Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Surci írta:Az X sorozatnak is nekikezdtem, és nagyon tetszik ^^ A movie-val az volt a baj, hogy 1: túl sok (főbb) szereplő volt benne egy másfél órás mozihoz képest, 2: túl gyors és érthetetlen volt imho. Remélem a sorozat helyreteszi a dolgokat.
Nem fogja... 1) a sorozat mindenről szól, csak éppen a főszereplőkről és a sztoriról nem, 2) teljesen más a végkifejlete, mint a filmnek (és ezerszer kevesebb értelme van). -_- Meh, X sorozat... na mindegy, már épp elégszer elmondtam róla a véleményemet, nem írom le újra. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Surci írta:befejeztem a Kanont.--- leginkább az Air-hoz tudnám hasonlítani: kislány főszereplők, tányérszemek, álomszerű hangulat, a vége egyre kevesebb humoros szituáció és több lelkizés
Nem hiába, ugyanaz a csapat készítette mindkét játékot. :wink: De nekem jobban tetszett Kanon befejezése, mert nem volt annyira szomorú, mint Air és a történet is érthetőbb volt.
mufurc írta:
Surci írta:Az X sorozatnak is nekikezdtem, és nagyon tetszik ^^
teljesen más a végkifejlete, mint a filmnek (és ezerszer kevesebb értelme van). -_-
Na ezt fel nem fogom miért van szerinted kevesebb értelme a sorozat végének, mint a filmnek. Épphogy a film az, ahol esztelenül megy a gyilkolás, minden magyarázat nélkül...
Surci írta:A movie-val az volt a baj, hogy 1: túl sok (főbb) szereplő volt benne egy másfél órás mozihoz képest, 2: túl gyors és érthetetlen volt imho.
Teljesen egyezik a véleményünk. :cool:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

Nekem tetszett az X sorozat úgy ahogy van, a filmet meg enyhén szólva elszúrták. :roll:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Kamichu! - かみちゅ!
Eddig nagyon tetszik, de kicsit megrémített, hogy ahq-n csak 5 rész van fent... :/ amiket meg is néztem és éppen folyamatban van a többi rész beszerzése... amit a sorozatról elmondhatok, az az, hogy csak ajánlani tudom azoknak, akik szeretik a Ghibli stúdió által képviselt stílust [hogy ne legyen belőle félreértés, ez az anime nem Ghibli], könnyed vonalvezetést, szépen mozgó karaktereket, igényesen kidolgozott környezetet, igényes japán szinkront, kellemes zenéket ^^;; Maga a sorozat sajnos csak 12 részes és még nincs subbolva végig...
És itt a hivatalos oldal: Kamichu!
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

X sorozat befejezve.
mufurc írta:a sorozat mindenről szól, csak éppen a főszereplőkről és a sztoriról nem. (...) teljesen más a végkifejlete, mint a filmnek (és ezerszer kevesebb értelme van). -_-
Ez igaz. A film imho úgy végződött a végső csata szempontjából, ahogy annak végződnie kellett, a sorozat befejezése nem tetszett... A történetben meg még mindig akkora lyukak vannak, mint az ózonpajzson... Kb. a 13. részig még talán érthető is, mi miért történik, de utána :P + angsthegyek: Kamui a 13. részig, Kakyou végig stb.stb.

Viszont igenis tetszett a sorozat, mert:

1. a mellékszereplők történetei nagyon szépen és jól ki voltak dolgozva, én pedig miattuk néztem a sorozatot, ha már a filmben úgy jártak, ahogy... Mert (ide lőjetek) bármennyire is Kamui és Fuuma története az X, sajnos nem igazán bírom egyiküket se, és nem a shonen-ai miatt (mangát még nem olvastam ^^), de még mindig jobb volt, mint a filmben, ahol mindkettőjüket útáltam -_-.

2: Sokkal szebb volt, mint a film, mind animáció, mind karidesign szempontjából - jó, igen, a movie jóval régibb, de akkor is.

