Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Noshat valoban a Samurai Champloo es Bleach fangirl..helyes, helyes..egybol szimpi lettel..viszont a yaoi temat meg ne kiabald el *very evil laugh* :wevil: (ha majd egyszer elkeveredsz meetre..muhahaha..)
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hali

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Halilali mindenkinek!Pár napja regisztráltam csak a fórumon,de nagyon tetszik!^^
Huhhh....csupán két nap leforgása alatt ezen a fórumon megtaláltam valakit,akit meg akartam keresni.^^
Nah...szóval...nag anime fan vagyok,és az utóbbi időben egyre jobban megkedvelem a mangákat is.:) (Pár éve,mikor még lehetett 1-2 magyar nyelvű mangát kapni,akkor olvasgattam....Pl.Dragonball,meg a Sailor Moon,habár utóbbi nem túl mangás formátumban volt megjelentetve...)
Hmmm...imádok mangákat,mangaszerűségeket alkotni és végtelen fantáziával rendelkezem...XD (Hmmm....ez nem mindig túl jóóó dolog,ugyanis imádok álmodozni.......)
Nah,egyelőre ennyit magamrólll..... :D
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Okami-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.01.16. 12:10
Tartózkodási hely: BP-Videotéka
Kapcsolat:

Re: Hali

Hozzászólás Szerző: Okami-chan »

Szia és bár még én is új vagyok, nem leszek bunkovics (a régiekkel ellentétben!) és Üdvözöllek :)

Én is akartam írni valami bemutatkozást de egyre unszimpibb nékem ez a fórum (betámadják az embert, egy mondat off után „leordítják” még a parókádat is, jó kis animés közösség…:S :P

Nah türelmetlenül várom, mikor kapom a BAN-t! :D
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Okami-chan, sziaaa! :D
Nagyon remélem, hogy azért még itt maradsz egy darabig, én örülök Neked és remélem egy-két fórumos kellemetlenség nem veszi el a kedvedet az animéktől. :) (és ígérem visszanézek most már a Silent Hill fórumra is, csak képtelen vagyok egyszerre sok fórumon jelen lenni XD)
Ami azt illeti, én is viszonylag új vagyok errefelé és anno el is felejtettem bemutatkozást írni, de ez azért van, mert túl sok izgalmasat nem tudnék mondani. Szóval... szeretem az animéket, de csak kb. 2 éve kezdtem el őket nézni, mióta van netem. Örök kedvenceim: Hellsing, Honey and Clover, Gankutsuou, Mahjong Legend Akagi, Vision of Escaflowne és talán még a Wolf's Rain + van egy rahedli kedvenc seiyuum, mint pl. Nakata Jouji, Yusa Kouji, Sugita Tomokazu. Jelenleg angol-történelem szakon bölcsészkedem, de csak mert máshoz még annyira sem értek (és mert szeretem). A hiedelmekkel ellentétben lány vagyok ^^ és nemrég léptem át a 20. életévemet. Az utóbbi időben nem nagyon csináltam sajnos semmi értelmeset, egyébként nagy túrabolond vagyok és szeretek jönni-menni, mindenféle zenét hallgatni (ezt ki nem szeret? :D) és ifjabb éveimben elég rendesen odavoltam a PC-játékokért is (most már csak szimplán nem vagyok képben), örök kedvencem a Thief sorozat és mögötte szorosan a Silent Hill-ek. Türelmetlenül várom az 5. részt, egyébként lassan másfél éve nem játszottam igazán semmivel. :)

Egyéb megjegyzés: hajlamos vagyok hosszú de értelemszegény postok összehozására, majd utána 4357634856385x megszerkeszteni őket, mert mindig kifelejtek/elírok valamit, ezért elnézést kérek mindenkitől. És igen, ősz óta Bleachtard is vagyok. :-P
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Hali

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Okami-chan írta:..(a régiekkel ellentétben!)...
Nna en nem vagyok regi, de ezt azer nem igazan ertem..adott egy forum, aminek vannak topikjai, es ha vki a topikhoz abszolut nem odaillo temaban kezd el fecsegni annak az admin odaszol (raadasul ha jol emlekszem nem is az elso mondat utan tette, es nem is ordibalt)..sztem ez teljesen normalis, nem vagyok nagy forumokra jarogato, de sztem ez mashol is igy van..nem kell ezt ilyen erzekenyen lereagalni..(ill tul kell esni rajta, nalam is hasonlo volt meg az elejen :dirr:)
es siklara, te FIU VAGY, jobb ha tolem tudod..es Udvozlok minden uj tagot a forumon..
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Re: Hali

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Okami-chan írta:Én is akartam írni valami bemutatkozást de egyre unszimpibb nékem ez a fórum (betámadják az embert, egy mondat off után „leordítják” még a parókádat is, jó kis animés közösség…:S :P
Ezek után nem tudom nem elképzelni Tenshit (vagy most Rage volt a *gonosz*?), hogy éjszaka alvási gondokkal küzd, mert nem érti hol hibázott :D hehehe

Okami: Szerintem kicsit túlreagálod a dolgot. Nem hiszem, hogy bárkinek szándéka lett volna "betámadni" (ezt nem tudom pontosan mire értetted). Igen tényleg kellemetlen amikor 1-2 óra elteltével a postod helyett valami olyasmi fogad, hogy "Kérlek máskor a magánjellegű beszélgetéseket privátban oldjátok meg köszi.". Az is kellemetlen, hogy amikor a nemtetszésedet fejezed ki (mint most te itt előbb) jönnek mindenféle arcok és beszólnak (mint én), hogy "nem a modokban van a hiba hanem benned".
De megéri-e megsértődnöd rajta? Szerintem nem.
Szerintem nem volt veled senki bunkó!
Kép
Avatar
Okami-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.01.16. 12:10
Tartózkodási hely: BP-Videotéka
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Okami-chan »

Okéss gomenne hogy nyilvánosan sértegettem a jó népet! Túl lett reagálva a dolog! Én a magam részéről lenyugodtam és remélhetőleg nem lesz több gebasz!

Siklara néked meg nagyon örülök, úgy látszik, mi mindenhol megtaláljuk egymást :D (Ez már jelent valamit, nem? :O :D)
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Egyszer már egy éve bemutatkoztam, de az kevés is volt, régen is volt, meg fél évig nem is láttátok a képemet, úgyhogy biztos elfelejtettétek ki vagyok... hát tessék: :-P

Budapesten az 1987ik év Márciusában láttam meg a napvilágot. Nagy hó volt... meg hideg is. Ezt viszont nem szeretem. Azaz ha van hozzá nagy domb és a síléceim rajtam akkor igen... egyébként hideg=fujj. Meg hogyismondjam, síelés is napsütésben a legjobb. :) Aztán mit is szeretek... szeretek olvasni. Főleg Verne és Ashimov. Igen ez amolyan Sci-fi hajlamra is utal... mert szeretem a Sci-fit. Viszont SW nem annyira... ST sokkal inkább jóó. Szeressek gitározni. 1 éve nyúzom a drágaaranycsillagbogár stratom. A legszebb teremtés a világon, és ugyanolyan jócsaj mint a sör. Egyik sem beszél vissza, és még helyeselni sem kell állandóan mikor sok értelmetlenségeket dumálnak. Aztán szeressek még fotózni. Néha csak megszállom a belvárost vagy éppen a Csepel-műveket és fotózok mindent. Kb 200 képből 2 szokott megtetszeni. Azokat elrakom, a többit törlöm. Szeretem még a Forma1-et. Sokáig szerettem a McLarent de már nem szeretem mert ők nem szeretnek olyan autót építeni ami szeret végígmenni egy egész futamot. Így már szeretem a Ferrari-t mert nekik van egy olyan pilótájuk aki igaz fapofát vág mindíg, de szeret nyerni. Aztán szeretem még a jó sört, főleg a csepeli világhírű /merthát csepel nem a világ?/ szebeni ászokat. A szebeni ászok tudomásom szerint 3 helyen kapható az országban. Az egyik a volt gimimtől kb 300 méterre van. A másik a buszvégállomáson amivel nap mint nap járok, a másik meg kb 300m-re a másik végállomástól. Ja igen... sok szó esett csepelről. Nem véletelen, mert lassan 6 éve ott töltöm minden napom. Pedig... és ez most kemény egy fordulat lesz! NEM ott lakom! Huhh... hát igen. Nap 1-2 óra buszozás már teljesen rutinosan megy... reggel bealszom és a csepeli kátyúk által keltett megfelelő zekkenősorra felébredek a kívánt megálló előtt, hazafele meg mindíg van valami gyökér akivel beszélgethetek. (gyöker-->barát) Ja és már voltam egyetemista is... ezt csak azért mondom, hogy gizda legyek. Ki a t*k*m akar programozó informatikus lenni? ...hogy kockuljak a gép előtt egész életembe... még mit nem. Na nem mintha nem ezt csinálnám most is. De akkor is... Most reklám-marketinget tanulok. Persze, hogy Csepelen... hülye kérdés. Egyébként ha rádió akkor RadioCafe98.6 és Sziget nélkül nincs karácsony. :D

Aki még akar tudni rólam valamit: http://fubenalvo.ini.hu - Ez nem egy Blogger szutyok hanem saját készítéső, jegyzettömbben készült csoda. Igen... mert weblapot szerkeszteni is szeretek. :)
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Wow nem is tudtam, hogy óvodát is nyitottunk ahol ápolgathatjuk szegény túlérzékeny fórumozók lelkivilágát ha netalántán erélyesebb hangnemet ütnek meg a modok hogy betartassák az igen könnyen megjegyezhető szabályokat. Tenshi nem üvölt, maximum szól. Párszor! Aztán elveszti a türelmét. Halkan teszem csak hozzá,hogy így is baromi türelmesek szerintem! A "gonosz" modok és angyali userek felállást meg ki lehetne már tépni a szürkeállományból. A szobában ahol ülsz és ezt olvasod ott van szabadság itt rendszer van. Ha nem tetszik nos hogy fantasztikusan kiforrott nyelvhasználattal éljek: gebasz!

És hogy ne legyek offtopic. Én Dunaújvárosban születtem eléggé régen nem is akarok belegondolni olyan régen volt. Most éppen tanulok meg dolgozom is, ha marad szabadidőm-e kettő mellett akkor eljárok Ayumi-channal a városba mászkálni és dumálni utána meg hazatérek a rokonszenvesebb lélekfelemhez. Alapvetően szeretem ezt a helyet - egyszer írta Hikari,hogy valamilyen nosztalgiából és azt hiszem ez igaz is - a régi animéseket akiktől sokat tanultam ( mert bizony itt azt is lehet ha akar az ember ).
Kb 170 cm lehetek, ezt sosem mértem meg így nem tudom. Van két szemem amikkel nézek, meg megvan minden testrészem aminek meg kell. Átlagos ember vagyok csak talán kicsit antiszociális így aztán rémisztő is!. Mindezen okokból kifolyólag ne várjatok képet rólam az arra alkalmas topicban! Egyenlőre ennyi!

Jahh és én b/írom a blogokat és az aois modokat is! Akinek sírni kell egy egy élesebb szó miatt talán keresse anyu rakott szoknyáját. Oyasumi!
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

hehe, én már most észrevettem ezt a topicot :D
Rólam mit kell tudni?
Mondjuk azt hogy nálam többféle hajlam tört ki, az egyik ilyen pl az anime már vagy fél éve, de azóta nagyon.
Én most 15 éves vagyok és odavagyok a fantasy,kaland, akció, dráma(néha), romantika meg vígjáték típusú animékért.Erről jut eszembe hogy én valószínűleg nemismerek még annyi animét mint itt a többség :oops: Nagyon vonz a fantasy világa ezért jópáran sejthetik miféle könyveket olvasok :wink: .Eléggé makacs vagyok és többnyire rövidtávú memóriám is feltűnik, bár érdekes módon csak az olyan dolgokat illetően amiket nemszeretek :lol: Külsőm, hát az... 165 cm magas egyenlőre, szőkésbarna göndör hosszú haj, barna szemek. Zenéről csak annyit hogy a pop-rocktól kezdve a hard-rock-ig mindent hallgatok(ezek stílusa előfordul öltözködésemben is) meg néhanapján a fülbemászóbb dalokat is meghallgatom.Na és anime-zene 4ever.
Nagyváradon lakom és nem Magyarországon. ( :D )
További jó forumozást!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

üdv itt Ayumie!! kellemes fórumozást ;)
Avatar
MoombaSP
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.21. 20:03
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MoombaSP »

Szal ööö...Mikrofon próba 1-2-9. ^^
Lenni én MoombaSP, származom Bp-ről vala,
22 éve tudok levegőt venni magamtól,
és most ide tévedtem. Biztos a sors keze. Vagy az interneté.
Animéket szeressük, szinte mindet, bár némelyiket kicsit jobban.
(Pl Eva, .hack, de még a Visual Novelek anime változatait is nagyon bírom szeretni.) De inkább most nem állok neki sorolni,
úgysem férne ki.^^
Mangákat is szeressem, és a JRPG-k is bejövősek,
mert jók és hosszúak. ^^
Köszönöm hogy itt lehetek, sziasztok!
"No leadership qualities, failed as an instructor...I guess they were right."
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Szija, itt!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

hali!

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Helloka! ::jwin::
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Psycho_Dad
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.02.24. 08:59
Tartózkodási hely: Miskolc

Imádom ezeket a topic-okat : )

Hozzászólás Szerző: Psycho_Dad »

Maximális tiszteletem a fórumlakóknak!

Minthogy létezik ilyen topic, és most regisztráltam, gondoltam írok vmit magamról, röviden de nem feltétlenül dióhéjban.

A nick-emről előljáróban annyit, hogy igen részben az "Egy Rém Rendes Család" c. ... err... eposzból ^^ származik (de csak részben).
Továbbá, 19 éves lennék Miskolcról, rövid ideje anime rajongó (talán már 1,5-2 éve, de nem esküdnék meg rá, hogy már ilyen "régen").
Anime-ken keresztül jutottam el a japán zenéhez, és talán még nagyobb japán zene függő lettem, mint anime (de inkább azt mondom, hogy egyformán szeretem ezt is azt is : ).
Kedvenc japán bandáim, előadóim a teljesség igánye nélkül: MUCC, AKFG, The Gazette, Yoko Kanno (<- abszolút favorit : ), B'z, Home Made Kazoku, Monkey Majik, és még sok minden (lehet majd számítani arra, hogy garázdálkodok a muzikális topic-okban ; P).

És végül, mivel a fórum tematikája tkp. az anime-k, álljon ez itt lentebb:
Kedvenc sorozatok: NGE, FMA, Wolf's Rain, AMG!, GitS, Cowboy Bebop, Love Hina ^^, stb.
Kedvenc filmek: Beyond the Clouds, Mononoke-hime, Perfect Blue, stb. (meg a Ghibli produkciók általában).
Esetleg aki még kíváncsi vmire kérdezzen ; )
Sose volt még olyan, hogy ne lett volna valahogy!
Avatar
dzseni33
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.02.25. 19:23
Tartózkodási hely: otthon

Hozzászólás Szerző: dzseni33 »

Sziasztok én is csak nemrég regisztráltam!Nagyon tetszik a fórum...umm, :oops: most mit mongyak magamról??? :roll: Szóval imádom az animéket főleg az InuYashát és a Ranmát.Remélem mindenkivel jó kapcsolatba kerülök!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Zsinike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.03.24. 18:02
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Zsinike »

Szijjasztok :D :!: én is most regisztráltam tök jó a forum és üdvözlök mindenkit :)

-----

Hello na én meg elfelejtettem felsorolni miket szeretek :D inuyasha Fumofu(full metal panic) juju hakuso pokemon megamen kaleidostar blue gender R&D Slayors vadmacska kommandó csajkommandó Jugioh dice...
[ZsInIkE]
Avatar
Rock
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.04.01. 18:40
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Rock »

Hali mindenki :D

Én is 1 ujonc lennék :D de ahogy én olvasom itt a fórumot én tartom a kor rekordot :oops: köel a 3dik X -hez.
Animét én már iszonyatosan régóta nézek és kedvelem is őket :oops: :D ez a "rajongásom" kb 15 éves. :oops: Nagyából ekkor láttam az elsőt. Asszem ill amennyire tudom egyes országokban ez kortalan ... (mármit az anime rajongók tábora pl:Japán; Németország amikől én tudok) remélem nem gond nálunk sem. :oops: :oops: :oops:
I walk a lonely road ...
Don't know where it goes ...
My shadow's only one that walks beside me ...
Juc
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.01.22. 12:01
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Juc »

Helló! ^^ Hát én már elég régóta tag vagyok, egy időben írogattam is, csak aztán... hát nem is tudom mi lett, az animék helyett inkább a japán zene (főleg visual kei és jrock) iránt kezdtem el érdeklődni. Az animéket persze még mindig nagyon szeretem, most épp a Nana-t és a Bleach-et gyűröm ^^ Magamról is egy kicsit: Budapösti 14 éves lány vagyok, egyetlen figyelemfelkeltő külsőségem a fejem tetején burjánzó nagy göndör lobonc >__< *időtlen idők óta egyenes hajért áhítozik, de hát ez van*
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

helló mindkettőtöknek... :)

-és szerintem se számít a kor.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Születési hely idő:Bp 1986.03.27

Lakhely: Hivatalosan Bp, de ahol ténylegesen élek az Iváncsa. Ez a település Fejér megyében van Bp-től 50 km-re Százhalombatáttól 20 km-re míg Dunaújvárostól 30kmre.

Hihetetlen, de csak idén éretségizek. A további tanulmányaimat a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Karán fogom folytatni ha emlékezetm nem csakl akkor lelkipásztori szakon./Ha ez nem jönne be ami kb30%-os esély van rá akkor marad Pápa amitt nem szeretnék./

Külső: A világ békét inkább megőrizném és ezt nem publikánám.

Animes pályafutás: Nagyon rosszkorban vagyok. Még nem vagyok igazi fan, de már rég nem vagyo 1x animés. Olyan félúton vagyok a kettő közt.
Kedvencek: InuYasha, GitS /+ sorozatok/, Trigun, ROD, Cowboy Bepop, Noir
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

iskariotes írta:/Ha ez nem jönne be ami kb30%-os esély van rá akkor marad Pápa amitt nem szeretnék./
Mármint ha a lelkipásztor nem jön be akkor pápa szakon vagy mi?!?!
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Pápa egy város
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Mármint, hogy ha nem KGRE akkor a pápai teológia. Erre gondoltam.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

sziasztok!
Susie vagyok, most kezdtem el anime-ket nézni, dem ég csak ismizek velük...
egyenlőre death note a favorit...
amúgy Kaposvári vok, 20éves...
Válasz küldése