Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Azt hittem fiú vagy ^^'''
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Ayanami írta:Azt hittem fiú vagy ^^'''
Ezt ovis korom óta senki szájából nem hallottam :wink:
Na jó, ez nem egészen igaz így... fórumokon többször
dobtak képen egy-egy ilyen mondattal... Ez valószínűleg
azért fordul elő mert öcsém van, akinek a beszédstílusából
sok ragad rám is...
Kép
Avatar
VampireEmpire
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.09.06. 18:51
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: VampireEmpire »

Sziasztok!

Én kb. fél éve láttam a a Chihiro szellemországban c. filmet, és annak hatására kezdtem el keresgélni az interneten az ilyen típusú filmeket. (Akkor még nem tudtam, hogy ezeket hívják animénak.) Mára teljesen beleszerelmesedtem a témába és próbálok autodidakta módon minnél többet megtudni erről a világról. A japán kultúra egyéb területei is érdekelnek, de igazából a High-tech Japán az, ami megfogott.

Magamról annyit, hogy Egerben élek és a 20-30 -as korosztályt képviselem.

Szeretem a klasszikus gót irodalmat (pl. H.P.Lovecraft, E.A.Poe) és az instrumentális dark zenéket, kedvencem az Inkubus Sukkubus. Na és persze imádom a vámpíros történeteket.
„Látnok! „, búgtam, „szörnyű látnok, ördög légy, madár, vagy átok/Hogyha istent úgy félsz mint én s van hited, mely égre száll,/ Mondd meg e gyászterhes órán: messzi Mennyben vár-e jó rám,...
Szólt a Holló. „Soha már! „
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Szia Vampire!
Nagyon jó az avid, Muriel nagyon droolos XD
Üdv a fórumon!!!
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

VampireEmpire írta:Szeretem a klasszikus gót irodalmat (pl. H.P.Lovecraft, E.A.Poe) és az instrumentális dark zenéket, kedvencem az Inkubus Sukkubus. Na és persze imádom a vámpíros történeteket.
wohoo, akkor te jól fogod magad érezni a "Visual Kei" részlegben!!!

Jah, minden újoncnak üdv! ^ ^
Avatar
peris
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.09.21. 14:05
Tartózkodási hely: In his Vanship
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: peris »

Üdv mindenki!

Most regisztráltam a fórumon, de az oldalra már régóta járok. Nagyon hasznosnak találom a sok-sok ismertetőt, mindegyik nagyon magas minőséget és mondhatom hozzáértést képvisel. Csak így tovább! :wink:

Magamról egy kicsit, nos aki járt már a csillagkapu.hu -n és annak monumentális fórumon lehet, hogy ismer.
17 éves fiú vagyok, szinte minden érdekel és mindenről el lehet velem beszélgetni. (télleg mindenről...azaz, na jó azé, nem mindenről de, nos á igen na:D)
Anime nézésre az elmúlt pár hónapban szoktam rá, ebből következik, hogy nem sok mindent láttam még eddig... (pár sorozat, ova és movie...)
Nagy kedvencem a Maria-sama ga miteru. (ha aláírásból és képből nem jöttetek volna rá :D)

Szeretek szinte mindenfajta zenét, fő irányzat talán a rock, de a komolyzenétől kezdve regien és rapen át szinte mindent meghallgatok.(szigorúan hangulatfüggő a dolog!) Egy nagy kikötéssel, tuctuc és annak változatai távozzatok!

Sok-sok sorozatot nézek, példának okádékul folyamatosan követem a Stargate-t és annak spinoffját, az Atlantist de e mellett olyan sorikat is nézek mint 24, Samurai Jack (ne tessék megkövezni :D) Enterprise (és egyéb ST) vagy akár Battlestar Galactica...

Na, elég lesz ennyi gépelésnek.
Let us look up and thank our teachers
It is now time to leave the garden of teaching
The days have passed surprisingly fast
Now it is time for us to leave


Maria-sama ga miteru
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Ahha, egy Stargate, Star Trek- sci-fi rajongó! Ritka madár, örülök neked! :) Üdv a fórumon!
Avatar
peris
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.09.21. 14:05
Tartózkodási hely: In his Vanship
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: peris »

Morigan írta:Ahha, egy Stargate, Star Trek- sci-fi rajongó! Ritka madár, örülök neked! :) Üdv a fórumon!
Köszi szépen.
Ritka madár lennék? Meglehet, de ismerek még pár magamfajtához hasonló "ritka madarat"! :D
Egyébként ahogy elnézem elég nagy élet van a fórumon a majdhogynem 600 felhasználóhoz képest, vagy csak sok a visszajáró veterán? :wink:
Let us look up and thank our teachers
It is now time to leave the garden of teaching
The days have passed surprisingly fast
Now it is time for us to leave


Maria-sama ga miteru
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

peris írta: Köszi szépen.
Ritka madár lennék? Meglehet, de ismerek még pár magamfajtához hasonló "ritka madarat"! :D
Egyébként ahogy elnézem elég nagy élet van a fórumon a majdhogynem 600 felhasználóhoz képest, vagy csak sok a visszajáró veterán? :wink:
Az én környezetemben ritka! Fórumélet: majd meglátod magad. :wink:
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Jé, ilyen téma is van. :)
Az újoncként való bemutatkozást kicsit már lekéstem, de azért írok pár sort, ha néz még ide valaki. :)

öö 1985-ben születtem a bolondok napján. :) Most így 2005 őszén éppen 3. évemet kezdem meg az ELTE-n angol és magyar szakon (a magyart sokkal jobban szeretem, amúgy). Majd asszem tanár leszek, ha lesz lehetőség azzal elhelyezkedni.., na de az még messze van. :)
Sokat olvasok, teljesen vegyesen, mostanában épp kínai könyveket, de nagyon szeretem pl az orosz irodalmat a XIX. században, a modern angolt, XX. századi magyart stb stb.. Úgyse tudnám felsorolni. Egy kedvencem pl., amit legutóbb olvastam: Lawrence Durrell: Alexandriai négyes. :)
Metált hallgatok elsősorban, koncertekre is szoktam járni, ha épp tehetem, eddig minden kedvenc együtesemet hallottam már élőben. :) (Finntroll, Therion, Dark Tranqullity, Blind Guardian, Nevergreen..). Amúgy a régi rockot, a világzenét (Ghymes!!), illetve, ha épp olyan hangulatom van, a komolyzenét is eléggé kedvelem. Ja, a "sima mezei" népzenét is szeretem, szoktam csángó táncházba is járni, ha épp nem vagyok lusta. :)
Amúgy meg sokat szerepjátszom (Magus még mindig, Vampire, Sailor Moon rpg:D, ma épp Codexeztem), találkozgatok barátokkal, ilyesmi..
Nem igazán szeretek filmet nézni, kivéve animéket:), de vannak azért nagy kedvenceim:), általában inkább művészfilmek, vagy (romantikus) drámák (tudom, kínos, de ez van:) pl. Szibériai borbély, Legends of the Fall, ilyesmi), vagy Monthy Python. :D

Ja és öö anime... Az Utena vitathatatlan kedvenc már évek óta, vígjáték mezőnyben pedig szintúgy a KoDoCha, és általában vannak aktuális kedvencek, amit mostanában néztem, ez épp a Kimi ga nozomu eien, előtte Haibane Renmei, előtte meg a Maria-sama ga miteru. ;)

ennyi:)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Blackheart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2005.10.05. 20:29

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Blackheart »

Hikari írta:Aki újonnan regisztrált fórumtag, és szeretne köszönni, esetleg bemutatkozni, itt megteheti.
Üdvözlök mindenkit. Bemutatkozni nem fogok, nincs semmi amit bárkinek is tudnia kéne rólam, de a köszönési lehetőséget kihasználtam.
Kép

"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
Avatar
Fionn
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2005.11.01. 17:01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Slovakia

Hozzászólás Szerző: Fionn »

Szóval itt lehet bemutatkozni:

Név: Fionn (Ati)
Kor 16 (nov. 9.)
Szem:barna
Haj: fekete, növésben
Magasság: 185
Súly:65

Lelőhely: Szlovákia, Csíz község
Suli: Tornaljai Gimnázium, Septima M osztály (harmadikos) (2005 11. 1.)