3: Sok látványos akciójelenet volt benne ^_^ Főleg Seishirou rulz, lehetett volna benne tovább is ^^

Hál' Istennek olyan sok BL nem volt benne, ami meg volt, azt nagyrészt ignoráltam ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Surci írta: Hál' Istennek olyan sok BL nem volt benne, ami meg volt, azt nagyrészt ignoráltam ^^
X-ben meg TB-ben sincs semmi BL (attól nagyon messze van). Shounen-ai sincs nagyon benne (az ilyen vonalakat sztem max. lányok veszik észre benne, egyébként másnak nem hiszem, hogy zavaró... aki meg észreveszi, úgyis fanficoknál köt ki meg doujinoknál xD *magára mutogat*). Szóval az X mangája shoujo ^_^.

És igeeen, Seishirou rulz *o* főleg ha Subaruval együtt van *o*
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Surci írta:A történetben meg még mindig akkora lyukak vannak, mint az ózonpajzson...---+ angsthegyek: Kamui a 13. részig, Kakyou végig stb
Ez igaz, talán ezért nem volt a kedvencem se Kamui, se Kakyou. Érezhető, hogy befejezetlen mangából készült a story. :? Bár nekem tetszett a vége, mert szépen oldották meg, de sok dolog magyarázatlanul lóg a levegőben még.
Surci írta:A film imho úgy végződött a végső csata szempontjából, ahogy annak végződnie kellett
Spoiler írta:Fumát le kellett nyakazni? :dirr: Nekem már kicsit 'morbid' volt az a befejezés.
MaKo írta:És igeeen, Seishirou rulz *o* főleg ha Subaruval együtt van *o*
:thumb: És főleg, ha inkább Tokyo Babylonról van szó.
Szóval, hogy témánál maradjak egy ideje Gunslinger Girlt és Tsubasa Chroniclet kezdtem nézni (az egyikben levő drámai hatás kompenzálja a másik humorát :D). Továbbá végre befejeződött Meine Liebe (1 évet kellett erre várni :neutral: ) és januártól jön a második szezon. :)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pal-chan írta:Bár nekem tetszett a vége, mert szépen oldották meg, de sok dolog magyarázatlanul lóg a levegőben még.

Hát ja, például az, hogy egyáltalán hogy a fenébe sikerült Kamuinak helyretennie mindent... az az egész egy akkora deus ex machina volt, mint egy ház. Szóval, lehet, hogy Kamui kívánsága az volt, hogy "legyen minden rendben", de az egész sztorinak az a lényege, hogy semmi nem lehet rendben, mert egyiküknek meg kell halnia, és ha Kamui hal meg, akkor mindenképpen elpusztul az emberiség mint olyan... kivéve persze, ha jön egy ilyen deus ex machina. Ráadásul kétlem, hogy normális esetben Fuuma egymagában teljesíteni tudna egy ilyen kívánságot... :roll:
Spoiler írta:Fumát le kellett nyakazni? :dirr: Nekem már kicsit 'morbid' volt az a befejezés.
Miért, egyiküknek mindenképpen meg kellett halnia... az már mellékes, hogy hogyan és mi módon. :3 az meg már Fuuma baja, hogy odatartotta a nyakát. :3

Na mindenesetre on topic:
Feladtam a Paradise Kisst. :/ Legalábbis egyelőre, azért még figyelemmel kísérem, miket írnak róla. Valahogyan nem áll össze az egész. Nem jók a hangok (most döntsék el, hogy anime-stílusban vagy normálisan beszélnek a szereplők, és mindenki mindig beszéljen úgy!), nem jó a rendezés (a ritmusa rossz az egésznek), ráadásul az animáció sem túl jó. Kár érte, sokat vártam ettől az animétől.

Aztán... Cluster Edge: még mindig nagyon gáz, még mindig nagyon komolyan veszi magát, és még mindig nagyon lehet rajta röhögni. xD És most már van szembe lógó frufrus, laza!bishi is, lógó hózentrógerrel! xD

A Mushishi pedig még mindig rulz.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Én most az Elfen Lied-ot nézem meg már másodjára.Bár sokan azt mondják hogy túl véres,szerintem vuszont nem sőt, néhol már túl túl érzelgős.Szerintem. :?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Azt hiszem, még nem reklámoztam eléggé ezt az animét, úgyhogy így a hatodik rész után itt az idő...

