Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ma értem végére a Natsume Yuujinchou c animének, ami annyira tetszett, h már hibátlanul le is tudom írni! :vigyor: Kellemes darab gyönyörű grafikával, szeretnivaló karakterekkel, igényes openinggel/ endinggel, hangulatos zenékkel, rengeteg szellemmel és utoljára, de nem utolsó sorban egy alkesz, zabagép, botfülű, nagyszájú, dagadt cicával, aki tulképp Natsume szellem-testőre. Irtó jó arc. :) Érdemes megnézni, ha egy nyugodt epizódikus történetre vágysz, és az sem zavar, ha a szereplők nagy része nem éppen emberi lény. Nálam 9/10, mert majdnem tökéletes. Annyi hibát tudnék csak neki felróni, h túl sok szereplőt mozgat, és ezért nem igen mutat be senkit túl mélyrehatóan - Natsume osztálytársai pl csak tartozékok sztem, legalábbis végig ezt éreztem.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: miyume »

Vampire Knight: jó, nagyon jó! 5 rész után mondhatom hogy tetszik. pörgős, fordulatos, bishi vámpíros :3 és örülök hogy jön a 2. széria is... aztán kb rávetem magam a mangára ^^

ginban kaleidoscope: szép volt, aranyos volt és persze kellett egy csomag zsepi az utolsó 3 részhez, de mindenképpen megérte megnézni. aki szereti a különlegesebb romantikus történeteket sok humorral és egy kis drámával annak mindenképpen ajánlom
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Amit legutóbb sikerült megnéznem, az a Photon. Hát az angol címe Photon: The Idiot Adventures... Ahhoz nem elég idióta, hogy jókat nevessek rajta. A történet írtó komplex, ahogy ez egy ecchi comedytől várható is :)
Akiket nagyon szerettem benne, azok a Pochik.
Szóval nem volt ez rossz, csak épp jó sem :) Igazából csak azért néztem meg, mert kiszúrtam a címét ftp-n :) És nem volt túl hosszú, ez igazán előnyére vált :D
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: miyume »

Vampire knight guilty: tegnap el is kezdődött a második sorozat, így gyakorlatilag az első után rögtön tudtam kezdeni :D a színvonal maradt, szép grafika, pörög tovább a történet és egy hátborzongatóan jó ending (a hátborzongatót értsd szó szerint - az utolsó képet szeretném wallpaperként ^^) - az első endingért is oda vagyok- annyira sajátosan bizarr :3 viszont most a heti 1 rész kicsit sovány lesz, az első 13 részt egy nap alatt végeztem ki
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Tegnap megnéztem a Skip Beat első részét és annyira magával ragadott, hogy rögtön utána elkezdtem falni az eredeti mangáját is. Nem csak az alapötlet tetszik, hanem az egész kivitelezés is. A Handsome na Kanojo óta vágytam már hasonló shoujo cuccra, ez most meghozta és van benne elég potenciál ahhoz, hogy annál is sokkal jobb legyen.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kicsit nehézkesen de sikerült a végére érnem a Slayers Revolutionnak. Az első subos verziót, amit letöltöttem az Istenért se akarta elvinni a gépem, csak a másodikat. :mad:
Egy picit érződött rajta, hogy sokadik rókabőr (mondjuk szerintem már a Premiumon is), a Next szintjét meg se közelítette, de még a Try-al szemben is alulmaradt. Ennek ellenére jó volt újra látni a régi szereplőket, bár örültem volna, ha a régi visszatérő poénok (Lina lelaposmellűzése, kricsni felrobbantása) kicsit többet jönnek elő. Azért viszont plusz pont jár, hogy újra elővették Rezót (ő a kedvenc Slayers gonoszom :D).
A sztori nem véleményezem, mert gyakorlatilag kettévágták. :roll:

Kuroshitsuji ep 1.
Már most látszik, hogy az anime nem fogja teljesen követni a mangát, kicsit darkosabbra vették a figurát, mondjuk én amúgy is szerettem a manga darkosabb pillanatait. Sebastian szinkronja nagyon jó lett, olvadozok tőle :D , de a többi szereplőt is eltalálták. A kövi részben jönnek a maffiózók és Sebastian végre megmutatja, mire is képes ő igazából!
Az ED nagyon cuki lett: Chibik! :D
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Lucky Star OVA

