Anime ismertetõk

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Örömmel várok a fõoldalra ismertetõket minden animérõl, amirõl még nincs. 2015-2016-os animérõl szinte egyáltalán nincs ismertetõ. Bármilyen kérdés, terv, ötlet jöhet ide ismertetõ írással és beküldéssel kapcsolatban.
Külön felhívnám a figyelmet, hogy fontosnak találom, hogy lehetõleg olyan animérõl írjatok ismertetõt, ami tetszett, mert a cél a kedvcsinálás, a bemutatás. Ezért is beszélünk ismertetõkrõl és nem kritikáról. Persze meg lehet említeni negatívumokat adott animérõl, de legetõleg ne olyasvalaki írjon ismertetõt, aki utálja az adott animét.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hikari írta:ármilyen kérdés, terv, ötlet jöhet ide ismertetõ írással és beküldéssel kapcsolatban.
Nekem van:

Az elkövetkezendő 2-3 hétben igyekszem átnézni az animeajánlós topic utolsó kb. 40 oldalát, és ha ott találok olyan véleményezést, ami kis átszerkesztés után mehet ismertetőnek, akkor PÜ-t dobok az illetőnek. Persze nem kötelező, csak ha már kvázi majdnem kész, akkor kár lenne veszni hagyni.

Hamarosan vége a szezonnak, így mondjuk a kedvenc szezonosáról is írhatna mindenki egyet (vagy amelyiket a legkevésbé tartotta rossznak :P). Hamarosan vége az évnek is, úgyis lesz "mik voltak számodra az év animéi"-topic, és mondjuk a kedvencéről onnan is írhatna mindenki 1 darabot (jól járt akinek a téli szezonban ütött be az AotY :) ). Mondjuk szezonzáró után negyedévente meg lehet pendíteni a szezonos topicban, hogy esetleg akkor ezek után nem-e írnánk 1 cuccról/kopf.

Persze nem kötelező, nem lesz J.J. Jameson-féle "időpontra kell a kontent, gyerekek!"-cseszegetés :D főleg hogy magam is keményen sáros vagyok, őszintén szólva eszembe se volt eddig (most nézem, hogy nincs Illya-ismertető sem a főoldalon, hát szégyen-gyalázat, na :dirr: ). Egyébként nem egy nagy meló: egy bekezdés az expozícióról, egy a világról-főbb karakterekről-hangulatról-cselekményről spoilerek nélkül, meg a végén 2 mondatban esetleg saját vélemény. De úgyis mindenki írt már innen ki tudja hányat, nem kell ecsetelni.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Ha valakinek nincs ötlete, miről írhatna ismertetőt, csak összeszedtem randomcímeket az utóbbi 3 év legmagasabbra értékelt sorozatai közül (MAL)

Yuri!!! on Ice
Bungou Stray Dogs
Hibike! Euphonium
Fune wo Amu

Watashi ga Motete Dousunda
Saiki Kusuo no Sainan
Ajin
Keijo!!!!!!!!
Mahou Shoujo Ikusei Keikaku
ReLIFE
91 Days

New Game!
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal
Bungou Stray Dogs
Kiznaiver
Sakamoto desu ga?
Amanchu!
Days
Berserk 2016
Flying Witch

Kuromukuro
Ansatsu Kyoushitsu
Boku dake ga Inai Machi
Akagami no Shirayuki-hime

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
Hai to Gensou no Grimgar
Dimension W
Haikyuu!!
Owarimonogatari
Gochuumon wa Usagi Desu ka??
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans
K: Return of Kings
Noragami Aragoto
Heavy Object
Subete ga F ni Naru
Working!!!
Overlord
Durarara, x2
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
Charlotte
To LOVE-Ru Darkness
To LOVE-Ru
Gakkougurashi!
Monster Musume no Iru Nichijou
Aoharu x Kikanjuu
Classroom☆Crisis
Rokka no Yuusha
God Eater
Gangsta.
Dragon Ball Super

Diamond no Ace
Shokugeki no Souma
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.
Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Grisaia no Rakuen
Baby Steps
Sidonia no Kishi

Plastic Memories
Yamada-kun to 7-nin no Majo (TV)
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka
Kekkai Sensen
High School DxD
Nisekoi
Kyoukai no Rinne
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai
Arslan Senki
Kuroko no Basket
Death Parade
Ansatsu Kyoushitsu
Kamisama Hajimemashita
Tokyo Ghoul
Junketsu no Maria
Mushishi Zoku Shou
Nanatsu no Taizai
World Trigger
Grisaia no Kajitsu
Aldnoah.Zero
Shigatsu wa Kimi no Uso
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Shirobako
Akatsuki no Yona
Log Horizon
Cross Ange
Terra Formars
Zankyou no Terror
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Akame ga Kill!
Fairy Tail
Sword Art Online II
Soredemo Sekai wa Utsukushii
Black Bullet
Break Blade
Noragami
Nisekoi
Kill la Kill
Kyoukai no Kanata
Strike the Blood
Hanamonogatari
Uchouten Kazoku
Kamisama no Inai Nichiyoubi
Suisei no Gargantia
Date A Live

vastag betűsekről nagyon nem ártana, ezeken kívül is jöhet bármi amiről még nincs az oldalon.

Ha valaki tervez írni valamiről, és nem titok, akkor itt le is lehet foglalni címeket, nehogy más is írjon arról (nem mintha fenyegetne bárkit is ez a veszély :P)

Ao Haru Ride, Orange ismertetők nálam listán vannak, bár inkább távoli jövős listán. Esetleg Bokudake, ha senki más nem akar írni róla.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Hikari írta:
Ha valaki tervez írni valamiről, és nem titok, akkor itt le is lehet foglalni címeket, nehogy más is írjon arról (nem mintha fenyegetne bárkit is ez a veszély :P)
Akkor jelzem, nálam a Steins;Gate és az Aria the Origination továbbra is "magántulajdon". :D
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^ Te Junchi ezt a Steins;Gate-s dolgot már letisztáztad Catrinnal is? Bár ahogyan ismerem túl lusti/elfoglalt ehhez.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Heh? Kizárt, hogy nekiállok ismertetőt írni (de azért a gondolatot köszönöm). XD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Surci »

Na akkor én a következőket vállalom mostanában:

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Kara no Kyoukai
Mahou shoujo ikusei Keikaku (itt nem lesz értékelés, szólok előre :dirr:)
Subete ga F ni Naru
Többi Illya sorozat
Psycho-Pass 2 és Movie
Madoka: Rebellion mozi
meg ami még eszembe jut

A későbbiekben, ha addig nem vállalja senki:

Tokyo Ghoul (majd megpróbálom nem beletaposni a betonba)
Cross Ange (ROFL :dirr:)
Akame ga Kill! (hajajj....)
Kill la Kill
Noragami
Suisei no Gargantia, ill egyéb Urobutcherségek, ha végeztem velük (planneden van mind)


Ill. ezeket ugyan láttam, és ha senki, akkor később vagy revaccs után majd én, de elvileg vannak itt nagy fanjaik is (első kettőről nagyon kéne...):
Kiseijuu
Fate/Zero
(ezt nem is értem hogy maradt ki)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Rokka no Yuusha
Sidonia no Kishi


Ill. megkérdezhetem, hová tűnt az Elfen Lied ismertető az oldalról? :dirr: :dirr:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Surci írta:Ill. megkérdezhetem, hová tűnt az Elfen Lied ismertető az oldalról? :dirr: :dirr:
Már egy jópár éve leszedtem, mert a fanok nem voltak elégedettek. Úgy gondoltam ezen nem vitázunk, majd max. valaki más ír. Azóta se tette senki. Nekem nem hiányzik...
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Látom, Surci kitartóan írja a főoldalra az ismertetőket, ami most motivál engem is, főleg mivel épp _nagyon_ ráérek (részletek a "munkás" threadben, akinek esetleg kimaradtak a miértek), így több mint valószínű, hogy a beígért S;G/Aria the Orig ismertetőket én is összehozom a napokban.
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Nem tudom mennyire felel meg a követelményeknek az ebben a kommentben elejtett véleményezés, de ha legalább ki lehet indulni belőle (netalán control-c; control-v a lényegét illetően), akkor elejthetek egy Keijo ismertetőt.
Kép Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Gomen, kétszer küldtem be ugyanazt az ismertetőt, mert nem emlékeztem, hogy csatoltam-e hozzá képeket. A másodikhoz csatoltam, plíz azt tegyétek ki, hogy a nekem tetsző képeket lássam viszont. XDXDXDXD Köszi!

(Amúgy ezt muszáj volt, és már amúgy is megírtam ugye a magazinba, de több mint a felét ki kellett vágnom, hogy elférjen ide - karakterek, seiyuuk plusz infók, még az összegzésemet isXDXD, suck. XD Rémesen macerás ismertetőt beküldeni, ez nem a felület hibája, mindig is utáltam.XDXD Többet szerintem nem fogok. XD)
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Catrin, köszi az ismertetőt. :)
Kissé elfoglalt voltam, úgyhogy csak most tudtam kirakni. Természetesen azokkal a képekkel, amiket mellékeltél hozzá.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Szívesen, köszi, hogy kitetted. :)

(A műfajnál mondjuk én szándékosan hagytam ki a yaoit, mert attól még, hogy melegek, szerintem műfajilag nem BL, de értem miért írtad hozzá, mert mint témamegjelelős megáll.)
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Most láttam csak hogy további információkat is küldtél, azt is kiraktam.
Műfajnál ja, gondolkoztam, hogy beikszeljem yaoinak, de mivel ann és anidb is shounen aiként tüntette fel, gondoltam megjelölöm. Ha áldásod adod rá, akkor ok.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hikari írta: 2017.03.20. 15:49 Ha áldásod adod rá, akkor ok.
Hohó, akkor inkább nem, amiatt, mert nem kifejezetten yaoi mű. Csak azt hittem a homoszexualitás megjelölése miatt tartod fontosnak. De akkor inkább vegyük ki, jobb nélküle.

Köszi, és bocsi, hogy ennyit problémázom, látszik, hogy túlfüggöm a dolgot. :D Így is LOL, mert benne hagytam ugyanazt a hibát, amit a magazinban, mert már nem emlékeztem. XDXD A zenés résznél "Minami terrája" valójában elírás, mert az "Pichit terrája". Nevermind. :hammer:
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Kicsit késve, de akkor töröltem a Yaoit a műfajokból. Meg javítottam, amit még írtál. Köszi mégegyszer!
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ha már így felmászott a thread, nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy ha egy anime két vagy több szezonos, azokról külön-külön kell ismertetőt beküldeni vagy mehet egybe is? Csak mert elég kaotikus - van, mikor egybe van minden egy ismertetőben, máskor meg külön-külön az egyes évadok.

(Egyébként az Aria the Originationt nem felejtettem el, illetve várható még tőlem Initial D, de pont ezért kérdezem az előbbit, hogy akkor ez mehet egybe globálisan vagy külön? Ha előbbi, annál jobb, ha meg utóbbi, akkor csak az első szezont ismertetőzöm.)
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Junchi írta: 2017.03.23. 19:20 Ha már így felmászott a thread, nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy ha egy anime két vagy több szezonos, azokról külön-külön kell ismertetőt beküldeni vagy mehet egybe is? Csak mert elég kaotikus - van, mikor egybe van minden egy ismertetőben, máskor meg külön-külön az egyes évadok.
Én úgy gondolom, hogy olyan esetben, ha egy sorozat cselekménye, szereplői, címe stb. ugyanaz, csak épp több szezonra van bontva, akkor egy ismertető is elég. Ilyen mondjuk a Gin no Saji.
Ahol változik a cselekmény, változnak a szereplők, esetleg más címet kaptak a további évadok, vagy több év eltelt az egyes sorozatok között, ott szerintem indokolt külön is írni. Pl. Digimon sorozatok, ef - a tale of melodies./memories. vagy Aria (ez utóbbinál van is külön ARIA The ANIMATION és ARIA The NATURAL ismertetőnk).
pl Natsume Yuujinchou évadokat folyamatosan követtem, ezekről ezért külön írtam. De akár egyben is lehetett volna, hiszen eléggé egyformák az évadok. De pl. Honey and Clover-ről én nem tartottam fontosnak külön írni a második évadról, mert annyira egyenes folytatása a sztorinak.
Szóval egyéni preferencia kérdése is a dolog.

Na most jól megkavartalak remélem :)
Alapvető szabályként talán azt mondhatjuk, hogy ha a második season csak egy S2 toldalékkal különbözik az elsőtől,akkor elég egy ismertető :)
Ha más a cím / szereplők / setting, akkor célszerű külön-külön.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Ami engem úgymond érint belőle, az világos, akkor az Initial D-t mindenképp külön fogom venni (és akkor csak az első szezont ismertetőzöm).

