Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Mivel úgyis megint aktuális az anime, a Log Horizon csapatot tettem ki aláírásnak. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:egyedüllétet kedvelő ,sztoikus , megfáradt Alexei Stukov-ot megkedveltem a StarCraft 2-ben arcra nem túl fotogén de egy kifejezetten érdekes figura.

https://www.youtube.com/watch?v=JunqNjYk6wk
Ja, jó is, hogy emlékeztetsz rá, hogy neki kéne már ülnöm az SC II-nek. :D (A helyzet, amikor egy játékcég saját maga konkurenciája lesz: nem érek rá SC-zni, mert WoW-ozok. XDDD)

Én meg beraktam ezt a csodát az aláírásomba. :lol: Eredetileg avatar lett volna, de Sunsetet nem volt szívem lecserélni ilyen hamar, végül Crueltől jött a mentőötlet. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta: Ja, jó is, hogy emlékeztetsz rá, hogy neki kéne már ülnöm az SC II-nek. :D (A helyzet, amikor egy játékcég saját maga konkurenciája lesz: nem érek rá SC-zni, mert WoW-ozok. XDDD)
Ha kicsit belejöttél írj rám nyugodtan multizni nem merek mert bár a kampány és MI ellen jól megy de sztm össze csomagolnának mert elég lassú játékos vagyok. :)

Casual Brony-ként pedig: *clap clap* banner :D
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Lassan ideje volt lecserélni az avatart amit regisztráció óta használtam, így került most Robotnik helyére Gillian Seed és Metal Gear a Snatcherből.
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Ha kicsit belejöttél írj rám nyugodtan multizni nem merek mert bár a kampány és MI ellen jól megy de sztm össze csomagolnának mert elég lassú játékos vagyok. :)
Oké! :) Multiban engem is mindig elvernek, kb. a kampány miatt veszem az ilyen stratégiai játékokat, érdekel a sztori. XD
ViharTáncos írta:Casual Brony-ként pedig: *clap clap* banner :D
Köszi. XD És még mindig Pónik: Cruel korábban hiányolta, hogy Matt Smith miért nem regenerálódott még Peter Capony-vá, hát most ez is megtörtént. XD
Dodgers írta:Lassan ideje volt lecserélni az avatart amit regisztráció óta használtam, így került most Robotnik helyére Gillian Seed és Metal Gear a Snatcherből.
Én ennek csak örülök, mert speciel pont az a Robotnik engem mindig arra emlékeztetett, hogy hány órát szenvedtem azelőtt a bűn rossz amcsi Sonic sorozat előtt, amiben szerepelt. ^^" (Anno az RTL II-n a Ranma előtt ez ment, így nem kapcsolhattam el. XD) Sonicot bírom, Robotnikot dettó, de az a sorozat nálam kb. a Sonic franchise legalja volt. ^^"
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:
ViharTáncos írta:Casual Brony-ként pedig: *clap clap* banner :D
Köszi. XD És még mindig Pónik: Cruel korábban hiányolta, hogy Matt Smith miért nem regenerálódott még Peter Capony-vá, hát most ez is megtörtént. XD
Láttam, akartam is dicsérni én is XD
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Titkos írta:
Dodgers írta:Lassan ideje volt lecserélni az avatart amit regisztráció óta használtam, így került most Robotnik helyére Gillian Seed és Metal Gear a Snatcherből.
Én ennek csak örülök, mert speciel pont az a Robotnik engem mindig arra emlékeztetett, hogy hány órát szenvedtem azelőtt a bűn rossz amcsi Sonic sorozat előtt, amiben szerepelt. ^^" (Anno az RTL II-n a Ranma előtt ez ment, így nem kapcsolhattam el. XD) Sonicot bírom, Robotnikot dettó, de az a sorozat nálam kb. a Sonic franchise legalja volt. ^^"
Az AoStH valóban nem volt egy mestermű (még az elég szörnyű másik amerikai sorozathoz, az Undergroundhoz viszonyítva is), de a nap végén mégiscsak ezt tartom talán a legjobb TV-s Sonic kivetülésnek eddig, és ez egyes-egyedül Robotniknak volt köszönhető aki simán elvitte a hátán a legrosszabb epizódokat is, amikből azért akadt szép számmal. Az akkori Sonic "bele-a-pofádba-kilencvenes-évek" attitűdje mondjuk így is átjött a sorozatbeli Sonicon keresztül, de néhol azért erősen érződött hogy valahol Robotnik volt a stáb kedvence, látszott hogy nem igazán volt megkötve a kezük a Sega által és ki is használták a lehetőséget (beleértve a szinkronszínészét is aki az eddigi legjobb Robotnik volt szvsz).
Kép Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

gyorsan ment mind1 ...

Ava: Olyannyira hiányzott számomra ez világ (Dreamfall Chapters Book one) mint a sivatagi vándornak az oázis víze. Keserédes történet önmagában az első 2. rész nélkül nehéz falat. (mind2 mestermű érdemes belemerülni aki kedveli az erős történettel rendelkező darabokat és nem riad vissza point and click játékoktól)

http://redthreadgames.com/wp-content/up ... -dream.jpg
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Shinichi tudja a szezon legjobb arcait vágni, ki is választottam az egyik kedvencemet. :D
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Kb. 6 év után kicsit parkolópályára tettem az Új Világ Istenét.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Amolyan pillanat hevében jellegű váltás volt és talán hamar is történt az előző avatarváltás óta, de ez után a Guilty Gear Xrd portré válogatás után nem volt szívem legalább egy Sol-t nem használni itteni avatarnak. (esélyes lett volna még Faust [legelső sorban jobbról az első], Zato-1 [második sorban legelső], Slayer [harmadik sorban legelső] és May [utolsó sorban legelső])
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Kb. 6 év után kicsit parkolópályára tettem az Új Világ Istenét.
És az új arc személyében kit tisztelhetünk? :D

Más: Junchi, már egy ideje meg akartam kérdezni: az aláírásképed miből van? Eddigi tippjeim a kép, illetve fanságaid alapján:

1. Ga-Rei Zero (Mert a felső csaj hasonlít Yomira. XD)

2. Tasogare Otome x Amnesia (Mintha rémlett volna, hogy ezt is nézted és a felső csaj hasonlít Yuukora. XD)

3. Akame ga Kill (Egy részt nem láttam belőle továbbra sem, pusztán arra alapozom, hogy abból lehet, hogy az előző aláírásod is abból volt. XD)

Na, eltaláltam, vagy esetleg egy negyedikről van szó? XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:3. Akame ga Kill (Egy részt nem láttam belőle továbbra sem, pusztán arra alapozom, hogy abból lehet, hogy az előző aláírásod is abból volt. XD)
A helyes megfejtés. :D Kurome és Wave, akik (manga(!!) verziói) kábé két egész pontot raknak hozzá az anime amúgy sem túl magas verdiktjéhez. De erről majd vasárnap, mikor kijött az utolsó rész is. Előre készülök valami jó kis szénné alázással és/vagy White Fox lejárató kampánnyal. :3
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta:
Surci írta:Kb. 6 év után kicsit parkolópályára tettem az Új Világ Istenét.
És az új arc személyében kit tisztelhetünk? :D
Fogalmam sincs. Egyszer, egymillió éve már volt ez az avatarom itt a fórumon. Amúgy csak egy avát kerestem az online pókeres profilomra (ahhoz nagyon megy), aztán eszembe jutott ez, és gondoltam beteszem már ide is.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Először azt hittem, hogy yaoi, de lehet hogy Spiral? Valahonnan nagyon ismerős.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Minekutána engem is teljesen elvarázsolt a Parasyte névre hallgató mestermunka, ezért hát bátorkodok én is egy avatarral tisztelegni előtte. (Igaz, egy kicsit korhatárosabb, mint Rui-chané. :3)

Aláírás maradt Kurome és Wave. Örülök, hogy legalább a rajzoló néha skiccel róluk ezt-azt, ha már a mangában fél éve nyomukat sem látni... :/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Minekutána engem is teljesen elvarázsolt a Parasyte névre hallgató mestermunka, ezért hát bátorkodok én is egy avatarral tisztelegni előtte. (Igaz, egy kicsit korhatárosabb, mint Rui-chané. :3)
Kemény. :D Amúgy az alapján, amiket eddig írtatok róla, sanszos, hogy nálam is új kedvenc lesz belőle, csak végre jussak odáig... XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Junchi írta:Minekutána engem is teljesen elvarázsolt a Parasyte névre hallgató mestermunka, ezért hát bátorkodok én is egy avatarral tisztelegni előtte. (Igaz, egy kicsit korhatárosabb, mint Rui-chané. :3)
Nem baj, jó ez! :thumb: 12-13 évesek úgyse nagyon járnak a fórumra.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Amúgy az alapján, amiket eddig írtatok róla, sanszos, hogy nálam is új kedvenc lesz belőle, csak végre jussak odáig... XD
A magam részéről csakis ajánlani tudom. Még korai talán ilyesmiket nyilatkozni róla, de ha így folytatja, 3 év után ez lesz az első szezonos anime, amire 8-nál több pontot tudok adni. Egyszerűen... működik benne minden.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Új avatár, egy új évhez.

Panty a Panty meg Stockingból. Egy kis ego boosthoz. :) Előfordulhat, hogy időközönként meg Stocking lesz, mert akkor meg olyan féle ego boost kell :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ayla írta:Új avatár, egy új évhez.

Panty a Panty meg Stockingból. Egy kis ego boosthoz. :) Előfordulhat, hogy időközönként meg Stocking lesz, mert akkor meg olyan féle ego boost kell :D
Csinálj egy ani gif-et, amin ketten váltakoznak. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Új év/új ava nálam is, bár lehet ezt majd hamarabb váltom. Ismét Macross, ismét MaxMilia, nem tudok elszakadni tőlük.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Súlyos hiányérzet vissza ráncigált a fórumra. ::^_^::

Kicsit többet leszek mostanság de csodákat így sem fogok művelni. (csak ezt egy fórumot bántam meg hogy nem írogatok ^^)

Na mind1 itthon - otthon

Ava: Spartan James 412
Banner : United Armies of the Accord
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Az utóbbi időben leginkább a Wonderful 101-ről (meg a Pikmin 3-ról) szólt nálam a konzolozás, úgyhogy adta magát hogy az avatarcsere a W101-ről szóljon, azon belül is Wonder Red-ről.
Kép Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Lagiacrus. Mert olyan jó kis törzsi motívum beütése van, és mert az átlátszó háttérrel jól néz ki az oldalon, főleg, hogy a minta kék. :D
"Élőben" még nem találkoztam vele, de hamarosan fogok. O_O
Válasz küldése