Magamról :

skorpió-kígyó:Erőteljes, titokzatos, szenvedélyes, féltve őrzik tulajdonukat és szeretteiket, lelkük mélyén viharos érzelmek tombolnak de kívülről higgadtnak látszanak, nem bocsát meg, és soha nem felejt. a lélek legmélyére látnak, gondolkodó, nem kell tartaniuk a szegénységtől, nem kedvelik a hangos mulatságokat, kifinumult, tágas lakhelyre vágyik.

ez eléggé pontos, bár nem sok értelmet tulajdonítok a horoszkópnak. De ez speciel illik rám :D Mondjuk pénzem az nincs sok :P

Az animékkel kapcsolatban annyit, hogy nagyon szeretem őket csak rettenetesen amatőr vagyok :oops:
Asszem ennyi elég, ha vki ismerkedni szeretne az lásd. msn :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szóval bemutatkozás :-) Nem írok soktat mert úgyse nézi meg a kutya se :-P
Nosss, 19 vok, Pesten vagyok többnyire fellelhető..
Alapvetően vidám természetű vagyok.. kivéve amikor nem :-)
Éééés örülök hogy itt lehetek :-)

Misu
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Honnan veszed, hogy a kutya se nézi a topicot? Most per pill hajnali 5 múlt, és én mégis itt vagyok és pont a postodat olvasgatom :vigyor:
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Kivétel erősíti a szabályt :D Szegénykém.. miért nem aludtál? :neutral:
Apropó, meg tudja nekem valaki mondani hogy hogy lehet az aláíráshoz képet csatolni? Előre is köszönöm..
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

óó nekem is pont ugyanez a képes kérdésem lenne...

amúgy sziasztok ::jwin:: csak tegnap regisztráltam :) de jóó
bemutatkozás? nos, általában szomorú vagyok, mindenféle hülye bajom van, mindent a szívemre veszek... ejjh, de utálom...
na mindegy, most nagyon örülök hogy csatlakozhattam :)
nagyon szeretem a mangákat és az animéket, nagyon ::daisuki::
bárcsak én is egy manga szereplője lehetnék... a valóság olyan szürke, nem is tudom... (legalábbis az én valóságom...)
naggyon szeretek :sing: is !! csak ne kényszerítsenek rám túl vidám dolgokat, ha rossz passzban vagyok...

juppííí ::jblush2::
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Weny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.09.16. 14:52

Hozzászólás Szerző: Weny »

Hi, mindenki! ::jwin::

Na én is gyorsan megtaláltam, ám, hogy itt ilyen ügyesen be lehet mutatkozni... na mindegy, ebből is láthatjátok, hogy éppen csak annyi értelem szorult belém, hogy... hát miért is vagyok itt ::jhuh::
...jaah, már tudom, izé... szeretem a mangákat, meg animéket, meg Japánt, és a többi...

Egyébként rajzolgatok, írok(versek,történetek...), már ha időm, meg abarátom engedik: Ő és az idő egy oldalon álnak...

... hopp! :hammer:
Na látjátok, megint...!
Szóval, ami a lényeg: 16 éves lány vagyok, Budapesten élek, hát igencsak kishitűnek vagy elkerülendő dilisnek tartanak... de jobb lenne, ha ezt mindenki maga döntené el, és nem befolyásolnám rossz irányba a rólam alkotható véleményt...
Nos, amint látszik, ha elkezdek beszélni, dől belőlem...

A Weny becenév, de ezt TI, okos emberek már eleve tudtátok. A név a saját jellememből kiinduló szereplőmé: Nirwen lah Colonistes alah Midwa, vagy csak NIRWEN...
...sajnos egy időben még arra a megszólításra is hallgattam, hogy: "Hé, kutya!" VAUjon miért hívtak így? Nem is ugatok egy héten kettőnél többszőr.(Najjoh, csak kéthetente... akkor is a Dödönek-a kutyusunk-)

Na, te aztán türelmes ember vagy, ha ezt végigolvastad! ::jeye::
Örök hála...

