Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Éljen a nosztalgia, éljen a Dragon Ball Z! XDD Jó, nem az egészet, csak néhány részt, de hát akkor is... :)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Narumi írta:Éljen a nosztalgia, éljen a Dragon Ball Z! XDD Jó, nem az egészet, csak néhány részt, de hát akkor is... :)
Támogatom! :) Éljen,éljen sokáig :D (Cell saga rulez)

Én most a Saiyuki Reload Gunlock végefelé tartok(Ez a 3. saiyuki sorozat), kiváncsi vagyok hogy lesz e befejezése a történetnek.
Minden esetre nekem nagyon tetszik ez az anime. :cool:
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Én még mindig ugyanazokat nézem: Ouran koukou (mindjárt vége T__T), Kemonozume (még mindig rulz, aki még nem nézi, tegye!), Innocent Venus (pont akkor üt be egy három hetes szünet, amikor kezd tényleg érdekes lenni... >_>).

Megnéztem a Chevalier d'Eon második részét is... hát, opening imo sux (a zene nem jó, nem illik az animéhez, és az animáció is csak CG-orgia), de az animáció még mindig nagyon szép, a sztori kellően érdekes (bár sajna az én ízlésemnek túl komolyan veszi magát :D), az ending pedig jó. És persze ott vannak a zombik. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Ssj2Viko írta:Támogatom! :) Éljen,éljen sokáig :D (Cell saga rulez)

Én most a Saiyuki Reload Gunlock végefelé tartok(Ez a 3. saiyuki sorozat), kiváncsi vagyok hogy lesz e befejezése a történetnek.
Minden esetre nekem nagyon tetszik ez az anime. :cool:
1. csatlakozom........ :-P :D

2. nagyon jó kis sorozat, csak még nincs vége.... :wink: nekem személy szerint azonban az első tetszett a legjobban :-P
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Bastard
Tegnap néztem meg, csak ajánlani tudom; remek kis sorozat, szépen van megrajzolva, egészséges mértékben keveredik benne az akció és a humor. Igazából csak két bajom van vele, az egyik, hogy nincs benne semmi különleges, de hét nem lehet minden anime kiemelkedő... A másik, hogy egyik pillantról a másikra vége van. Reményt viszont nem nagyon látok rá, hogy befejezzék :neutral:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A Bastard mindenképp kiemelkedő, ha másért nem, akkor azért, mert kivételesen nem a jófiúk mentik meg a világot. :D A humora is nagyon jó.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Bastard... :D Dark Schneider örök kedvenc marad, meg a történet rockbandákra való utalásain is kifeküdtem. XD Egy gondom volt vele: ez is egy olyan anime, amikor egy sokkötetes mangából csináltak egy nyúlfarknyi OVA-t. :( A manga nekem jobban tetszett (arra nem mondanám, hogy nincs benne semmi eredeti, egyik köteten belül egyszerre volt Evangelion és Disney paródia ::japhaha:: ), de az anime is jó lett, visszaadta a Bastard hangulatot. :)
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nekem a "Come back here, you stupid elemental ape!", és az "I'm gonna kick your ass" jelenetek tetszettek a legjobban... azt hittem, kifekszem... ::japhaha::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Xelloss írta:Nekem a "Come back here, you stupid elemental ape!", és az "I'm gonna kick your ass" jelenetek tetszettek a legjobban... azt hittem, kifekszem... ::japhaha::
Nekem animéből talán a vámpíros rész, ("Fúj, te nem is vagy szűz! Jézusom, milyen papnőket alkalmaz manapság az egyház?" XDD), de sok jó poén volt benne, kicsit olyan, mintha a Berserk (nem hiába hasonlít a címük :)) és egyéb high-fantasy animék paródiája lenne. :D
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Titkos írta:Nekem animéből talán a vámpíros rész, ("Fúj, te nem is vagy szűz! Jézusom, milyen papnőket alkalmaz manapság az egyház?" XDD), de sok jó poén volt benne, kicsit olyan, mintha a Berserk (nem hiába hasonlít a címük :)) és egyéb high-fantasy animék paródiája lenne. :D
Pedig nem az. :3 Az anime jóval korábbi, mint a Berserk és a legtöbb híresebb fantasy anime, a Lodosst kivéve, de ahhoz sincs sok köze, mert a Bastard manga jóval korábbi, mint a Lodoss anime vagy a Berserk manga. :3 Sztem nem annyira kifejezett paródia, mint inkább simán és egyszerűen borult. :3

(Mondjuk a Berserket én nem hívnám "high fantasynak", de nem vagyok fantasy guru, sz'al lehet, hogy félreértem a kifejezést...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