Aki még nem nézi a Noein-t, és érdeklik a különleges animék, az mindenképpen kezdje el nézni. Baromi jó anime - nem az a lehengerlő típus, mint mondjuk a Gankutsuou, de a maga weird módján rettentő addiktív. Az Escaflowne rendezője rendezi ezt is, és le se tagadhatná - ahogy a sorozat halad, úgy hasonlít egyre inkább az Escára. Nem mintha a karakterek vagy a sztori hasonló lenne (bár Atori és Karasu időnként eléggé Dilandaut és Vant juttatja az eszembe :D), de az egésznek a hangulata, stílusa, és egyébként a zenéje is nagyon hasonlít az Escáéra (ami mellesleg véleményem szerint még mindig a legjobb anime, amit valaha csináltak).

Hogy mi olyan nagy szám a Noeinben... az egész, úgy ahogy van. A sztori (ami igazából most kezd elindulni) vagy a szereplők önmagukban nem olyan húdenagyon eredetiek, de a az egész, ahogyan össze van állítva, plusz a szokásostól erősen elütő, furcsa (inkább európaias hangulatú) rajzstílus, a hangulat, az eszméletlen animáció, a zene, az egész egy egészen furcsa és megragadó egyveleget alkot. Emellett pedig az kifejezetten jól áll a Noeinnek, hogy, akárcsak az Esca (vagy akár az FMA és a hasonló animék), nem pozőrködik, és nem próbál több lenni annál, ami - egy nagyon jó, kicsit sötét de mégsem depresszív vagy pozőrködő fantasy anime. "Shounen drama", ahogy a rendező hívta. Mint a régi szép időkben. :3

A gyenge pontok sajnos a rossz sub (ez történik, ha a subber csapat 1) nem nézi meg a subolt anime hivatalos oldalát, 2) olyasvalakivel fordíttat, aki nálam is rosszabbul tud japánul...), és a főszereplő (? ki tudja) Yuu, aki Ikari Shinjit megszégyenítően tud angstelni és fetrengeni az önsajnálatban. Hálistennek fő(bb)szereplő létére viszonylag keveset szerepel, és remélhetőleg valaki nemsokára seggberúgja, hogy szedje össze magát. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Noein

Hozzászólás Szerző: romero83 »

Én eddig az első két részt néztem meg a Noein-ból, amiket le is fordítottam... (Remélem azért nem lettek olyan rosszak) Bár én nem tudok japánul és csak néhány szót ismerek fel... :(

Nekem is nagyon tetszik eddig az anime. Elsőnek a zene ragadta meg belőle a figyelmemet.

Mufurc, milyen subbal nézted? (Angol?)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Japánul nézem, de a teljesség kedvéért szedegetem a Shinsen-féle subokat is.... amik meglehetősen gyengusok, még az angol nyelv terén is. ._. Kár, ez az anime jobbat érdemelne.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Mufurc hozzászólásának hála neki veselkedtem a Noein-nek. (illetve az első 3 részének, mert én nem tudok japánul... sajnos) Rövid véleményem: kb. olyan mint ha az én régebbo álmodozásaimból/rémálmaimból szedték volna össze a sorozatot XD nahjó... mondjuk inkább azt, hogy egy része bármelyik anyja által elnyomott tinédzser tudatalattijából.

de viszont ilyen apró mozzanatok, mint a karból eljövő szallagok amik változtatják az alakjukat és mindenféle fegyvernek jó, az me volt az elmémben, ugyanúgy az olyan teleportálás ahol közben véletlenül lemarad valakinek valamely testrésze szintén :dirr: szal ezek miatt azonnal noein fanboy-já avanzsáltam magam.

Ellenben viszont úgy érzem, hogy ez egy elég réteg anime, szóval nem biztos hogy mindenkit érdekelni fog egy anyja által elnyomott fiúgyermek angstolása. Mert ahogy mufi is írta van a lightos angst, van a kemény angst, és van az Ikari Shinji féle angst... és ez a gyerek valóban még azon is túltesz.
Ami persze talán kárpótolhatja ezt az a látványvilág. Elöszörö nagyon meglepődtem rajta, és rondának/egyszerűnek találtam. De aztán rájöttem, hogy itt valóban ez a cél, hogy egyes jelenetekben tényleg csak pár eltulzott, szétcsúszott vonallal ábrázolnak egy-egy karaktert. Viszont ezek ellensúlyozására néha meg gyöngyörű, kissé bluros CG. Szal sikerült egy eredeti látásmódot találni, ami mostanában nem nagyon szokott összejönni animéknél/filmeknél.

