vááá. Végre egy jó kis fantasy anime. 3 rész után egyenesen imádom az egészet. Szép animáció, jó karakterek egész kellemes op és ed. Mi kell még? XD ja valszeg egy jó sztori is fog társulni hozzá. Remélem^^
:goodpost: Másképp magam se mondhattam volna.
IloveRenji írta:amugy meg mindig a Meine Liebe-t nezem..csak vhogy lelassul az ido ha nezem.. :D
Ez az anime sajátos varázsa. Ne add fel félúton, a végén áll össze a kép. :wink:
Ouran Host Club... Múltkor írtam valami hülyeséget, hogy Londonban nem virágzik sakura vagy hasonló... tessék figyelmen kívül hagyni. :drop: Valamiért az OP-ben látott óra (akár a Big Ben) meg az öltözködés miatt arra asszociáltam, hogy angolszász környezetben játszódik a történet. :hammer:
Amúgy tényleg zseniális sorozat, dől az ember a nevetéstől és ez egyre fokozódik minden egyes részben! ::japhaha::
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ergo Proxy:

Ééééééérdekes, első 2 részt néztem meg, de az alapján még nem tudok sok mindent elmondani róla. Majd ha tovább nézem, akkor majd leírom, hogy milyen.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ouran Koukou ep4: Minden egyéb amit már fenn említettek xD Teljesen kész volt ez a rész is. Már az elején lefordultam a székről, mikor az ügyeletes lány otaku fogta magát és bevágódott a magánrepülőbe, hogy elhúzzon Japánba az imádott bishihez! XDD (Miért van olyan érzésem, hogy elég sok nyugati rajongó érezte már azt, hogy legszivesebben felülne egy gépre Japánba? XDD) Továbbra is zseni a cucc ^_^ És a zenét is ki kell emelni, én legalábbis végigvinnyogtam mikor Tamakiba belefúródtak a nyilak ("NISEOUJI!!"), és közben beúszott az operát megszégyenítő muzsika xD Hogy a "magányos aidoru az esőben" vagy a szemcseppes részről ne is beszélünk... XD
Kiváncsi vagyok milyen lesz a következő rész xD Azt már látom, hogy a kedvencem, a székkihuzogatós rész benne lesz xD!

Közben pedig sikerült végre (miután egy rossz verziót letöltöttem >_>) megnéznem a Nana ep4-et. Szerintem ez lett eddig a legszebb rész, a hóesés valami csodaszép volt, és úgy az egész általában is jobban volt megrajzolva mint az eddigiek (pl. az arcikfejezések is normálisabban követték a mozgó figura bőrét). Ami kicsit fura volt az a víz a kádban ^^" oké hogy hab, de az egész tök statikus volt. Na mindegy, ez legyen a legkevesebb. És még Paku Romi hangja is valahogy lányosabb volt kicsit. De legalábbis a dalbetét tök jó volt, és a grafika is gyönyörű volt annál a jelenetnél. Seki Tomokazu-Nobu pedig ahhh~ <3 Remélem a későbbiekben is marad ilyen szép mint amilyen ez volt.
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Regota terveztem a Gilgamesh-t, most idot szakitottam ez elso 5 epizodra. Ez alapjan nem valami nagy durranas, a cime alapjan valami egyedibb, eredetibb hangulatot vartam volna tole, persze lehet, hogy koran mondok iteletet, de idaig se a vilag, se a sztori se a szereplok nem tudtak kulonosebben megfogni. A karakterdesign fako arcai kicsit a Blame!-re emlekeztettek...(jo pont). A "katasztrofa" nagysaga valahogy nekem nem jott at, raadasul az elso nehany epizodban meghazuttolja magat, mert ugye a modern technikanak es a szamitogepeknek nem lenne szabad letezniuk, ehhez kepest a laborban... A grafika szep akar lenni, de veletlenul sem lehet nem eszrevenni a rengeteg olcso 2D megoldast. Majd kiderul, de egyenlore ugytunik, a cime a legnagyratorobb elem...

Ezzel parhuzamosan a Kimagure Orange Road egyre jobban tetszik.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Maburaho

Eddig az első két epizódhoz volt szerencsém, és már ezek alapján is látszott, hogy kitűnik az átlagosabb háremanimék közül, de ahogy hallottam, lesznek itt még csavarok rendesen. :D Szóval eddig tetszik. :) (Valamit úgyis néznem kell, most, hogy a MÄR-t licenszelték. ::bawl::)
Kép
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Tsubasa Chronicle 2nd season EP1 /27/
végre van fansub. és most ezt keztem el nézni. Nagyon jó!!!

Ja és persze én is nagy Ouran Koukou-fan vagyok. nagyokat tudok rajtuk röhögni. XD
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Utawarerumono még mindig nagyon rulzzzz. A 4-ik rész nagyon ott volt! Kezdenek bedurvulni az események. Oboro szintén rulz a páros kardjával. Omg!! Még-még akarok részeket és ilyen fantasy jellegű sorozatokat!!! Még!! XD

Black Lagoon 2-ik része nagyon ott volt!! Imádom ezt a sorozatot mely sztem nem kap elég nagy figyelmet. Pedig olyan karakterek vannak benne hogy wtf! Főleg az a nagy néger Dutch rofl vagy a mi kis csajszink aki az első részben úgy vagdalkozott mint egy női Alucard XDD...Igazi 90-es évek akció filmjeit idéző hangulat. Nagyon ott volt az a torpedós jelenet-aki látta tudja miről beszélek -.- -bár az is igaz, hogy annyi köze volt a valósághoz mint egy maci sajtnak a barna medvéhez. Na mind1. Az op simán ez év eddigi legjobbja. Nagyon jó szöveg jól összevágott animációval. Perfect! Az animáció nagyon szép és igényes. Ajánlom minden IGAZI akciókedvelőnek ^^
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Tegnap láttam A vándorló palotát! ^_^ Szóval ezúton is köszönet Miyazaki-samanak, eddig én még nem csalódtam benne. Kellemes kikapcsolódás volt számomra, szép jelenetekkel, jó poénokkal, meg jobbnál jobb szereplőkkel. HOWL RULEZ *_* ^_^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nos, nemrég végignéztem a Futakoi c. animét. Aranyos kis shoujo, semmi komoly sztori, csak egyszerűen élvezni kell a poénokat, és a szép lányokat benne. Ami ezután ütött (és amit még jelenleg is nézek), a "folytatása", a Futakoi Alternative. Hogy miért tettem idézőjelbe? Mindössze azért, mert csak a szereplők ugyanazok, és a történet tök más (ráadásul a főszereplő srác itt már felnőtt, 22 éves). A lányok ugyanolyan koruak, és speciális kommandósok, "Gothicloli Masks" néven futó terroristaelhárítók, vagy éppen extrém riporterek, a srác meg detektív. Nekem ezeknek ellenére a Futakoi Alternative tetszik jobban. Története semmi komoly, viszont ahhoz képest, mennyi baromság van benne, a nagyon lassú, vontatott történmenet pont olyanra sikerült, mintha egy átlagos, nehéz életet élő fiatalt mutatna be, akinek az életét egy ikerpár mennyire bevirágozhatja. Míg a sima Futakoiban az összes ikerpárnak egyforma szerep jut, kivéve Sarának és Shoyusonak, itt pont ők azok, akik a három főszereplők közül kettő helyet elfoglalnak. A főszereplő srácnak, aki detektív, a segédjei, és hogy is mondjam....az anime a mindennapi életüket mutatja be, minthogy az akcióról szólna (pedig a nyitója ezt sugallná). Szóval aki szereti az ilyen elvont, vontatott animékat, annak ajánlom. De elötte nézze meg a sima Futakoit is.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Én sajnos csask az A+-on szoktam animét nézni, de azt se sűrűn... :cry:
De ott szoktam nézni Slayers-t, Inu-Yasha-t, Yu Yu Hakusho-t, Kaleido Star-t,
néha Kiddy Grade-et, meg Pokemon-t bár már 1 csomó részt láttam, de nembaj :wink:
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mar egy hete utogetem a monitoromat duhomben h nem tudom megszerezni a Ouran Host Club 4.reszet..
amugy meg teljesen bele vagyok szerelmesedve a Honey & Cloverbe, nagyon megfogott az egesz anime (a vicces reszeknel kulonosen a Twister, annal mar faj a hasam a rohogestol!!)
Es mellette hosiesen kuzdok meg mindig a Meine Liebe-vel.. :drop:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A szerdai termés....

Ouran koukou 5 - AAAAAWWWWWWWWW. (Meg persze WAHAHAHAHAHA. xD) És Nekozawa~~~!! Nem pont olyan a hangja, mint amilyet vártam (pedig Ueda Yuuji xD azt hittem, kicsit Moritásabb lesz), de így is kellően idióta. xD És yay, karakterfejlődés!

Strawberry Panic 5 - AAAAAWWWWWWWWW #2. :D Chiyo-chan kyuut, Nagisa-chan is, és úgy általában. (De azért Amane-sama hiányzott.)

Garasu no kantai 5 - oké, WTF. Komolyan. Ki a fenének szánták ezt az animét? Mi akar ez lenni? Egyik pillanatban vérkomoly űropera, politika, satöbbi; a másikban alulöltözött lolik ugrálnak fel-alá, bishoujo- és bishounen-hadtestek vonulnak fel, az egyik főszereplő teljesen felvállaltan shotakon (...), brutálrossz poénok zuhannak be, és abszolút komolyan nem vehető figurák parádéznak. Én nem tudom, mit akartak ezzel az animével, de vmi NAGYON el lett tolva időközben. o___o (lehet, hogy annyira próbáltak minden célcsoportnak vmi fanservice-t betenni, hogy egyszerűen szétesett az egész o_O) Amikor az ember azt gondolná, hogy "na, VÉGRE valami érdekes és élvezhető", máris történik valami, ami totál kizökkenti a hangulatból... és legtöbbször még csak azt sem lehet mondani, hogy comic relief, mert láthatóan teljesen komolyan van véve az egész. (A "comic relief" meg egyáltalán nem vicces, inkább kínos.)
Igazából nem is lenne kár ezért a cuccért... de a zenéje tényleg nagyon jó, és a dizájn is nagyon tetszik. :/ Nem egy ilyen rossz animét érdemeltek volna. :/

("Vetti-sama, ma éjszaka egyedül alszol!" .....W-T-F?! :shock: no, really, WHATTHEFUCK?!)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na hat en meg csak a 4.resznel tartok az Ouran Koukou-ban, de meg mindig nagyon tetszik XD
Es belenezegettem az XXXHolic -ba, mar csak az erdekes cime miatt is, es hat feliratkozott ez is a nezendok koze, mert nagyon megfogott a csoppet bizarr hangulata, es a hosszu labu es kezu karakterek, nagyon tetszik ez is..
Es befejeztem a Honey & Clover-t, es hat van bennem egy nagy adag uresseg, de remelem a 2.szezon ezt majd potolni fogja, de az egyik kedvencem lett emellett, es a sok konnycsepp mellett amit ejtettem a sorozat alatt!!
Es tovabbneztem az Air Gear-t is, es nagyon hasonlit nekem az Ikkitousenre..nagy mellek a csajoknak, sok bugyi, ugyanolyan szereplo (a felszemu csaj), sok szamomra megjegyezhetetlen nev, es egyenlore nekem kicsit meg zavaros a tortenet is..node azert meg nem adtam fel! :D (mert nagyon tetszik a zeneje, nagyon passzol sztem a sorozathoz, meg az ending is nagyon bejon)
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Azt hittem,hogy Bleach-et,de ez nem az a sorozat ami olyan 70 résszel ezelőtt volt,csak ebben is van Ichigo,meg shinigamik(Mayuriból még túl sok is...). :cry:

Wolf's Rain-t:'Ore wa Tsume no koto ga suki desu!' :-P

Priness Princess,Ohran High School:ezekett csak most kezdem el.
Hanatarou desu.
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

IloveRenji írta:belenezegettem az XXXHolic -ba, mar csak az erdekes cime miatt is, es hat feliratkozott ez is a nezendok koze, mert nagyon megfogott a csoppet bizarr hangulata, es a hosszu labu es kezu karakterek, nagyon tetszik ez is..
Hajrá! :) Bár szerintem mangában jobban mutat ez a stílus, főleg az erős fekete-fehér kontrasztkülönbség miatt is, ami csak dob a hangulaton.
Karasu írta:Priness Princess,Ohran High School:ezekett csak most kezdem el.
Nem akarom senkinek se elvenni a kedvét, de... Sajnos PuriPuri animet kissé elrontották a mangához viszonyítva. :? A karakterdesign csúnya (széles szájak, kancsal szemek (Sakamoto T_T), túl élénk színek (Kouno haja mintha zöld lenne eredetileg, nem kék...)), a háttérzenék nem illenek az adott jelenetekhez (zongora?! amikor dőlni kellene a nevetéstől?? :shock:) és a poénok se jönnek le, úgy ahogy kéne. A manga egy vidám sorozatot nyújt, tele poénokkal, míg az anime-ben arra mennek rá, hogy wow, cross-dressing bishounen guys, omg!*insert shoujo bubbles* és az ED is azért lett olyan, amilyen (nem tagadom, talán a legszebben kidolgozott része a sorozatnak az ED, de akkoris -_-).
Ezzel nem azt akarom mondani hogy rossz lenne a történet, mert az alapból véve jó, úgy ahogy ki lett találva. Mindössze annyit, hogy egy vicces, erősen poénokra fekvő Tsuda Mikiyo mangából kerekítettek egy erősen yaoi fangirl célközönségű animet.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Még mindig Futakoi Alternative. Így, hogy már csak 3 rész van hátra, bátran merem kijelenteni, hogy a Futakoi alternative MERŐBEN más, mint a Futakoi. Óriási a kontraszt a kettő között. Ez az Alternative sokkal lelkizősebb, több benne az érzelmi mondanivaló...és az egész olyan hangulatot áraszt magából, mintha a szereplők ráuntak volna az egész életre, és mindössze azért élnek, hogy egymást boldogítsák. Aki látta a Futakoi-t (és még ha nem is tetszett neki) mindenképp nézze meg a Futakoi Alternativeot. Az első rész nagyon-nagy baromság, de a harmadik résztől az egész hangulat átvált.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pal-chan írta:Nem akarom senkinek se elvenni a kedvét, de... Sajnos PuriPuri animet kissé elrontották a mangához viszonyítva.
A mangához viszonyítva lehet, de önmagában teljesen jópofa, szerintem legalábbis. :3 A karakterdizájn tetszik (már csak azért is, mert a Getbackersre emlékeztet, nem véletlenül), az animáció olyan amilyen, de én nem is vártam többet. Az anime nekem bőven elég vidám (vagy csak engem könnyű szórakoztatni :D) és kellemesen önironikus időnként (még ha nem is OMG LOOOL, de arra ebben a szezonban bőven elég az Ouran koukou xD).

Az "erősen yaoi fangirl célközönség" meg... sz'al, bishounenek gothloli cuccokban. Ez már nagyjából meghatározza a célközönséget, asszem. xD;; Nem mondom én se, hogy ez lenne az év animéje, de hetente egyszer kellemes húsz perc. Persze, ha neadj'isten nagyon ráhajt majd az angstre vagy vagy elkezdi komolyan venni magát, akkor jelentősen csökkenni fog az élvezeti értéke...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:A mangához viszonyítva lehet, de önmagában teljesen jópofa, szerintem legalábbis. :3
Ha nem olvastam volna a mangából mielőtt láttam az animet, valószínűleg másképp reagáltam volna le én is, viszonyítási alap hiányában. De így sajnos elég csalódás volt számomra. :roll:
mufurc írta:Az "erősen yaoi fangirl célközönség" meg... sz'al, bishounenek gothloli cuccokban. Ez már nagyjából meghatározza a célközönséget, asszem. xD;;
Ezzel csak az a probléma, hogy az anime jobban kiélezi ezt a tábort. Már rögtön az első részben 2x beöltözve mutatja a srácokat, olyan jeleneteknél, amikor nem lenne szükséges. És azok a shoujo buborékok! Meg az a háttérzene! :wwall: Na meg az ED! :shock: Valaki csak azt látná, nem csodálnám ha valami BL sorozatra tippelne kapásból. >_>
De igazából nem is ez a sok fanservice zavar leginkább, hanem az, hogy a poénok vagy abszolút nem jönnek át, vagy pedig közel sem olyan ütősek. Hogy is mondjam... olyan lapos ez a sorozat. :?
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Pal-chan írta:Sajnos PuriPuri animet kissé elrontották a mangához viszonyítva. :?
Hát nem tudom, én olvastam egy kötetnyi mangát és azon szépen szólva halálra untam magam. Ezek után még vettem a bátorságot és belenéztem az animébe, és bár az első rész ugyancsak totál közömbös volt nekem, onnantól kezdve egészen jókat szórakozok rajta. :3
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Most kezdtem el a Ragnarokot. Nagzon jó! Most ez a mániám és egy ideig az is marad ::daisuki::
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Válasz küldése