Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

SoonDead látom te is unatkozol és itt vezeted le fölös energiáidat :D

De hogy Ontopic legyek:
Megnéztem még régebben a Vampire Princess Miyu ova-kat, most meg belenéztem a sorozatba. Hát szerintem az ova-k jobbak, ezen majdnem elaludtam.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Szacsi írta:SoonDead látom te is unatkozol és itt vezeted le fölös energiáidat :D
Hát igen... Van ilyen. De ha az ember följön, hogy véleményt mondjon az Akiráról és helyette sokkal szórakoztatóbb dolgokat talál akkor kénytelen megemlíteni...
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Szacsi írta:legnagyobb negatívumot kifelejtettem az értékelésből : BEPPO. Az a csaj annyira idegesített egész idő alatt
izlések és pofonok XD de tényleg... nekem ő volt az egyik legszimpibb karakter XD jó.. .ez így nem igaz, de bírtam, poén volt...

mellesleg... ömm... úgy második rész végén grófunk elárul valamit Albertnek Bepporól... (nem csaj < és ez a regényben is így van, csak ott épp 0 szerepe van)
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Igen? o_O Regényben tudom, hogy így van, de az animében valahogy elkerülte a figyelmemet...Ott azért eléggé nőnek tűnt o_O

Na mindegy, akármelyik nemhez is tartozik, nem szeretem :sniper:Beppo
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Izé, az animében eléggé nyilvánvaló volt, hogy Peppo fiú. ^^;; Második (? asszem) epizódban Al frászt is kap, mikor a gróf segítőkészen közli vele ezt az apró tényt. :3 Egyébként ha jól emlékszem, a regényben is enyhén androgün volt a karakter. :3

Off, de... SoonDead: ha valaki felvág azzal, hogy micsoda filmmívészeti ismeretei vannak, majd az Evát a világ legjobb filmjének hívja, és Annót a filmművészet legnagyobbjai közé emeli, azért az nálam kivág egy bizonyos biztosítékot. :3 Sajna evvan.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Btw, kovacsa: ezzel az elfogultság-dologgal kapcsolatban teljesen egyetértek Rage-dzsel és mufurccal, pedig én szeretem az EVA-t. Btw,
mufurc írta:Rossi: Az "ilyen típusú" alatt a "belemászok a karakterek pszichéjébe" dolgot értettem, amit Freud és Jung óta kb. mindenki művel irodalomban is és filmben is. ^^;; Ami azokat a problémákat illeti, amivel foglalkozik, ilyen szempontból érdemes 19. századi irodalmat olvasgatni (nem elfelejtve, hogy más korszak, más értékek, stb.). :D (Ami azt illeti, Shinji angstjéről leginkább Goethe Wertherje jutott eszembe - tény, ott más az angst oka, de az eltúlzott szenvedés és a végkifejlet ugyanolyan fájdalmas, mint az Evában/EoE-ben. Oké, csak majdnem, mert Goethe legalább nem próbált többet, mint amire képes volt. :3 Arról nem is beszélve, hogy Goethe később megírta a Faustot, egyebek közt.)
Uhh... :^_^:, értem már. Alapvetően igazad van. A Welther valóban be kellett volna ugorjon, figyelembe véve, hogy azt is nagyon szeretem... (Hiába, így jár, aki mindig csak társadalomtudományi témájú cuccokat olvasgat, és hagyja tespedni az irodalmi műveltségét... :drop:)Mondjuk IMHO a Welther vége még angstybb, mint az EVA-é, mert ugyebár a főhősünk teljesen magára marad ("a koporsóját iparosok vitték", a sírját, mivel öngyilkos volt, "pap nem szentelte be" stb) míg az EVA egyik befejezése az a bizonyos "Gratulálok" a másik meg a "világvége megvolt, de amíg az életben megvan az élni akarás, stb stb", szóval IMHO mégsem annyira pesszimista. Amúgy meg
mufurc írta:Persze bizonyos szempontból az Eva kétségtelenül a 90es évek terméke, de ez nem jelenti azt, hogy a benne bemutatott dolgok egyediek és különlegesek lennének.
én úgy érzem, hogy az EVA nagyon a 90-es évek ill a századforduló terméke, sőt, szvsz jellegzetesen fin de siécle, hogy megint fellengzősködjek egyet, meg amúgy is Gankutsuou-t nézek :dirr:, és ez az egész világvége-téma számomra azért volt nagyon érdekes, mert olyasvalaki, aki ilyen, meg ilyen gondolatokkal ért egyet korunk gazdasági és társadalmi kérdései kapcsán, hajlamos gyakran elképzelni egyfajta kataklizmát az emberiség számára, de mindig társadalmi és környezeti, és nem lelki/pszichológiai kérdésként, és hogy itt ez utóbbival találkoztam, ami eszembe se jutott, hogy létezhet, hát mit ne mondjak, számomra nagyon érdekes volt (ez is)- de attól még nem állítom hogy "omgbestanime4EVER"- egyszerűen csak annyi a véleményem, hogy tetszett, számomra (több oknál fogva) volt mondanialója, de ettől még nem kell úgy hozzáállni a dolgokhoz, mintha, mittudomén, Beethoven Kilencedik [vagy SoonDead-re tekintettel, Schubert VIII. (aka Befejezetlen) Szimfónia :wink: :D ] szintjére emelnék egy slágert, mer' "OMG milyen mívészi!".

