Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem japánban, hanem a fejemben. XD
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Neeeeem. XDD Úgy értem a japán nyelvben!
...tudom, tudom, a fejedben. :P
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A mordályos nyul írta:A viszonylag újabb animék (elmúlt egy-két-három? szezon) közül szeretnék elkezdeni valamit rawban, nyelvgyakorlási célból.
Nyelvgyakorlásra imho a slice of life animék a legjobbak, az olyanok, mint a mostani szezonban a Natsuiro Kiseki vagy tavalyról a Tamayura Hitotose.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Junchi írta:Neked meg ott van még a LoGH. (Egy korábbi posztban említetted, hogy szóljunk, ha jön a nyár, mert pótolni szeretnéd. Hát most szólok. :D)

/EPIC_MEMORY
LOL XD De most komolyan, nekem csak halványan dereng, h ezt mondtam volna. Kétségtelen bepótolandó nekem a LoGH. XD ... Hát ki tudja, lehet h neki esek a nyáron. Egyelőre következő hosszabb lélegzetű (ám inkább agyzsibbasztó) célom, hogy befejezzem a YuGiOh 5dst. Valahol itt ezen topik környékén ajánlgatta valaki littlekuriboh zseniális parodydubját a filmhez ami valahogy eddig kimaradt részemről, de most így kedvet csinált ahhoz, hogy ha az első két évadot (vagy mit) megnéztem a motorbiciklis kártyajátékból akkor már befejezem. Ilyesmik úgy is gyorsan lefutnak nálam, nem kell rájuk figyelni. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Cruel Angel írta:
Junchi írta:Neked meg ott van még a LoGH. (Egy korábbi posztban említetted, hogy szóljunk, ha jön a nyár, mert pótolni szeretnéd. Hát most szólok. :D)

/EPIC_MEMORY
LOL XD De most komolyan, nekem csak halványan dereng, h ezt mondtam volna.
Előkerestem:
Cruel Angel írta:LotGH: hű... majd ha legközelebb vizsgaidőszak lesz és már nem lesz több vizsgám, vagy nyár, vagy valami, amikor az embernek kevesebb dolga van... szóljatok, hogy nézzem már meg. XD
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos: éreztem, hogy tőled a Sankareát kapom. Sőt már vártam :D :D

Akkor Hiiro no kakera egyelőre megy a fagyasztóba. :
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Titkos: éreztem, hogy tőled a Sankareát kapom. Sőt már vártam :D :D
Ja, pedig az a poén, hogy nem mondanám, hogy nagy fogyasztója lennék ezeknek a "boy meets girl, then meets the harem" cuccoknak. XD Na nem mintha ellene lennék a romantikus sorozatoknak, csak a legtöbbször az ilyenek 1-2 epizódon belül klisés unalomba fulladnak (pl. az agyonajnározott Mysterious Girlfriend X-be még mangaként néztem bele, de asszem két chapternél tovább nem bírtam XD), de a Sankarea kifejezetten megfogott, ráadásul még akkor, amikor az animének híre-hamva sem volt. :D Azóta meg úgy hallottam, hogy a manga befejeződött (végig kéne olvasni XD) és a képek, valamint a visszajelzések alapján az anime is nagyon meggyőző lett, szóval ezt innentől már művészet lenne elszúrnia a stúdiónak.

Amúgy van ebből a szezonból még egy hasonló cím, ami szintén 1-2 chapteren belül kedves lett a szívemnek, ez pedig a Tasogare Otome x Amnesia. Mondjuk bevallom, az animébe még nem mertem belenézni, így azt ajánlani sem nagyon merném (majd mindjárt kitérek rá, hogy mik miatt nem jött be), de a manga az valami nagy királyság. Romantikus sztori PLOTTAL (ahogy SB írta errefelé a múltkor XD), másrészt Yuuko-t nagyon eltalálták. Végre egy olyan sorozat, amiben úgy dork a csaj, hogy:
-nem a klisés "moe, de hülye" karaktertípus (tudnánk ide millió és egy példát mondani...)
-nem is egy fensőbbséges domina stílusban nyomuló veszélyes nőszemély (khm...Senjougahara...khm... :-P )
-trollkodós, de azért még a vicces kategórián belül (szal nála nem aggódom, hogy olyan szemét módon beszívatná hősünket, mint ahogy pl. az Accel World pillangócsaja tette már az elején a duci sráccal)

