Live Action

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

GantZ live action?
azér az annyira nemvolt rossz, remélem hamar összecsapják a part2-őt ::hehe::
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: anubys »

Moon Breaker írta:
anubys írta:Szerintem meg az a jó, ha soha nem készül el.

y?
Ajánlom nézd meg, hogy miket művelt Hollywood eddig az animékkel (Speed Racer, Dragon Ball), és máris elmegy a kedved az ötlettől is.
Kashim írta: Bár mondjuk szerintem most, h lassan kifogynak az adaptálható marvel képregények nyugaton. Mondjuk ez nem 100% de szerintem igenis megnő az esélye annak, h a híresebb anime sorozatok fognak Hollywood baljós árnyékába kerülni. :neutral:
Eddig nem sokat sikerült megvalósítaniuk az évek alatt, de lassan tényleg csak a másodosztályos Marvel- és DC-hősök maradnak, akkor pedig újabb áldozatok után fognak nézni.
Jelenleg tervezés alatt vannak:
EVA
Voltron
Akira
GitS
Bebop
Battle Angel

Egyiket sem szeretném, hogy meggyalázzák. (Afro mehet, mert azt úgysem lehet. :dirr:)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Most miért? Ha neki tetszettek ezek, akkor igazán nincs arra szüksége, hogy meggyőzzük, hogy utálnia kellene. ;)

És igenis legyen Pattinson Tetsuo!!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Most miért? Ha neki tetszettek ezek, akkor igazán nincs arra szüksége, hogy meggyőzzük, hogy utálnia kellene. ;)

És igenis legyen Pattinson Tetsuo!!!
Jó, de te kb. mintha csak röhögnél az amcsi változatokon, sőt, még úgy is vagy vele, hogy "ha már elcseszik, csesszék el rendesen", nem? XD (Ezért jönne be Patiszon is Akira-szereplőként. XD)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Jó, én igen, de nem gondolom, hogy rá kellene erőltetnem a véleményemet másokra.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Először azt kéne tudni, hogy Moon egyáltalán látta-e az amcsi feldolgozásokat. A Gantz oké, hogy király volt szerinte, mert azt a japánok csinálták, de ha azt hiszi, hogy pl. az EVA is olyan lesz, akkor téved.
Kép
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

A mordályos nyul írta:Jó, én igen, de nem gondolom, hogy rá kellene erőltetnem a véleményemet másokra.

na ,róla lehet példát venni emberek
:thumb:
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Titkos írta:Először azt kéne tudni, hogy Moon egyáltalán látta-e az amcsi feldolgozásokat. A Gantz oké, hogy király volt szerinte, mert azt a japánok csinálták, de ha azt hiszi, hogy pl. az EVA is olyan lesz, akkor téved.

moon, látta pl. a blood the last vampire live-ot, a saikano live-ot, a The Girl Who Leapt Through Time live-ot, a Death Note live-ot, a Casshern live-ot, a Cutie Honey live-ot, az Ichi the Killer live -ot, a Crows Zero live-okat.

és szerintem igenis jó lesz az eva live is...ha elkészül még ebben az évszázadban :)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Moon Breaker írta:moon, látta pl. a blood the last vampire live-ot, a saikano live-ot, a The Girl Who Leapt Through Time live-ot, a Death Note live-ot, a Casshern live-ot, a Cutie Honey live-ot, az Ichi the Killer live -ot, a Crows Zero live-okat.
Jó de ezek mind japán filmek, ők azért általában igyekeznek valamilyen szinten hűek lenni az eredeti történethez, ellentétben az amcsikkal, akik az EVA filmet is készítik. Nézd meg mondjuk a Dragon Ball filmet, és érteni fogod, hogy miért ilyen szkeptikus mindenki.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Jó de ezek mind japán filmek, ők azért általában igyekeznek valamilyen szinten hűek lenni az eredeti történethez, ellentétben az amcsikkal, akik az EVA filmet is készítik. Nézd meg mondjuk a Dragon Ball filmet, és érteni fogod, hogy miért ilyen szkeptikus mindenki.
Ennyi, pontosan. Ezért írtam én is, amit. Nem ráerőltetni akarjuk itt másra a véleményünket, csak ha eddig az összes live action japán volt, amiket látott, akkor nincs rálátása arra, hogy micsoda borzalmak szoktak születni amcsiék boszorkánykonyhájában.
Kép
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Mariko írta:
Moon Breaker írta:moon, látta pl. a blood the last vampire live-ot, a saikano live-ot, a The Girl Who Leapt Through Time live-ot, a Death Note live-ot, a Casshern live-ot, a Cutie Honey live-ot, az Ichi the Killer live -ot, a Crows Zero live-okat.
Jó de ezek mind japán filmek, ők azért általában igyekeznek valamilyen szinten hűek lenni az eredeti történethez, ellentétben az amcsikkal, akik az EVA filmet is készítik. Nézd meg mondjuk a Dragon Ball filmet, és érteni fogod, hogy miért ilyen szkeptikus mindenki.

hu azt láttam, érdekes volt :)
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Titkos írta:
Mariko írta:Jó de ezek mind japán filmek, ők azért általában igyekeznek valamilyen szinten hűek lenni az eredeti történethez, ellentétben az amcsikkal, akik az EVA filmet is készítik. Nézd meg mondjuk a Dragon Ball filmet, és érteni fogod, hogy miért ilyen szkeptikus mindenki.
Ennyi, pontosan. Ezért írtam én is, amit. Nem ráerőltetni akarjuk itt másra a véleményünket, csak ha eddig az összes live action japán volt, amiket látott, akkor nincs rálátása arra, hogy micsoda borzalmak szoktak születni amcsiék boszorkánykonyhájában.
nade gondolod hogy egy olyan kultuszt mint az EVA-t hagyják szónélkül elbaszni a japánok? azért gondolom lesz némi beleszólásuk és megpróbálják minél nézhetőbbé tenni.
:vigyor:
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Moon Breaker írta:gondolod hogy egy olyan kultuszt mint az EVA-t hagyják szónélkül elbaszni a japánok?
Miért a Dragon Ball talán nem volt egy ugyanilyen kultusz sorozat? :evil: Csak mert nem tudom ott nem látszott annyira, h nagyon beleszólásuk lett volna.
Amúgy nem rossz, h ilyen optimista vagy, csak szerintem a végén csalódni fogsz, csakúgy mint sokan mások ha ez a Hollywood-i "abomination" egyszer elkészül. :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Moon Breaker írta:nade gondolod hogy egy olyan kultuszt mint az EVA-t hagyják szónélkül elbaszni a japánok? azért gondolom lesz némi beleszólásuk és megpróbálják minél nézhetőbbé tenni.
:vigyor:
Ahogy én észrevettem, még az animéiknél sem foglalkoznak azzal, hogy az amcsik hogyan barmolják szét őket (lásd 4Kids-féle One Piece, vagy Yu-Gi-Oh), a filmadaptációknál meg aztán főleg úgy vannak, hogy eladják a jogokat, aztán kalap-kabát. Ami szerintem is egy marhaság, de ők úgy vannak vele, hogy az eredetit már úgyis széjjeltejeltették odahaza.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

De aztán mégis a Yu Gi Oh miatt perelték be a 4KIDS-et a japók. XD Lehet már alig várták, hogy valami hivatalos indokkal beléjük lehessen végre rúgni.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kép
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Mariko írta:Újabb áldozat.

VERY NOOOOOOOOOOOOOOOO
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Andro »

Moon Breaker írta:GantZ live action?
azér az annyira nemvolt rossz, remélem hamar összecsapják a part2-őt ::hehe::
Már kijött a második rész, bár én még nem néztem meg az elsőt sem.

Én most az Ouran High School Host Club live-action-jét próbáltam megnézni, de az első rész is sok volt. Az animénél is rosszabbat sikerült összehozniuk.

Noir amcsi live? NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nekem nagyon tetszik az Ouran live, mondjuk én már az animét is imádtam. ^^ Egyetlen szépséghibája, hogy Tamaki lehetne helyesebb, ha már ugye ő a host club sztárja. Ripacskodni mondjuk nagyon tud a srác. :vigyor:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Andro »

Jó, nálam a Zettai Kareshi live is kicsapta a biztosítékot. HanaKimi live nem különben. Most komolyan arra megy ki a dolog, hogy összeválogatnak egy rakás helyes fiúkát, a sztorit meg kihagyják? OO
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Öööö... mennyit láttál te az Ouran live-ból? Csak mert az első öt rész eddig szinte egy az egyben követte a mangát. :weh:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem az első rész elég volt. Unalmas, agyonhúzott, tele hülye, semmit sem érő poénokkal. Nem jött be.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát az Ouran már csak ezekről a hülye poénokról szól. ^^ Ha már az anime sem jött be, akkor ez tényleg nem neked való, mert a live ugyanaz csak pepitában.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Áh, én megint újranézem az ourant szerintem XD Nem tudom megunni én odavagyok érte. És pont ilyen livera számítottam XD

Nekem nagyon bejön :D És jep, Tamaki színésze lehetne hmm... nem jóképűbb, csak mondjuk szelídebb arcúbb.... de nagyon jól Tamaikskodik, szal majd megszokjuk.

Mégegyszer köszönet Mariko a segítségért! :D

*megy visszamásszik a rózsaszínű shoujo világba*
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Live Action

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem ami eddig nagyon tetszett live, az a Jigoku Shoujo és a Death Note. Azok korrektül meg lettek csinálva. Meg a Gokusen (az első évad, ami a mangából készült).
Kép
Válasz küldése