Amúgy nem feltétlenül kell jobban szeretni a Ryviust, attól hogy az ember elismeri, hogy jó/jobb az EVA-nál... :dirr: Viszont a fenti vita konstruktív hatása: ennek ihletésére kedvem támadt újranézni a Ryviust, és hátha lesz érkezésem pár gondolattal hozzájárulni a megfelelő topic bővüléséhez is... :dirr:
mufurc írta:Arról nem is beszélve, hogy te Annót hasonlítod ezekhez az emberekhez, Annót, aki az Eva óta gyakorlatilag semmi értékelhetőt nem csinált, a Gainaxszal egyetemben.
Ez pedig teljesen igaz. Anno megcsinálta az EVA után a Kare Kano-t, ami véleményem szerint nem volt egy nagy telitalálat- néhány (két) részt láttam belőle, és nézhető, de egyrészt a humoros és komolykodó elemek teljesen kaotikus egyvelege, másrészt pedig sehol sincs pl Ouranhoz képest. A Gainax meg megcsinálta a FLCL-t, ami a leg wtf-ebb cucc és valószínűleg a legnagyobb nagybetűs ŐRÜLET a világon. Bele lehet magyarázni mindent, amit akarsz, és van hangulata is, de... W-T-F.

Vizsont, ha már ajánló, nem tudom hányan futottak össze Anno az EVA előtti sorozatával, a Fushigi no umi no Nadia-val, amely ugyebár Verne Nemo kapitánya alapján íródott. Mostanában megnéztem az első részét, és az a véleményem, hogy remek. Tipikusan az a rajzfilm, ami kortól, nemtől, érdeklődési körtől függetlenül mindenkinek ajánlható, aki szeretne jól szórakozni, és nem vet meg egy kis akciót, kalandot, romantikát stb- már ha az egész sorozat ilyen lesz. :vigyor:
Egyelőre azonban: Gankutsuou... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rossi 2006.10.22. 21:48-kor.
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jól van, én meg legközelebb jobban figyelek :dirr:
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Patrick Stewart írta:SoonDead: ha valaki felvág azzal, hogy micsoda filmmívészeti ismeretei vannak, majd az Evát a világ legjobb filmjének hívja, és Annót a filmművészet legnagyobbjai közé emeli, azért az nálam kivág egy bizonyos biztosítékot. :3 Sajna evvan.
Hát evvan. Látod ez a baj kenddel, hogy kimegy a villany és kend igazságot tesz :D De legalább történik valami (és nem elhanyagloható az sem, hogy nem kizárt, hogy igazad van) végülis fórumdémon

Most, hogy már legalább 5000milliárdcsilliárdszor láttam a Kapuvári Buzibáros FF7 AMV-t és kilincsharapdálva röhögtem nem tudja valaki végigecsetelni nekem azt, hogy hogy is vannak ezek a Final Fantasy-k és hogy mit mikor hogyan nézzek meg, olvassak el, játsszak végig (?) hogy kb kerek sztorit kapjak?
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

SoonDead írta:Most, hogy már legalább 5000milliárdcsilliárdszor láttam a Kapuvári Buzibáros FF7 AMV-t és kilincsharapdálva röhögtem nem tudja valaki végigecsetelni nekem azt, hogy hogy is vannak ezek a Final Fantasy-k és hogy mit mikor hogyan nézzek meg, olvassak el, játsszak végig (?) hogy kb kerek sztorit kapjak?
Tökmindegy, mert sztoriban, meg szereplőkben legfeljebb nagyon halvány átfedések vannak. Tulajdonképpen minden FF egy külön kerek egész.

A FF: Advent Childrent is tökéletesen lehet érteni anélkül, hogy valaki játszott volna a FF7-tel.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ami kapcsolódik az FF7 játékhoz, az ugye az Advent Children, meg a Last Order (huszonvalahányperces ova).

