Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

ef - a tale of memories

Ugyan sem a karakterek, sem a történet (szerelmi háromszög és beteg lány) nem volt maradandó, a jól felépített cselekménnyel, a tipikusan Shaft-os stílussal, valamint az adott szituációhoz tökéletesen passzoló zenékkel sikerült kihozniuk belőle a maximumot. Kicsit gyúrhattak volna a karakterek jellemére, hogy kicsit egyedibbé tegyék őket, és akkor kedvenc lehetett volna belőle :roll:

8.5/10




ef - a tale of melodies

A grafikai megoldások és a zene hozták az 1.évad színvonalát, minden másban viszont messze elmaradt tőle. A karakterek itt egyenesen szürkék és unalmasak voltak, minimális jellemmel és szinte mindegyik csak egy múltbéli sötét foltból állt. A Yuu x Yuuko páros története még egész érdekes tudott lenni, hála az időbeli ugrásoknak, de az évad második felére már azt is csak nyújtották.
És ami még rosszabb, teljesen felhígították a (mondvacsinált) Mizuki x Kuze párossal, az első évad két üres és érdektelen mellékkarakterével, akikre kár volt egy külön történetszálat építeni, hiszen semmi súllyal nem bírtak - unalomba és klisékbe is fulladt az egész :wwall:

6.5/10

Ezért kár volt készíteni egy teljes második évadot készíteni, az érdemi Yuuko x Yuu szálat akár két OVAban is megcsinálhatták volna :drop:



Ayla írta:Ao no Exorcist
nagyonjó, míg nem vágják tönkre a sablonos fillerekkel. Ha valaki nézi továbbra is, akkor majd légyszi írjon ha már nem lesz filler, én most egyelőre megállok ezzel is.
Mivel csak 25részes és az utóbbi pár részben teljesen eltértek a mangától, kétlem hogy a végére visszatérnének hozzá. Anime originál befejezést látok (a'la Soul Eater) :shock:
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

-OJ- írta:Anime originál befejezést látok (a'la Soul Eater) :shock:
Na, azért ha minden anime originál befejezés legalább egy Soul Eater szintet megütne, szerintem egy fannak sem lehetne oka nyafogni. :wink:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Inkább egy Soul Eater féle lezárás, mint egy Tegami Bachi féle, bár én még abban bízok, hogy nem zárják ki egy esetleges folytatás lehetőségét és nyitva hagyják a végét.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Így már tényleg kezd érdekelni, miről szólnak azok az AnE fillerek.

Tényleg írtam már, hogy bele kezdtem a Cromartie High School-ba?
Nagyon poén. :D Bár 12 rész után még mindig a nyitó jelenet a kedvencem.
A kedvenc karakterem egyértelműen Freddie.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Epic anime iz Epic!

Nálam is nagy kedvenc a Cromartie, van az egésznek egy elég sajátságos hangulata. Freddie aki egy szót se szól, a Mechazawa akiből még motor is lesz, na és persze a Gorilla, mind nagy arcok.

A nyitó epizód a legjobbak között van nálam is, nagyon jól kiparodizálják a badasséget, de hasonlóan epic az utolsó rész, amikor a tipikus school life animék kapnak egy gyomrost. :cool:
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Bleach - Jigokuhen
Egy újabb Bleach fanfiction... izé mozifilm a sorban. Ezúttal a jól kínozzuk meg Ichigót, hogy sokat angstelhessen témát választották. Hát mit mondjak, a sztori nem volt túl combos, még Bleach mozi viszonylatban se, ráadásul egy ponton el is veszítettem a fonalat. Shuren és az emberei hova a fenébe tűntek? Egyszer csak úgy felszívódtak. Nem úgy volt, hogy a bűnösök a pokolban feltámadnak miután meghaltak? Vagy ráuntak az Ichigo elleni harcra és inkább elmentek egyet sörözni? :weh:
A látvány viszont nagyon ott volt, talán ez volt az eddigi legpörgősebb, legakciódúsabb Bleach mozi, és még csak idegesítő fillerkarakter se kaptunk. Plusz nálam még az is pozitívum volt, hogy a rosszfiúk szerepében hallhattam Nakai Kazuya és Furuya Toru hangját. :vigyor:
7/10
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Megnéztem ezt a Genshiken nevű cuccot, de úgy tűnik túl sokat vártam tőle. Még évekkel ezelőtt olvastam róla az AS-ban és eldöntöttem, hogy nekem meg kell néznem ezt az otaku-animét. Én jó sok humort, béna, de szerethető karaktereket és pörgést vártam, erre teljesen mást kaptam. Egyrészt a szereplők ugyan elég nagy anime és manga b*zik, de azért nem annyira, hogy vérbeli japán otakunak lehessen nevezni őket. Másrészt pedig egyáltalán nem érdekes és szerethető jellemek, hanem inkább unalmasak. Ilyen animénél kulcsfontosságúak a jófej szereplők, de én itt senkit sem éreztem annak, ráadásul túl kevés háttérinfót kapunk tőlük. A kissé botcsinálta főiskolás szál pedig minden, csak nem izgalmas és érdekes. Már itt hatalmasat vesztett az otakufaktor lehetőségéből, szerintem ezzel a környezettel sikerült elhasítani a lehetőséget, hogy valóban vérbeli japán animéseket mutassanak be.
Jó lett volna az anime és képregényfesztiválokon kívül más fontosabb otakuviselkedést is belevinni, vagy legalább többet kezdeni az egésszel, mert baromira unalmas volt azt nézni, hogy ki hogy bambul, ilyet itthoni conokon is látni. :)
A sztori pedig elég gyenge volt, semmiről sem szólt, a végét pedig totálisan elbaltázták a hirtelen bekomolyodással és jól össze is lett csapva. Úgy érzem, még maguk a készítők sem igazán tudták, hogy mit akarnak.
Szóval teljes kiábrándulás, 10/5.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Dark-san írta:Jó lett volna az anime és képregényfesztiválokon kívül más fontosabb otakuviselkedést is belevinni
Öhmm.....cosplay-készítés és verseny, anime-kivesézés, yaoi, mangarajzolás, gunpla készítés, videojátékok, stb? ::^_^::