Na az ilyen karakter baromi ritka, talán csak a Gai-Rei manga Kagurája volt hasonló, akinek volt egy csomó idiótán SD megnyilvánulása, ugyanakkor viszont odatette magát, amikor kellett. Szal mostantól Yuuko-fanboy vagyok. XD És akkor rá is térnék arra, hogy miért vagyok már így hallomásból is szkeptikus az animével szemben:

-Yuuko már a képek alapján is egy csalódás. :( Sajnos a mangában belőle áradó aranyosságból az anime karakterdizájnja alig őrzött meg valamit, inkább elvitték az egészet Senjou-irányba, mert most ez a trendi, vagy nem tudom... Képtelenségnek tartom például, hogy ezzel a karakterdizájnnal egy ilyet elő tudnának adni. Inkább a "fú, misztikus szexi szellem!" oldalára gyúrtak rá, oké, ott vannak mellette az SD jelenetek is, meg próbálják hozni a mangát, de valahogy akkor sem ugyanaz a feeling. :? (Plusz mintha a fanservice is több lenne a mangához képest, bár ez sajnos sok animéről elmondható...)

-Aggódom a plot miatt. Egy futó mangáról beszélünk, amiből negyedévente vagy hogy jön ki egy új chapter. Erre fel a stúdió mit csinál? Azt a 12 részt is tököléssel indítja, és ugyanazt az eseménysort leadják kétszer, előbb Yuuko nélkül, aztán vele is. Ez elmenne egy 50 részes sorozatban, ahol bőven van még manga-material, de itt nem húznám ezzel az időt. (Tényleg, jól hallottam, hogy Yuuko "eredettörténetét", ami a mangában már rögtön a nulladik fejezet, az anime elrakta úgy a harmadik rész környékére?) Valamint mivel még fut, nagyon aggódom a lezárás miatt is. Ennek a cuccnak talán egy nyitott befejezés állna jól a leginkább, nagyon nem vagyok kíváncsi valamilyen idióta anime original befejezésre, ahhoz túlságosan bejött a manga története.

Szal, akit érdekel, végülis ezzel is tehet egy próbát, nem kizárt, hogy miután beértem a mangát, unaloműzés gyanánt az animét is ledarálom, de ha rám hallgattok, inkább kezdtek ti is a mangájával. XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Na ugye, hogy ugye? Nálam kevés ecchi van, ami begyere, de ez nagyon. És ha összehasonlítom másik mangával/animével a témában, igazából sokkal kevesebb is. De minden más erősen pótolja ezt a "hiányosságot".
Niiyáról mi a vélemény? Persze, nem róla szól a cucc, így Yuukohoz képest egy kicsit semmilyen karakter, de azért köré is van építe pár (szerintem) egész jó gag: hogy mindenki milyen bátornak hiszi a szelleműzés területén, és hogy másoknak mennyire "zseninek" tűnik a témában, mikor igazából egész véletlenül pottyant bele a dolgoba. XD
De egyetértek, Yuuko nagyon jó karakter, és figyelembe véve a manga jelenlegi hosszát, célközönségét és műfaját, egy egészen mély jellem is.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Niiyáról mi a vélemény? Persze, nem róla szól a cucc, így Yuukohoz képest egy kicsit semmilyen karakter, de azért köré is van építe pár (szerintem) egész jó gag: hogy mindenki milyen bátornak hiszi a szelleműzés területén, és hogy másoknak mennyire "zseninek" tűnik a témában, mikor igazából egész véletlenül pottyant bele a dolgoba. XD
Ő a szőke csaj? (Még tanulom a neveket, tekintve, hogy 5 chapternyi "mélyen" vagyok csak benne a mangában. XD) Poén, bár ő az a klisésebb, kissé már erőltetetten vicces(nek szánt) karakter, akit sok más sorozatban is láttunk már, pl. nekem Minorin ugrik be a Toradorából most így hirtelen. Persze ettől még nem ellenszenves, igazából az eddig feltűnt szereplők mind elég szerethetőek voltak, szerencsére azért a manga mintha kellően kerülné a kliséket, gondolok itt arra, hogy azért a főhős srác sem az az irreálisan töketlen fajta, akiket általában ellőnek "háremhősökként", sőt. :) (Szal Niiya is oké, de ez ilyen Dr House effekt: Yuuko just steals the show. XD)

