Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Ano...hogy lehet hogy 3 hónap alatt nem vettem észre, hogy van ilyen Topic???? O.o""""(baka Ami-chan -.-)
De..jobb később, mint soha^^"""
Szóval:
1985.12.27én születtem Bp-en. Jelenleg Érden lakom./meg még 1 jó darabig^^/ Lassan 19 éves lány vagyok.^^
Imádom az animéket/mangákat, kb 6-7 éve foglalkozom velük komolyabban^^
HATALMAS YUU WATASE fan vagyok:))))
Mindegyik művét imádom, és pöttyet fanatikus módon gyűjtöm is. ^^
IMÁDOM NURIKO-t! :D
Imádok olvasni(fantasy, sci-fi, meg vámpíros sztorikat), rajzolni és zenét hallgatni^^Imádom a Nightwisht és a hasonló stílust játszó együtteseket.... :D Anime OSTket is szeretek hallgatni, főleg HackSign+Noir -t^^
aztán....Külsőleg magas vagyok, hosszú sötétbarna hajam és szemem van, és mindenki azthiszi, hogy én mérgesen nézek rá, pedig nekem ez az alapfejem... :cry: azért szoktam mosolyogni is^^
Gyakran depizek, nemtom miért....-.- De szerencsére sok olyan barátom van, akik mindig tudják, hogy kell lelket önteni belém^^
Szeptembertől az ELTE kémia-biológia szakára fogok járni. :cool:
Mindenkit halálba kergetek a Nuriko-mániámmal^^"
Imádom Ono Hikari-samat is!!! :D
Életben elég csöndes és visszafogott vagyok....bár néha kitőr belőlem az Evil-Ami-chan, és akkor jaj mindenkinek^^""""najó, ezért ez túlzás....
Hát nagyjából ennyi. Örülök, hogy itt lehetek köztetek már több hónapja^^"""""""" :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ami-chan 2004.11.06. 17:36-kor.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Egy cseppet megkésve bár... de ide is eljutottam...
Nem szándékozom sokat írni, mert annyira nem vagyok érdekes ember...
Sokakhoz hasonlóan anime iránti vozalmam a Pálya Ördögeivel kezdődött, aztán a SM meg a DB jött... találtam 2 osztálytársat, akikkel kimüveltük magunkat Japánügyileg... meg animeügyileg...
Aztán találkozgatni kezdtünk más fanokkal városon belül (Székesfehérvár) majd kívül...
Ezáltal kialakult egy baráti kör, ami egyre csak nött és minden szobaton meeteket tartottunk...
Járkáltam fel a pesti meetre is évekkel ezelött...
Sikeresem befejeztem a gimit, most pedig egyetemista vagyok (ELTE-BTK)...
Külsöleg: 160 cm magas (alacsony?) vagyok... igencsak vöröshajú...
kb. ennyi...
Avatar
Nagase
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.09.25. 19:55
Tartózkodási hely: valahol messze

Hozzászólás Szerző: Nagase »

Nnnna akkor most én is bemutatkoznék:

Név: Nagase Tomoya
Kor: ismertlen (nem publikus)
Lakóhely: egy nagy házban (Bergengócia :lol: )
Külsőleg
Szem: mélykék
Haj: szőkésbarna, rövid
Magasság: szintén nem publikus
Súly: az sem
Testalkat: vékony
Belsőleg
-félénk
-ennek ellenére nagyszájú
-Nővérével folyton civakodnak habár imádják egymást
-jó gördeszkás :cool:
-mozgékony (soha nem áll meg)
-fél Konomi kutyáitól
-szereti a cicákat
-gyakran néz tévét
-szeret suliba járni
-de sosem hagyják aludni órán :shock:
-ezért néha mérges

Ha még eszembe jut valami leírnivaló, beszerkesztem...
Vans forever!! :boom: :gurul: :twisted:
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ööö. Visszaolvasva a tavalyi leírásomat magamról...Mondjuk azt, hogy nem tükröz engem igazán..Sőt..nagyon nem ...Végül is mindegy lenne, csak nem szeretem, ha az emberek hamis képet kapnak rólam. Most nem akarom részletezni, meg reklámozni magam...Legyen elég annyi, hogy aki huzamosabb ideig kibírta mellettem, azok elég jól viselik a dolgaim.( Antiszoc, egoizmus, angst, életuntság, sokszor túlzott komolyság etc...)
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Na én nem vagyok új, csak rég nem írtam meg megváltoztattam az avatarom és a nickem ^^" De azért bemutatkozok ^^