Ha kerek sztorit akarsz kapni, akkor mindenképp nyomd végig a játékot. Megéri :wink:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

(a tegnap este alapján)
Spoiler írta: RIP Brigadier General Maes Hughes ep05-ep25
Emléke szívünkben él
Sumomomo Momomo ( ::jcrazy:: ilyen címet is hogy lehet kitalálni... jelent egyáltalán vmit?): háát... loli is... ecchi is... izé... többet vártam (vagy inkább ezt nem vártam)... azon kívül, hogy nagyon nem teccik a cg, és nem igazán érzem oda illőnek Momoko hangját, semmi különös... még 1-2 rész és majd elválik mi lesz belöle...

btw, a Advent Childrenhez elég a játék sztorijának és egy-két fontosabb szereplő előtörténetének az ismerete. ha nem vagy FF fan. én és két barátom így néztük végig (bár ők talán kevesebbet tudnak az FF-ről mint én), és így is kereknek érezzük a történetet. nem hiszem hogy ez olyan lenne mint a Blame, ahol a manga ismerete nélkül az anime tényleg csak úgy lóg a levegőben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára outsyder 2006.10.23. 12:49-kor.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Erm.... SPOILER......
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

tegnap leküldtem egyben az Erementar Gerad-et... :D ez egy nagyon szórakoztató anime XD, nagyon tetszett
szép a grafika, jópofák a szereplők, tetszett a story is, a harcjelenetekben pedíg igazán dícséretes hogy egyszer sem folyt a vér... amikor kezdett egy karakter kúlossá válni, rápakoltak egy akkora oltást hogy kifeküdtem
szimpi volt hogy Caud nem az a fajta főszereplő aki a végtelenségig leplezi az érzéseit, és akkor is harapofogóval kell kihúzni belőle amikor már majdnem elveszíti azt akit szeret... az is jó volt ahogy Ren-be szépen fokozatosan "élet" költözött... Chisqua és csapata is aranyos volt- és nem csupán mellékszereplőként jelentek meg-ez is tetszett
szal kikapcsolódni tökéletes, én nagyon élveztem (és állat az op. XD)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

mufurc írta:Erm.... SPOILER......
ehh... gomen ::reliev:: ... javítva
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rossi írta:A Gainax meg megcsinálta a FLCL-t, ami a leg wtf-ebb cucc és valószínűleg a legnagyobb nagybetűs ŐRÜLET a világon. Bele lehet magyarázni mindent, amit akarsz, és van hangulata is, de... W-T-F.
De akkor már rögtön értékelhetetlen is? :D A Lain is WTF sokaknak, mégis imádják (sőt, sokan épp ezért imádják), az Excel vagy a Dokuro pedig szintén hatalmas baromságok, történet vagy mélyebb értelem nélkül, de ezzel együtt nagyon jók. :) (Most már tényleg meg kellene néznem az FLCL-t, ha nem tetszene, még mindig beállhatok a "Gainax elszúrta" táborba. XD)
Kép
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Titkos írta:De akkor már rögtön értékelhetetlen is? :D
Izé... nem teljesen értem a kérdést :^_^:... de nekem egyszerűen az volt a benyomásom a FLCL-ről, hogy őrültség, semmi több. A Lain más okból wtf, mint ez a cucc: pont azért, mert van mondanivalója/felépítése, csak túl bonyolult ahhoz, hogy előszörre átlássa az ember- FLCL esetében meg nincs mit átlátni. Az Excel-t nem tudom miért szokták hozzá hasonlítani, mindenesetre az sokkal kevésbé idiótaság és sokkal több értelem van benne(pl.: parodizál dolgokat, meg mégiscsak akad egy érthető történet, bármilyen idióta is stb), még ha az Excel kapcsán különös is "értelem"-ről beszélni. :D Félreértés ne essék, a FLCL-ben volt pár jelenet, ami tetszett, meg van hangulata, jellegzetes grafikája, meg a zenéje is jól illik hozzá, de egyrészt nekem túlságosan "weird" -erre talán ez a legjobb szó- [meg hülye XD] ahhoz, hogy kedvenc legyen. Röviden szólva, az Excel hülyeség-szintje imho sehol sincs a FLCL-éhez képest.
Megnézni- vagy legalábbis belekezdeni, mer' nem biztos, hogy a néző kibírja a végéig :D - szvsz érdemes, hiszen ki tudja, lehet, hogy nagyon bejön. :wink:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az FLCL-el én is úgy vagyok, hogy hatalmas hülyeség, és inkább Dokuro-chan, de ettől még lehet jó anime.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hát, FLCL-re mondtam azt, hogy ennek biztos van vhol valami értelme, de őszintén szólva, annyira idegesítően van előadva, hogy nem igazán érdekel. :3 Én értékelem a borultságot meg szimbólumokat meg mittomén, de az öncélúságot nem, FLCL esetében meg arról volt szó.

