Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Gunparade Marchot nézek és nem igazán vagyok vele elégedett. Eleve nem kedvelem a mechákat, de azt mondták nem amiatt jó... hát nekem a szerelmi szerencsétlenkedés nem tűnik nagyon eredetinek :/ (tsundere+bénasrác minimális háremadalékkal) Ha nyolcadik részben nem borult volna a srác nyakába a tornaruhás loli, sztem abbahagytam volna :D
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

Full Metal Panic-ból pótlom a hiányosságaimat. Nem egy nagy szám de egynek elmegy, ráadásul a zenéje tetszik is.
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Mostanában végignézett anime-ok:

Grappler Baki: Érdekes harcos anime, gyakorlatilag nem is szól másról mint arénaharcokról, jó hogy nem ilyen fél világot lerobbantó képességekkel harcolnak, hanem "harcművészeti alapokon" működik az egész. Én élveztem, aki akar egy "csak bunyo" animeot annak javaslom. 8/10. (Köszi Rage)

Hajime No Ippo (Fighting Spirit): Döbbenetesen jó anime. Egy nagyon visszahúzódó szerencsétlen srácról szól, aki suli mellett keményen dolgozik, nincsenek barátai, mindenki cseszteti. Végül elkezd boxolni, és küzdése eredményeként bajnok lesz. Ezt az utat járja végig az anime, ami tökéletesen rászolgált a címre, a küzdeni akarásról szól.
Remekül kidolgozottak és érdekesek a karakterek, minden ellenfélnek megvan a háttere, 1-1 meccsen az ember nem is tudja kinek drukkoljon. A story leülése ellen jól elhelyezett poénokat raktak az animeba, komolyan néha sírva fetrengtem a röhögéstől, pedig nem vígjáték. Nagy hangúlyt fektettek a boxmeccsek megrajzolására, hihetetlenül ki van dolgozva.
Egyszerűen magával ragadott az egész, és néztem részről részre nem tudtam abbahagyni. (A 79 részt + 2 movie-t 3 nap alatt végignéztem). A manga elméletileg még most is folyik, remélem az animeot is folytatni fogják. (Bár elméletileg 2002-ben jött ki belőle az utolsó "anime rész" :(.). Erősen 10/10.
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Hozzászólás Szerző: Corot »

Asatte no Houkou: Nem várok/vártam tőle sokat, csupán kikapcsolódásra vágytam. Szép grafika, kellemes zene, aranyos történet ami röviden a következő: Karada (11 éves) együttél a bátyuskájával Hiroval. Legnagyobb vágya, felnőtté válni. Létezik egy kis szentély (amiről azt tartják, hogy teljesíti az emberek kívánságait), ahol Karada találkozik Shoukoval (akiről hamar kiderül, hogy anno együttélt Hiroval). Mindketten kívánnak valamit és láss csodát Karada kívánsága, hogy felnőtté váljon teljesül. Shoukoból viszont ismét kislány lesz. Na innentől fogva kezdődik kettejük kis nyári kalandja. Ez egy 12 részes, romantikus anime, némi drámával megfűszerezve. Jelenleg a tizedik epizódnál tartok, úgyhogy nemsokára be is fejezem. Sajnos, merthogy egészen megszerettem!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Boogiepop Phantom
Bevallom, nagyon nehezen álltam rá a hangulatára, az elején jó volt, ha egy részt egyben végig tudtam nézni, valahogy nagyon megviselt. Az utolsó pár résznél találtam meg a ritmusát, de így is majd fél év volt, mire sikerült a 12 részt végignéznem, így egy kicsit a történet is szétfolyt bennem. Nem volt rossz, de inkább maradok a Lain-nél. (Bár az is hazavágott rendesen, mégis valószínűbb - sőt biztos - hogy azt fogom még egyszer végignézni)

