Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Misaki-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.01.06. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Misaki-chan »

Sziasztok^^
Hát akkor én is bemutatkoznék. 14 éves vagyok(nem tudom hogy ez számít-e)
Nagyon szeretem a zenés animéket mint pl. a Nodame Cantabile, Az "akciosokat" meg minden ilyen Lidérceset XD pl. Bleach, Soul Eater. Egy icipicit szeretem a romantikus-Komédiás animéket pl. Lovely Complex, Kachou Wa Maid-sama♥
Ezen kívul olvasok mangákat is.
És nem ez az első forumos kalandom^^ Dee ez nagyon tetszik, főleg, hogy magát az oldit is szoktam olvasgatni.

Szoval, ez lenne a bemutatkozásom. Jaaa és Programozo szeretnék lenni. (azon belul grafikus) ::jnotes::

Chuu~
"I hear your voice,
piano sorrow ... "

Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Üdv itt Misaki-cahn! ^^
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Üdv itt akkor 2 havi hallgatásom után velem együtt jelensz meg itt. :)
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Üdv Misaki-chan!
Misaki-chan írta:Hát akkor én is bemutatkoznék. 14 éves vagyok(nem tudom hogy ez számít-e)
...
Jaaa és Programozo szeretnék lenni. (azon belul grafikus)
Az szép, sok sikert és kitartást hozzá. //Mondom ezt egy félévnyi grafika kurzus után ;)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Üdv itt Misaki!
Ej másfél hónapon belül te vagy a második újonc, akinek Hueco Mundo a bejelentett lakcíme, ilyen felkapottak arrafelé az ingatlanok? :D
Avatar
Misaki-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.01.06. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Misaki-chan »

Kashim írta:Üdv itt Misaki!
Ej másfél hónapon belül te vagy a második újonc, akinek Hueco Mundo a bejelentett lakcíme, ilyen felkapottak arrafelé az ingatlanok? :D

Úgy néz ki igen keresettek arrafelé a szabad helyek...akár csak az elmém legsötétebb bugyrai XD
"I hear your voice,
piano sorrow ... "

Kép
Avatar
echoCHANNEL
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.05.06. 08:29
Nem:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: echoCHANNEL »

Hell mindenkinek!
Új vagyok, tehát jöttem én is, hogy lerójam köremeit a bemutatkozó topicban. 17 éves gimnazista lány vagyok Szlovákiából...egyáltalán nem messze anyanyelvi hazámtól (csak a Duna választ el :D).
Mint általában mindenkinek, így nekem is már egészen kicsi koromtól megvoltak az első animés élményeim - így a kötelező Sailor Moon és Dragon Ball :D . Ezután 10 éves koromtól kezdtem aktívan anime-rajongó cím alatt futni, ezzel jött aztán a többi már megszokott dolog, így a japán nyelv megkedvelése is.
Környezetem hihetetlenül pozitívan fogadta rajongásomat, így erre panaszom se lehet. :D Igaz amikor elkerültem a gimibe, akkor nem gondoltam volna, hogy sok hozzám hasonló emberkével találkoznék, mégis alig 2 hónap alatt kiderült, hogy az új osztálytársaim fele valamilyen szinten ismeri a dörgést. Ezt az arányt később sikeresen gyarapítottam is, mivel a hitetlenkedők vagy azok, akik addig nem hallottak még erről, szívesen megnézték maguknak, hogy miért is fanolunk annyian a szünetekben. Azóta már többen csatlakoztak és velünk fanolak (sőt már műv.napokon Japán terem is volt).
Idehaza van egy kisöcsém, aki 3 éves már őt is kezelésbe vettem(nem árt minél előbb tudni, hogy mi a jó :))Anyu szépen tolerálja, apu meg szépen támogatja ezta "hobbim" (értsd: veszi a mangákat meg a havi MONDO-t).
Magamról még annyit, hogy imádom a vérbeli fightos animéket, de nem vetem meg a komolyabb vagy épp a romantikusabb darabokat sem, a lényeg h legyen benne vmi eredeti...szinte mindenevő vagyok ELLENBEN már nincs akkora tűrőképességem, hogy mondjuk egy Kukucskát végigüljek a 90+ részével (5 után feladtam...persze nem is nekem készültek ha a kort nézzük, de hát legalább megpróbáltam xD) Már elég sok animét végignyomtam, a nagy neveket természetesen mind, ha meg mégis kimaradt volna vmi az be van/lesz tervezve.
Ezen kívül imádok fórumozni, mert szeretem elolvasni, hogy mások mit gondolnak ugyanarról a témáról, mint jómagam. Hangulatom elég gyakran változó és, mint azt az aláírásom is elárulja - ettől sok minden függ nálam. Szeretem a színeket, kedvencem igazából nincs mert ez is a hangulatomtól függ.
Jelenleg animében a Katekyo Hitman Rebonr!-t nézem, manga szinten pedig egyszerre többet falok. :mosoly: Eddigi legnagyobb animelázamat a Bleach adta. Persze mindenki az első 63 részre esküszik...ezzel nincs is baj mert szerintem is az volt a legjobb, de én a nyomorúságos folytatástól függetlenül sosem voltam képes lemondani róla. Igaz időnként felhagyok az animével,de mindig visszatalálok hozzá. Ezenkívül bevallom h törzsgyökeres Yondaime(naruto) és Noah Klán (d.gray-man) fan vagyok.
Animementes övezetben még hatalmas Dr.House és How I Met Your Mother rajongó vagyok. A rockra esküszöm-ebben minden jöhet, valamint bármilyen filmet képes vagyok megnézni, ha abban szerepel Johnny Depp. Ebből ered, hogy kedvenc filmem a From Hell.
Mint az a "kis" bemutatkozó beszédemből is látszik, szeretek sokat dumálni... társaságban nem az a csendben sarokbaülős vagyok. xD Jah jut még eszembe, sajnos barátnőmnek köszönhetően súlyosan elkaptam azt a kórt, hogy a legtöbb mondatom végére 'xD'-t írok. Én ezért azelőtt leszapultam őt, most meg nem tudok mit csinálni magammal...berögződött. (de próbálok ellenállni xD...sikertelenül xD)
Szívesen beszélgetek bárkivel akár msn-en is..csak rám kell írni és kész :D
Nah elég már a monológból...lelépek már xD...becsületes nevemen Sandra voltam.
The hero is always camping somewhere near the scene. Until the last moment to save everyone.
Kezdő fórumozó ITT. :D Ismérv: kedvtől függően akár naponta képes lecserélni az avatart, valamint reflexből írja az 'xD'-t minden sor végére - berögződés. xD
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Üdv echoCHANNEL!

