Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Haibane Renmei: én egy kicsit másra számítottam... nem mondom, hogy nem tetszett, mert ezekkel a szárnyacskákkal meg a különleges atmoszférával nagyon kellemessé tették a sorozatot. De én valahogy "komolyabbra" számítottam. A végén meg nem is derült ki minden, amire kíváncsi voltam... és mire rájöttem, hogy nem rágják a számba, akkor már késő volt hátradőlni és csak élvezni... A kedvenc szereplőmet [Kuu] meg persze jó hamar kinyírták megint...

Mahoraba: végre sikerült végignézni. Ez a sorozat olyannyira fárasztó volt számomra, hogy nem is tudtam egyszerre 2-4 résznél többet megnézni. De nagyon tetszett és igazából örültem annak, hogy majd' úgy alakult, ahogy azt szerettem volna ^^;;

Ami még folyamatban van: Kino no tabi [Tanoshimiii- ^_^] és Ikkitousen [hmm...]
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

mufurc írta:Na megnéztem a Cluster Edge első részét....
Hát igen, mufurc, te összefoglaltad azt, amin én is jót röhögtem. :D Na de témánál maradva: hajnalban megnéztem a Karas 1-et. Nagyon szép, túlspécizet CG grafika meg fight-jelenetek rendesen, ez mind szép és jó, de ebben a látványorgiában vhogy szerintem elsiklott a sztori, ami valjuk be nemsok volt eddig. Hát nagyon remélem a következő részben kicsit történetileg is összekapják magukat, mert ha nem, akkor az egész marad egy szép színes lufi (kívűl szép, de belül semmi). :? Jut eszembe, belenéztem a Blood+ rawjába. Eddig jó! :) Kivácsian várom a sub-verziót.
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Most néztem meg a Black Cat első részét, és mit ne mondjak....érdekes. Ismerősömmel beszéltem tegnap róla, azt mondta, hogy őt a D.N.Angel-re emlékezteti. Engem is. Néhol tök olyan érzésem volt, mintha Darkot látnám. Az openingje egész jó, de nekem az endingje nem tetszik.
Full Metal Panic TSR - A másik anime amit mostanság nézek. Az eddigi FMP-hez képest, ez egy mondjuk úgy, hogy nagyon rossz. Már a 11-dik résznél van, és ahogy nézem a végét sztem el fogják rontani. Bár még kiderül..... Az opja viszont nagyon jó.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Szóval, én is megnéztem a Blood+ első részét. Ennyi hatásvadászatot is régen láttam már...

Indítás: RATATATA HÖRRRGRR MONSZTÁK VÉRFÜRDŐ KARDOZÁS WHATEVER. A gore-fanek rákattannak a cuccra.

Következik az opening, aztán főszereplőnk (Saya) és legeslegjobb barátnője, akik kissé túl sokat tekeregnek egymás körül (szó szerint, de persze csak Passionate Female Friendshipről lehet szó... bizony...). A hímek rákattannak a cuccra.

Blabla, stuff happens. Főszereplőnk sétál az utcán, egyszercsak zene hallatszik. Saya odanéz, hát mit lát: egy gawth rucikba öltözött bishounent, aki az utcán csellózik... megjegyzem, a cselló tokja koporsó alakú. (Egy miniorgona jobb lett volna, de úgy látom, ennek az animének az égvilágon semmi humorérzéke.) Bishounenről később kiderül, hogy vámpír (? vmi olyasmi), a fél keze monsztamancs, aztán még le is smacizza Sayát. A nőneműek is rákattannak a cuccra.

Erk. A bishounen és a cselló fájt a legjobban. Koporsó alakú tok. JAJ.

Egyébként meg "been there, seen all" típusú sztori és karakterek. A klisék ellenére annyira nem gáz, az animáció csinos, a zene oké, szóval rossznak egyáltalán nem lehet mondani, és biztosan nagyon sokaknak fog tetszeni, de nekem az első rész alapján olyan... semmi különleges, csak hatásvadász. Kicsit uncsi. Azért adok neki még egy esélyt, hátha jobb lesz.