Nem tudom, hogy lesz-e rendes fansub belőlel, de én örülnék neki...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Öö, hát réteganimének mindenképpen réteganime, de azért nem hiszem, hogy az angst miatt... mármint, ha a Noein a Yuu Angstről szólna, akkor nem nézném xD engem az ilyen Shinji-féle angstban fetrengéssel ki lehet kergetni a világból. De a negyedik-hatodik részben Yuu alig szerepel, és a hangsúly áttevődik Harukára (aki meg ugye nem kifejezetten az az "omg angst angst" típus), Yuu-nek meg össze kell kapnia magát, ha bármit is véghez akar vinni. Sz'al, a Yuu Angst idegesítő, de hál'istennek nincs annyira a középpontban, mint pl az Evában Shinji szenvedése.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

@mufurc: én ezt csak az első 3 rész után mondtam... mint hogy japánul nem tok...
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na ha már ennyire Noein-es nap van, én is jövök :)

Én csak az első két részt láttam eddig, de határozottan érdekes. Egy kicsit tényleg olyan, mintha az ember álmaiból pakolták volna össze (amúgy egy ilyen sötét temető tényleg totál ijesztő tud lenni sztem xD mondjuk funnak fun xD). A grafikát még szoknom kell, de az elsőre feltűnt, hogy olyan, mintha európai szereplők lennének, a fejük is olyan, a város is, a háttér is, stb. Nem mintha rossz lenne, csak ^^" szóval szoknom kell nah. Néha egyébként kifejezetten érdekes, hogy hol nagyon részletes a grafika, hol meg mintha szétesne, csak nagy vonalakban van megrajzolva. Az alaptörténet egyelőre még nem igazán látható, de annyi biztos, hogy tovább akarom nézni, mert marhára felkeltette az érdeklődésemet...

A főszerplő lány, Haruka nekem szimpatikus (és pluszpont a seiyuujának, hogy megint egy új van, és nem a szokásos elcsépelt lányhangok egyike...). Ami Yuut illeti, öh... tény, hogy baromira angstolós (és tény, hogy jobban megy neki, mint Shinjinek #_#""), de nekem tetszett az a jelenete, amikor az első rész végén Haruka elé ugrott. Akkor valahogy úgy éreztem, hogy naa, ez aaaz, mégiscsak van benne valami spiritusz! ^^ (Az utána következő "azt mondta nekem a csúnya bácsi, hogy nem vagyok képes semmire" - szöveg már kevésbé... No de majd remélem, hogy túllendül ezeken a dolgokon).
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Áhh ... bekk again. Vége a LoGH-nak ... Ez így ebben a formában nagyszerű volt. DE ... De szvsz azé egy kissé sok fontos szereplő halt meg ... :( YAAAAAAANG ! :mrgreen:

Jah és akkor most lassacskán befejezem a Zettai Shonen-t, és belekezdek a Noein-ba. :D
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Keshik írta:DE ... De szvsz azé egy kissé sok fontos szereplő halt meg ...
Hát... nem véletlenül hívják az írót "Tömeggyilkos" Tanakának... ^^;; Mondjuk szerintem így az utolsó szezonban egyetlen "felesleges" haláleset nem volt - azok haltak meg, akiknek meg kellett halniuk, vagy azért, mert egyszerűen nem volt jövőjük, vagy azért, mert végre utolérte őket az isteni igazságszolgáltatás... >_>;;
Reinhardnál mindenesetre nagyon szépen meg volt csinálva, hogy "beteljesedett a végzete"... végülis, így lett igazi heldensaga a sztori. Reuentahl halála meg... :/ neki egyszerűen nem volt helye a világban. Ahogy Julian (vagy Mecklinger?) is mondta, az ő tragédiája az, hogy Reinharddal egy korban született. De mindenesetre szerintem nagyon jól, és nagyon szépen meg volt oldva a lázadása és a halála. Végig teljesen önmaga volt. Szerintem az ő halála volt a legszebb az összes közül. (Az meg külön szép, hogy a fia személyében végülis megbocsátást és még valami megváltás-szerűséget is kapott.) Reinhard "Álmot láttam, Annerose..." mondata pedig annyira szép lezárás...
::bawl::
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Én eddig az első 3 részt néztem meg a Noein-ből és nagyon tetszik. A grafika ábrázolás ahogy Mako említette hol barom szép hol pedig egyszerűen elnagyolt. Ezért az elején szoknom kellet és bár az első rész agyon nem fogott meg a 2-ik már érdekes volt és a 3-ik már megint egy fokkal jobb volt^^ Az angol subot nem tudom minősíteni japán nyelvtudás hiányában. Sztem Yuu annyira-még-nem szenved mint Shinji az nge-ben. Jó jó hogy kissé depis és néha szívesen leugorna az első hídról de azért még nem olyan mint Shinji =p
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A.Hidekai írta:Jó jó hogy kissé depis és néha szívesen leugorna az első hídról de azért még nem olyan mint Shinji =p
Hát nem tudom, épp most néztem meg a hetedik részt, és most tartok ott, hogy Yuu barátunknak az lenne a legjobb, ha kapna egy olyan szép, hosszú ujjú kabátkát, és beraknák egy csendes, gumifalú szobába... mert amit ebben a részben művelt, az már tényleg súlyos volt. o_o Szóval ez már nem sima depi, ez a srác kattant. o_o (De azért jó látni, hogy Karasu se sokkal jobb xD "Ore wa Haruka wo mamoru! Karasu SMASH!!")