Név: Nem mondom el >.< Elég annyi h Noémi...
Nick: Mimi, Mii, Bogár, Cica, Hé te (by bratyó) (volt nick Sakura-chan)
Kor: 16
Kedvenc anime: Card Captor Sakura, Aishiteruze Baby
Kedvenc manga: Tsubasa Reservoir Chronicle, Card Captor Sakura
Kabala: Csengő a nyakamban =^.^=
Legkedvesebb embereim: Összes ember aki rokoni kapcsolatban áll velem, de persze téged is szeretlek mako, Ami, Ely, Sora... ööö... meg mindenkit akiket szeretek ^^"
Mániám: odamenni minden emberhez bemutatkozni ^^"
Imádom: nyalókaaaaaaaaaaaa minden mennyiségben ^^
Kedvenc tantárgy: művtöri, akt
Imádok rajzolni és tesóm idegeire menni ^^ Na meg persze aludni ^^
Van 1 mobilom, amit nagyon utálok, mert megijedek tőle >.< Jah, és félek a viharokban ^^"
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
NobidioN
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.10.07. 00:14

Hozzászólás Szerző: NobidioN »

Szilyasztok! ::jwin::

Hát a nevem eredete... hát ez hosszú történet... :hee: Már több mint 8 éves, ja és jelentést ne keressetek benne. ::reliev::

Nagyon szeretem az animéket és a mangákat. Nem vagyok új az animék küzt, de fórumra most először léptem be. Főleg anime-t nézek, de van 1-2 imádott mangám, pl.: Hanazakari no kimitachi ee, stb... kedvenc animéim: Nausicaä (DAISUKI! ::daisuki:: ), Whispers of the Heart, Laputa, stb. stb. stb... ::hehe::
Mostanában sajnos nem tudok semmien animét és mangát nézegetni (suli,meló,etc...) ::bawl::

A külsőm... :hee: Ez nem egy társkereső szóval: Sore wa HI-MI-TSU! :hee:
Hmm... ::jhuh:: ...... Hát nagyon megértő vagyok és mindig megbocsátök. Néha sajnos vannak akik ezt ki is használják és az nagyon rosszúl esik. :sobsob:

A koromat illetőleg, hát nemsokára leszek 21.
Hobbim: harcművészet, programozás, szakácskodás, stb... :hee:

Umm... egyelőre ennyi... ::jeye::
Yoroshiku onegaitashimasu! ::jbow::
Ecchi nano wa ikenaito omoimasu! ^_^
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Oka változásaim:
még inkább a szerepjátékokba húzodkodtam vissza, hogy ott találjam meg a magam világát, mert az IRL nem nekem való. Még inkább elszálltabb, még inkább nem földön járó lettem.
Megint túl sok tövis került belém, az élet nagy pofonjai, s kissé kizökkentettek a javuló tenednciámból.
Ellenben látásmódom kibővült, még ennél is jobban rálátom a dolgokra, noha magamon változtatni nem vagyok képes.
Éreztem elmúlt időszakaimba valódi boldogságot s magamban tartom az emlékét, tudok mihez viszonyítani. Kissé talán boldogabb lettem, mert egyre kisebb dolgokban képes vok meglátni a jót is, s feldobni velem állandó pocsék hangulatomat.
Vidámabb lettem.. elmúlt a depressziom. Milyen áron? Eléggé húzos árakon, de tartom magam. Ennyi változott, jah s hogy már nem vagyok újonc.
Kép
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Akárhogy is nézem, mint ha ez elmaradt volna... De sebaj, akkor most bemutatkozok:
Én egy pécsi, 15 éves, irdatlanul lusta kretén( ::hoo:: ), nagyhajú emberke vagyok. Szeretek sportolni, meg a monitoron függni és egyszerűen utálok tanulni, de ennek ellenére egész jól megy. Ja, és persze imádom az animeket, a mangákról még nem alakult ki a véleményem, túl lusta voltam elolvasni bármelyiket is ami megvan(mondjuk ha élőben, szép kis papírlapok formályában lenne meg, akkor biztosan szívesebben látnék neki, mint gépen). Kedvenc animéim: Hellsing, Golden Boy, Love Hina, Iketeru Futari, Video Girl Ai, Kenshin, Hakkenden, GTO, X, Scryed, Plastic Little, Kite, Ninja Scroll, Hand Maid May, Street Fighter Alpha. Nem vagyok túlságosan érzékeny, de ha valaki komolyan megsért, azt nagyon megtudom útálni. Hülyeségem ellenére elég komoly is tudok lenni. Na szerintem ennyi elég lesz, ha valamiben megváltozok (levágják a lábam vagy hasonló), akkor írok.
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Én sem vagyok már újonc, de azért illik bemutatkoznom.

Budapesti 14éves szintén nagyon lusta tanulni nem szerető diák vagyok. Már 7éve karatézom és nagyon jól megy. Bár nem szeretek tanulni annak ellenére 4-es tanuló vagyok. Hétvégenként nem mindíg vagyok elérhető, mert vagy koncertekre, vagy vadászni járok (vadászni a szüleimmel). Egyenlőre ennyit, ha velem is történik valami szintén írok, már ha nem esek kómába, mert akkor nem fogok tudni írni, vagy nem vágják le a kezem és nem halok meg XDXDXD.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Sukibi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2004.11.07. 18:41

Hozzászólás Szerző: Sukibi »

Üdv Sukibi vagyok, 20 éves, Pesti. Érdekelnek az idegennyelvek (főleg japán), valamint a számítógépes garfika. Kedvenc anime: Berserk, Furi Kuri, régiek közül: Berusai no Bara. Kedvenc manga: Love Hina, újabban: Bleach.
Amit nem szeretek: feltűnési viszketegség, hazugság.
Amit szeretek: egyedül lenni a szobámban vagy a macskámmal, mangát olvasni/fordítani, zenét hallgatni, aludni.
Belsőleg: csendes, visszahúzódó, bizalmatlan (emberekhez igen, macskákhoz nem), gyakran kap dührohamot, kiszámíthatatlan.
Külsőleg: 189 cm magas, fekete hosszú haj, zöld szem, világos bőr, átlagosnál leheletnyivel vékonyabb testlakat.
Az egyetlen dolog, aminek nem tudok ellenállni: kawaii jpop fangirl-ök, rózsaszín cuccban.
Azt hiszem ennyi elég is rólam.
愛する、緩す、殺す
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Huhh talán még nem késtem el ezzel :D
Tehát becenevem Tonic, 18 éves vagyok, Pápán lakom. Sokat foglalkozom a számítástechnikával/informatikával. Szabadidőmben gamet készítek, gépet szerelgetek vagy rajzolok. Nagyon szeretem a Neon Genesis Evangeliont, végül is ez alapján jutottam el erre a fórumra.
Néha zárkózott vagyok, viszont valamikor nagyon is aktív tudok lenni. Mindig kimondom hogy mit gondolok és hogy szerintem mi lenne a helyes. Remélem emiatt a fórumon majd nem lesznek gondok. :?
Külsőleg: 194 cm körül, 47-es láb, barna szem/haj. Valamint szakáll.
Nah ennyit magamról.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
messor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.12.08. 13:26

Hozzászólás Szerző: messor »

Sziasztok!

Bár új vagyok minden tekintetben anime témában, de nagyon tetszik, és igyekszem behozni a lemaradásomat :)
Bár először a Dragonball ismertem meg, azóta inkább "komolyabb" témájú sorozatokat nézek (pl Naruto, GTO...)
21 éves vagyok, szeretem a vicces dolgokat - szinte bármi jöhet -, nálam mindig party-time van :gurul:
Szeretem még a fantasy-t és az rpg-ket, főleg papíron.
De a lényeg az anime!!! :cool:

Na egyelőre ennyi...

Messor

-----

Ja, és aláírásom ellenére nem vagyok ero-sennin :vigyor:
Harem no jutsu!
és az élet szép! :)
Avatar
Yamashita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2004.12.18. 10:35
Tartózkodási hely: Otthon...

Hozzászólás Szerző: Yamashita »

hát magamról, öh...

nem rég regisztráltam, és fórumozni szándokozom itt, bár lehet hogy megunom ::reliev:: majd meglássuk...igyexem nem mindenkinek az idegeire menni, de ez nehéz lesz. ::reliev:: hátt...talán még annyit, hogy 14 éves vagyok, pesti, és szőke... ::pirate:: ::tenshii:: szeretem az animéket és a mangákat (gondolom ez nem meglepetés). Hát ennyi lenne röviden...
szerintem sikerült hogy ne legyetek jó véleménnyel rólam ::jsmile::
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Ez a topic eddig elkerülte a figyelmemet !:drop:
Akkor pótolom magam! :D
Hajdúnánáson lakom, Nyíregyen tanulok fősulin már 3 éve és 21 éves vagyok. 6 éve anime-manga érdeklődésű, emellett mániákus fantasy és képregény rajongó kicsi korom óta.
A becenevemen már sokan csodálkoztak, hogy fiú-e vagy lány vagyok?
Nos, az utóbbi. :D Eredete? Semmi különös, egy Playstation karakter nevéből alkottam, utóbb megtudtam, hogy honnan az eredete,de mindegy. Lényeg, hogy minden fórumon ezzel "garázdálkodom". :^_^:
Kedvenc animék: Kaleido Star, Peace Maker Kurogane, Nadia, Clamp művek, klasszikusok:pl. Candy Candy, Watashi no ashinaga ojisan ecetera-ecetera
Kedvenc mangák:Clamp, Yuu Higuri-Kaori Yuki-Yuu Watase művek, Midori no Hibi, Akuma de sorou, Power!!, Cinderella Boy stb.-stb.
Azt hiszem ennyi. Üdv mindenkinek!
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Meglepő,hogy 4hónapja nem tűnt fel a topic ^^" Nos igen, ez tipikusan rám vall ^^"
14 éves vagyok és pesti. 1 éve komolyabban foglalkozom az animével/mangával. Imádom a Detective Conan (amit sokan nem szeretnek) a Gravitation-t a Yami no Matsuei-t és a Weiss Kreuz-t (ezt se szeretik sokan) és még sok-sok mindent ^^"" Mangák közül max. a Count Cain meg a yaoik ^^"
Külsőleg: nagyon magas 180cm vagyok ^^"" Eléggé barna hajam van.
1-2 ember fél tőlem csak azt nem tudom,hogy miért,mert nem szokásom leharapni a másik ember fejét ^^"
Köbö ennyi ^^""

edit: már nm imádom sem a Conant sem a WK-t. Helyette szeretem a Chrno Crusade-t, Prince of Tennis-t és a Gundam Seed/Destiny-t meg még sok mindent ^^;;
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ayumi-chan 2005.07.22. 00:02-kor.
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Nocsak, ilyen topic is van? Hallelujah, akkor kihasználom az alkalmat, és bemutatkozom (remélem, most kivételesen nem írok semmi hülyeséget, amit 5 perc múlva már meg is bánok! : ) )
Szóval, a nevem Szvetiru, a nevem eredetét most hosszú lenne leírni, és nem is túl érdekes : ) Születésem óta Egerben lakom, jelenleg iskolába járok, mégpedig gimnáziumba. Nem nevezném magam nagy animésnek, mert ha jól számolom fél éve kezdett el érdekelni. Az első animék életemben a Sailor Moon és a Dragon Ball voltak, mégpedig akkor, amikor még ment a tv-ben, de hát ezeket a korosztályomban (vagy legalábbis a környezetemben) mindenki nézte. Tehát fél éve, 2004. júliusában, egy szerencsés véletlen folytán ráakadtam a Neon Genesis Evangelionra, majd egy barátnőm felhívta a figyelmemet, hogy a manga.hu-n fellelhető a mangaverziója. El is kezdtem olvasni, rögtön magával ragadott. Aztán letöltöttem az animét... hát .. azóta sem tudom megunni! Aztán megismertem Lulukot, aki "honfitársam", hisz egy városban lakunk. Összebarátkoztunk, odaadta a Hellsinget és a Gravitationt. Az előbbi nem nyerte el a tetszésemet, de az utóbbi annál inkább : ) Az NGE mellett a Gravitation az, amit imádok! Aztán jött az X, mely szintén magával ragadott. Közben párhuzamosan olvastam mangafordításokat. Később Luluko felhívta a figyelmemet arra, hogy a főiskolán anime filmklub alakult, ahol keddenként moviekat és OVA-kat adnak le. Azóta keddenként állandó programunk, hogy megyünk főiskolára : ) Most inkább nem írom le, hogy miket láttam eddig, mert asszem már ígyis túlzásba vittem az írást... :P
Büszke tulajdonosa vagyok három NGE mangának és két, szintén NGE artbooknak! Ezúton is köszönöm annak a lánynak, aki a november 27-ei animepartin eladta nekem a NGE 6. kötetét : D Örök hálám : )
Egyébként, amit még nem mondtam: nem vagyok túl épelméjű, ezt mindenki tudja, aki egy kicsit is ismer. Ezzel be is fejezném, csak még a végszó: Imádom Nagisa Kaworut a Neon Genesis Evangelionból, nála jobb "pasi" az animevilágban számomra nem létezik! : D Ezt nem bírtam kihagyni, baromi jellemző! Hát akkor, ennyit rólam, ezzel be is fejeztem! Asszem, elég részletes voltam : )
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Sziasztok... :oops: A becenevem Kae-chan...!Az igazi nevem Erdős Lilla...!
Én is újonc vagyok... Kicsit félénk vagyok itt... Ezt az oldalt a nővérem mutatta meg... Nemrég jelentkeztem be. De nemsokára minden menni fog!!!
:cool:

Kae-chan
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Szvetiru írta:Születésem óta Egerben lakom...
Hé, egy újabb honfitárs! ^_^ Komolyan azt hittem, hogy Egerben csak én és még két barátom szereti az animéket (meg persze Luluko :) ) A végén még meetet is lehet szervezni...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Surci írta:A végén még meetet is lehet szervezni...
Miért ne?
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Surci írta: A végén még meetet is lehet szervezni...
Tőlem oké : )
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Válasz az "Animetali - Meet" topicban, ne offoljunk, mert a modok morcik lesznek... ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Hi Everyone!
A nevem Mangaman, melyet az avatarom fölött olvashattok :D
Igen, én vagyok az, a dinnye (MANGAzin chat topic).
Egerbe járok gimibe, de Kiskörén lakok. 17 éves fiú vagyok.
Én is a DB-vel kezdtem, aztán jött a többi. A kedvenc animém a DB és a GitS. A kedvenc mangám a Neko Majin és a GUNNM.
Mint oly sokan mások a nagyvilágban, én is messze állok a normálisságtól.
Dől belőlem a hülyeség és mindenen elröhögöm magam...
Kezdetnek ennyi!
Bye!
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

noshátakkor sziasztok,
pécsi vagyok, és főleg mangaorientált (eddig egy kicsit csoportterápiás érzésem van), eddig azt hittem én leszek a legfiatalabb, de ahogy elnézem bőven beleférek az átlag életkorba. sok sikert a többi újnak a beilleszkedéshez ::jthrill::
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

jééé, ilyen is van itt... még nem is láttam...
akkor irok ide is...
már pár éve aktiv animés vagyok, soksok kedvenccel (X, FMA, Angel Sanctuary, One Piece stbstb)
másik mánia a j-rock/visual kei.
amugy 19 multam, szegeden vagyok biologus (feltett szándékom, hogy kideritem hogy tudnak a j-rockerek ugy kinézni, mint 1 12-15 éves kisfiu/kislány függetlenül az életkoruktol - csak vicc! :) )
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉé ijen is van hát ijet na itt az alkalom hogy bemutatkozzam én egy diák vagyok NEM nyugdijas :boom: imádom a japán gamékat föleg a konami computer entertainment japán gyermekeit innen ered a nevem a zone ef the enders-ből másik kedvencem a metal gear solid sorozat föleg a 3. epizód animével első élményem az ezüstnyil volt nem is tudom mikor láttam elöször mundjuk talán 6 evesen ezért nem vágom a leghiresebb animéket mind láttam és énis ráizgultam a DBZ-re mert hát akor még nem volt más sajna. ::jbeeer:: de most eljött az idö hogy bepótoljam és müvelödjem itt a forumon ::onigiri:: kösz hogy vagytok túl sok ember nem vágja mi az az anime ::bawl:: és ha azt mondom nézek ijesmit azt mondják dedos dolog pedig több benne a művészet mint mondjuk a mátrix-ban na nem baj itt majd beszélhetek erröl arrol... ::jcheers::
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Válasz küldése