Johnny Depp és From Hell nálam is kedvencek! :vigyor:
Kép
Avatar
echoCHANNEL
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.05.06. 08:29
Nem:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: echoCHANNEL »

Huhúú...akkor rossz ember már eleve nem lehetsz :D De most komolyan..azt a filmet csak szeretni lehet, én még suliban is írtam róla egy dolit :P
The hero is always camping somewhere near the scene. Until the last moment to save everyone.
Kezdő fórumozó ITT. :D Ismérv: kedvtől függően akár naponta képes lecserélni az avatart, valamint reflexből írja az 'xD'-t minden sor végére - berögződés. xD
Avatar
Player~
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.02.04. 11:41
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Player~ »

Üdv fórumozók :)
Mint látjátok én is egy olyan újonc vagyok :$ :D
Hát a nevem Player.. Hogy miért nem tudom ne kérdezd :D
Az animékkel kapcsolatban ha lehet ilyet mondani akkor a Death Note a kedvencem. :) /mint azt látjátok az aláírásombol, ill képemből/ Sok jó illetve rossz tulajdonságom van :D de ezeket ne firtassuk. Az animékken és a mangákon kívűl sok hobbim van pl.: deszka illetve nagy szerelmem a Graffiti :| :D

Nahát én ennyi lennék :D
Üdv: Player~
~> http://www.freeforum.hu/animeone <~ nézz be a fórumra ;) nagyon jó most alakult.
AZ ELSŐ PÁR REGISZTRÁLÓ MODERÁTORI 'POSZTOT' KAP :] ;)

"*"++. Hell Edition~'
Laurie Wolf
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.10.22. 10:51
Nem:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Laurie Wolf »

Player~: Death Note, deszka, graffiti
énis szeretem ezeket ^-^
üdv itt, érezd jól magad ::hehe::
Mariko írta:Üdv echoCHANNEL!

Johnny Depp és From Hell nálam is kedvencek! :vigyor:
múltkor nosztalgiázásból megnéztem.nekemis egyik kedvencem ,szintén egy tipikusan mesteri Depp alkotás :wink:

echoCHANNEL:
Üdvözöllek ::jeye::
Avatar
Player~
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.02.04. 11:41
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Player~ »

Köszíí ^^)
~> http://www.freeforum.hu/animeone <~ nézz be a fórumra ;) nagyon jó most alakult.
AZ ELSŐ PÁR REGISZTRÁLÓ MODERÁTORI 'POSZTOT' KAP :] ;)

"*"++. Hell Edition~'
Avatar
Hanabon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.06. 10:29
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Hanabon »

Üdv~!