Szerintem jól bemutatták az otakuság minden formáját, a szereplők pedig pont azért jók mert elég realisztikusan viselkednek, szemben minden más elnagyolt otaku-animevel (LuckyStar, OreImo, stb). A végén pedig képesek megtalálni a helyüket az életben és társadalomban, amellett hogy a hobbijuknak is ugyanúgy tudnak hódolni, de nem válnak totális lúzer otakukká, akik csak annak élnek. Azokra ki lenne kíváncsi? :roll:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Dark-san írta:Én jó sok humort, béna, de szerethető karaktereket és pörgést vártam, erre teljesen mást kaptam.
Kuragehime megvolt már? Ugyan nem anime otakuk a szereplők, de azért elég szélsőségesen otaku benne szinte mindenki, aki nem az meg csak simán elmebeteg. XD
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mahou Shoujo Madoka Magica

2/12

Szerintem remek kis anime, két rész után ezt bátran ki merem jelenteni. A képi világa igen érdekes, a grafika nem szép, nem is ronda, inkább egyedi. A zenék fantasztikusak, a történet pergő, és bár magical-girl anime, egyáltalán nem habos-babos rózsaszín ölelgetős, vicces-humoros cucc. Rengeteg benne a szimbólum, amivel erősen hajaz a Shoujo Kakumei Utenára, de kb. ennyi a hasonlóság. Inkább az erősebb idegzetűeknek ajánlott.

Angelic Layer

9/24

Az anime méltó a CLAMP hölgyekhez - a mangát nem is említve -, habár tipikus fight-anime, de nagyon jó történettel és ragyögóan szép grafikával. Szerintem érdemes lesz végignéznem, bár sejtem, mi lesz a vége az animének. Erősen más, mint a manga, és szerintem a manga talán egy hajszálnyival erősebb az animénél.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Andro írta:Mahou Shoujo Madoka Magica

2/12

Szerintem remek kis anime, két rész után ezt bátran ki merem jelenteni.
Hidd el, még semmit nem láttál. ;)

Btw ha már itt vagyok: Sikerült erőt gyűjtenem és elővettem két régebbi sorozatot is. Az egyik a Phantom tv sorozat, ami 4 rész után ZOMGSOFUCKINAWESOME (hangulatra tiszta Darker than Black + az Ein - Hei párhuzam is adja magát), míg a másik a Le Chavelier D'Eon (szintén négy rész után), ami, ha nem szedi össze magát két részen belül és mutat valami értékelhetőt, úgy vágom a dropped listámra, mint a mostani nyári szezonból a Dantalian no Shokát. Nehezen tudom komolyan venni ezt az animét, pedig nagyon erre játszik a drága.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Néztem volna belőle többet is, ha időm ma engedte volna. Na meg, ha most olyan gépnél lennék, ahol hang is van. ^^
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Junchi írta:Le Chavelier D'Eon (szintén négy rész után), ami, ha nem szedi össze magát két részen belül és mutat valami értékelhetőt, úgy vágom a dropped listámra, mint a mostani nyári szezonból a Dantalian no Shokát. Nehezen tudom komolyan venni ezt az animét, pedig nagyon erre játszik a drága.
Az idióta zombik, mi? :)
Én a részemről semmilyen zombis történetet nem tudok komolyan venni. Ráadásul a sorozat zombi kutyákat is bevetett amik még nevetségesebbek, mint a humanoid zombik. De a hülye zombik ellenére nem bántam meg, hogy végignéztem anno a D'Eon-t. Egyrészt az oroszországi fejezetben az a rész amikor II. Katalin ráteszi a szopóálarcot a férjére volt az egyik legnagyobb epic pwnage amit animében láttam. Másrészt a történet második felében tetszett, ahogyan Robespierre komolyan beszállt a szarkavarásba és majdnem sikerült mindenkivel kitolnia.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Zombisak közül szerintem a Resident Evil a legjobb. Ott még a történet is nagyon jó.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