épp az imént fejeztem, be és nagyon jólesett megnézni :D

mondjuk én egy plakát miatt vártam mikor kezd el Konata Hatsune Mikuban karaokezni, de így se volt rossz :P
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Kappa no Coo to Natsuyasumi (Summer Days with Coo)

Először is köszönet az ismertetőért, mert anélkül nem mostanában találtam volna rá erre az animére, melyről a következőket tudom mondani.
Történet: izgalmas, megható, tanulságos.
Grafika: a karakterek megrajzolása nem valami kidolgozott, de a hátterek csodálatosan szépek, és a vizet úgy ábrázolták, hogy szinte éreztem a bőrömön.
Szóval jó volt, szívből ajánlom mindenkinek.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Pénteken néztem meg a Macskák királyságát, ami egy Ghibli alkotás.

Elsözőr is köszi az RTL Klubnak, hogy levítette ezt a jó kis animét és így én is megtudtam nézni :)

Történet: Egy fiatal lány /12-13 éves/ megkeresi saját magát, amiben segítségére van Baron egy elegáns kandúr és kis csapata.
Grafika: Szép hozza a szokásos Ghibli minőséget.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

iskariotes írta:Grafika: Szép hozza a szokásos Ghibli minőséget.
Szép, de látványosan elüt a többi Ghibli-filmétől.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ma értem a Ghost Hound végére, jó volt. 10/10
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ma fejeztem be a Strawberry Panic-ot.
A szereplők egyszerűek, a kinézetükkel is akadtak problémáim, az is elég hülyén jön le, h nincs egy darab heteró sem az egész Strawberry Kollégiumban, de sebaj. A hangulat ott van, a történet szép, a szereplők között is találtam pár kedvencet a 26 rész idejére... És ami a legfontosabb, ez az anime tényleg a szerelemről szól. Ha a való életben is léteznének ilyen tiszta érzelmek, marhára boldog lennék.

Legyen 08/10. :)
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Code Geass

Némileg vegyes érzésekkel kezdtem el nézni a nagy hype miatt. Az első szezon közepe felé úgy éreztem, hogy igen, ez egy jó sorozat, vannak benne nem átgondolt dolgok, de azért nézzük tovább. a 22. rész után az agyam olyan mértékben dobta le az ékszíjat, hogy még most sem tértem magamhoz a flestől, pedig 4 napja néztem. Az első szezon végén járok, és most ott tartok hogy top5 esélyes a sorozat, és nagyon drukkolok hogy ne rontsák el...
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ááá, mindenki a CG-t nézi? Hmmm.

Most fejeztem be a Junjou Romanticát. Hát, voltak benne jó poénok, a főkari srác dühkitörései is megadták a hangulatot, de miért kellett azt a kevés igazán romantikus jelenetet is elk*rni egy k*rással?! A rajz pocsék, az ending egy vicc, ráadásul mindenki hülye és egyszerű, mint a tej. 05/10

Tud vki ajánlani olyan shoujo ai-t, ami nem a dugásról szól? Mert, ha igen, szívesen belenéznék. Igazi szerelemről szóló shoujo ai (Strawberry Panic) kipipálva, már csak a shounen ai hiányzik. :)

Más:
A Welcome to the N.H.K.-t nézem jelenleg, már a 12. résznél járok. Egyik szereplő se százas - eddig bejövős. :)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Red Garden+OVA

Az anime érdekes kombinációja volt a szörnyhentelős akciónak és a slice-of-life drámának. Leginkább a karakterek fogtak meg benne, mindegyikük reális egyéniség volt és hitelesen reagáltak az egyes szituációkra, pl: az első harcok leginkább csak a menekülésről és sikoltozásról szóltak. A befejezést sajna eltolták, örültem volna, ha válaszokat is kapok, nem csak kérdéseket, de sajnos ilyesmi nem történt. Úgy tűnt, mintha hosszabbra terezték volna a sorozatot és azokra az epizódokra, amikben a válaszok lettek volna, már nem jutott volna pénz. Ráadásul a lezárás sem az én szájízem szerint történt. Vagy lett volna happy vagy lett volna tragikus, de ne ez! A lányok túlélték ugyan a harcot, de elveszítették az összes eddigi emléküket, ezzel gyakorlatilag semmissé téve azt a karakterfejlődést, amin átmentek. :mad: A karakterdizájn egyedi volt, de nem lett volna problémám vele, ha nem lettek volna azok az orrok :shock: (amiktől még az Utena szereplői is sírva menekülnének), mondjuk egy idő után már egészen megszokta őket a szemem.
Az anime másik érdekessége volt, amire szerencsére már előre felkészültem, hogy az első epizódokban a szereplők csak úgy random énekelgetni kezdtek… hamisan… feltételezem szándékosan, mert a női seiyuuk azért valamilyen szintem általában tudnak énekelni (Takehitót most inkább hagyjuk ki, mert őt nem bántjuk ::^_^:: ).
Összességben tetszett a sorozat, a történeti hiányosságok ellenére is, mert a karakterek számomra elvitték a hátukon, de a lezárást még most is emésztem.