[ETA]
Majd' elfelejtettem, megnéztem a Ginban Kaleidoscope első részét is, és az se különösebben nagy eresztés, de nagyon aranyos. A rajzstílusért nem vagyok oda (wtf, most már a hagyományosan shoujo stílusú cuccok is átmennek a moe kategóriába? -___- persze ha megnézzük, mikor megy ez a cucc...), de legalább fanservice nem volt, meg úgy általában aranyos az egész. Mondjuk az amerikai csajnak igazán beszerezhettek volna egy angol anyanyelvű seiyuut (meg egy angol anyanyelvű szövegírót, de az már túl sok lenne). :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah, azért én is néztem egy-két animét az utóbbi időben... Leszámítva a Hachikuro-t, amit még mindig nem tudtam végignézni >_> de biztos, hogy most már hamarosan befejezem azt is, mert nagyon érdekel mi lesz a vége... :roll:

Nah, szóval belenéztem az Erementar Gerad cm. animébe... hátöh, csak az első részig jutottam, de leszedtem belőle hármat. Az első alapján annyira nem ájultam el tőle, bár az igazat megvallva semmi komoly bajom nem volt vele, csak a rész végén lévő eléggé értelmetlen beangsztolás és bedarkulás (minek kellett annak a főszereplő srácnak hirtelen a nagy jólelkű legényt játszania, mikor nem is ismerte a csajt még? O_o Teljesen értelmetlen volt. Kár érte, pedig addig tök jó fejnek tűnt...). Ami még elég igénytelen, azok a hátterek... oké, hogy nem olyan hűdenagyköltségvetésű a dolog, de azért egy-két háttér feltűnt, hogy mennyire béna =/ Persze egy ilyen animénél talán nem is ez a legfontosabb, úgyhogy ez se annyira nagy hiba. Egyébként ilyen fantasy-s akciós animének tűnt elsőre, vicces jelenetekkel. Persze gondolom a későbbiekben beletesznek drámát is, merazkell. Hát... majd meglátom, nem biztos, hogy tovább nézem.

Aztán végignéztem a Samurai Champloo-t is. Végre valami, amit nem bántam meg *_*! Nagyon klassz volt, három nap alatt felfaltam (pedig ebbe is csak úgy találomra kezdtem bele). Alapjába véve sose érdekeltek annyira a szamuráj cuccok, így az elején kicsit kételkedtem a dologban, de aztán hamar rájöttem, hogy ez az anime csak érinti a szamurájkodást, sokkal inkább a karakterekről szól. A rendezés egyébként tényleg zseniális (le se tegadhatná, hogy a Cowboy Bebop kisöccse a cucc =D), a színek csodálatosak, a karakterek mind ott vannak (habár az elején Jint nem szerettem igazán, a végére aztán félretettem minden előítéletemet, és megkedveltem =). Ezen kívül a zene is nagyon tetszett, az egész mintha a régi Japán világ karikatúrája lenne... rugalmas felfogásúaknak, akik nem botránkoznak meg a modern részleteken, azoknak mindenképp kötelező anime =)!!

Ezen kívül (bahh >_>) továbbra is szenvedek a Tsubasa Chronicle nevezetű rémséggel... de egyre inkább elgondolkozom azon, hogy egyszerűen hagyom a fenébe, mert nem hogy javulás lenne a grafikában és az animációban, hanem még a történetet is sikerült telefillerezni, elhúzni, és a színvonalát teljesen levinni. Gratula T_T' *már egyáltalán nem is akarja látni Subarut és Hokutot benne... >_>' Mert fél, hogy mit fognak velük művelni...*
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Lássuk mit hozott eddig az őszi szezon:

Cluster Edge - már ki lett itt tárgyalva. Elvileg egy 20. század eleji miliőbe helyezett háborús dráma lenne, de ezt az animét képtelenség komolyan venni. Onnantól pusztultam a röhögéstől, amikor két bishounen eye-contactja közben beúszott a buborékos pasztel háttér...

Canvas 2 - eddig csalódás, sajnos nem bírom az első számú női főszereplőjét. Szerecsére a többi lánnyal nincs ilyen problémám benne, ezért miattuk végig fogom nézni.

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's - az első szezonban csak engrisht beszélő varázsbotok voltak. Az új ellenségekéi viszont németül tolják, ami ha lehet még viccesebb az engrishnél. Amúgy sorozat maga eddig nagyon jó, az első szezon legjobb részei is a csúcsra pörgetett akciójelenetek (varázspárbajok) voltak és a lányok (és a fiúk is) most sem hazuttolják meg magukat. Zuhogtatják egymásra a durva spelleket látványos légiakrobatika közben.

Mai-Otome - ld. My-HiME topic

Animal Yokocho - az élénk fantáziájú nyúl, az egyáltalán nem kawaii mackó és a nemtudokrájelzőtmondani panda kalandjai Ami-chan szobájában. Már az openingje is hatalmas a Monty Python szintű abszurd szövegével. Aki szeretne valami eszementséget látni az figyeljen erre a három plüssállatra.