paTKany írta:Az idióta zombik, mi? :)
Is. :)

Szal az egy dolog, hogy zombik, de: 1) Mi keresnivalójuk ebben a történetben? 2) Miért úgy lehet őket likvidálni, hogy letépjük a nyakláncaikat? (Ez most nyilván költői kérdés, hisz elmagyarázták, de a tenyerem akkor sem hajlandó lejönni a képemről) 3) Miért néz ki mindegyik ilyen gagyin? Ezeknél szerintem még én is félelmetesebbeket alkotnék. :3

A zombik mondjuk egy dolog, a legnagyobb sokkot nekem az jelentette, mikor a főhős az elején nővé változott (= atyaég), aki ráadásul nem akárki, hanem a saját nővére (= ATYAÉG!). xDD Srsly már! xD

Nézem mindenesetre tovább; "Olyan rossz, hogy már jó" potencia legalább van benne, szal egy szavam sincs.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Mondjuk a történelmi D'Eon nem vadászot zombikra, de cross dressingelte számos alkalommal sikeresen a saját nővérét.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Na jó, de itt szabályosan átváltozik a saját nővéréve. :D Azért a WTFness-nek is legyen már határa. ^^"
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Baccano! + Specials:
Még mindig vacilálok, hogy hatost vagy hetest adjak neki MALon. Egyelőre hatoson áll. Nekem valahogy nem adta meg azt a "überepik" érzést, amit sokaknak. Illetve lehet, hogy csak én vagyok kíméletlen értékelő. Szerintem ilyennek kellene lenni egy jó közepes animének. Egyszer mindenképp nézendő, eredeti ötletekkel is rendelkező agymenés, jó zenével de ezenkívül semmi több nincs benne.
A sorozat legnagyobb hibája, hogy alapjáraton az elég sok kötetes light novel 3 történetét meséli el, egyszerre. 13 részben. Nem lenne ez akkora nagy probléma, ha mondjuk a szereplőgárda 80%-ban egyezne mindegyik történetben, de mivel csak a két comic relief karakter bukkan fel, pár perces cameokon kívül mindegyik történetben, így rendkívül sok szereplőt, sok eseményt, sok helyszínt és három időt kell permanensen fejben tartani. Ebben nem segít a realisztikus karakter dizájnra való törekvés sem. Ez egy 30as évekbeli gengszter történethez megfelelő lenne, ám ennek hatására egyes mellékszereplők - számomra legalábbis - gyakran teljesen csereszabatosak voltak.
Úgy érzem jobban járt volna a történet azzal, ha mondjuk csak az első regényből készült volna egy film, és aztán a vonatos sztoriból egy 13 részes tv sorozat, így talán a szereplők is kiforrottabbak lettek volna.
Mindegy, akinek az érdeklődését az opening felkelti, annak ajánlom figyelmébe. Egyszer nézhető, kár hogy minden egészen világos csak többszöri újranézés esetén lesz lehetséges.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Usagi Drop

Aranyos kis gyereknevelős dráma, annak minden bájával, de nem túl mozgalmas cselekményével. Érdekes volt látni, hogyan válik egy megrögzött munkamániás agglegényből gondoskodó és szerető apa. A mangát pedig pontról pontra, hibátlanul adaptálta.

8/10





No.6

Nem volt rossz, de semmi kiemelkedőt nem találtam benne.

Szerencsére az előzetesen beharangozott (és rettegett) shounen-ai vonalat nagyon minimálisra vették benne, helyette egy kellően (néha már túlságosan is) mély barátságot sikerült bemutatni a két srác között.

Eddig rendben is van, de azon kívül semmi másra nem figyeltek a készítők, vagy az író. A két főszereplőt leszámítva az összes többi karakter üres és érdektelen maradt, elenyésző múlttal, nulla jellemmel és annál is kevesebb jelentőséggel.