7/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

ecoban írta:Full Metal Panic-ból pótlom a hiányosságaimat. Nem egy nagy szám de egynek elmegy, ráadásul a zenéje tetszik is.
A sima sorozattal én is így jártam anno, nekem se tetszett túlságosan, de tegnap végignézem az FMP-Fumoffu-t, és mindenkinek csak ajánlani tudom, azoknak is, akiknek a "sima" sorozat nem jött be, mert teljesen más hangvételű az egész, és egy szem komolyság sincs benne, hanem egy nagyon jó középiskolai vígjáték + az OP-END is jó. Kivételesen magyarul néztem, és meg kell mondjam, a magyar szinkron nagyon jól sikerült!

GTO-ból van még hátra pár rész, de sztem azt még ma lenyomom. GTO rulz. :cool:

Ezenkívül tegnap éjjel egyhuzamban végignéztem a Juuousei 9 részét, és nagyonnagyon tetszik! Nem szoktam szeretni a prettiboy-animéket, de ez most valahogy kivétel - dunno, talán az Esca-feeling miatt. Ráadásul az animáció gyönyörű, a történet pörög (talán túl gyors is...) és minden főbb szereplő baromi jó imho. Szal a maradék 2 részt még ma éjjel biztosan abszolválni fogom ^^ Az OP meg rögtön a kedvencek közé került. (aki tud valamit a mangáról + hogy merre lehetne fellelni angolul, PÜ onegai!)

Ezenkívül fut még a Gundam 08th MS Team, amibe már régen belekezdtem, de eddig valahogy sosem sikerült végignézni, pedig nem rossz. Szal erre is sort fogok keríteni a napokban.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:A sima sorozattal én is így jártam anno, nekem se tetszett túlságosan, de tegnap végignézem az FMP-Fumoffu-t, és mindenkinek csak ajánlani tudom, azoknak is, akiknek a "sima" sorozat nem jött be, mert teljesen más hangvételű az egész, és egy szem komolyság sincs benne, hanem egy nagyon jó középiskolai vígjáték + az OP-END is jó. Kivételesen magyarul néztem, és meg kell mondjam, a magyar szinkron nagyon jól sikerült!
:goodpost: Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy a sima FMP-re 6/10-et, míg a Fumoffura 9/10-et adtam. Valóban sokkal viccesebb és szórakoztatóbb volt. :)

Befejeztem továbbá a Chrono Crusade-et, és ha kedvenc talán nem is lett, de mindenképpen nagyon jó anime, és közel áll a kedvenceim kategóriához. A vége tényleg nagyon szomorú, kellett hozzá a zsebkendő rendesen. :( Bővebb vélemény megy a topicjába.

8/10
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Ah! My Goddess-t nézek, a 14. résznél járok és eddíg nagyon tetszik.
én az ilyen hiper-pozitív, naív hősnőkkel nem tudok azonosulni, néha kicsit bosszantó is. a legszimpatikusabb szereplő Urd- őt nagyon bírom
asszem egy jódarabig elleszek vele, mire végignézem mindenestül
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Noein

Ismét egy remek sci-fi sorozattal bővült a repertoárom. Jól ábrázolt karakterek, látványos harcjelenetek, érdekes történet (bár az alapötlet itt sem egetrengető újdonság). Nagyon nem akarok belemászni az elemzésbe, mivel van már róla egy remek ismertető itt az AoiAnimén, aki szereti az alternatív idősík / jövő-jelen-múlt témáját boncolgató dolgokat, annak mindenképpen ajánlom.

95%
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Code Geass ep22 - Ez az epizód nem csak tegnap estémet, de a mai napomat is tönkretette. Komolyan mondom ez legalább akkora törés, mint amikor a Dallasban meghalt Bobby, legszívesebben írnék a szerzőknek, hogy ezt a részt jó lenne semmissé tenni :(
---
najó, azért ez felvidított
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Befejeztem Samurai Champloo-t és egyértelműen csak azt tudom mondani, hogy Zseniális! Ilyen színvonalon képes lennék még nézni belőle 100-200 epizódot. Sajna az alapkoncepció nem volt kiemelkedő, de akkora fun volt, hogy természetesen,

10/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Az elmúlt két napban befejeződött sorozatokról egy-egy mondatban.