Az OVA-nak viszont szerintem nem sok értelme volt, gyakorlatilag semmit se tett hozzá a sztorihoz és válaszokat ugyanúgy nem kaptam a kérdéseimre. Egyetlen említésre méltó dolog benne a terhes mecha, mert az eléggé WTF volt. :cool:
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Slayers Revolution

Sajnos csak 13 részes lett, így sok történeti szál lezáratlan maradt, de legalább van miért várni a folytatást. Kezdés eléggé gyenge volt, de aztán beindultak az események, filler nem is volt. Nem csalódtam ebben a sorozatban sem, de még mindig a Try a legjobb. 8. pont

Natsume Yuujinchou

Nyári szezon legjobb sorozata. Nem vártam tőle sokat, így pozítívan csalódtam benne. Sorozatnak talán csak az eleje volt gyengébb, de végig a szeretet, békesség volt rá jellemző, így könnyű megszeretni. Kedvenc szereplőm Nyanko sensei, a duci cica nagyon vicces és aranyos, így már miatta is érdemes megnézni a sorozatot. Anime nálam bekerült a legjobb 10 közé. 9 pont.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Nyanko sensei-t én is imáááádtam benne! :)
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

iskariotes írta:szokásos Ghibli minőség
Nem szeretem a Ghibli-t... :(

Jahh, ma fejeztem be a Welcome to the N.H.K.!-t. Király volt, ajánlom mindenkinek. Egy csomó szeretnivaló gyökérről szól, akiknek meg kell birkózniuk azzal a f@szsággal, amit életnek nevezünk. Néha nagyokat nevetsz rajta, mert tényleg poén, v mert már annyira szánalmasak, h az már vicces, néha viszont velük szomorkodsz... Nekem nagyon tetszett, bár az ending 2 f*s volt, de sebaj. És pár helyen eléggé elrajzolták a karikat. De legyen ez a legnagyobb baj. :)

Majdnem tökéletes. ;)
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mind Game.

Már régóta érdekelt, mert mindenki azt nyilatkozta róla, h egy érthetetlen agymenés, mittudomén hány szálon fut, stb. Az art is felkeltette az érdeklődésem már az első pillanatban, mikor megláttam aniDB-n, szóval azonal ment wishlist-be.

Ma végre megnéztem öcsimmel. :) Mit is mondjak? Annyira azért nem bonyolult, szóval nem kell tőle félni. Az anime mondanivalója egy érdekes filozófiai kérdésben rejlik, amin sztem nincs ember ezen a Földön, aki ne töprengett volna már el.

Mi lenne ha...?

Baromi érdekes, néhol komolyan agyf@szveszélyes, az art tényleg szokatlan és egyedi, a világa szürrealisztikus, sokszor abszurd és vicces, én szerettem. Az Isten ábrázolásért meg millió csók nekik! ;) Képzeljetek el egy folyton alakot változtató entitást, aki olykor egy dohányzó, halfejű, pálcikalábú emberke képében jelenik meg a fejedben, miután kipurcansz. (A srác halála külön jó volt benne.)

Akit nem zavar a "már annyira ronda, h az már jó" art és az abszurditás, tegyen vele egy próbát. Nálam 09/10.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Shin »

Elkezdtem nézni a Code Geass R2-t.
Hatalmas sajnálatomra csak az első 8 rész avi, így nem tudtam tovább nézni a DVD lejátszómban, ezért egyenlőre csak eddig jutottam.
De!
C.C még mindig egy pizzamániás boszorkány, Lelouch még mindig egy egoista pszichopata állat, és Suzaku még mindig egy idióta optimista aki iszonyatosan nagy bishiii ::hoo::
Egyébként a sztori nagyon ötletesen kezdődik, és maga a sorozat is nagyon hozza az első évad szintjét :thumb:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Sajnos ismét nem bírtam magammal, és a sok-sok befejezetlen sorozatom mellé még belenéztem az októberi felhozatalba (bárhogyan is fogadkoztam, hogy most az egyszer nem fogok, de hát a csábítás... :roll: ). Szokásos stílusomban, egy rész után döntöttem, melyiket folytatom.