A történet megint csak elég sületlenség volt, mikor nem a srácokra koncentráltak. A világot nem sikerült hitelesen és érdekesen felépíteni, alig közöltek róla valami információt, az egész összeesküvés és 'forradalom' rész pedig egyszerűen unalomba fulladt. Ismeretlen karakterek harcoltak egy arctalan diktatúra ellen, akik valami olyasmit akartak tenni, amit ők maguk sem értettek :p Nem túl érdekfeszítő.

Design, animáció, és a (többnyire céltalan) akciójelenetek jól voltak kivitelezve. A dalokat leszámítva az aláfestő zene elég halovány.

Kár érte.
Kevesebb maszlaggal, mozgalmasabb cselekménnyel és több háttérinfóval sokkal jobb sorozat lehetett volna.
6/10
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

No. 6
Anyám, én nem ilyen lovat akartam! Egy jó kis sci-fire készültem, sötét disztópikus jövőben, esetleg megspékelve némi félreérthető érzelmekkel a két főszereplő között, ehelyett nyílt BL-t kaptam, ami főkép Nezumi és Shion kapcsolatára koncentrált, a sztori pedig a sorozat nagy részében inkább csak szépen meglapult a háttérben, mintsem hogy előremozdult volna. Félreértés ne essék, nem a BL-el van bajom, akkor is zavart volna a dolog, ha Shion történetesen lány lett volna. Egyszerűen nem tudták eltalálni az egyensúlyt a szerelmi szál és a történet között, és végül az utóbbi látta kárát a dolognak, aminek valószínűleg nagyon örültek a BL fangirlök, én viszont már kevésbé.
7/10

Usagi Drop
Ez volt az egyik kedvencem a nyári szezonból. Nagyon aranyos anime volt, kedves humorral, életszerű szituációkkal és a szezon legédesebb openingjével. Daikichire és Rinre hétről hétre biztosan lehetett számítani, hogy mosolyt csalnak az ember arcára és megmelengetik egy kicsit a szívét. Szívesen elnézegettem volna hosszabban is, kár hogy ilyen rövidre szabták a sorozatot. :(
Mondjuk a mangáról azt olvastam, hogy a történet ott egy idő után egészen másfajta irányt vesz, a végén pedig pedig finoman szólva is „érdekes” befejezésbe torkollik, úgyhogy talán jobb is, hogy még ezen a ponton lezárták az anime történetét.
9/10
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

It's a Rumic World! Ranma ováját néztem most Titkossal, a Mélyenalvás Füstölőjéről. Nagy élmény volt egy ilyen fílinges ranmás sztorit ilyen szép animációval nézni. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:It's a Rumic World! Ranma ováját néztem most Titkossal, a Mélyenalvás Füstölőjéről. Nagy élmény volt egy ilyen fílinges ranmás sztorit ilyen szép animációval nézni. :D
Pontosan, ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy kissé féltem, hogy ennyi év után már nem lesz vicces a dolog, de tévedtem, a Ranma továbbra is ugyanolyan szórakoztató. :D (Nem úgy, mint pl. szegény Rumiko most futó mangája, ami vígjáték akarna lenne, de....^^") Mondjuk én azt hittem, hogy ez egy original sztori lesz az animekészítők részéről, de Mordályos mondta, hogy egy manga chaptert dolgoztak fel, szóval így már érthető, hogy hozta a színvonalat. :) És igen, az animáció nagyon szép volt (a régi sorozaté sajnos már a maga korában sem volt kiemelkedő ^^"), főleg, hogy nem vektorozták széjjel, inkább tényleg csak olyan, mintha a régi sorozat rajzolási stílusát "újították volna fel". :)
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Sacred Seven is végre befejeződött.
De minek néztem én ezt végig?
Semmi összefüggő történet, az epizódok fele randizós/iskolai fesztiválos/tengerpartos filler volt, a rosszfiút első látásra fel lehetett ismerni, csak épp a homlokára nem volt ráírva hogy BAD GUY, de ettől függetlenül mindenki bedőlt neki. És természetesen mindenért ő volt a felelős, talán még a globális felmelegedésért is :wwall: Karakterek felejtősek, a ruhák röhejesek, akció-jelenetek unalmasak, poénok ezerszer látottak.
Szóval ezt nagyon eltolták.
4/10

Lehet öt évesen jobban szórakoztam volna rajta :vigyor:
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

-OJ- írta:Sacred Seven
Engem csak az érdekelne mi lett a kő klubbal? :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akkor ez csak ilyen 12-13 részes izé volt, aminek a 90%-a fillerkedés, az utolsó részben meg lenyomják a gonoszt, és annyi? (Én nem tudom, egyszerűen az első 1-2 epizód sem kötött le annyira, hogy folytassam, pedig reméltem, hogy jó lesz. ^^")
Kép
Válasz küldése