Shuffle! Memories: utálom a recap epizódokat, még az Utenában is áttekertem őket, úgyhogy nem is értem miért néztem végig ezt a sorozatot. Ment is a /dev/null-ba.

Tokimeki Memorial ~Only Love~: meglehetősen hullámzó volt végig, és sajnos a befejézese pont egy hullámvölgybe esett. Annyira shitsucks vége azért nem volt, mint tavaly ilyenkor a Canvas 2-nek, ezért nem dühösen fogom letörölni, hanem majd csak szép nyugodtan amikor kell a hely.

Gakuen Utopia Manabi Straight: 203x-ben már ismerhetik az örök fiatalság titkát, ugyanis a főszereplőink ~24 év körüli felnőttként is megmaradtak loliformában. :twisted: :twisted: :twisted: Összességében egy nagyon kellemes "future slice of life" volt ez a sorozat. Külön ajánlom a Yotsubato! rajongók figyelmébe, ugyanis Manabi-chan simán lehetne Yotsuba középiskolás kiadása.
Kép
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Befejeztem a Wild Armsot és nekem nagyon tetszett. ::jsmile::
Olyan igazi "most leülök a TV elé és zsibbasztom az agyamat" anime, az első és a pár utolsó részen kívül szinte egyiknek sincs értelme, csak a 4 szereplő vadászik kincsre mindenhol. Az abszolút kedvencem meg Sheyenne, najon aranyos, az összes beképzeltségével, tengeribetegségével és nyavalygásával együtt. Egyszóval 9/10 az egy pont levonás a történet túlzottan lassú menetéért.
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ebben a pillantban fejeztem be az EVA-t és bár nem került be a TOP5-be, de egyértelműen
10/10

A moviekat még megnézem, aztán elleszek Evangelionok nélkül az őszi szezonig. :D

Így már csak 3 sorozatot nézek, ami nem is árt az áprilisi dömping előtt.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Most néztem meg máodjára a REC című kis szösszenetet. Nagyon kellemes darab, és ha valaki tud hasonlót akkor szívesen venném. Nekem kicsit unikum volt hogy végre nem gimnazisták voltak egy ilyen témájú anime középpontjában. ^^
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Fűbenalvó írta:Most néztem meg máodjára a REC című kis szösszenetet. Nagyon kellemes darab, és ha valaki tud hasonlót akkor szívesen venném. Nekem kicsit unikum volt hogy végre nem gimnazisták voltak egy ilyen témájú anime középpontjában. ^^
bár még csak nem is manga, hanem webcomic, de meglepő hasonlóságot mutat a REC-cel... a közismert megatokyo.com
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A következő animét különösképp mufurc számára ajánlanám (ÉS KÜLDENÉM MINDENKINEK, AKI SZERETI :dirr:): Seirei no Moribito.
Ep1 alapján rövid vélemény: FUCK WIN.
Hosszabb vélemény: elképesztő képi világ, ami hozzá nagyon jól passzoló zenével párosul; szép, archaikus nyelvezet (ez lehet, hogy csak nekem jön be :dirr:), érdekesnek ígérkező sztori - mi kell még? :wink: Ja és hawt bijin főszereplő, aki mellesleg pwn-olásban is igencsak jártas. :banan:
Mondanom sem kell, nézem tovább, mivel úgy tűnik, a Moonlight Mile-lal ellentétben ezúttal nemcsak a kép / zene lesz jó (bár kétségkívül jól szórakozom azon is, rég hahotáztam ennyit komolynak szánt (?) animén :dirr:).

(Ja és az opening L'Arc~en~Ciel - Shine, ha érdekel valakit; meglepő módon nem is üt el túlzottan az anime hangulatától.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A Seirei no moribitóról már itt írtam (két mondatot): viewtopic.php?p=116915#116915

Engem nem fogott meg különösebben a cucc. Tipikusan az az eset, hogy semmi bajom nincs vele, csak egyszerűen nem érdekel. :D De majd nézem, ha a listán felsoroltak túlnyomó része mégse jön be.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nem tudom, mi ütött belém, de megnéztem ennek a Seto no hanayome c. izének az első epizódját.

Első reakció: "Hú, ez az opening nagyon rulz! ^o^"
Második reakció: "....WTF"
Harmadik reakció: "........WTF :D"
Negyedik reakció: "EZ BETEG :DDDDDD"

A történet dióhéjban: főhősünk, Nagasumi, nyári vakációra érkezik szüleivel a csodás setói tengerpartra, ahol kék az ég, forró a homok, és a tenger csodálatos. Sajna azonban Nagasumi nem tud úszni, és az első adandó alkalommal elmerül a tengerben. Az életét egy gyönyörű hableány menti meg, aki aznap este kétes külsejű alakok kíséretében bukkan fel Nagasumiéknál, és felszólítja Nagasumit, hogy vegye feleségül. Mint kiderül, a vízalatti népeknél az a szabály, hogy akit egy halandó meglát, azt meg kell ölni, kivéve ha beházasodik a sellőcsaládba. A helyzetet bonyolítja, hogy hableányunk, San, egy vízalatti yakuzabanda főnökének lánya, és a papa úgy döntött, inkább a szárazföldi patkánnyal végez, mint a lányával... már ha Nagasumi nem hajlandó a házasságra. És akkor is, ha igen.

A romantikus plot uncsi és kiszámítható, de az összes többi.... XDD mármint, YAKUZÁK. xDD Sellő-yakuzák. XDDDDD WTF. xDDD És egyáltalán. xD A poénok nagyon ott vannak (ha nem is túl szofisztikáltak :D), és a seiyuuk is (Kenta Miyake óriási, mint az idegbajos sellőpapa xD). Eddig nem volt fanservice vagy háremfíling, bár az opening nem sok jóval kecsegtet... de asszem nézni fogom, aztán legfeljebb abbahagyom, ha nagyon átmegy háremcuccba. Eddig mindenesetre nagyon ott van. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Night Head Genesis: Ez egy 2006-os anime, ennek megfelelően a grafika nagyon szép lett. Aki szereti a misztikus animéket némi drámai beütéssel és bishonnen főhősökkel azok nézzék meg.

Monster: Azt hiszem a mangát mindenki ismeri. Én éppen most nézem az animét és abbahagyhatatlan. Igazi krimi thriller és horror beütéssel. A grafika és a zene remekül passzol a történethez. Én csak ajánlani tudom.

Haibane Renmei: Hát ez az az anime amiről nem tudom mit gondoljak, mert nekem nem jött le belőle semmi. Igazából nem rossz, de soha nem lesz a kedvencem. A grafika kicsit Lain-es, és akinek ez nem jön be nem hiszem hogy belekezd.

Uta-kata: Először egy normál magical-girl-re számítottam, de több mint aminek kinéz.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, végre megnéztem a Sisters of Wellber első részét... FUUUN :D Nem lesz az évezred animéje, az biztos, és nem pont olyan, amilyennek elképzeltem, de borzasztó szórakoztató. Mondjuk, néhány fordulaton meglepődtem... meg azon is, hogy csak 1 szezon lesz. :/ Kár, ~13 epizód szerintem túl rövid lesz ahhoz, amit csinálni akarnak a sztorival.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

mufurc írta:Nem tudom, mi ütött belém, de megnéztem ennek a Seto no hanayome c. izének az első epizódját.
Ezt olvastam mangában. Nagyon beteg. XD
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Air Gear (újra) kell egy könnyedebb igy nyáron. A zene még mindig tetszik, a visual is jó, bár most másodjára pár hibát azért észre lehet venni. Nem is hibát inkább hanyagságot :)
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ide is, mert lusta vagyok.