mufurc írta:a Bastard manga jóval korábbi, mint a Lodoss anime vagy a Berserk manga. :3 Sztem nem annyira kifejezett paródia, mint inkább simán és egyszerűen borult. :3
Kb. egyszerre indultak, a Bastard manga talán egy évvel korábban (1988-89), a Berserk pedig 89-ben indult. :3 A paródia elemek pedig inkább a mangában lelhetőek fel, semmint a 6 részes OVA-ban, ami tényleg inkább csak elborult, bár a rockos utalások abban is megvannak. :D (Metalicana, Bon Jovina, stb. XD) De amúgy nem azt mondtam, hogy kizárólag egy Berserk paródia, csak abból is fedeztem fel benne elemeket. :)
mufurc írta:(Mondjuk a Berserket én nem hívnám "high fantasynak", de nem vagyok fantasy guru, sz'al lehet, hogy félreértem a kifejezést...)
Elnézést, valóban tévedtem, engedd meg, hogy helyreigazítás képpen téged idézzelek egy másik fórumról:
mufurc írta:Egyébként a Berserk anime szerintem eléggé a saját maga kategóriájában van, nem láttam még hasonló, európai világban játszódó, dark fantasy (és nem D&D style) animét, ennyire jót meg főleg nem.
Akkor dark és nem high fantasy. ^^" De egyébként megint nem a Berserkről írtam, hogy "ez high fantasy", hanem a Bastardról, hogy parodizál egyes high fantasy elemeket. (Aztán emellett még lehet benne dark fantasy is, meg sok másfajta, én sem vagyok egy fantasy tudós. :))
Kép
Avatar
Goshujin-sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.08.25. 07:38
Tartózkodási hely: valahol ott

Hozzászólás Szerző: Goshujin-sama »

Én mostanában ecchiket nézek.pl.:He is my master , Hanaukyom maid Tai
:wwhip: :wwhip: :wwhip:
Az életben a legfontosabb a chips és az Ecchi... és a Hentai...
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Most nézem újra, a Bleach-t és az FMA-t. :D S nem unom, sőt megint jól leköt.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Cowboy Bebopot kezdtem el újra végignézni és még mindig az alienes rész a legjobb!Azóta nem hagyok kajamaradékot a hűtőben... :shock:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ma szeretném elkezdeni a Chobits-ot. :D
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

2 napja elkezdtem a Chobitsot. Egyszerűen fantasztikus. Nagyon tetszik, de sajna most 2 napig nem tudom nézni. Gólyatábor.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

most, hogy lassan végzek az ott fellelhető Natúrókkal ( ::jcrazy:: - már csak az ovák vannak), asszem egy darabig nem nézek semmit. aztán majd belevágok az FMA-ba és a Gantz-ba (csak az a kérdés, hogy halászom össze a rendezői vátozatokat...)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

outsyder írta:aztán majd belevágok az FMA-ba és a Gantz-ba (csak az a kérdés, hogy halászom össze a rendezői vátozatokat...)
Rendezői változat mindkét animéből készült, vagy csak a Gantz-ra értetted?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2006.09.06. 16:30-kor.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

a Gantz-ra. az FMA-ról nem tudtam. úgy tervezem hogy megkeresem torrentben, ftpzni csak a legvégső esetben szeretnék (vagy ha tudnám, h ott melyek a rendezőis részek - nincs kedven feleslegesen leszedni ~3gb-t)
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

Én megint az Inuyashát nézem gőzerővel!Mindenkinek ajánlom, aki szereti a romantikát, drámát, horrort, akciót, humort, és még sok mindent. ::daisuki::
Avatar
freeknight
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.08.25. 13:45
Tartózkodási hely: Terminus City

Hozzászólás Szerző: freeknight »

Én most vmi (számomra :cool: ) új cuccot nézek. A címe: Kiddy Grade. Állítólag ment már idehaza is az A+ csatornán Csajkommandó néven. Elég jó kis sorozat, igazából nem a legkiemelkedőbb de kikapcsolódásnak ideális, főleg az enyhe hentai beütés miatt :) . Egyébként tényleg jó a története, jók a szereplők meg minden, de aki látott már GONZO-s animéket az tudja, milyen lehet a színvonala.
(olyan, hmm... GONZO-s! :cool:)
"Megyek már hercegem! Megyek a fejedért!"
Randall Flagg
"Hiába: egy tiszt a pokolban is tiszt!"
Diehard kapitány
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

freeknight írta:Elég jó kis sorozat, igazából nem a legkiemelkedőbb de kikapcsolódásnak ideális, főleg az enyhe hentai beütés miatt :) .
Nem inkább "enyhén ecchi"? :wink: Szerintem a KG azért messze áll a hentaiktól. :)
Kép
Avatar
freeknight
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.08.25. 13:45
Tartózkodási hely: Terminus City

Hozzászólás Szerző: freeknight »

Titkos írta:
freeknight írta:Elég jó kis sorozat, igazából nem a legkiemelkedőbb de kikapcsolódásnak ideális, főleg az enyhe hentai beütés miatt :) .
Nem inkább "enyhén ecchi"? :wink: Szerintem a KG azért messze áll a hentaiktól. :)
Messze, messze az tény, nem is azt mondtam, hogy a hentai keményvonalas képviselője :) . De azért engem leginkább a ruhák leptek meg... már amikor van ruha :cool: . Hoppá, de lehet, hogy ez bizony nem is hentai, hanem erotikus beütés??? Ez most megfogott...
"Megyek már hercegem! Megyek a fejedért!"
Randall Flagg
"Hiába: egy tiszt a pokolban is tiszt!"
Diehard kapitány
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szerintem is inkább az utóbbi lesz. :)
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Elkészült a Sky Girls fansubja by Froth-Bite. (Loli rajongók! Lehet rohanni letölteni!) Nem volt már időm reggel munkába menet előtt végignézni. Csak az openingre volt időm, de az alatt a fansub creditsen nagyon jót nevettem. :D
Kép
Válasz küldése