Edit: Na, ezért kell inkább 5 perc Google keresést rászánnom postolás előtt, ha nem ismerem a sorozatot... XD Szal Niiya nem a szőke csaj, hanem a srác. XD Mindegy, a postot már nem törlöm ki, így legalább egyszerre két szereplőt is jellemeztem. XD Szal a lényeg: Ő teljesen okés, főleg műfajon belül. :) (És tényleg vannak vele jó poénok, egyrészt az, ahogy a szőke fanolja, másrészt amikor valami idióta helyzetbe kerül Yuuko-val, és elfelejti, hogy a csajt igazából csak ő látja, aztán próbál magyarázkodni. XDDD)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Van a harmadik csajszi, az is valahol az első részekben kerül elő, aki úgy néz ki, mint Yuuko, csak rövid hajjal, aki Yuuko húgának az unokája. Én eleinte nem csíptem őt, olyan... egyrészt klisésnek tűnt, meg valahogy úgy tűnt, mintha Yuuko babérjaira törne. De a későbbiekben kiderül, hogy igazából tök átlagos, és nem az az iron maiden, akinek tűnik.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ja igen, kb. ott tartok, amikor először feltűnik, róla még nem nagyon van véleményem, keveset szerepelt.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Moyashimon
Vannak srácok, akik szellemeket látnak, vannak akik youkaiokat és vannak akik... mikrobákat. XD Aranyos sorozat volt, szerethetően hibbant szereplőkkel, sőt még egy kis ismeretterjesztésre is futotta. A vége felé mondjuk volt egy olyan fordulat, hogy csak lestem, kíváncsi vagyok, mit fognak kezdeni vele a következő szezonban. ^^
8/10
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Elkezdtem letölteni az animét, ami a legrégebb óta van a tervezett listámon!
Ha minden jól megy, még talán ebben az évtizedben bele is kezdek, a befejezését nem garantálom. :D

Ki találja ki mi lehet ez? Válasz: Love Hina.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én ezt anno a fele körül meguntam a már-már sci-fi-be/fantasy-be hajló random baromságok miatt (teknősinvázió, vagy Kaolla Su fél perc alatt összerakott futurisztikus csodamasinái...mindez egy slice of life-ban, ahol a fő konfliktus az egyetemre való bekerülés), amikről ráadásul azt éreztem, hogy főleg fillerként szolgálnak az alig-alig haladó történet elfedésére, de neked hátha több szerencséd lesz vele. XD Amúgy biztos nem ok nélkül mondják rá sokan, hogy a műfaj egyik legjobbja, meg el lehet vele lenni, ha az embernek épp nincs valami jobb anime a tarsolyában, de amúgy engem nem taglózott le különösebben.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Már a mangát olvastam egyszer. Tudom mire számítsak. Sőt én szerettem azt a részét. A konklúzió annyira nem érdekelt. :)
Másodszorra elakadtam az 5. kötetnél, mert a 6. sehol nem tudom beszerezni. (Bár annyira nem kerestem.:))
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Újranéztem a Macskák királyságát (japánul) és... beleszerettem a Báróba! Kép Esélyem sem volt...
Nem mellesleg a zene is marha jó volt. Én lehettem ennyire bamba, de csak mostanában kezdek figyelni az aláfestő zenékre.

A Ponyo zenéje is nagyon bejött! :D Azon elmélkedtem, hogy szándékosan hasonlít-e ennyire a valkűrök lovaglására (csak Ponyósítva). Mert azt nagyon nem bírom, ha hatszázedjedjére is felhasználják ugyanazt a zenét, mintha ezek sem lennének több, mint egy igénytelen rajzocska valami ragecomicból, amit bármennyiszer el lehet lőni, a hatás elvileg ugyanaz. Kivéve, amikor nem. (És még reklámokban is! Mikor ezt meghallottam... khöm... "átalakítva" egy reklámban, azt hittem, eldurran az agyam. Jó, abbahagytam!)
VISZONT! Az már egészen más helyzet, hogy ha fognak egy zeneszerzőt, aki megerőlteti magát, és szándékosan létrehoz egy hasonlót, de mégis másmilyet. :D Mint amikor a My Little Pony-ban a kergetőzős klisét is egy bennyhilles, de mégis más zenével hozták össze, azt mondtam, EZ KIRÁLY! Kreativitás, köszönöm. :)
Ponyóra visszatérve: nem bírtam nem azon aggódni, hogy úristen, a csontfejű devoni hal brutál ragadozó volt, hogy nem falja fel őket? O___O Oké, gyerekmese... lehet én vagyok már túl felnőtt? Túl sokat aggódok. Meg az is jó, hogy mindent elönt a víz, de azért hepiség van. Persze, nem apikaliptikus pszicho-dráma volt a cél...
Bah, túlságosan felnőttem, azt hiszem. :(
Egyébként ennivaló volt a rajzfilm. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára A mordályos nyul 2015.10.29. 11:02-kor.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Umineko rewatch, mert nem tehetem meg! XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ponyo
Mordályos véleményén felbuzdulva vágtam bele, pedig kicsit tartottam tőle, mert olyanokat hallottam róla, hogy Miyazaki már öregszik, és hogy ez a filmje már nem az igazi, meg ugye ez is főleg kisebbeknek szól, mint a Totoró, és engem már az se nyűgözött le annyira. Ehhez képest kellemesen csalódtam, imádnivalóan aranyos volt, Sousuke és Ponyo nagyon édes párost alkottak, és nagyon tetszett a helyszín, a kis kikötőváros is, meg az egész tengeri környezet.
9/10
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Ayla írta:Akkor Hiiro no kakera egyelőre megy a fagyasztóba. :
Szerintem ha élni akarsz még néhány évig, akkor azt egyenesen a kukába dobd. :-P Ma néztem végig, de az valami kritikán aluli. Komolyan. Idegesítő főszereplők, semmire sem jó karakterek, béna főellenségek, komolyan vehetetlen szöszi főgonosz loli, az ellenség ugyan folyamatosan felmossa a tamayuri idiótákkal a padlót, de még stílusosan sem tud velük végezni, olyan mintha harc közben lemenne a pályáról. Szóval ha egy otome játékból nem tudnak egy normális sorozatot kreálni, akkor hagyják inkább benne a szerelmi enytyem-penytyemet, mert ez így nem megy.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ezek szerint akkor nem várod tűkön ülve a második szezont? :mrgreen:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Kivégezve, így a vizsgák alatt.