Btw, Ayakashi Ayashi 3: azért kicsit vicces Vicioust főzőcskézni látni. xD (Abi = Vicious fekete hajú és sötét bőrű, kigyúrt ikertestvére. xD) És jellemző, hogy Spi... izé, Yukit végül lényegében a kajával sikerült visszacsalogatni a bandához... xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Nos, végeztem a Law of Uekivel. Minden fighting anime kedvelőnek kötelező szerintem :D Nagyon ügyesen és fantáziadúsan használják a képességeket, teljesen meglepett, hogy végig nem lehetett megunni a harcokat. (Legalábbis nekem :) ) Szóval mindenki hajrá! :D

A Bartenderbe belenéztem, és eléggé wtf... Az végülis tetszene, hogy az emberkének van problémája és megoldódik - de a cimszereplő engem kissé bosszant...
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rossi írta:
Titkos írta:De akkor már rögtön értékelhetetlen is? :D
Izé... nem teljesen értem a kérdést :^_^:...
Erre gondoltam. :arrow:
Rossi írta:
mufurc írta:Arról nem is beszélve, hogy te Annót hasonlítod ezekhez az emberekhez, Annót, aki az Eva óta gyakorlatilag semmi értékelhetőt nem csinált, a Gainaxszal egyetemben.
Ez pedig teljesen igaz.
Szóval nem azt mondom, hogy lenne benne értelem vagy mély történet, de ettől még lehet jó. :) Bővebben majd akkor, ha megnéztem az FLCL-t, végül lehet, hogy végül nektek adok majd igazat. :wink:
Biiru Seijin írta:Nos, végeztem a Law of Uekivel.
Akkor egy kérdés: ugye nem úgy lett vége, mint az ilyen stílusú animék 90%-ának, hogy "Olvasd a mangát még 10-20 kötetig, hogy megtudd a történet végét!"? Szóval lezárták rendesen? Mert engem csak ez tart vissza, hogy megnézzem. :wink:
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Szerintem korrekt vege lett. Nem is tudom, h a manga hol tart...
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rage azt írta az ismertetőjében, hogy: "Sajnos a manga félbe lett szakítva (illetve hirtelen "lezárta" a készítő a történetet), valószínűleg "felsőbb utasításra", hogy be lehessen fejezni az animét 52 résszel..."

Kérdés, hogy mi lehet az a "felsőbb hatalom", ami előtt még a mangaka is behódol, és más szájíze szerint alakítja a mangát? :D (lehetne alkalmazni ezt még jó pár mangakánál)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Titkos írta:Kérdés, hogy mi lehet az a "felsőbb hatalom", ami előtt még a mangaka is behódol, és más szájíze szerint alakítja a mangát?
A szerkesztő. :3 Amúgy alkalmazzák ezt nem is ritkán... ha egy manga nem elég népszerű, akkor általában különösebb probléma nélkül közlik a mangakával, hogy mostantól nem tartanak igényt a mangájára; de az is megtörténik elég gyakran, hogy a mangakának mondanak pár "tanácsot", hogy milyen legyen a mangája.

Ez is ugyanolyan üzlet, mint bármi más, ha nincs pénz, kell valami, amiből lesz. Plusz. egy mainstream manga-magazinnak megvan a maga profilja (yay, alliteráltam! :3), amibe bizony nem fér bele bármi.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Szerintem nem összecsapott. Egy picit tényleg gyorsabban van vége, mint amilyen a sorozat ritmusa korábban mutatott, de szerintem nem hirtelen van vége, csakazért hogy vége legyen.
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

"Végignéztem" befejeztem a Bleach-et. Másfél hónapig elvoltam vele és azt kell, hogy mondjam, nagyon megérte. Sokáig hevesen ellenálltam, hogy nézzem (mit nekem egy shounen ::jumph:: ), de aztán rátaláltam egy AMV-re (anno be is linkeltem) és annyira megfogott, hogy "belenéztem" a sorozatba. Aztán ez lett belőle.
Az animáció nagyon tetszett, élénkek a színek, szépen ki vannak dolgozva a karakterek (időnként észlehető volt egy kis visszaeseés). Az egészben van élet, dinamika, jóformán egyszer sem ült le.
Természetesen, mint shounen, megvannak a maga jellemzői, a tipikus karakterfejlődés (ami szerencsére nem mindíg tipikus módon történik), a megyek, levernek, fejlődöm, leverem, de annyira szórakoztatóan volt megcsinálva, hogy egyszer sem zavart. Úgyhogy csak ezen tulajdonságai miatt nem adnék rá 10-et, de igazságtalanság lenne, mert nagyon jól szórakoztam rajta. Úgyhogy 10/10!
Aki egy kicsit is nyitott erre a műfajra, feltétlen nézze meg!
És miért is nem nézem, akkor tovább? Túlságosan megszerettem ahhoz, hogy megútáljam. Lehet, hogy ez így furcsán hangzott, bizonyára fogom is folytatni, de inkább megvárom, míg véget érnek a fillerek.
Mangát meg nem fogom olvasni, elég időt töltök így is monitor előtt...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése