Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Vigyázz Spoiler:
Én is Claymore-t nézek már egy ideje, a 21. résznél tartok és néhány dolog nem fér a fejembe. Pl: Raki hogy lehet olyan naív, hogy összeáll a két idegennel (akikről egyből levágtam, hogy na ezek tuti awakened being-ek...), áá nem voltak ám gyanusak, utána meg meglátja a csajt beleket enni és elkezdi ölelgetni, na normális ember vagy levágta volna a fejét vagy rohan onnan a fenébe, de nem ő megvárta amig bejön a barlangba a 3 szuper-szörny egyiket....na most mi lesz ezután :D
A másik dolog, hogy minek kellett odacseszni azt az oroszlánt a harctér közepére :( szétszedi az összes szereplőt, főleg a rugókezű csajt sajnáltam, egyik kedvencem volt.
A harmadik: az oké, hogy nőkből lehet Claymore, azt még elfogadtam, de miért kell mindegyiknek szőkének lennie? Ráadásul az arcok is tök egyformák, milyen karakterdizájn ez...
--------
végignéztem és jó volt : )

-------------------
következő:
Gintama

7. résznél tartok, eddig kreténség, meg vicces, meg őrült, meg minden, de lenne egy kérdésem...
...lesz valami összefüggő cselekmény benne, valami központi sztori, vagy csak ilyen 1 részes poénkodásokból fog állni?mert akkor lehet, hogy abba is hagyom. (ugyanis nem birom végignézni ezt a százvalahány részt ha nincs összefüggő története)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Goofy írta:következő:
Gintama

7. résznél tartok, eddig kreténség, meg vicces, meg őrült, meg minden, de lenne egy kérdésem...
...lesz valami összefüggő cselekmény benne, valami központi sztori, vagy csak ilyen 1 részes poénkodásokból fog állni?mert akkor lehet, hogy abba is hagyom. (ugyanis nem birom végignézni ezt a százvalahány részt ha nincs összefüggő története)
Összefüggő történet az nem lesz, legfeljebb néhány epizód erejéig, de leginkább csak random ökörködésből áll a sorozat.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Akkor ez a sorozat fel lesz függesztve azt hiszem :P
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Goofy írta: A másik dolog, hogy minek kellett odacseszni azt az oroszlánt a harctér közepére :( szétszedi az összes szereplőt, főleg a rugókezű csajt sajnáltam, egyik kedvencem volt.
A harmadik: az oké, hogy nőkből lehet Claymore, azt még elfogadtam, de miért kell mindegyiknek szőkének lennie? Ráadásul az arcok is tök egyformák, milyen karakterdizájn ez...
Ó, hát szerintem az volt benne a pozitív, hogy nem halhatatlanok a szereplők... a sorozat végkifejlete meg az irdatlan csalódás... jó, persze, kellett egy befejezés a manga kellős közepén, de ezt azért, így... ez tuti lehenteli az esetleges folytatást :mad:
A szőke haj + ezüst szem meg mellékhatás, nem a karakterdesigner mániája :D Van egy csaj a mangában, aki nagyon pici, nincsenek (még?) rendesen kifejlődve a képességei, na neki a haja is megőrzött valamennyi színt. Apropó manga, hónapok óta nem jártam utána, lehet, hogy érdemes lenne :idea:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Claymore-ban simán sablonosak a karakterek, vannak benne hajtépős baromságok, Raki engem is többször kikészített a primitívségével, meg a Bossfight is irtó béna volt, de mégis volt számomra valami a hangulatában, ami megtettszett.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Inukami
-elnézegetem :D
Tengen Toppa Gurren Lagann
-sokat egyszerre vagy sehogyse! iszonyatjóóó
Rosario to Vampire
-cééép és idióta XD (pozitív értelemben)


asszem ennyi mi említésre méltó most. De rossz egyszerre féltucatot nézni (ezenkívül még nézek mást is, heti rilízek, stb.)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Bokurano-Egész ígéretesnek tűnik,pedig nagyon nem szeretem a mechát.
Lucky Star-nézegetem,de nekem ez túl egyszerű,és bugyuta..
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Azumanga Daioh Ez annyira buta hogy már jó! :) Mai-HIME után kicsit érdekes váltás, de tetszik. Kikapcsol meló után...
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Cleetus írta:Lucky Star-nézegetem,de nekem ez túl egyszerű,és bugyuta..
A Lucky Star valami fantasztikus :) azóta is vágyom valami hasonlóra, de semmi sem jut a közelébe
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Nekem semmi bajom a Lucky Starral,csak valszeg nem jó hangulatban fogtam neki.Tetszik,mert én is nevetek rajta,csak nem akkor kell nézni,amikor az ember mélydepresszióba esik,és örül hogy él. :) A karaoke a végén mindíg feldob.De a Lucky Channel is ász.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tengen Toppa Gurran Lagann

Nem csodálom, hogy sokak szerint az év animéje lett, fantasztikus sorozat, amit szerintem legalább egyszer mindenkinek látnia kell, nekem is az egyik kedvencem lett, még úgy is, hogy a befejezést nagyon nem ilyennek képzeltem.