Végül a teljes való egy kis formalitásban:
Örülök, hogy itt lehetek, olvasgathatlak titeket... és még én is meg mertem szólalni, pedig ennyi okos közt, biztos csak beégek...

Weny
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Üdv körünkbem, Weny :)
A különcség miatt pedig ne fájjon a fejed... Ha úgy vesszük, itt mindenki deviáns, sokfelől megkapjuk, hogy "júúúúúúúúúj de ciki, ez mesét néz" :) Egyébként is, ahogy egyik barátnőm mondaná: "Én szeretem a hülyéket, a normális emberek szörnyen unalmasak"... ::hehe::
(UI: Nehogy komolyan vegyél :D)
Kép
Avatar
Weny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.09.16. 14:52

Hozzászólás Szerző: Weny »

Köszi!

Igazán rendes tőled... ::jeye::
Nem gondoltam volna, hogy valaki elolvassa és még válaszol is...
...persze reménykedtem... :D

Nem értem miért lenne ciki (mármint hogy vki "mesét néz" )
...mindenkinek szíve-joga,h mit csinál, mit néz... s mit szeret!

Mégegyszer köszönöm!

Weny
Avatar
doser
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.12.06. 13:35

Hozzászólás Szerző: doser »

csáó mindenki! már elég régóta olvasgattam a fórumot, de csak most szántam él magam, h írjak is bele. Rólam: "Sore wa himitsu desu!" :D
Avatar
Weny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.09.16. 14:52

Hozzászólás Szerző: Weny »

doser írta:csáó mindenki! már elég régóta olvasgattam a fórumot, de csak most szántam él magam, h írjak is bele. Rólam: "Sore wa himitsu desu!" :D
Csáó!

Hát látom nem válaszol senki... :(
mégse tűrhetem, hogy itten válasz nélkül maradj...

Kellemes ünnepeket...
... és további jó forumozást kívánok! :D

NirweN
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Üdv körünkben Weny! 16 évesek rulz ;)
És DinkaMailernek igaza van, itt tényleg mindenki valami módon nem teljesen normális XD ne félj, én is félénk vagyok, de ez nem rossz társaság :D

Érezd jól magad itt! n__n
Avatar
Weny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.09.16. 14:52

Hozzászólás Szerző: Weny »

...nagyon köszi!
Máris jól érzem magam :D

Hála nektek(azaz annak a "nem rossz társaság"nak)! :lol:

Weny
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Hi, DaeusEx vagyok, de a fizikális világba általában Cq-nak szoktak hívni.

Ez az első forum, amit szeretnék komolyan venni, szóval ezért, ha már van akkor a bemutatkozó topic-ban be is mutatkoznék:

Név: olvasható fent;
Életkor: Folyamatosan növekszik ;) /19/;

Külső: anyámék azt mondják jóképű vagyok, szerintem hazudnak ^^

Belső: majd kiderül ;)

Hát igen, mint a magyar animefanok töbsége a dragon ball-al kezdtem a pályafutásomat, ami annak a beszüntetésével egy időre szünetelt is. Mostanság kezdtem el ujra animét nézni. Kezdésnek végignéztem a ranma 1/2, DNA^2, NGE-t,ApleSeed-et és az FF7 AC-t (tom az utolsó kettő nem a klasszikus anime, de az alapjai az).

enyit röviden és mindenkinek KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG, ANIMÉBEN GAZDAG ÚJÉVET!
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
Weny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.09.16. 14:52

Hozzászólás Szerző: Weny »

Üdvözlet DaeusEx!

Nem hiszem, hogy én képviselném itt azt a részt, amit komolyan vehetnél:

1.: Nem vagyok valami régen tag
2.: ...meg hát egyébbként se...

De bizonyára igazam van ezegyben... örülünk, hogy újabb taggal bővült színes körünk! :lol:

Noh, megragadnám az alkalmat, hogy Kellemes Ünnepeket kívánjak mindenkinek!

Weny
Válasz küldése