Jigoku Shoujo - horror. Nem az én műfajom.

To Heart 2 - moe~. Multi helyett most van Konomi Yuzuhara. :)

Ginban Kaleidoscope - a kellemes meglepetése eddig a szezonnak. Amúgyis nagyon bírom az olyan történeteket amikor egy lélek egy ellenkező nemű testébe költözik. Ezúttal egy test de két lélek benne történet, kiváló alapszitu a rengeteg poénhoz. Mindez egy elvileg sportanimében ami a műkorcsolyáról szól.

---

Más. Végignéztem a Sakigake!! Cromartie High c. animét.
Abszolút 10/10 must see CUCC! Komolyan mondom, hogy aki ezt kihagyja az 26x10 perc könnyes röhögésről marad le.
Egy animét amiben Freddie Mercury, Gorilla és Mechazawa a gépekhez nem értő android is szerepelnek már csak miattuk is érdemes megnézni.

Ja és befejeződött a Tokyo Mew Mew fansubja is időközben, úgyhogy aki szeretné látni az egészet angol felirattal az most már megteheti, ha regisztrált boxtorrents user.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paTKany 2005.10.10. 21:26-kor.
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Nemsokára elkezdem a Gunslinger Girl-t (ahogy az időm engedi)... Kívácsi vagyok milyen...
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Na akkor postolok én is. :dirr:

Jigoku Shoujo [地獄少女]: Ez bizony nagyon jónak igérkezik. Egy ötletes horror, Lain-feelinges köntösben, ráadásul Jigoku Shoujo (Enma Ai) hangja Yakumo a School Rumble-ből, ami +1 pont alapból. :dirr:

Shakugan no Shana [杓眼のシャナ]: Az első rész alapján ez is jónak tűnik, az animáció a J.C.-től megszokott módon remek, a stáb tagjai között pedig van pár nagy név (pl. Ootani Kou), ami bíztató.

Blood+: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez nem tűnt annyira hatásvadásznak (jó, az elején a mészárlás kicsit az, de azért nem egy Elfen Lied... :P). Eddig a "megszokott" vámpíros CUCCot követi, majd meglátjuk, mi lesz belőle.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Végignéztem a Gravitation-t és meg kell h mondjam, hogy nagyon tetszett, tele van szuper j-pop dalokkal és olyan poénokkal, amit bizony sok anime megirigyelhetne ^^ engem spec nem zavart, hogy shounen ai... a vége meg szerintem nagyon jóra sikerült. Nagyon szívesen megnéznék egy második szezont, ha esetleg csinálnának :3
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

végre rászántam magam és a hétvégén megnéztem v. 50 rész Yu Yu Hakusho-t. a 20. rész tájékán levö pangás után nagyon izgi és jo az egész! Shizuru rulez és imádom Hiei hangját (kár, hogy keveset beszél... ^^"").
bár meg tudom érteni a mostani fögonosz inditékait, de az elözö jobb volt... (a legjobb poén eddig az old school Buck-Tick feelinges bagázs volt xD)
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Én is rácuppantam a Gravitation-re! Yuki daaaaisuki <3

és a shounen-ai sem zavar, szerintem egész aranyos, pedig alapvetően nem vagyok oda ezért a műfajért :)
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Nos végre sikerült hozzájutni a LoGH mind a 110 epjéhez, igaz enyhén szólva kétes minőségű a fordítás, de hát megesz az ideg ... :mrgreen: Úgyhogy a sorozat második felét most gyorsan megnézem így, és utána meg pótolom Central Anime féle verzióval, ami lassan csorog, de már abból a verzióból s van 49 ep ... "Lang lebe der neue Kaiser !"
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

YAAAANNG~~ :D (Hehe, szegény avatarom de szégyellné magát... xD de legalább a két avatar szettben van :D)

Nem tudom, melyik verziót szedted le, de ha azt, amin kínai dub/felirat is van, akkor azzal a felirattal azért vigyázni kell. :/ Az angol subot a kínai subból fordították, és jobb esetben van köze az eredeti szöveghez, de rossz esetben semmi, sőt, amennyire láttam, előfordul, hogy éppen az ellenkezőjét mondja a sub, mint amit a karakter mond. Mondjuk ahogy elnéztem, nem egy ember csinálta, úgyhogy egyes epizódok esetében (gondolom amiket az angolul/japánul jobban tudó emberke fordított) a sub sokkal jobb, mint általában.

Egyébként nem értem, mi a fenéért kellett ilyen gagyi angol subot csinálni hozzá. A Gineidennek azért van éppen elég angolul ÉS japánul (vagy akár kínaiul) beszélő rajongója, nem értem, miért nem lehetett felmenni a logh.netre (amit még a japán fandomban is ismernek), és ott beszerezni valakit, aki segít az angol fordításban. :/
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

mufurc írta:YAAAANNG~~ :D (Hehe, szegény avatarom de szégyellné magát... xD de legalább a két avatar szettben van :D)
Ami a szettet illeti: abszolút nem volt szándékos :angel: :mrgreen: De persze nem mintha lenn más kép, amely alkalmas lenne arra, hogy Yang avatart készítsen az ember ... :mrgreen:

Egyébként meg túl vagyok a 75. epizódon:
SPOILER
Bewcock admirális halála legalább olyan megrázó volt, mint Kircheisé. Szalutáltam is mindkettő esetében.
Egyébként meg megnéztem a Black Cat első epizódját. Run of the mill action anime-nek tűnik. Fiatal profi bérgyilkos titokzatos múlttal főszereplőként, titokzatos szervezetnek dolgozik. ezenkívűl van egy vicces detektív szerű alakunk, meg egy pincérlány, és persze a főhős ellentéte is megjelenik. A karakterdesignt nem igazán nevezném szépnek, de megteszi. Az OP illeszkedik a műfajhoz, pörgős, és igencsak változatos hangszerelést használ;az ED meg a pörgős gitárdallamával különböző punk bandák számait és hangulatai juttatja az eszembe, és vizuális megjelenésévél a komikumot helyezi előtérbe, mint egy levezetésként a "súlyos" akció után. Ezentúl úgy tűnik, hogy a sorozatban van fejlődési pontenciál ... Majd meglátjuk ...
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Keshik írta:De persze nem mintha lenn más kép, amely alkalmas lenne arra, hogy Yang avatart készítsen az ember ...
Hát igen, ő kevésbé szeret pózolni, mint a birodalmiak. xD De azért van róla is pár kép (bár ő inkább screencapeken jó xD).
Keshik írta:Egyébként meg túl vagyok a 75. epizódon: (spoilerek)
Eggen. :( Nagyon megrendítő volt. Mielőtt láttam a LoGH utolsó két szezonját, nem nagyon értettem, hogy felnőtt férfiak (!) hogyan tudnak ennyire rajongani ezekért a karakterekért... hát, az ilyen megmozdulásaik miatt. (A "legjobb" pedig még hátravan... Kíváncsi vagyok, ahhoz mit fogsz szólni.)

Ami a nem-LoGH dolgokat illeti, megnéztem a Paradise Kiss első részét... hát mit is mondjak, nem vagyok tőle elájulva. :/ A zene jó (opening rulz!), Yukari hangja jó, de George és Miwako hangjától a falat kapartam, emellett pedig az egész epizód valahogy szét van esve. :/ Ráadásul a Hachikuro gyönyörű grafikája & animációja után a ParaKiss "külseje" se tudott lenyűgözni. Plusz, az SD egyszerűen WEIRD. o_O Mármint, baromira nem illik az egész anime stílusához, se rajzban, se hangulatban. Maa, de azért rossznak nem rossz, remélem, a következő rész már jobb lesz.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Mostanság nem nagyon van időm animézni, de tegnap belekezdtem a Mai-Otome-ba, ez úgyis csak heti 1 rész, arra talán még csak tudok időt szakítani ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Még egy kis LoGH ... Vagyis mégsem, ugyanis a Golden Wings-et néztem meg. És attól eltekintve, hoogy a nevek megeggyeznek, és a sztori váza is többé kevésbé ugyanaz, minde más eltűnt. Megváltoztatták a karakterdesign-t, mechanikai designt stb. Igaz Reinhard szőke maradt, Kircheis vörös, de ez nem elég. Az Iserlohn egy Star Wars Halálcsilaggá vált, a szó szoros értelmében, még a központi árok is ott van. A hajók designja sem úszta meg, pl a Spartanian vadászgépek most teknősbékákra emlékeztettek, és itt eszembejut egy AMV, ahol a Love Hina-s teknős a Macross Zero beli F-14 Tomcat-tel foytat dogfight-ot. ::argh:: :computer:

Ezt az eretnekséget nem bocsátom meg annak aki elkövette. Ja és látott már valaki lila katonai uniformist?! :wc:

mufurc !

Erről tudsz valamit?
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A Golden Wings... Hát, a "külsőségekre" (más rajzstílus, más dizájn) az a magyarázat, hogy a GW valamiért nem az anime eredeti karakterdizájnjait használja, hanem a Michihara Katsumi által rajzolt mangáét, amiben eléggé máshogyan néznek ki a szereplők. A furcsa dolog viszont az, hogy noha a GW mangaként is megjelent, méghozzá iirc az anime verzió előtt, a GW animének tulajdonképpen a karakterdizájnon és az alapsztorin (ami ugye adott) kívül igazából nem sok köze van a mangához, és gondolom az eredeti regényhez sem. o_o Fura, főleg ha figyelembe vesszük, hogy a fő sorozat nagyon szorosan követi a regényt (sőt, az író maga eszközölt néhol "javításokat" a saját sztoriján, az animében), és tudtommal a többi gaiden szintén (már amennyire lehet). Nem tudom, a GW készítése idején mi lelte a produkciós stábot... Mindenesetre ja, ez a cucc nem tartozik a LoGH anime legjobb eresztései közé (bár állítólag regényben nagyon jó, és mangában se rossz). ^^;;

Mondjuk a magam részéről én nem vagyok oda a gaidenekért úgy általában - oké, oké, a sztori jó, de mint ahogyan már asszem írtam vhol, a többi szereplő, főleg a souheki (jó, elfogult vagyok ^^;; ) és az igazi Yang nélkül valahogy... nem ugyanaz az egész. ^^;; (Souheki specialt akarok!! Lehetőleg sok kocsmai verekedéssel. xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Air Summer Special - a sorozatot imádtam, ez is jónak ígérkezik..
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

én csak kaparom a falat mert nem tudok mindig egy hetet várni a Bleach részekre... ::bawl::
most elkezdtem a DearS-t szerintem aranyos....és most kezdem a Maria-Sama ga Miterut...remélem jó....
és közben várom a Bleach-et
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Cluster Edge 4 - omg, TEH PLOT THICKENS!!4

Most komolyan, ez egy egész jó epizód volt (a nyálat meg a kliséket meg a fanservice-t leszámítva). Mint egy jobb Gundam Wing rész. És egy kellemes meglepetés - a viccesfiú-külsejű bishi valójában angstybishi! Egy sztereotípia, amit (véletlenül?) sikerült elkerülni! yay!

(A végén még egy egészen korrekt anime lesz ebből... bár a következő rész előzetesét elnézve...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ai Mai Me - első rész alapján nagyot alkottak XD feltétlenül végig kell néznem ^^

UtaKata - kicsit lapos így elsőre, de kimondottan szép, szóval minimum ezért érdemes nézni...

HachiKuro - nagyoon tetszik, különleges a grafikája, Haguchan éééédes ^^ rajta kívül még talán Morita az, aki külön elmítést érdemel. Nem semmi az a fazon és már nagyon kíváncsi vagyok, hogy felfedik-e a titkot, ami körülötte leng, eddig 5 részt láttam belőle és a látottak alapján szuper ^^;;
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

IloveRenji írta:most kezdem a Maria-Sama ga Miterut...remélem jó....
Jó, legalábbis nekem tetszik. :) Szépen kidolgozott shoujo-ai, bár a második szezon (Haru) érdekesebb, az elsőben leginkább a szereplők bemutatása a cél.
Én Tsubasa Chronicle-t kezdtem nézni, első kötet elolvasása után felkeltette az érdeklődésem az anime iránt. Jó ötletnek tartom Clamp karakterek találkozását egy külön mangában. :D
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Boogiepop Phantom-ot nézek éppen... Nagyon tetszik!
Véleményem szerint picit nehezen (bár érdekesen) indult, de az 1/3-ától fogva nem bírtam megállni, hogy ne rakjam be rögtön a következő részeket... Szuper ahogy a történeteket egymásba kapcsolják és nagyon tetszik a nyomasztó hangulatot árasztó színvilág, [ha nem előbb készült volna, most azt hihetém, hogy a Mátrix-hoz innen csórták az ötletet :)] Már mindjárt a végére érek, de asszem ebből újranézés lesz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DinkaMailer 2005.10.28. 20:38-kor.
Kép
Avatar
Riddick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.07.16. 19:38
Tartózkodási hely: Tapolca/Győr

Hozzászólás Szerző: Riddick »

Most néztem meg a Ninja Scroll moviet.
Nem olyan elgondolkodtató, de a végére egész jó anime kerekedett belőle.
Nekem tetszet, nem fog a kedvenceim közé tartozni, de a rosszak közé se.
Válasz küldése