Kedvenc anime

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

A mostani abszolút kedvenc anime mely minden eddigi animét félresöpört amit láttam. Ez az új anime: Eremetar Gerad.
Van benne romantika, akció és kaland. A szereplők mindegyikének megvan a maga stílúsa. Grafikailag Nagyon jó! A zenei aláfestések nagoyn jól sikerültek, de az egészet a japán szinkronhang teszi teljessé! Azt mondanom sem kell hogy az openingje jó pörgös!

Relunx
Kép
Avatar
anonymus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2005.12.28. 03:57
Tartózkodási hely: mikor hol

Hozzászólás Szerző: anonymus »

Nekem eddig az Elfen Lied tetszett a legjobban, mert véleményem szerint nem az a típikus anime ( sokszor nem történik az amit cselekményből előre meglehetne jósolni)
Avatar
edvin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.01.17. 02:16

Hozzászólás Szerző: edvin »

Sziasztok! :)

Kedvenc anime-m a Nausicaa of the Valley of the Wind (meg volt szerencsem a magyar bemutaton moziban latni kb 10-12 eves koromban es a gyonyoru tortenetnek meghatarozo szerepe lett mondhatni az egesz eletszemleletemre) Appleseed (nagyon szep), Ghost in the Shell (bar kicsit lassu valamint en elobb ovastam a Neuromanc-ot mint lattam ezt es nekem semmi uj nem volt emiatt a GitS-ben, ha koppintasnak nem is neveznem (nem tudom melyik keszult elobb), de csak felso kategorianak a kozepet adnam ra es azt is a kiraly stilus es hangulat miatt) GitS Innocence (szinten a szepsege miatt), Elfen Lied (habar sok benne az ertelmetlen eroszak, ha sikerul elhitetni magammal, hogy ez egy tortenet, amit elmeselnek, nem pedig kitalaltak, akkor igen jo, a karakterek nagyon a szivemhez nottek)
Ja, es nagy kedvencem Domo-kun! Ez Japanban nagyon hires, es nemreg kezdett el nagyon nyugatizalodni, de en mar tobb mint egy eve a rabja vagyok, ugyhogy nem divat-rajongo vagyok HAHA! :)) Bar nem tudom, hogy anime-nek szamit-e (babfilm) Akinek kell nekem megvan 17 resz+egy ilyen tancos reklamfeleseg, akinek kell elerhetove tudom tenni dc++on vagy personal ftp-n :) Annak aki nem tudna ki Domo-kun:
http://cardhouse.com/travel/japan/domokun.htm
A Domo-kun update-et is erdemes megnezni.
(ezen a weboldalon kulonben egy amerikai fiatal osztja meg velunk Japanban tett latogatasinak tapasztalatait, tobbek kozot erdemes elolvasni a japan videojatektermekrol keszult osszallitast olyan szovege van, hogy guroltam a nevetestol :)) http://cardhouse.com/travel/japan/arcades.htm
Avatar
nesratta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.01.30. 19:20
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nesratta »

Jelenleg teljesen megbabonázott az Elfen Lied.
De emellett imádom a következőket: Inuyasha, Yu Yu Hakusho.
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Szijó! Hát,én megnézek minden stílusú Animét, kivéve a hentai-t!(vagy mit :oops: ) Eddig leginkább a Magic Girl-ös dolgok kötöttek le leginkább,de mostanság igyekszem megismerkedni több Animmel is! Az eddigi nagy kedvenceim,és amiket mindenképp ajánlok mindenkinek:
1:Sailor Moon (ebből a legszebb sorozat a Sailor Stars)
2:Ah! My Goddess
3:Elfen Lied (kizárólag 18 éven felülieknek,igaz én 17 vagyok :D )
4:Kamikaze Kaiotu Janne

-----
nesratta írta:Jelenleg teljesen megbabonázott az Elfen Lied.
De emellett imádom a következőket: Inuyasha, Yu Yu Hakusho.
Hahh...Elfen Lied! Teljesen egyetértek veled,engem is megbabonázott,de ez nem is a megfelelő szó erre,inkább "fejbevágott"!!! :D :lol:
Avatar
infectedmann
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.02.21. 19:32
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: infectedmann »

Első 3 anime amit eddig láttam az a kedvencem is lett :)
Akira
Ghost in the Shell
Elfen Lied ( ez nálam nagyon odab***ott :) )

láttam még a GITS 2-t de az annyira nem maradt meg bennem, meg a Dragon Ball-t sem sorolnám ide :)
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Nehez egy toplista oszeallitasa, mert mindig lemarad egy-ket mu, aminek pedig fent lenne a helye. Szoval nalam a Now and Then, Here and There, a Zeta Gundam, a Fullmetal Alchemist, Victory Gundam es a Mysterious Cities of Gold a top 5, de most nezem a SDF Macrosst es a Space Battleship Yamatot, ugyhogy egyetlen pozicio sincsen bebetonozva. (A fenti felsorolas kupac termeszetu es nem mutat ala-folerendeltsegi viszonyt.)
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nah én is írok ide :-) Aktuális kedvenceim:

1. Air
2. Fullmetal Alchemist
3. Great Teacher Onizuka
4. Fullmoon wo Sagashite

Báááár.. nem is tudom :-P Annyira nem tudok rangsorolni :-)
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Mostani kedvenceim:

SLAYERS ::daisuki:: (jé ki hitte volna?)
Kaleido Star
Mew mew power
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
infectedmann
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.02.21. 19:32
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: infectedmann »

mostmár tudok egy kisseb ranglétrát felállítani:
Berserk
Elfen Lied ( tudom most soka furán nézik a monitort :D )
Akira
Ghost In The Shell

nah :) ha jönne ka további anime-ok akkor úgy jönnek sztem majd az újabb kedvencek mert ebben a listában lévőknél tuti van jobb :)
Kép
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Kiemelnék párat a 10-es listámról ^^

Elfen Lied (Igen, jó véres/brutális, de nekem nem emiatt tetszett csak. Egyszerűen hihetetlenül megszerettem a szereplőket, és izgultam minden részben épp eleget ^^)

Card Captor Sakura (Na ez egy igazán aranyos anime, nagyon szeretem. Nem tudom igazán mi fogott meg benne, de minden részét éveztem, és Sakura nagyon kawaii~)

Full Moon wo Sagashite (Hihetetlen, mennyire átmegy vidám kis animéből -persze nem teljesen vidám, a halál közelsége mindig ott lebeg- gyönyörű drámai animévé...*sniff *sniff ^^)

Magical Girl Lyrical Nanoha / A's (Ez is egy magical-girl anime, de eléggé különbözik a legtöbbtől...nagyon jók benne az akciórészek, a varázsfegyverek (Intelligent Device), és a sztor sem rossz!/mondjuk a sok fan-service elég furcsán veszi ki magát :P/)

Angelic Layer (Ezt egyszerűen csak jó volt nézni...valahogy nagyon bejött a tournament-feeling a harcoknál. Imádtam ^^)
Avatar
Plague
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.04.04. 10:50
Tartózkodási hely: Namek

Hozzászólás Szerző: Plague »

Egyelőre a Dragon Ball. Eleinte Egy-két részt láttam most meg mindet nézem. Szeretnék még egy párat beszerezni, hátha lesz más kedvenc is.
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Én úgy emlékeztem, hogy már írtam ide..
De akkor leírom:
-Gantz
-Love Hina
és Naruto-igaz azt nem rég kezdtem el nézni, de nagyon tetszik :roll:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Dörmi06
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.23. 17:12
Tartózkodási hely: Mostanában leginkább Terminal 2 Apron...

Hozzászólás Szerző: Dörmi06 »

MACROSS !!! A legeslegnagyobb kedvenc :) Mecha, akció, dráma, szerelem... mi kell még? Ja és mellesleg az első animék között van, amiket láttam (1980valami).
Kép

A másik nagy favorit az Oh, my Goddess. Ez aranyos is, meg vicces is, meg meg is nyugszok tőle ;)
Nem tudja valaki Urd otthoni számát? ;)
Avatar
Aruru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.04.24. 12:53
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: Aruru »

Nekem a kedvenc animém a Canvas. Vígjáték, ecchi, romantika, dráma. Ezek nélkülözhetetlenek számomra egy animében ^^
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Berserk,FMA,Record of Lodoss War Ezek a topok
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Nekem most YYH mániám van... ::hehe::
"You come on dance with me to the end of the world..."
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

FLCL (örök kedvenc),NGE,Hellsing(először nem akartam végignézni de aztán nem bántam meg hogy mégis erőt vettem magamon),Bleach,VPM és asszem most így hirtelen ennyi! :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A MÄR nagyon úgy néz ki, hogy be fog kerülni a kedvenceim közé az újabb animék közül. :)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem meg a Host Club..Imadom, annyira jo :D
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Volt először a Sailor Moon(nem tudom,most tetszene-e,tizenévesen nagyon megfogott),Üjabban Trigun,Cowboy Bebop,Wolf's Rain,Elfen Lied,Bleach,Yu Yu Hakusho.Lehet hogy majd még idejön a Gakuen Heaven is,az Ergo Proxyból még csak két részt láttam,úgyhogy még nem tudom,vagy rajongó leszek,vagy nagyon fogom utálni.
Hanatarou desu.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Ez egy érdekes kérdés lesz :-P :oops: :roll:
Ti hol nézitk (milyen TV csatornán) az anime-ket :?: :?:
Sajna csak az A+ ismerem :eyes: ::reliev::
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Hát, ha azt nézem, hogy hosszú idő alatt melyik az az anime, ami nagyon tetszett, nem unom meg többszöri nézésre, és mindig kihat a lelkemre, és nem akarok tőle megszabadulni, az a Slayers, Love Hina, meg az Air. Azért ezt a hármat mondom, mert ezeket már nagyon régóta ismerem, és azóta csak jobban szeretem őket.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

Én is csak a+t nézek.meg szokott lenni a voxon is,hétfö éjjelente,kb 0-1 orakor.ott láttam először a hellsinget és a r of lodoss w-t.(persze azota se).
Amúgymeg vasht naon birtam.meg az inuyasha..
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nekem a Sailor Moon, a Hikaru no Go, a Prince of Tennis és a Digimon a kedvenceim. Mindegyik nagy hatással volt rám, és akár mikor szívesen megnézem újra és újra ^_^
Válasz küldése