Na, megnéztem a Romeo x Juliet első részét... és ez nem a Romeo és Júlia. :3 Ha ennek bármi híres sztorihoz köze van, akkor az egyelőre a Robin Hood - az epizód első fele egy az egyben a tipikus Robin Hood klisékből állt.

Az első rész röviden (nincs különösebb spoiler): 14 évvel ezelőtt a gaz Montague-k kiirtották a Capulet családot, és átvették az uralmat Neo-Verona felett. Júliát sikerült kimenekíteni (...hé, és Tybalttal mi lett? ...csak nem ő az a preview-ban...), fiúként lett felnevelve, és azóta álnév alatt éldegél a Capulet-ház maradék hívével (Cordelia, a lány akivel elmenekült, Hogyishíjják, a testőr, aki kimenekítette, és Francisco és Curio, a rezidens homo-homo mellékszereplők) a majdhogynem okama drámaíró William (értitek, ha ha ha) házában. Júlia, azaz Odin, most üres óráiban Vörös Vihar néven harcol az elnyomó, népet sanyargató Montague-k ellen. Egy nap, mikor épp egy ártatlan lányt ment meg a Montague-k katonái elől, menekülnie kell, és Romeo húzza ki egy nagyobb csávából... melynek eredményeképpen azonnal egymásba szeretnek (kb. két szót váltanak egymással). Később Cordelia (...MIÉRT PONT CORDELIA WTF JAPÁNOK) ráveszi Júliát, hogy lánynak öltözve menjen el a nemesek (= Montague-k) báljára, ahol persze Romeo is ott van, legjobb barátja, Benvolio (na ő legalább nem változott sokat) kíséretében. Júlia el is megy, és némi flashback után (a bál ugyanis a Capuletek régi kastélyában van) ismét találkozik Romeóval, és YAY LOVE BLOSSOMS.

Persze ahogy lehetett várni, az animáció gyönyörű (bár Gonzo cuccról van szó, sz'al valszeg ez nem lesz mindig így), a karakterdizájnok nekem bejövősek, a zene meg... eh. Szerintem túlírt és túlságosan az ember orra alá van dörgölve, de egyelőre nem túlságosan zavaró, az opening viszont kifejezetten nyálas és giccses (az ending meg... látom, próbálták a Gankutsuou stílusát hozni, de nekem nem nagyon jött be). Romeo tényleg = Albert a Gankutsuou-ból (még a gesztusai is ugyanolyanok ;; ), Benvolio kicsit zavar, mert lehet, hogy ő is csatlakozik a homo-homo mellékszereplőkhöz (...ne legyen Franci#2, ne legyen Franci#2...), Montague papa a szokásos hatalommán evil diktátor, Júlia meg.... Júlia weird, de egyelőre aranyos. Mercutio úgy látszik, szintén teljesen ki lesz forgatva önmagából, de majd meglátjuk, mihez kezdenek vele, a többi szereplő meg egyelőre érdektelen. Ja, Williamet valaki lője le. -_- (Meg azt is, aki kitalálta, hogy ilyen legyen.)

Na mindegy, sz'al leszámítva, hogy ennek baromira semmi köze a Romeo és Júliához, egész korrekt kis fantasy cucc. Nem tudom, milyen hosszú lesz, és mennyire lesz érdekes a sztori, mindenesetre én nézem tovább. Csak ne használnák a Shakespeare-karakterek neveit, meg ne írnák ki EEKKORA betűkkel az elején, hogy sztori by WILLIAM SHAKESPEARE. -__- Szegény öreg forog a sírjában.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Na ezek után nekem is bele kell néznem. Kíváncsi vagyok nekem bejövős lesz-e a cucc. XD
Kép
Válasz küldése