Köszi.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Köszönöm Hikari az Ariás ismertetőm kikerülését. :D (Egyetlen dolog csak, rögtön a legelső szó, az "Iyashikei" dőltnek lett szánva [amiről a HTML formázás is árulkodik]. Esetleg nem kezelik az ismertetők a HTML-t?)

Még egy apróság: Jól látom, Berserk ismertetőnk sincs? o.O Pedig én emlékszem, hogy még annoanno olvastam itt a Berserkről. (Meg mintha Elfen Lied is lett volna, de az meg úgy sem hiányzik itt senkinek. :twisted: Lol, látom ezt tárgyaltátok már itt fentebb is. :3)
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Junchi írta: 2017.03.30. 10:03 Köszönöm Hikari az Ariás ismertetőm kikerülését. :D (Egyetlen dolog csak, rögtön a legelső szó, az "Iyashikei" dőltnek lett szánva [amiről a HTML formázás is árulkodik]. Esetleg nem kezelik az ismertetők a HTML-t?)
Jó ismertető lett :) én személy szerint is rajongója vagyok a sorozatnak elejétől végéig hosszába keresztbe összes részét láttam és sztm is messze a legjobb e műfaj tagjai közül. Nem mindenkinek szól de akinek betalál annak nagyon.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Ó, nem is tudtam, hogy te is láttad! o.o Dodgers-szel természetesen tisztában voltam, de te eddig nem is hoztad szóba. Mindegy, örülök neki. :D

/off
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Junchi írta: 2017.03.30. 10:03 Köszönöm Hikari az Ariás ismertetőm kikerülését. :D (Egyetlen dolog csak, rögtön a legelső szó, az "Iyashikei" dőltnek lett szánva [amiről a HTML formázás is árulkodik]. Esetleg nem kezelik az ismertetők a HTML-t?)
Köszi az ismertetőt :)
A html-t ismeri az oldal, csak te szögletes zárójelet írtál, ami a phpbb kódja, ezért mindig át kell írnom standard html-re, és most elfelejtettem. De most már észrevettem, és kijavítottam. html-ben <i></i> a helyes :)
Junchi írta: 2017.03.30. 10:03 Még egy apróság: Jól látom, Berserk ismertetőnk sincs? o.O Pedig én emlékszem, hogy még annoanno olvastam itt a Berserkről. (Meg mintha Elfen Lied is lett volna, de az meg úgy sem hiányzik itt senkinek. :twisted: Lol, látom ezt tárgyaltátok már itt fentebb is. :3)
Nincs Berserk se, jobb híján asszem én írtam róla, de valahogy nem találtam túl jónak. Nem vagyok egy Berserk fan, és nem szeretek olyanról írni, ami nem jött be igazán. Nyugodtan lehet írni róla, ha valakinek kedve van.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Hikari írta: 2017.03.30. 11:30 A html-t ismeri az oldal, csak te szögletes zárójelet írtál, ami a phpbb kódja, ezért mindig át kell írnom standard html-re, és most elfelejtettem. De most már észrevettem, és kijavítottam. html-ben <i></i> a helyes :)
Ó, így már akkor világos, thx. :)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Anime ismertetõk

Hozzászólás Szerző: Surci »

Na ha már ennyire pörög a téma, magam is élnék két felhívással:

1. Javaslat: mindenki, aki nem utasítja el zsigerből az ismertető-írást (meg az is aki igen, mert történnek néha csodák, lásd a Yaoi on Ice is csak kikavarodott a főoldalra :dirr:), nézze már meg, hogy a személyes kedvenceiről/TOP10-20-as listáján szereplő cuccokról van-e ismertető a főoldalon. Egy fan mégis könnyebben ráveszi magát az írásra, ha a téma nem egy random izé, hanem a kedvenceit ilyen módon is propagálni tudja :D Remélem egy kis kedvet ad az íráshoz.

2. Szezon vége. Múltkor jeleztem hogy minden szezon végén érdemes lenne feldobni: mindenki írhatna a szezonos kedvencéről egyet. Én az árjalolis guilty pleasure-ről tervezek, csak legyen vége :dirr: de volt itt Rakugo, a Shigatsu no Lion, Puskagát Árvák, meg kitudja még mi. Rakugóról mindenképp kéne, ha más nem vállalja akkor majd én (már látom hogy rajtam marad :dirr:).

Persze nem kötelező, csak mostanság olyan jól pörög a főoldal, gondoltam jó apropó hogy további lökést adjunk neki. :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése