Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Lione
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.05.15. 18:42
Tartózkodási hely: Za Warudo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lione »

Gorgar! Axeren láthattalak én téged? :D


Miharu-chan: neked is nagy üdv :D
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Privát jellegű kérdésekhez legyetek szívesek a PÜ funkciót használni, ez a topic maradjon meg kizárólag a bemutatkozásoknak (esetleg üdvözléseknek). Megértéseteket köszönöm.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

..28.án lesz egy éve hogy itt vagyok köreitekben :3 ezen alkalomból nomeg ezredik hozzászólásom megünneplése végett írok ide :D

Szóval Misu vagyok,közgazdászhallgató,szeretem a péééénzt :dirr: amúgy eddig hivatásos korcsolyázó voltam,de most visszalépek egy kicsit tanulmányaim miatt :3
Büszke tagja vagyok a BLEACHTARD csapatának, és köszönöm ex kismeetes barátaimnak hogy LDTS tag lehetek *ölelés* Amit tudni kell rólam:nem vagyok teljesen...mindennapi :dirr: És még valami:van egy hangom...velem érdemes leülni yonggaryt vagy bébitévét nézni,csak hozz füldugót hogy az esetleges halláskárosodást elkerüld... Szeretem a romantikus animéket,bár mostanság egyre inkább kezdek kibújni a bőrömből ilyen téren (meg mondjuk más téren is...)...IMÁDOK festeni,de sosem vagyok légedett magammal...állítólag gyorsan fejlődök,na majd meglássuk XD van egy saját mangám is,később majd fel is teszem netre... Kollégista vagyok és imádom a szobatársaiiiim ^__^ meg a kis környezetem...kivéve azokat akik kussoltatnak a nyávogásom miatt -__- ja igen...nyávogok :dirr: Szeretek ismerkedni,új emberekkel találkozni,mítre járni,bár ezt kissé elkülönülve tesszük ^^" Nagyon szeretek táncgépezi és vigyázat fertőzök ...nagyok sok fanatikust sikerült készítenem..... Nagy álmom a világbéke és látni Patát és Mayert smárolni...
És engem is megtalálhattok az offtopicban :dirr: ....hát egen,nem a hatalmas anime-tudományommal tűnök ki a fórum életében :3
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ha mar Misu akkor en is (azert nem semmi, h mindketten majdnem egy eve vagyunk itt, es most "toltjuk ki" ezt a reszt..no mindegy..)
Szoval "normalis nevemen" Ritanak hivnak (lany vagyok, nehany embernek kavar volt a nevem miatt, pedig szeretem logikus h szeretem Renjit, tehat lany vagyok..no mindegy, bar a mai vilagban nem lehet tudni..). 3.ad eves kornyezettudos vagyok, anno nagyon eltevedtem ezzel a szakkal, de mar nincs visszaut, majd diplomastul megyek hulladekot ujrahasznositani...remek lesz, amugy allatorvosira akartam menni, csak a kemia miatt nem vettek fel (ami azota is a gyengem). Az animekkel nemreg ota (durva visszatekinteni, de lassan 2 eve) foglalkozom..sok kedvencem van (bar a nagynagy kedvencem, az ultimate anime szamomra a Samurai Champloo), en is szeretem a romantikus animeket, es imadom a yaoi-kat, de ugy altalanossagban mindent megnezek kiveve a robotos cuccokat, azok nem nagyon birnak lekotni, de nalam soha nem lehet tudni. Amugy meg annyi h eleg sokat eltem Amerikaban, ezert kicsit furcsan hangsulyozok (egyesek szerint) meg viselkedek neha - pl beszelek a bonsai-omhoz, ami ennek hatasara feltamadt es most tok sok levele van, bar ez lehet h nem Amerika miatt van..- Imadom Renjit, Nick Lacheyt, a baratomat, Bostont, a dnb-t, a nyulamat, es az igenytelen Vifon levest...Neha kicsit lassu vagyok es elbambulok, nem birom a tul gyors informaciocseret, ez plane kis letszamu laboron kinos, tovabba nem nagyon tudok osszefuggo tortenet meselni, mindig belebonyolodom a tartalomba, ez irasban a sok zarojelen latszik :)..en is LTDS tagnak vallom magam (remelem ezzel a tobbiek is igy vannak XD) tovabba MEGNYERTUK a cont a Bleachtard-dal...amugy szeretek meg moziba jarni, eleg nagy mozi geek vagyok, bulizni, meetre jarni, setalni es fozni a nyulammal, meg ha egyedul vagyok akkor enekelek, tarsasagban nem vallalom fel..Ja, es megszulettett a 3.Tamagotchi gyermekem is :P
Nekem nagy almom, h a nyuszim orokre velem legyen, es h eljek New Yorkban a Flat Iron Buliding-ben, meg ha a kuszobon alszom valahol, az is jo...hat, ööö, ja sztem ennyi boven eleg, bar meg annyi minden jutna eszembe... :(
Edit:es meg imadom a Lego Star Wars szeriat, pedig antigamer vagyok, es nem is nagyon szeretek semmilyen szinten jatszani..de ez rosszabb mint a drog...
Avatar
kikuchiyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.10.14. 15:20
Tartózkodási hely: A létminimum alatt

Hozzászólás Szerző: kikuchiyo »

Ha már úgy adódott, hogy regisztráltam erre a fórumra is, akkor esetleg be is mutatkozhatnék, vagy mi.
Szóval 23 éves félénk budapesti fiatalember keresi... izé.
Az idén végeztem az egyetemen ne kérdezzétek, milyen szakon, jelenleg leginkább NEET vagyok. Több súlyos, pszichiátriai kezelést igénylő mentális funkciózavarral is rendelkezem. Angolul szerencsére még tudok valamennyire, németül tanítottak egykor, japánul most tanulok, megyek 2-kyuura decemberben. A magyar nyelvismeretem szintjét inkább hagyjuk.

Animével 3 éve foglalkozom komolyabban. Az egész estés mozik közül kedvenceim a Kaze no tani no Naushikaa (illetve az összes Miyazaki természetesen) és a GitS, a sorozatok közül legnagyobb hatással a Haibane Renmei volt rám (továbbá LoGH, Mushishi, Planetes, NGE (igen, előszörre...) és még sorolhatnám.)
Csak tájékoztatásképpen: a kedvenc filmem a 2001 Űrodüsszeia és a kedvenc íróm Stanisław Lem, ebből már be lehet mérni, hogy mekkora kocka vagyok. :)

Elsősorban a másik fórumon vagyok aktív, ide vélhetőleg nem lesz időm írogatni. Mindenesetre ha valaki akar tőlem valamit, írjon PM-et vagy keressen meg e-mailben. Lurkolni azért fogok.

Yoroshiku onegaishimasu.
Avatar
angelvictory
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.10.27. 12:45
Kapcsolat:

Sziasztok!

Hozzászólás Szerző: angelvictory »

Sziasztok!! Üdvözlök Mindenkit :lol:
www.angelvictory.try.hu --- Ezotéria, Videók, Háttérképek, és még sok minden. A Fórumban letöltések, és egyéb dolgok :)
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Yo yo

Name: Nurrik
Age: 17
Gender: Male
Faction: Star Wars fan (aki animét is néz néha :-P )
Rank: n00b, newb, nublet, újonc
Fav Bands: System Of A Down, Bullet for my Valentine, Apocalyptica
Fav Movie: Star Wars 1-6
Fav Anime: Bleach

Székesfehérvári vok, Hardver Informatikát tanulok (amit nagyon utálok), egy **** fiú suliban. (csajok nem tanulnak infót ezért elég durva a lány-fiú arány :cry: )
Szeretem...korrigálva, Imádom a Star Warst és mindent ami ezzel együtt jön. Az anime világágban még csak most kezdek elmerülni, mondjuk oanok h Dragon Ball, Z, GT nekem sem maradt ki, de hát kezdő vok :weh: Most próbálok szakszóval villogni (rákerestem gugliban :lol: ) Shounen animék közül a Bleach ami igazán bejön...míg a nyugisabb, drámaiabbak közül az AIR.

Kihagytam h mit csinálok szabadidőmben....őő...szabadidőzök? :shock: Áhh, semmi érdekeset...barátnő, net, anime :oops:

Minden reményem, h eccer Lucas bácsi adja a nevét egy Star Wars Animéhez...ütne mint szemét :lol:

Sok "..." használok, nem tom miért, ez van...

Nah mind1, Üdv mindenkinek Szfvárról :wwhip:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Sok "..."-t én is sokáig használtam, de majd leszoksz róla mikor napjában 25ször mondják^^ Amúgy egy SW animénak, ha SC stílusban készülne én is örülnék:) Amúgy üdv.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A "..." ugye a pont pont pont es nem a karomkodas? :tard: ha igen, akkor en vagyok sztem a melypont..nekem is mondjak de nem tudok rola leszokni..
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Általában a ***** a káromkodás :P
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

DeluksZ írta:Sok "..."-t én is sokáig használtam, de majd leszoksz róla mikor napjában 25ször mondják^^ Amúgy egy SW animénak, ha SC stílusban készülne én is örülnék:) Amúgy üdv.
Ehh nem hiszem, mert az összes fórumon ezt csinálom reflexből :lol:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Nurrik írta:
DeluksZ írta:Sok "..."-t én is sokáig használtam, de majd leszoksz róla mikor napjában 25ször mondják^^ Amúgy egy SW animénak, ha SC stílusban készülne én is örülnék:) Amúgy üdv.
Ehh nem hiszem, mert az összes fórumon ezt csinálom reflexből :lol:
Már most sem használtad, nah EZ a fejlődés:) Egyébként hosszabb szövegekben a ... zavaró lehet nagyon, mert szinte elfáradok mire elolvasom. Olyan, mintha az egész gondolatmenet egy hosszú mondat lenne és késztetést érzek, hogy kapkodva olvassam, úgy, ahogy a szerző gyorsan, "..."-al leírta.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ok, a magánbeszélgetéseket légyszives privátban intézzétek el. Köszi.
Kép
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Becenevek: Shingo, Bíborhold
életkor: 19
születésnap: Június 17.
horoszkóp: Ikrek
foglalkozás: jelenleg egyetemista (Károli német főszak, japán minor)

Sziasztok! Már lassan 10 éve vagyok animés. Jó sok animét láttam, jó sok mangát olvastam, de eddig kevés olyan volt, amivel ne foglalkoztam volna szívesen. Bármilyen animét és mangát megnézek, de kedvenceim a magical girl témájú művek. Az animén és mangán belül érdekelnek a shoujo-ai (lány-lány szerelem) képek, mangák, doujinshik. Nagy kedvencem a Futari wa Pretty Cure és a Strawberry Panic. Szeretek rajzolni, általában a kitalált karaktereimet rajzolom meg, eddig keveset fanartoltam. Számítógéppel főként wallpapereket, és webdesignokat szoktam készíteni. ^^ Az évek során kártyajátékokhoz is készítettem lapokat, designokat. Ha van időm játszani, akkor azt a Playstation 2-mel teszem, amire mindenféle japáni játékot igyekszem begyűjteni, ugyanis szerintem a felkelő nap országa rengeteg gyöngyszemet ad a gamereknek (pl. Kingdom Hearts, King of Fighters 2006). Az Aoi fórumon nem most vagyok először, de az előző profilomat nem nagyon használtam. Igyekszem aktívan részt venni a fórumon, ahogy azt az idő engedi.
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Üdv itt is Shingokám, jó fórumozást, és dirregést! :dirr: :wink:
Avatar
Slayer-Huntress
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006.11.08. 18:38
Tartózkodási hely: Galaxy

Hozzászólás Szerző: Slayer-Huntress »

Sziasztok:!:
15 éves vagyok,(1991 aug. 24)
igazi nevem Adry
Lánycsókon lakok(Mohács mellett), van 2 állatom kutya macska
imádom az animeket 10 éves korom óta nézem őket.
Mohácsra járok Gimibe
hobbym:anime nézés,lovaglás,barátnőkkel lógás,zene
kedvenc együttesek:Luca Turilli,Aljas Kúszóbab,Erreway
kedvenc animek:Dragon ball/Z/GT , InuYasha,Yu Yu Hakusho,Naruto,Slayers,Bújj bújj szellem,Tsubasa kapitány,Elfen Lied,Blue Gender.
Avatar
sztanpet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.11.15. 23:25

Hozzászólás Szerző: sztanpet »

Hi!
I'm Peter and I'm a social retard.
In the absence of light, Darkness takes place.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Yeah, we kind of noticed that. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Nice introducing, by the way, welcome here dude. :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Welcome to the forum! (I don't akarom to elszalaszt this opportunity to megvillantsam my angol skillz...)
Kép
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

akkormár éni bemutatkozom(bár nem szokásom a legelején egy fórumon)

atis vagyok, pár fórumon ismer már a nép. Mostanában nyomatják rám az atesz, meg ati nevet is de maradjunk ennél^^
A második világháború után, és a rendszerváltás előtt kb másfél évvel születtem, abből elég könnyű kitalálni a korom.

Jelenleg a BMF Bánkis karán töltök be első éves gólya szerepkört Had és biztonságtechnikai mérnök(nem, nem tankokat fogok tervezni :-P) szakon, mivel a óvóbácsi szak nem jött össze :cry:
Most éppen pesten lakom kollégiumba, de az igazi otthonom egy kicsiny faluban van Zalaegerszegtől kb 15 mérföldnyire(vagy ha jobban tetszik 25 kilóméterre XD) egy Söjtör nevű helyen.
Szeretek főzni, szerencsére tudok is, valamint érdekelnek még a kocsik, a tuning, nomeg fegyverek, ezekközül is leginkáb a kardok minden mennyiségben.Meg persze az anime.
Animetémában eléggé alulművelt vagyok, mert lusta vagyok belekezdeni új sorozatba egy után, meg ráadásul idő se nagyon engedi hogy nézzem. Leginkább a drámaibb alkotásokat kedvelem, de a többi is jöhet mindenre nyitott vagyok(egyedül a hentai-t hagyagolom elég erősen).
Szeretem az állatokat, leginkább a kutyákat, macskákat kevésbé :-P, de nincs sajátom.
Van viszont másmien állatom, meg sem tudom számolni hogy mennyi.. Ugyanis egytől eggyig atka pók, és egyébb parazita :D
David, és Gunther XD
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Welcome :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Akkor rögtön az elején be is mutatkoznék.

Ami az életkoromat illeti, én már felfelé húzom az átlagot a magam 24 évével. Nagykanizsán élek és könyvelőként keresem a kenyérrevalót.

Animéket pár éve nézek, csak sajnos nincs annyi időm rá mint szeretném. A "muszáj mengnézni" listám sokkal gyorsabb ütemben nő mint ahogy csökkenne. Műfaj tekintetében mindenevő vagyok. Bár leginkább a sci-fi, a fantasy és a szamurájos dolgok vonzanak.
Abszolút kedvencem a Haibane Renmei, számomra ez az anime az etalon. De a Rurouni Kenshin (főleg a manga) és a Slayers is nagy favoritom. Továbbá imádom a Cowboy Bebopot és Samurai Champloot. Ja és persze mindent ami Myazaki, főleg Nausica-t.
Ami egészen biztos, hogy a yaoi topikot nemigen fogom látogatni, mert romantika terén a hagyományos fiú-lány felállást kedvelem.

Legutóbb a Bleach-en rágtam át magam és sajnálatos módon gyógyíthatatlanul megfertőződtem vele. (Továbbá fanatikus Urahara Kisuke fangirl lettem.)

Ezen kívül érdemes még tudni rólam, hogy számítástechnikai analfabéta vagyok, és a magyar nyelv helyesírásával még csak ismerkedem.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Mariko írta:és a magyar nyelv helyesírásával még csak ismerkedem.
Ehhez képest jobb a helyesírásod, mint sokaknak errefelé... :3 Mindenesetre, üdv!
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Mariko írta:...szamurájos dolgok...imádom a Cowboy Bebopot és Samurai Champloot...mindent ami Myazaki...
Rossz ember nem lehetsz.
Válasz küldése