9,5/10 (fél pontnyi levonás a vége miatt)
Kép
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Most kezdtem bele a Soul Eater-be, nagyon ígéretes. Remek animáció, jól kidolgozott harcjelenetek, kiváló OP és ED. Creepy vigyorgó hold :dirr: A főszereplő csaj kissé idegesítő, de asszem ez az egyetlen negatívum, amit mondhatnék =D MOAR!
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Sajna nekem nincs ilyen jó véleményem a Soul Eaterről, hat rész után inkább hanyagolom. Mondjuk az egyetlen pozitívum, amit meg tudnék említeni a sorozattal kapcsolatban az a zene. Meg néhány jó szereplő: Shinigami-sama, Death the Kid, Maka apja. Black Star meg nagyon idegesítő. Hat rész után számomra még nem történt olyan a sorozatban, ami érdekelne, az egészet elnézve pedig nem is igen fog. :neutral:
Monochrome Factor: na egyértelmű, hogy ez jobban tetszik. A shounen-ai beütés még elviselhető, inkább a szereplők hülyeségeire figyelek. A szereplők többsége is szimpatikus, a sztori maga nem nagy szám, de valami mégis nézhető benne. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Soul Eater-re én is kíváncsi voltam, de ami eddig lejött belőle így első rész alapján:
1. OP éppen hogy csak elmegy (mármint a zene, az animáció rulez :D)
2. Ending szörnyű :dirr:
3. A sztoritól előre félek, az IY óta aggodalommal tölt el, amikor úgy kezdődik valami, hogy "már majdnem miénk minden hatalom, aztán hoppá, szétszóródik darabokra, és kezdjük el keresni". :dirr:
4. A poénok sajnos rém erőltetettek. ^^" (Mondjuk a D.Gray is így kezdett, de amíg ott eleinte nem vitték túlzásba, itt nyakra-főre próbálnak viccesek lenni.) OK, voltak jó viccek is, de pl. amikor harmadjára kell néznem, ahogy a shinigami fejbeveri a csaj apját, azon valahogy nem tudtam nevetni. ^^" (Btw, a shinigami direkt mozog és mutogat úgy, mint egy elb*szott rapper? :dirr: XDDDD)
5. Valahogy szerintem a "weird" mérce túlzásba lett véve. ^^" Röhögő hold, vigyorgó nap, a shinigamivilágban a papírmasé 2D-s felhők, stb... Pl. az elején az utcán ez még nagyon feelinges volt, de amikor rájössz, hogy itt MINDEN helyszín ilyen, kezd zavaróvá válni. ^^"
6. Ez szvsz, de a karakterdizájn nem jött be, kb. mint egy pszichopata Shaman King. :dirr: A manga sem volt az igazi, de ahogy láttam, ennél jobb.

Pozitívumok:
1. Az animáció, és a harcok valami baromi látványosak, bár mondjuk Bones-tól ez alap. :)
2. Neko + boszi keverék csaj szintén jónak tűnik, bár sajnos a karakterdizájn miatt pont a feje nem az igazi, így a vele való fanservicekedés is csak félig jött be. XD
3. A gonoszok nevei. :D Hasfelmetsző Jack, Blair-i boszorkány, stb. XDD Mondjuk ha ez valami rétestészta cucc lesz (az alapsztori ezt sugallja), akkor nem tudom, marad -e elég valós dolgokra utaló fantázianév. XD

Akkor ez most egy rossz sorozat? Nem, dehogy. :) Csak ahhoz képest, hogy most egyre többen harangozzák be ezt is úgy, mint mostani nagy shounen slágert, eddig semmi olyat nem tartalmazott az első rész, amitől kiemelkedő lenne, már az animáción kívül persze. Meg általában az ilyen sorozatoknál az első részbe raknak bele sok eksönt, sok poént, stb-t, hogy a néző rögtön rákattanjon. Na most ha itt már a kezdés is ilyen, akkor nem tudom később mivé válik majd. ^^" Ennek ellenére egy darabig még én is folytatni fogom, hátha lesz értelme nézni, pillanatnyilag annyira nem kötött le, hogy hétről hétre kövessem, de pár résznyi esélyt még adok neki. :) (Ellenben ha valami Naruto 2 vagy IY-ripoff alakul ki belőle, akkor számíthattok a fikázásomra. :dirr:)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mar onmagaban a szivet melengeto teny h 51 reszes lesz (es nem tobb) nem teszi Naruto meg IY ripoffa...az OP meg T.M Revolution, h lehet h csak elmegy??? :dirr: amugy meg a 3.resz utan indul az eksön, azokban csak be vannak mutatva a karakterek...amugy meg momentan nem nezek semmit, mert vizsgaidoszak van, utana el akarom kezdeni a Baccano-t...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Le Chevalier d'Eon

Végre már viszi a gépem :D
Megkapott aoianimén az a pár kép ami volt belőle feltéve. Hihetetlen gyönyörű a rajzolása *_*
Lehet amiatt érkezett rá kevesebb szavazat, mert nem sok köze van a japán kultúrához, aztán lehet emiatt kevesebb is az érdeklődő. Mindenesetre ki vagyok akadva, hogy nem olyan ismert, mégha új film is.
Elején egy kicsit "csalódtam", valahogy örültem volna neki, ha nem viszik át a sorozatot abszurd horrorba, de aztán sikerült nekik a történelmet teljesen egyensúlyba hozni a természetfeletti elemekkel, és így, a sorozat közepén azt mondhatnom, gyönyörű alkotás, mélyen kidolgozott történettel-jellemekkel, korrajzzal.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Nemsokára folytatom majd az Urusei Yatsurát.Érdekes egy történet,az évszám és a rajztechnika még érdekesebb.Igaz a főszereplő a szokásos perverz srác,de nayon szórakoztató a sok idiótaság,amit csinál. :lol: De mondom, a rajz,ami nagyon tetszik, a modernebbek után ez a régi kerek formák,olyan cuki minden. :D
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én most Nanát nézek, a 13. résznél járok. A két főszereplővel nemigen tudok azonosulni, de azért nézeti magát a sorozat (kicsit szappanopera íze van).
Maradandó nyomot eddig nem nagyon hagyott bennem.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

IloveRenji írta:Mar onmagaban a szivet melengeto teny h 51 reszes lesz (es nem tobb) nem teszi Naruto meg IY ripoffa...az OP meg T.M Revolution, h lehet h csak elmegy??? :dirr: amugy meg a 3.resz utan indul az eksön, azokban csak be vannak mutatva a karakterek...amugy meg momentan nem nezek semmit, mert vizsgaidoszak van, utana el akarom kezdeni a Baccano-t...
Ebben a "hány részes lesz" dologban én nem annyira bízok, a D.Gray-nél is ez volt, most meg várjuk a 87. részt. :dirr: (Habár a BONES csinált már normális rövidebb animét hosszabb mangákból is. Amúgy Soul Eaternél a manga is olyan 50 fejezet körüli, vagy csak annyit fordítottak le?)
Jah, elhiszem, hogy T.M. Revolution, de attól még nem fog jobban tetszeni. XD (Eleve az együttes neve sem mond semmit, bár azt aláírom, hogy lehet én vagyok ez esetben a zeneileg alulművelt, mert általában az olyan japán együttesek keltik csak fel az érdeklődésem, akik megtetszenek 1-1 jó OP/ED miatt, és még a többi számuk is bejön.) A közepén van egy jó rész, azon kívül kb. végig ugyanazt a dallamot és ritmust ismétli az OP. (Btw, hallgatom az endinget, és eszembe jut, hogy "Ezt az artikulátlan üvöltözést és már hallottam valahol....", erre leellenőriztem, és lőn...STANCE PUNKS, ugyanazok, akik a Naruto 6. OP-ját is végighörögték. :dirr: )
Még egy dolog (eskü nem szálltam rá a sorozatra, még ha úgy is tűnik, csak ez múltkor nem jutott eszembe XD): a seiyuuk úgy alapból rendben voltak, de érdekes, hogy pont a főszereplő páros hangja nem lett az igazi. Soul gyerek létére kapott egy jó mély felnőtt férfi hangot (Ryoga volt ilyen a Ranmában, és attól is hülyét kaptam ^^"), a csaj pedig nem lenne rossz, de a beleélése néha egy amcsi szinkronszínészével vetekedett. (Pl. amikor a képen épp SD-ben őrjöng, de ordítás helyett szinte csak felolvasta a szöveget.)
Amúgy belenéztem a mangában, hogy mi lesz később, és egy fokkal tényleg jobb lesz, sőt, a további szereplők sokkal szimpibbek a két főszereplőnél. XD (Jah, és érdekes módon ott nem láttam túlerőltett poénokat, szal a BONES is leszállhatna róluk.)
Cleetus írta:Nemsokára folytatom majd az Urusei Yatsurát.Érdekes egy történet,az évszám és a rajztechnika még érdekesebb.Igaz a főszereplő a szokásos perverz srác,de nayon szórakoztató a sok idiótaság,amit csinál. :lol: De mondom, a rajz,ami nagyon tetszik, a modernebbek után ez a régi kerek formák,olyan cuki minden. :D
Ezt nézi valaki rajtam kívül? O__O :D Amúgy tényleg jó sorozat (a régi szép idők, amikor Rumiko még tényleg maradandóakat alkotott), főleg, hogy kevés olyan animét láttam, amiben a srác nem csak titkos vágyaiban mer perverz lenni, de keményen le is támadja a csajokat. XDD Mondjuk Ataru jelleme és a karakterdizájn is később, úgy a 30. részek körül lesz az igazi. :) (Nekem a sorozat is onnantól kezdett igazán tetszeni.) Esetleg majd nézz be a topicjába, jót fogunk ketten beszélgetni. :dirr:
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

AyaDid írta:Le Chevalier d'Eon

Végre már viszi a gépem :D
Megkapott aoianimén az a pár kép ami volt belőle feltéve. Hihetetlen gyönyörű a rajzolása *_*
Lehet amiatt érkezett rá kevesebb szavazat, mert nem sok köze van a japán kultúrához, aztán lehet emiatt kevesebb is az érdeklődő. Mindenesetre ki vagyok akadva, hogy nem olyan ismert, mégha új film is.
Én már szemeztem vele, sőt, meg is kíséreltem megnézni az első részt, de én sem tudtam lejátszani. Talán most már nekem is sikerülne. Lehet, hogy tennem kéne még egy próbát.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Princess Tutu - egyszer már elkezdtem de korán feladtam, és most újra nekivágtam... és igen, azt hiszem a múltkor nem adtam neki elég időt- most fejeztem be és azt hiszem bekerül a kedvencek képzeletbeli listájára- ennek az animének nincs párja. különleges: a keserédes hangulata, a története,a képi világa, az egész úgy ahogy van. nem is lehet leírni, látni kell...
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

miyume írta:Princess Tutu - egyszer már elkezdtem de korán feladtam, és most újra nekivágtam... és igen, azt hiszem a múltkor nem adtam neki elég időt- most fejeztem be és azt hiszem bekerül a kedvencek képzeletbeli listájára- ennek az animének nincs párja. különleges: a keserédes hangulata, a története,a képi világa, az egész úgy ahogy van. nem is lehet leírni, látni kell...
Hm, azon animék egyike, amiket kihagyásokkal sikerült látnom, de ahogy haladt előre, egyre jobban tetszett, a vége fele már ki nem hagytam volna belőle :wink: Volt néhány nagyon jó hangulati momentuma :)
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Red Garden-t kezdtem el a minap nézni, sokan dícsérték ugyanis. Eddig 2 rész alapján nem vagyok hasra esve: A történet leginkább Bokurano mechák nélkül, a hangulatát nagyon nem érzem (lehet csak engem nem fog meg), a karakterdizájn kifejezetten csúnya, és mindennek a tetejében van részennként egy pocsék insert song. + azt csiripelik a madarak, hogy a vége el van rontva. Ha valaki tud indokokat, hogy ezek mellett / ellenére miért érdemes tovább nézni, azokat várom....
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Ebben a "hány részes lesz" dologban én nem annyira bízok, a D.Gray-nél is ez volt, most meg várjuk a 87. részt. :dirr: (Habár a BONES csinált már normális rövidebb animét hosszabb mangákból is. Amúgy Soul Eaternél a manga is olyan 50 fejezet körüli, vagy csak annyit fordítottak le?)
Nyugodtan le merem fogadni, hogy a Soul Eater tényleg 51 rész lesz. Nem a BONES stílusa, hogy fillerezzen egy sorozatot. Ha csak a népszerűség számítana, az FMA még ma is futna...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Sephiroth, 18ig sikerült eljutnom..

Amit nemrég fejeztem be, az a Hatenkou Yuugi, de amennyire tetszett az eleje, annyira nem tudott már érdekelni a vége. Egyszerűen semmi értelme nem volt, bár a végén volt vmi trükkös plot, de annyira nem figyeltem már akkor, h a negyedét sem tudnám visszamondani.

Annál kellemesebb volt a Planetes, semmi szuper képesség vagy fő gonosz, csak az emberek maguk és a mindennapi vagy éppen kevésbé mindennapi kihívások és bonyodalmak feldolgozása ill. megoldása a fő téma.

szerk: belenéztem én is a Soul Eater-be és az első pár perc után erősen az az érzés fogott el, h ez nem akarom tovább nézni, vmi rossz lehet a cgben és az első monszta fight láttán tovább is léptem.
Let's begin, de gozaimasu!
Válasz küldése