18 éves az AoiAnime :)

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

18 éves az AoiAnime :)

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Szóval akkor pontosítunk, 18 éves az AoiAnime, azaz nagykorú az oldal :D
Tegnap ki akartam írni hogy 20, mert totál biztos voltam benne hogy 2000-ben indultunk, Yuki meg váltig állította hogy ja, úgyvanaz. De természetesen 18 évesek lettünk idén nyáron, ami azért borzasztóan sok. Szóval szülinapi poszt.
Általában elfeledkezek a születésnapokról, de mivel éppen ráérek, csak gondoltam írok egy posztot, hátha valakinek éppen szüksége van valami ünnepelnivalóra ebben a kissé furcsa évben :)
Szóval ezúton köszönjük mindenkinek aki olvasott minket és írt nekünk és fórumozik nálunk a sok-sok év alatt, és majd 2 év múlva azért jusson eszetekbe ünnepelni a 20. születésnapot is, ha épp nem is fogok ráérni vagy elfelejtem az egészet :D.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: 18 éves az AoiAnime :)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akkor Boldog 18. Szülinapot az oldalnak, még vagy háromszor ennyi évet! :D (Most meg is néztem, utánad kb. két hónappal csatlakoztam be a fórumba, szóval szinte a legeleje óta tolom, durva. XD)

Én is köszönöm mindenkinek, aki ide jár és személyével emeli a hely színvonalát, meg persze Neked és Yukimurának is, akik létrehozták ezt az egészet. :)
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: 18 éves az AoiAnime :)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Uh, ide akartam írni nagykorúvá válásunk alkalmából (most már végre legálisan ihatunk és cigizhetünk, eddig csak jogszerűen szexelhettünk 4 évig :P).

Btw érdekes hogy nem nagyon érik meg a felnőttkort az animés oldalak, a magyar neten asszem már csak az AnimeWeb ami aktív és idősebb az Aoi-nál, ők 20 évesek. Meg az AA, ők 15 lesznek az idén, de őket viszi a tömegvonzás, szal sanszos hogy ők is elérik.

Még 1X boldog szülinapot az oldalnak és nekünk :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: 18 éves az AoiAnime :)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ohh, :omedeto: gratulálok én is! És szintén remélem, hogy még sok-sok, ennél kerekebb évfordulóját megérjük! :vigyor:
Válasz küldése