Casshern Sins
Annyira minimál a rajzolása, hogy rögtön a szívembe zártam. :vigyor: Kicsit a Kaiba jutott eszembe róla. Túlságosan sok minden nem történt az első részben, de a szokatlan stílusa miatt mindenképp folytatom.

Shikabane Hime: Aka
Semmilyen téren nem adott semmi egyedit, a történet sem érdekel, úgyhogy egyértelműen elvetve.

Tales of the Abyss

Na ez érdekes eset. Az op fantasztikus, a rajzolás végig remek, a színek szép élénekek, élettel teliek. Szóval majdnem minden a helyén lenne, csak sajnos egyáltalán nem érdekel, mi fog történni, úgyhogy ez is elvetve.

Kuro Shitsuji
A főhőst nagyon eltalálták, talán folytatnám is, de engem valamiért zavar ez a sok idióta poénkodás. (Soul Eater-el is ez a gondom). Egyszóval ezt sem folytatom.

To Aru Majutsu no Index
Az X+1000. shounen fight. Végig sablonok, ismerős karakterek, és valamiért mégis adok neki még egy esélyt. Legalább még 2-3 rész erejéig. Talán a könnyed kikapcsolódás reménye miatt...

Ga-Rei: Zero
Végig meg voltam győződve róla, hogy ezt nem fogom nézni, de azért az első részt már be akartam fejezni, ha már belekezdtem. Aztán annyira meglepő volt számomra a vége, hogy meggondoltam magam, és mégis folytatom.

Kurozuka
Már az eslő képek alapján tudtam, hogy ezt nézni fogom, ráadásul a kedvenc fansubber csapatom (Ureshii) feliratozza. :D Ehhez képest kicsit csalódás volt számomra az első rész, leginkább egy sokszorosan feljavított Blade of the Immortal volt, megspékelve felesleges pozőrködéssel, és belassításokkal. Mindezek ellenére látok benne továbbra is potenciált.

Mouryou no Hako
Vannak benne furcsa dolgok, valamint a Yuri-ért sem rajongok, de a rajzolás, a színek és a hangulata megragadott, úgyhogy még folytatom.

Tytania
A rengeteg statikus kép mellett is elég gyenge volt a megrajzolás, és a történet "váratlan fordulata" is előre sejthető volt, viszont most nyitott vagyok egy kicsit intrikusabb hangvételő animére, úgyhogy folytatom. Aztán majd meglátjuk...

Chaos;Head

Első rész után kicsit gagyinak tűnik, de annyira furcsán keverednek benne a horror és a "paródia" elemek, hogy még próbálkozom vele.

