J-Rádio

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Ayaka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.17. 19:04
Tartózkodási hely: Csömör/Hódmezővásárhely

Hozzászólás Szerző: Ayaka »

Közlemény.

Sajnálattal értesitek mindenkit, hogy az eheti műsorok technikai okok miatt elmaradnak. Megértéseteket köszönjük. A problémát igyekszünk minél hamarabb kijavítani.

Aya
Miért jó a mazichistának? Mert ha nem jó akkor jó, ha meg jó akkor nem jó, vagyis mindig jó XD
Avatar
Ayaka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.17. 19:04
Tartózkodási hely: Csömör/Hódmezővásárhely

Hozzászólás Szerző: Ayaka »

Kedves hallgatok.

Jelenleg néhány technikai porblémával küzd a rádió. Sajnos ilyenkor jönnek elő, amikor az ember folyamatosan csinálja. Egylőre nem tudni, hogy lesz e folytatás vagy sem. Kérlek benneteked, hogy addig is kisérjétek figyelemmel a forumokat. Remélem mihamarabb újjabb és jó hírrel szolgálhatok nektek. :)

J-radio Team
Miért jó a mazichistának? Mert ha nem jó akkor jó, ha meg jó akkor nem jó, vagyis mindig jó XD
Avatar
Songá
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.02.17. 17:43
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Songá »

az ilyen japánrádiók mért csak online foghatók?

(értem ezalatt: japanimania,és japánrádió meg társaik)..

a többség gondolom 0-24 óráig nem ül gép előtt,vagy nincs neki bekapcsolva...

Tetszik belehallgattam,de amint módotokban áll (természetesen ez távlati probléma),próbáljatok az ortt-től kicsikarni egy frekvenciát,akár vkivel közöset is...(persze vmi hasonló témájú rádióval,hogy ne történjen ugyanaz,mint a fiksz-el)
Tervezz,rajzolj,töltsd fel: http://www.songafanart.hu
Avatar
Ayaka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.17. 19:04
Tartózkodási hely: Csömör/Hódmezővásárhely

Hozzászólás Szerző: Ayaka »

Kedves Songá,

Minden tőlűnk telhetött megteszünk. Ez már nekünk is eszüknbe jutott, de nincs a rádiónak jelenleg kerete erre. és mint mondtam a rádió most átszervezés alatt áll. Amit nem tudom mikorra tudunk, majd megoldani. Elég nagyok a problémák és elég sok van belőlük. :? :cry:
Köszönjük a véleményedet. :) Igazán sokat jelent most nekünk. :cool:
Miért jó a mazichistának? Mert ha nem jó akkor jó, ha meg jó akkor nem jó, vagyis mindig jó XD
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Kagain »

Én most is épp azt hallgatom, úgyhogy ne adjátok fel, kitartás! :)
Köszönet az eddigiekért is.
I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
Avatar
Ayaka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.17. 19:04
Tartózkodási hely: Csömör/Hódmezővásárhely

Hozzászólás Szerző: Ayaka »

Köszi :)
Miért jó a mazichistának? Mert ha nem jó akkor jó, ha meg jó akkor nem jó, vagyis mindig jó XD
Avatar
Ayaka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.17. 19:04
Tartózkodási hely: Csömör/Hódmezővásárhely

Hozzászólás Szerző: Ayaka »

Kedves hallgatok.
Örömmel értesítünk mindenkit, hogy a 2008-as Sakura Conról is élőben közvetít majd a J-radio. / www.j-radio.hu / Mind a két nap 10 órától kifulladásig. Reméljük minden igényt, kérést, ohajt-sohajt, tudunk majd teljesíteni. Egy rossz hír van. A kareoke-t csak a con után tudjuk leadni felvételről. Sajnos a sátor messze van. :S
Ezen felül mindenkit várunk majd szeretettel a chatre is. / javas: chat.arnyakvolgye.hu , irc alapú: irc.arnyakvolgye.hu szerveren a #j-radio chatszobában. / :D
A Con-ig még nézettek fel a weboldalra, hogy pontosan megtudjátok, hogy milyen programot veszünk fel, adunk le élőbe - és persze mindenki nagy örömére - mikor toljuk élőben a showt. ;)

J-radio Team
Miért jó a mazichistának? Mert ha nem jó akkor jó, ha meg jó akkor nem jó, vagyis mindig jó XD
Válasz küldése