Viszont ezt leszámítva a cucc egyre Escásabb - megint feltűnt, mennyire hasonlít a zene, és már a fütyülés is megvolt benne :D meg az a "kék hó" dolog, ami a teleportáláskor hullik, teljesen olyan volt a végén, mint az Escában a fényoszlop, amikor szétoszlik. Szóval, most már akkor is tudnám, hogy a kettőnek köze van egymáshoz, ha nem tudnám, hogy ugyanaz készítette mindkettőt. (Nem mintha baj lenne. :D) Mondjuk ez sokkal sötétebb és bizarrabb, mint az Esca... A Shangri-la monszták (? vmi olyasmik) mintha egyenesen egy rémálomból léptek volna elő, Fukurou meg kakkoii... kár, hogy már előre látom szomorú végzetét.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Depresszió a RahXephonban is van, amit éppen nyúzok, és engem még az egyértelmű hasonlóságok sem zavarnak egy bizonyos másik sorozattal (amit szintén próbálok befejezni). Nekem tetszik.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

No, hát sikerült megnéznem végre a Fushigi Yuugit. Mit mondjak... Nem egészen ezt vártam el tőle. Az eleje még jó volt, de a második felére már nem annyira tetszett. De egyszer meg lehet/kell nézni. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

mufurc írta: Hát nem tudom, épp most néztem meg a hetedik részt, és most tartok ott, hogy Yuu barátunknak az lenne a legjobb, ha kapna egy olyan szép, hosszú ujjú kabátkát, és beraknák egy csendes, gumifalú szobába... mert amit ebben a részben művelt, az már tényleg súlyos volt. o_o Szóval ez már nem sima depi, ez a srác kattant. o_o (De azért jó látni, hogy Karasu se sokkal jobb xD "Ore wa Haruka wo mamoru! Karasu SMASH!!")
Ehh Yuu val kapcsolatban egyetértek.Tényleg kattant. :D Dehát ezt szerintem ô is érzi...Elég gyakran mondogatja az "I'm going nuts" vagy "Insane" mondatot.
Maga az anime szerintem jó.Engem megnyert. Külön a rajstílusa is...bár a második résznél kicsit megijedtem hogy átmegy majd "szabvány" ábrázolásba.

(side note): Mufurc te honnan szeded? Hiába kerestem B-updates-en is és animehq-n is csak az ötig van fenn eddig :(.
Meg tudnád súgni?
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ayase írta:Külön a rajstílusa is...bár a második résznél kicsit megijedtem hogy átmegy majd "szabvány" ábrázolásba.
Ja, a második és most a hetedik résznek teljesen más a rajzstílusa, mint a többinek... úgy látszik, az egyik animációs rendezőnek más a stílusa. Mondjuk nekem az is tetszik (főleg a hajak, azok valahogy nagyon jók), de tényleg nem az a különleges, weird stílus, ami annyira illik a Noeinhez.
Ayase írta:(side note): Mufurc te honnan szeded? Hiába kerestem B-updates-en is és animehq-n is csak az ötig van fenn eddig
Tokyotosho.com-ról szedem, a raw-t.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése