Live Action

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

Minden érdeklődőnek ajánlom a La Blue Girl Live Action filmeket!
Hármat is csináltak belőle, igen tisztességes munka. No és persze vicces.
Gondoljátok el, csápos hentai filmen! :cool:
"Éljen a cs. kir. kretenizmus!"
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hana yori dango-nak készül a második seasonje :D
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Mivel az animéknél a NANA topic a TV sorozaté, a mangáknál pedig a mangáé, ezért hosszas gondolkodás után úgy döntöttem, a Live-ról ide írok. ^^"
Szóval december 9-én jön a 2. NANA movie: http://www.nana2-movie.com/

Egyelőre annyit tudtam meg, hogy Hachi és Ren színészet cserélik. ._. Remélem, a többiek (főleg Yuna Ito/Reira) azért maradnak.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én eddig a SM-t láttam a Gokusen-t (a második szezon borzalmas volt), a GTO-t, HYD-t (Matsumoto Jun és Oguri Shun nagyon jó volt!), Azumi-t, Yasha-t (ez is live és nem az Inuyasha-ról van szó, csak a cím hasonló), Devil beside you (Akuma no sourou tajvani live-ja és csak ajánlani tudom). Jelenleg a Detectiv Conan live-ja és Nana is be van tervezve.

Ja és most végeztem az Ace wo Nerae-vel és az Attack No.1-al is. Ez utóbbi a nálunk is vetített Mila a Szupersztár live változata és nekem nagyon tetszett. Mindkettóben az az Ueto Aya játszik, akit ismerhettek már az Azumi-ból is.
Kép
Avatar
Usagi-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005.10.09. 12:45
Tartózkodási hely: Budapest-Szolnok
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Usagi-chan »

Sziasztok!

Nos én is eddig a Sailor Moon Live-ot láttam... de nekem nagyon bejött ... az átváltozások tök érdekesek, és annak ellenére hogy szerintem elég nehéz egy ilyent összehozni, nagyon jól megcsinálták :)

Nos a macskákt tényleg érdekesek voltak plüssként, de hát istenem ez is egy különlegesség XD

A zenék és a színészek is nagyon jók! És ha jól tom az aki a Live-ban Naru-t játsze az a Musicalben is szerepelt mint Mercury, de javítsatok ki ha tévedek...
=^.^=
Usagi-chan

"Shinjite Miyou! Ai Shite Miyou!"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Igen, ő is eljátszotta Mercury szerepét pár myu-ban. (Sztem Narunak mondjuk messze jobb volt, sokat fejlődött mint színés és mint énekes.)
Kép
Avatar
Usagi-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005.10.09. 12:45
Tartózkodási hely: Budapest-Szolnok
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Usagi-chan »

Nekem mondjuk mindkettőben egyformán tetszett.. már ugye a Live-ban nem volt sok szerepe... a Myu-ban meg nekem tetszett a mozgás kultúrája nagyon :D mivel magam is táncos vagyok így kimondott ilyen szemmel tudtam nézni :D
=^.^=
Usagi-chan

"Shinjite Miyou! Ai Shite Miyou!"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nemrég végeztem a Kurosagi-val, ami az azonos c. manga alapján készült és Yamashita Tomohisa (YamaPi) játszik benne. Nagyon jó, csak ajánlani tudom. Remek karakterek, izgalmas történet, na és a főszereplő bishonnen! Csak szeretni lehet, ráadásul az openinget YamaPi énekli! Na kissé elragadtattam magam, de hát YamaPi-ről van szó. :D
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Amerika ismét lecsap! Az újabb két áldozat:
Devil May Cry
Onimusha
Mindkettő 2010-ben vátható.
(Persze addig még sok minden történhet)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Onimusha??? Ez elég megrázó, ha tényleg az amcsik fogják megcsinálni :shock:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

akit esetleg érdekel, itt egy FAKE evangelion live action trailer... én határozottan szórakoztatónak találtam :dirr:
http://www.youtube.com/watch?v=75GoCvuB8Ow&eurl=
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

andris írta:Minden érdeklődőnek ajánlom a La Blue Girl Live Action filmeket!
CSÁÁPOK!! Ezt meg látnom kell :dirr: Már csak az Anal Sanctuary hiányzik XDD

Én a Deth Note movie-t terveztem be ha vége a vizsgáknak :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Cruel Angel írta:akit esetleg érdekel, itt egy FAKE evangelion live action trailer... én határozottan szórakoztatónak találtam :dirr:
http://www.youtube.com/watch?v=75GoCvuB8Ow&eurl=
Nem rossz, bár ha tényleg az a srác lett volna Shinji... hát elég bárgyú képe van.

Hana Yori Dango2 első két része már szedhető, illetve Youtube-on is lehet nézni.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

@Misu: Anal Sanctuary mint live action? Wáá, soha! :shock:
Nem láttam sok live action, a Death Note-ba néztem bele, az annyira nem jött be (bár L-t eltalálták,csak a hangja nem jön be), na meg a Nanát is láttam...az tetszett, de néhol erőltetettnek tűnt. :roll:
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A HanaDan 2 első 2 része szerintem frenetikusan jó lett. Féltem, hogy el fogják rontani, de szerencsére kellemesen csalódtam. Shigeru nagyon aranyos (hehe, az F4 emberére akadt XD Bár Rui eddig sikeresen megúszta ^^"), de a #1 az továbbra is Rui! ^^" Az új betétdal se rossz, bár a Planetarium messze jobb volt. Sajnos volt 1-2 baki benne (pl. Junpei-kun azon állítása, hogy Tsukushi megnyerte a ToJ-t...), de azok felett szemet lehet hunyni. :) Kaede-sama megmaradt szemétnek, Shizuka és Tsubaki pedig továbbra is gyönyörűek ::daisuki:: Kár, hogy hetente csak egyszer van XD
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nemrég belenéztem a Meitantei Conan élőszereplős változatába- életem egyik legbizarrabb élménye- a szereplők kicsit túljátszották a dolgot, és az egész túl "animeszerűen" volt megcsinálva: a pózok, mozdulatok, a helyzetek- tudom hogy kb ez a live action lényege, de nekem inkább ijesztő volt ^^"-én inkább valami életszerűbbet várnék ha már filmről van szó. nem csupán annyit, hogy lemásolják az animét , ne csak annyi legyen a különbség hogy hús-vér emberek játszák. persze adja vissza az anime hangulatát meg minden csak ne így. asszem nem leszek egy nagy live action fan
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Még nem volt szerencsém megnézni egyetlen egy Live Action filmet sem, de tudomásomra jutott, hogy Death Note-ből készített film igen nagysikerű Japánban, legalábbis 2006-ban az év legtöbb ember által megtekintett filme lett. Ez azért szép teljesítmény, és nem elhanyagolható az a tény sem, hogy a kiváló történet mellett, ahogy néztem egy - két videót belőle, a színészek, főleg az L karakterét formázó színész tökéletesen visszaadja a mű hangvételét. Az első movie "csupán" L megjelenéséig van, de már van 2. rész (The Last Name), ami még jobban ösztönöz, hogy megnézzem ;)
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Aiko: Az első film MISA megjelenéséig meséli el a történteket, többé kevésbé ragaszkodva a mangához (de persze a "Ray Penber barátnője" szálat kicsit átalakították úgy, hogy a film végére legyen nagy parádézás, amin csak fogtam a fejemet, hogy milyen hülyeség).
A második film története a Kira vs L. showdownra megy rá, és vajmi kevés köze van a mangához.
Én már úgy emlékszem korábban is hangoztattam, hogy mennyire rossz a Death Note live action, szóval nem fogom pontról pontra leírni, hogy mi is a bajom vele.
Ráadásul többek mondták, hogy nekik viszont tetszett, szóval mindenképpen érdemes vele egy próbát tenned.
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Akkor nem tudom, hogy miért tudtam úgy, hogy csak L megjelenéséig van :) Valahol olvastam. Köszönöm az infot. Igen eléggé elossza a tömeget, hogy most tetszett-e, vagy sem, gondolom téged is az alábbi okok miatt zavar a Live Action "mássága". Mindesetre, gondolom, egyszer megnézhető. :)
Avatar
>Acosh<
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.09.28. 09:32
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: >Acosh< »

Én a Death note live actiont láttam előbb. Kedvet kaptam tőle a manga elolvasásához...
Más: ha valaki ismeri a golden boyt, talán kíváncsi lesz az amatőr live action openingemre: http://www.youtube.com/watch?v=Gqh7tR8uasM Jómagam csináltam 1 haverral.
^__^
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

huuu, én megprobálkoztam már párszor live action-t nézni, de öcsém... hát kiboritott nagyon. a SM-be néztem bele de borzalmasan mű volt, annyira h már fájt.. aztán kicsit belekukkantottam még a Lovely Complexbe is, de nem tom valahogy nem ragadott meg. még a GTO elég normálisnak tűnt, de azt se sokat bámultam.

de ha tudtok ajánlani vmi jo cuccot akkor megprobálkozok még1x :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Ezt inkább mint dorama ajánlom és nem mint Live action, mert az eredeti anime-változatot sosem láttam (és sztem eléggé ismeretlen) de a Gokusen nekem tetszett.
God's in his heaven, All's right with the world
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

kérdésem lenne: érdemes megnézni a bleach rock musical-t, vagy visszamaradok tőle a fejlődésben ?_?
nekem már önmagában a live action is kemény dió- hát még ha énekelnek is benne, de kíváncsi vagyok... viszont ha borzasztó akkor inkább kihagyom
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

@ miyume: a Bleach musical-ek közül csak a Saien-t láttam, nekem tetszett. Ichigo-nak annyira nem megy az éneklés, de nem vészes. Akik nagyon jók voltak, az Urahara és Aizen; kinézetre is nagyon passzoltak + a hangjuk is nagyon ott volt.
Aztán hogy kiben okoz lelki sérülést, az ízlés dolga.
Kép
do the impossible, see the invisible
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

köszi, asszem teszek vele egy próbát- aztán majd meglátjuk- eddíg nem láttam olyan live actiont ami tetszett volna sajnos ^^"
Válasz küldése