Kedvenc anime

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

huhh...most így hirtelen nem tudom a címet,de megkeresem és akkor megmondom,hogy honnan van a kép:)
Rhyagelle köszi az infót. Azt hiszem van a gépen ilyen progi ami segíti a letöltést...ennek is utánanézek:)

Sajnos csak most értem haza melóból:)
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nos a háttér a http://www.animebgx.net ről van. Nagyon szép háttérképeket találtok itt.Ajánlom mindenkinek. Aránylag sok kép van, elég sok témában. Nézzétek meg :crazy:
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Ynah írta:És szeretnék még kérni valamit. Szeretnék megnézni egy olyasmi filmet vagy sorozatot mint anno régen volt a SM (Sailor MOon-de gondolom mindenki érti) Egy ilyen romantikus, átváltozós butuska, egyszerű, szórakoztató animét.Ajánlanátok nekem? Ha szép kérem...Kéééérrreeeemmmm :P
umm.. hát ott van pl. a Pretear. Az nagyon sokban hasonlit SMre, csak mondjuk annyira nem jo, meg joval rovidebb (13 ep. asszem?)
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hmm..róla még nem hallottam.Utánanézeg.Naggyon Arigato! ::jbow::
Kép
Avatar
mana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2003.06.13. 12:53

Pretear

Hozzászólás Szerző: mana »

Üdv mindenkinek!
Case írta:
Ynah írta:És szeretnék még kérni valamit. Szeretnék megnézni egy olyasmi filmet vagy sorozatot mint anno régen volt a SM (Sailor MOon-de gondolom mindenki érti) Egy ilyen romantikus, átváltozós butuska, egyszerű, szórakoztató animét.Ajánlanátok nekem? Ha szép kérem...Kéééérrreeeemmmm :P
umm.. hát ott van pl. a Pretear. Az nagyon sokban hasonlit SMre, csak mondjuk annyira nem jo, meg joval rovidebb (13 ep. asszem?)
Igen, 13 rész. Tömör és velős ^_^ A teljes címe: Shin Shirayuki Hime Densetsu Pretear (szép hosszú cím :vigyor: ) Tipikus "magical girl" történet tipikus főhősnővel, és néhány érdekes adalékkal. Ajánlott darab. 8)
*BAFU!*
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nahh újabb anime élménnyel gazdagodtam félig-meddig.Megnéztem az Oh my Goddess- című animét...sajnos felirat nélkül. Mivel nem beszélek angolul, nos érdekes volt :lol:
Persze letöltöttem hozzá feliratot, csak éppen az első 10 perc volt magyarra fordítva az is rosszul időzítve, ráadásul a 10 perc után angolul olvastama szöveget...igazából nem is ez mérgelt fel, hiszen renben nincsen felirat, hát nincsen akkor majd megnézem angolul, csak éppen ahonnan leszedtem az volt írva felirat. Oh My Goddess Movie-hoz!

Úgyhogy vigyázzatok:) Pretear..oksa utánanézek. Ha valaki tudna egy jó felirat letöltő helyet szóljon pls :)
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Pretear-el kulonben igazabol csak az a baj, hogy idönként valami iszonyatmod tocsogós, érzelgös maszat az egész, föleg a vége fele és ez nincs benne kiegyensúlyozva azzal az ellenállhatatlan humorral ami a Sailormoon-t olyan imádnivalóvá tette. De azért egy megnézést megér mindenképpen, meg a fenti az csak az én kis magánvéleményem, másoknak tetszett nagyon... :)
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Valaki nem tudja véletlenül, honnan tudom letölteni a Kenshin sorozat részeit?(
én sajna sehol nem találok ::umh::
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Most nézem a Magic Knights Rayearth című anime sorozatot:) Hát bevallom, hogy nagyon tetszenek benne a karakterek és a történe is egészen jó.
Hozzáteszem,hogy nincsen hozzá magyar felira é én nem beszélek, nem értek angolul, így csupán a képeket nézem, és kbra kikövetkeztetem, hogy miről is van szó :lol:
Ajánlhatnátok nekem valami aranyos, kedves egész estés filmet úgymond.)))
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Nona írta:Valaki nem tudja véletlenül, honnan tudom letölteni a Kenshin sorozat részeit?(
én sajna sehol nem találok ::umh::
Ez jó kérdés.
Se AHQ-n, se Usteam-en nem láttam.
Ha valaki tud letöltőhelyet, tényleg leírhatná.
Ezeken kívül csak Kazaa, emule, vagy irc, ahol érdemes megnézni, de erre még nem volt időm. Ha lesznek fejlemények, majd ideírom.
Avatar
Nikoo
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2003.04.29. 13:49
Tartózkodási hely: A testemben... v. mi... : s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nikoo »

Ynah, a www.animevilag.hu-n jártál már? Itt miután regisztráltad magad jelenleg 18 anime közül válogat6sz. Ráadásul a legtöbb mellé a felirat is csomagolva van. Amihez meg nem, azt letöltheted a felirat letöltések közül.
Én ezeket ajánlom, amik szerintem aranyosak:
Szomszédom Totoró
Laputa, kastély a felhők felett
Whisper of the heart
12 hónap /ez spec szinkronizált/

Ha már ismered akkor nem szóltam semmit. ^_^
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

JAJA, a Totoro-t énis nagyon ajánlom, az egy nagyon szép kis film.
Ha Ghibli akkor még Kiki's delivery service ami szerintem még nagyon jó.Usteamen fent van, bár légy elővigyázatos, mert vagy 4-5 napja bannolják a hammeringet, tehát ne tölts le egyszerre 6 szálon.
Avatar
Lac
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2003.06.23. 00:28
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Totoro + Mononoke... Miyazaki ^_^

Hozzászólás Szerző: Lac »

Aki esetleg látta már a Chihiro-t, annak ajánlom a Totoro-t is, mert ott kicsit többet megtudhat a korombolyhocskákról ^_^

Én tök jót vigyorogtam amikor megláttam őket ismét a Chihiroban. Amúgy személy szerint szinte az összes Miyazaki művet ajánlani tudom annak, aki nem gyilkolászásra meg lődözésekre vágyik. Ami nekem nagyon bejött, az a Mononoke volt. Hát mit mondjak, néha majdnem leestem az ágyról, amikor megláttam némelyik jelenetet... Egyszerűen gyönyörű az az anime!
Avatar
Nikoo
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2003.04.29. 13:49
Tartózkodási hely: A testemben... v. mi... : s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nikoo »

Nakahara, mit jelent az, hogy bannolják a hammeringet?
A 6 szálat hogy érted? Ne lépjünk be többször az Usteamre, v. ne jelöljük ki mondjuk 1 sorozat összes részét, hogy a gép 1más után töltse le őket?
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Ha FTP klienst használsz akkkor nem lehet semmi baj (FlashFXP, CuteFTP) Akkor van a gond ha letöltésvezérlővel töltesz (pld Flashget) Ekkor megeshet hogy nem állítod be azt hogy hány szálon próbálkozzon, és mondjuk alapértelmezettként megpróbál 5 szálon tölteni (a file 5 különböző pontján kezdi a letöltést és 5 adatfolyamot kér a szervertől.) de az USTEAMen csak 2 szálon lehet letölteni és mondjuk a másik 3at viszautasítja. De a letöltőprogramot se olyan fából faragták hogy feladná próbálkozik tovább a maradék 3 szálon is hátha elfogadja a szerver. Viszont az hogy ezeket a próbálgatásokat viszautasítja nagyon meglasítja a szervert. Volt 1-2 szélsőséges eset (talán 10000 nagyságrendű próbálkozás 1/2 órán belül pontos adatokért az Usteam fórumán nézz szét) --> Zsozso berágot felrakott 1 antihammer skriptet ami szépen megméri hogy az ipdről hány csatlakozási próbálkozás volt meghatározott időn belül és ha meghalad egy értéket akkor banolja az ipd. Nem tudom mennyi időre de nem poén ha 1 hétig nem tudsz letölteni...
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Niko.Köszönöm a tippet. A 12 hónapot még nem láttam. Azt hiszem akkor azzal kezdek. Sajnos mostanság ezernyi a dolgom, így csak kevés időm van a filmekre:(
Kép
Avatar
Nikoo
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2003.04.29. 13:49
Tartózkodási hely: A testemben... v. mi... : s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nikoo »

Köszi Rhyagelle, mondjuk nem igazán tudtam felfogni... :oops:
Az ilyeneket nekem úgy kell magyarázni, mint egy ovisnak.
Ilyenem van, hogy Win Commander 32. /Bár mikor megnyitom felülre ez van írva: Win Commander 4.53 - Christian Ghisler :? / Na, FTP-re katt, kapcsolódás, aztán válogatok. Csak ugye van, ami sorozat. Akkor azt tölthetem úgy, hogy az egészet kijelölöm és úgy pakolom magamhoz?
Bocsi, hogy így bénázok, csak az a gond, hogy nem ismerek senkit a környezetembe, aki mélyebben be tudna avatni ilyen dolgokba. :(

Ynah, szívesen. Bár azt hozzá kell tennem, hogy a 12 hónap grafikája nem hasonlítható mondjuk a Mononokéhoz, de szerintem nagyon aranyos. Ja, és nekem a szinkronja is tetszik. ^_^
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Wincomanderrel tölthetsz nyugottan. Nem gond ha több filet jelölsz ki másolásra úgyis mindig csak 1et tölt. Ha nem így lenne már nem töltenél. :)
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Nikoo
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2003.04.29. 13:49
Tartózkodási hely: A testemben... v. mi... : s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nikoo »

Köszi szépen Rhyagelle! ::jbow::
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Nincs mit :)
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Nona írta:Valaki nem tudja véletlenül, honnan tudom letölteni a Kenshin sorozat részeit?(
én sajna sehol nem találok ::umh::
Na itt a fejlemény: most kerültek fel a napokban Kenshin TV részek a Usteam ftp-re
Avatar
zolle
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2003.07.26. 08:11

Hozzászólás Szerző: zolle »

Sziasztok!
Most még új vagyok itt, de igyekszem :)
Stoker-kun barátom szoktatott rá az animere 2 hete, és ezen a héten LANoztunk egyet, így minden estére jutott pár rész innen onnan.
Megnéztük az elengedhetetlen NGE első 14 részét, meg az End Of Evangeliont. Azt hittem, ennél nem lehet jobb, aztán mutatta az FLCL-t.
Hát annál jobbat kötve hiszem hogy tud bárki is mutatni. Szénné röhögtem magam rajta. Sajnos elöször néztem végig a sorozatot, így nem sok tartalmat tudtam leszűrni, meg ugye a 6. rész hátra van, de már elhatároztam hogy veszek egy sárga vespát :)
Furi-kuri!
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

zolle írta:...de már elhatároztam hogy veszek egy sárga vespát :)
Sárga vespa nekem is kell ;)
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Konnichi wa minna!

Nekem jelenleg legjobban az Inuyasha jön be. De mindent megnézek, kivéve a romantikus sz*rságokat.
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Mindenkinek ajánlom a Spiralt. Naggyon jó anime. Detektív story, dem olyan, mint a Conan. És tele van jobbnál jobb pasikkal. Mindenki nézze meg, aki tudja, vagy legalább nézzen bele. Csak 25 részes.
Kép
Válasz küldése