Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Aláírásban egyelőre még maradnak a porgok, avatart viszont váltottam. Ha már úgyis megint képregényes lázban égek, Rocket lett a következő alany. :)
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A képen Summer Smith látható. Szerintem a legjobb tini csaj karakter az amerikai rajzfilmekben. Laza, tökös, de mindvégig megmarad csajszinak és tininek.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Megint cseréltem. Ezúttal Katsushika Ooira (Katsushika Hokusai lánya, aki az öreg halála után tovább alkotott az öreg nevén is, illetve segítette a munkáját) a Fate/Grand Order játékhoz készült rajongói kisképregéynből.

Az aláírás meg... Nos, megint egy papagáj. Csak ezúttal napozás helyett a Necronomicont "olvassa"...
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ricz írta: 2018.05.28. 22:21Az aláírás meg... Nos, megint egy papagáj. Csak ezúttal napozás helyett a Necronomicont "olvassa"...
:thumb:
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Új ava: Oryuu - Fate/Akármi.

Igen... szóval az van, hogy teljesen véletlenül akadtam rá a napokban valami új Fate cucc karaktereire, de valahogy egyből megakadt a szemem az egyik pároson. Ugyan köbö csak annyit tudok róluk, amennyit gyorsba utánaolvastam (a csávó a japán történelemből jól ismert Sakamoto Ryouma [az itteni Rider], a csaj meg valami kígyó, Rider emberi alakban megjelenő Noble Phantasmje), de valahogy óhatatlan shipping-kényszer lett úrrá rajtam, amivel több korábbi, kimondottan ide vonatkozó Junchi-elvet is felrúgtam, de nem tehetek róla. A csaj designja baromira bejön, Ryouma meg fullban nyomja a Bakumatsus Michael Jacksont, ami nálam valahogy kimaxolta a kúlság-o-métert.

Majd lesek, hátha felbukkannak valami későbbi Fate animében.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Junchi írta: 2018.06.21. 17:58 Új ava: Oryuu - Fate/Akármi.
Hogy éreztem, hogy az. (BTW, én is Oryou-ra cseréltem most, ha már ma végeztem az eventtel, amivel behozták őket az FGO játékba.) Am. Fate/Koha-Ace paródia manga meg most már a Grand Orderben is elérhető. De mivel a Koha-Ace a főforrásuk, aligha lesz abból valami egy újévi specialon kívül. De még azt se tudni november végéig, hogy a Type-MOON (illetve a DelightWorks fejlesztőstúdió) mit tervez akkorra.

A sztori az, hogy Sakamoto Ryouma és Oryou a való életben házasok voltak. Ryouma titkosrendőr volt, aki segített a restauráció sikerre vitelében, majd egy fogadóban megölték 30-akárhány évesen. A felesége pedig 60 éves kora után halt meg depressziósan és alkoholistán.
A Fate-világban annyi változott - long story short -, hogy alapul vették a Sakamoto Ryouma életéről szóló Ryoumadent, amiben van egy sztori, ahol felmegy arra a hegyre, ahol megtalálja a szent lándzsa fejét (annak a lándzsáét, ha jól emlékszem, amiről azt tartják, hogy Izanagi és Izanami létrehozta a japán szigeteket), és a lándzsába el volt zárva egy sárkánykígyószellem [feltehetően Orochi], akiből lett Oryou, és tényleg van is viszonyuk a dialógusaik alapján.

A noble phantasmjából meg amúgy frankó kis mém lett, és engem is megihletett. Perpillanat is 3 dolog van a fejemben, amit le akarok rajzolni mindenképp, és ennek a plusz paródiája lenne.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ricz írta: 2018.06.21. 19:55 De mivel a Koha-Ace a főforrásuk, aligha lesz abból valami egy újévi specialon kívül.
Shame.

Egyébként néztem egy-két lefordított dialógusukat, azok alapján sem kellett csalódnom, ráadásul volt egy olyasmi bejátszás az egyik videóban, hogy a csaj épp kígyóvá változik, Sakamoto meg lovagol rajta. :D
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: scineram »

Közben megtaláltam a klasszikus aláírásomat. Már azt hittem, örökre elveszett. Gyorsan regiztem is imgurra.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Teljes váltás történt nálam is. Az avataromon AE3803 van a most indult Hataraku Saibou-ból. Aláírásban pedig Jolteon és Eevee. :)
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Heichou az aván! ::daisuki:: (OMG, nem gondoltam volna, hogy egyszer ez megtörténik velem.XD) Az aláírásra is hasonlót tervezek, bár még kicsit maradnak a wotakois párocskák (mint új kedvenceim az új kedvencemből, ha már nyilatkozni elfelejtettem róluk :drop: ).
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Végre én is váltottam, Michiko az aván, Hatchin az aláírásban. :D (Csak mindkettő tök életlen kép... nem értek én ehhez.)
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^Ohh, valaki elkezdte nézni a MicsiHacsit, remek! :thumb:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin & Risa: Isayama kiöntötte a shipping fuelt a legújabb fejezetben, vagy ezt most csak így a hamarosan induló harmadik animeszéria tiszteletére? :lol:
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Sajnos most csak utóbbi, mindenesetre alig tudom levenni Risa banneréről a szemem. :D
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Risa »

Igen, sajna én is csak a harmadik szezon tiszteletére váltottam. :'D
Catrin írta: 2018.07.14. 18:55mindenesetre alig tudom levenni Risa banneréről a szemem. :D
Bíztam benne, hogy értékelni fogod. :D Nagyon HCT-s hangulata van, ugye?
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Risa írta: 2018.07.14. 19:32 Bíztam benne, hogy értékelni fogod. :D Nagyon HCT-s hangulata van, ugye?
Teljesen. :D Amúgy pont ma conon fejtegettem Ákosnak, hogy kb. lassan már nem elég nekem a HCT, még így sem, hogy újraolvasom, de ezt majd személyesen kifejtem neked. :D
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Úgy éreztem összhangba kell hoznom a szignómat az avámmal, úgyhogy átmenetileg BOSS SHINJI :cool: helyét Nui veszi át itt is - egyben reakcióképként összefoglalva a Drágám a Francba' c. hogyishívjákról alkotott véleményemet (yah nagynehezen legyűrtem én is -__- ).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Surci írta: 2018.07.14. 20:46 egyben reakcióképként összefoglalva a Drágám a Francba' c. hogyishívjákról alkotott véleményemet (yah nagynehezen legyűrtem én is -__- ).
Impressziókat a közösbe betold ám majd. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi, az avatárodat nem kérdem (a retro dizájn és ezen post után "valami" azt súgja, hogy Joe lesz az XD), viszont az aláírásod érdekelne, hogy kit ábrázol. :D
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta: 2018.08.25. 15:56 Junchi, az avatárodat nem kérdem (a retro dizájn és ezen post után "valami" azt súgja, hogy Joe lesz az XD), viszont az aláírásod érdekelne, hogy kit ábrázol. :D
Az ava yepp, Joe, az aláírásban meg Tira (új designja) a Soul Calibur 6-ból. A rajzoló (ofisal artwork egyébként) mondjuk kicsit csalt, mert jócskán lejjebb faragott a bitchy kinézetéből/attitűdjéből, és inkább moésra vette a dolgot, de valahogy még így is tetszett. :D (Itt van amúgy teljes méretben.)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta: 2018.08.25. 18:05 Az ava yepp, Joe, az aláírásban meg Tira (új designja) a Soul Calibur 6-ból. A rajzoló (ofisal artwork egyébként) mondjuk kicsit csalt, mert jócskán lejjebb faragott a bitchy kinézetéből/attitűdjéből, és inkább moésra vette a dolgot, de valahogy még így is tetszett. :D (Itt van amúgy teljes méretben.)
Köszi! :3
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

O-oké, szóval nemrég váltottam aláírást Mo Dao gifre, de annyira hiányzott az Eruri, hogy jajj... :drop: (így ezt kreáltam belőle, aminek amúgy a vágásaitól sikerül mindig szétröhögnöm magam, de sebajXD). Eljön még a MDZS ideje, úgy érzem.XD
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Tudom, már elmúlt Halloween, de megláttam Nanachinak ezt a képét és rögtön megcsináltam avatarnak. :)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nem szívesen váltottam le a nemrég fellőtt Ariás aláírásképet, de valahogy kellett most egy olyan, ami MAXIMÁLISAN jól mutatja a kurrens lélekállapotom és kedvem egyvelegét (thx to tanári portfólió utolsó munkálatai), ez a kép meg MAXIMÁLISAN jó volt erre a célra, függetlenül attól, hogy lövésem sincs, miből van a csaj.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az a gond, hogy nekem ebből nem a kikészültség, hanem az "awww, de cuki! ^_^"-érzés jön át, pedig gondolom inkább az előbbit hivatott szimbolizálni. XD Viszont ha már úgyis írtál ide, megkérdezem, hogy az avád miből van? :D Már nézegetem egy ideje ezt a "moe mögött rejtőzik a masszív letargia" karit. XD
Kép
Válasz küldése