Most regisztráltam a fórumra, úgyhogy gondoltam, célszerű lenne egy bemutatkozással indítani ^^
Hana vagyok, Budapesten lakom és főiskolai tanulmányaimmal bajlódom mostanság XD Animék és mangák iránt kb. olyan 8 évvel ezelőtt támadt fel az érdeklődésem, ami azóta is tart így 20 felé közeledve n.n" Igazából az számomra is érthetetlen, miért csak most jutott eszembe regisztrálni erre a fórumra (legalábbis nem rémlik, hogy régebben megtettem volna más névvel), de talán jobb később mint soha XD Animék/mangák terén egyébként leginkább a shoujo, dráma, josei műfajokat szeretem (illetve ezeket keverve bármi más műfajjal), bár nem vagyok annyira megszállott a témával, hogy pl. mindegyik utamba esőt megnézzem/elolvassam, csak azokat szoktam, ami tényleg tetszik, érdekel... Kedvenceket inkább nem sorolnék most, mert elég sok van és nem tudom őket rangsorolni sem XD Ezek mellett érdekel még szinte minden, aminek köze van a japán kultúrához - zene, divat, szokások, nyelv stb., de az utóbbi időben a német is, úgyhogy ezt a két nyelvet tanulom angol és olasz mellett. Még tudnék írni magamról, de most nem nagyon van időm, szóval itt le is zárnám a dolgokat... Majd később visszanézek felfedezni a többi topicot :) Bai-bai :3
A secret makes a woman woman.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Üdv itt Hanabon! ::^_^::
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Szia Hana! :D Jó látni egy nyelvtanuló kollégát. :D
Bár én jelenleg most csak két nyelvet tanulok aktívan, egy "onhold" státuszban van, kettő van elöl az elkezdendők listáján, és ez még nem elég, de a további már kérdéses, mit válasszak. Nem lehetetlen mindent elsajátítani amit szeretnék, csak egyéb teendőim mellett a kevesebb valószínűbb. :lol:
Avatar
Hanabon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.06. 10:29
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Hanabon »

A mordályos nyul írta:Szia Hana! :D Jó látni egy nyelvtanuló kollégát. :D
Bár én jelenleg most csak két nyelvet tanulok aktívan, egy "onhold" státuszban van, kettő van elöl az elkezdendők listáján, és ez még nem elég, de a további már kérdéses, mit válasszak. Nem lehetetlen mindent elsajátítani amit szeretnék, csak egyéb teendőim mellett a kevesebb valószínűbb. :lol:
Hát, igazából az olaszt én is pihentetem egy ideje... egész pontosan érettségi óta ^///^ Egypár nyelvtani dolgot el is felejtettem rendesen :( Azóta már néhányszor elhatároztam, hogy majd most...! átismétlek mindent... de vhogy mindig akadt más elfoglaltság, ami fontosabbnak tűnt XD Na de lassan tényleg szakítok rá időt ^^' Nyelvtanulásból sosem lehet elég :vigyor: Egyébként én is örülök a "találkozásnak", nyelvtanuló kolléga :wink: ::^_^::
A secret makes a woman woman.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: scineram »

Willkommen!

Amúgy pesti pupák vagy budai bunkó?

A szöveg pedig helyesen: A secret makes a ooman ooman. :lol:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Ayla »

scineram írta: Amúgy pesti pupák vagy budai bunkó?
WTF?! én eddig ennek csak keverékét hallottam :dirr:

Amúgy szija, Hanabon! :D Nyelvek for evah! :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Hanabon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.06. 10:29
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Hanabon »

Sziasztok~

Ha ez a két választási lehetőség van, akkor pesti pupák volnék :D Eredetileg, meg most is, bár a köztes időt Nyíregyházán töltöttem...
Ami meg az aláírásomat illeti, jogos az észrevétel XD Lehet át kéne javítanom, csak a szöveghűség kedvéért X)
A secret makes a woman woman.
Avatar
Kharex
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.08.05. 09:56
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest. Hol máshol?:P

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Kharex »

No akkor én is bemutatkoznék, mint frissen regisztrált tag. 17 éves pesti fiú lennék, aki alapjáraton nem érdeklődött annyira az animék világa után, de aztán pár hónapja megfelelő körökbe került, ahol rövid úton szektásítva lett. ^^
Azt, hogy miféle animéket szeretek, magam sem tudnám megmondani, egyrészt azért, mert a megfelelő japán szakkifejezések akkor sem ragadnának meg az elmémben, ha megpróbálnám őket megjegyezni, másrészt mert még magam sem döntöttem el. Alapjáraton eddig a kissé elborultabb alkotásoktól kezdve a cyberpunkon át egészen a fantasy-ig mindent láttam, és a legtöbb tetszett is, de ez valahogy brutálisan nagy területet fed le, úgy érzem. ^^
"A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka."
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Üdv a fórumon Kharex! ^^
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Köszöntlek köreinkben. :D
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Végre egy ember, aki vette a fáradságot és bemutatkozott. :)
Üdv itt újonc!
Avatar
Kharex
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.08.05. 09:56
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest. Hol máshol?:P

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Kharex »

Kashim írta:Végre egy ember, aki vette a fáradságot és bemutatkozott. :)
Lehet, hogy velem van a gond, de én valahogy nem szeretek ismeretlenül odamászni valahová, azt rögtön osztani az észt, vagy bármi mást csinálni. ^^
"A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka."
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Üdv itt Kharex! :)
Kép
Válasz küldése