Igen, sajnos ettől féltem. Kevés szabadidő, befejezetlen sorozatok, valamint tízből hét új sorozat. Ez a képlet sajnos semmi jót nem ad eredményül, de gyanítom, hogy még redukálódni fog a ténylegesen végignézett sorozatok száma. Viszont már most látom, hogy lesz a januári felhozatalban, ami feltétlen érdekelni fog... :roll: :wwall:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Most épp NANA-t lesek. ^^ Imádom~~
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Tytania
A rengeteg statikus kép mellett is elég gyenge volt a megrajzolás, és a történet "váratlan fordulata" is előre sejthető volt, viszont most nyitott vagyok egy kicsit intrikusabb hangvételő animére, úgyhogy folytatom. Aztán majd meglátjuk...
Mi volt az a nagy fordulat? Ezek szerint annyira kiszámítható vol, hogy nekem fel se tűnt. ::^_^::
Amúgy jól elvagyok a sorozattal, csak nem vagyok biztos benne, hogy amin vihogok azt tényleg viccesnek is szánták a készítők (értsd itt a Tytaniák pozőr és buzis megnyilvánulásait :vigyor: ).
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:Casshern Sins
Annyira minimál a rajzolása, hogy rögtön a szívembe zártam. Kicsit a Kaiba jutott eszembe róla. Túlságosan sok minden nem történt az első részben, de a szokatlan stílusa miatt mindenképp folytatom.
Már megy is a wishlistbe! Őőő, Kaiba-t mondtál? Az az egyik kedvenc animém. :)
anubys írta:Shikabane Hime: Aka
Semmilyen téren nem adott semmi egyedit, a történet sem érdekel, úgyhogy egyértelműen elvetve.
@aniDB:The title "Corpse Princess" belongs to Makina Hoshimura, an undead girl who seeks to hunt down 108 corpses in order to go to heaven. (Felejtős.)
anubys írta:Tales of the Abyss
Na ez érdekes eset. Az op fantasztikus, a rajzolás végig remek, a színek szép élénekek, élettel teliek. Szóval majdnem minden a helyén lenne, csak sajnos egyáltalán nem érdekel, mi fog történni, úgyhogy ez is elvetve.
Így elsőre nem tűnik az én világomba illő darabnak. (Amúgy mi az a digimon ott a népek feje fölött az anidb-s képen? :D
anubys írta:Kuro Shitsuji
A főhőst nagyon eltalálták, talán folytatnám is, de engem valamiért zavar ez a sok idióta poénkodás. (Soul Eater-el is ez a gondom). Egyszóval ezt sem folytatom.
Ezzel valszeg teszek egy próbát, mert jóarcnak tűnik a komornyik.
anubys írta:To Aru Majutsu no Index
Az X+1000. shounen fight. Végig sablonok, ismerős karakterek, és valamiért mégis adok neki még egy esélyt. Legalább még 2-3 rész erejéig. Talán a könnyed kikapcsolódás reménye miatt...
Elég őrült darabnak tűnik+haverom is ajánlotta, szal jöhet. Bár a killer lolik miatt taszít kicsit, mert azokat nem tudom elviselni. :/
anubys írta:Ga-Rei: Zero
Végig meg voltam győződve róla, hogy ezt nem fogom nézni, de azért az első részt már be akartam fejezni, ha már belekezdtem. Aztán annyira meglepő volt számomra a vége, hogy meggondoltam magam, és mégis folytatom.
Még egy szellemvadászós anime? Wáááh. Inkább hagyom...
anubys írta:Kurozuka
Már az eslő képek alapján tudtam, hogy ezt nézni fogom, ráadásul a kedvenc fansubber csapatom (Ureshii) feliratozza. :D Ehhez képest kicsit csalódás volt számomra az első rész, leginkább egy sokszorosan feljavított Blade of the Immortal volt, megspékelve felesleges pozőrködéssel, és belassításokkal. Mindezek ellenére látok benne továbbra is potenciált.
Imádom az Ureshii-t, a másik nagy kedvenc a Shinsen Subs. :) Hááát, elég összetett és izgalmas animének ígérkezik, teszek vele majd egy próbát. (Bár a történelmi témákért nem igen vagyok oda.)
anubys írta:Mouryou no Hako
Vannak benne furcsa dolgok, valamint a Yuri-ért sem rajongok, de a rajzolás, a színek és a hangulata megragadott, úgyhogy még folytatom.
Rejtélyes, nyomozós, yuri-s, kellemes darab - jöhet.
anubys írta:Tytania
A rengeteg statikus kép mellett is elég gyenge volt a megrajzolás, és a történet "váratlan fordulata" is előre sejthető volt, viszont most nyitott vagyok egy kicsit intrikusabb hangvételő animére, úgyhogy folytatom. Aztán majd meglátjuk...
Űr, háború, sci-fi, nemesi család... A Gankutsuou kielégítette ezen vágyaimat egyelőre, szal ezt most passzolom.
anubys írta:Chaos;Head
Első rész után kicsit gagyinak tűnik, de annyira furcsán keverednek benne a horror és a "paródia" elemek, hogy még próbálkozom vele.
Ezt is ajánlotta őrült haverom, szal meglátjuk. De ha nagyon gagyi lesz, számolok vele. :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jezusom, van aki ennyire up-to-date van :dirr:
En elkezdtem a Shiguruit, mar egy azaz egy reszen tulvagyok (igy is 6 honapja az elso amit szandekozok is vegignezni) es elegge bejovos...mondjuk nagy betukkel ra van irva, pirossal, keresztbe h MADHOUSE, de nem baj, pont ezert lehet h kitart a dolog 12 reszem keresztul :3
Válasz küldése