Pont jó volt. Nem volt túlhypeolva, nem volt hű de extrém, de nem volt sablonos sem és ez jó. Nyugodalmas könnyűség. Kedves anime. Reméltem, hogy a végén azért levonnak egy következtetést, hogy ők igazából már mind barátok, de ezek szerint nem.

Azért örülök, hogy a nagy barátok egymásrataláltak és Kodaka is egy normális karakter maradt. Nem lett belőle románcizé sem. Nagyon második évad szaga van viszont a dolognak amit meg már love triangle-ként látok csak. Tekintve, hogy a szőke bögyös kifejezetten nyomul.

Van ebből manga?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Van ebből manga?
Van ám és még javában fut is.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ayla írta:Van ebből manga?
Ráadásul vannak spin off mangák is alternatív felállással, van ahol Kodaka alapította klubot Senavál. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna

Tanulság: Ha az ember beszívva akar animét készíteni, azt hozza létre, amit ő hallucinál és ne próbáljon meg felépíteni egy másik képzelgést. XD

Anélkül, hogy láttam volna az eredetit, tudom, hogy nagyon nem sikerült a "Lupin hangulatot" hoznia, de azért azt nem tudom mondani, hogy nagyon rossz volt. Szóval minden hiba betudható a drogoknak. Viszont, hogy annak a drognak-e, amit a készítők szívtak, vagy annak-e, aminek a hatását akarták érzékeltetni abba ne menyünk bele. :P

Tasogare Otome x Amnesia

Érezni lehetett úgy is, hogy nem olvastam a mangát, mi az ami elveszett az adaptáció során. De még így is tetszett, és a befejezése is az egyik legjobb volt amire a közelmúltból emlékszek. (Ha az ember képes egy minimális tagadásban élni. Viszont így megmaradt a folytatás lehetősége, amit annyira nem bánnék.)


Csak, hogy ne triplázzak, innen kezdődik egy új hozzászólás:

Tsuritama

A kedvencem a szezonból, meghagytam neki a 10 pontot, amit az első rész után adtam rá. Igaz a költségvetése nem volt elég, hogy 10 pontos sorozatot készítsenek, de ez se rontott nálam annyit az összképen, hogy elvegyem a 10 pontot. Azaz a vége megmentette, mert a közepénél kicsit elbizonytalanodtam. :)

Ez a kedvenc anime típusom, amit egyszerre lehet véresen komolyan venni, és a legdebilebb gyerekműsorok komolyan vehetőségét se lehet megadni neki. Ez persze a többségnek nem jön be, szóval csak annak ajánlom aki az ilyet szereti, és persze arra is fel kell készülni, hogy az animációból sokat kispóroltak. Tehát ezt figyelembe véve reklamáljon valaki, hogy miért 10 pontos nálam. :D

Sankarea

Az elejétől kezdve, úgy néztem, hogy egy DEEN adaptáció egy olyan mangából, ami még sehol se tart, és annak nagyon jó volt. Sőt a cliffhanger a végén jobban bejött, mint a szokásos, semmilyen befejezés.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Válasz küldése