J-Rádio

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

J-Rádio

Hozzászólás Szerző: t-motion »

:!: 2005 November 2-án 23:00 órakor megkezdi adását a J-RÁDIÓ elnevezésű online rádió.

Többek között j-pop, j-rock és Anime OST és a tradicionális zene szól majd 0-24! -ig. Lennének élő - és kívánság műsor.

A mai vagyis a induló műsor élőben megy majd meglepetéssel.

::fujisan:: J-RÁDIÓ "A felkelő nap hangja" ::fujisan::

Aki csak teheti hallgassa!
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

OMG.... tök jó!

edit: Aaanyira jól voltak összeválogatva a számok. Az MSNező haverokkal együtt hallgattuk, és kommentáltuk az eseményeket.
És nekem tetszett "az élő adás varázsa" is XD Naon poén volt.
Go-go rádió! ^ ^
*cheers on*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yuki 2005.11.03. 10:12-kor.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Éppen most hallgatom a rádiót és teljesen jó a hangminősége, az előbb betelefonált valami Gyuri XD elég álmostak tűnt... az a bajom, hogy nem ismerem azokat, akik beszélnek a számok között és nem tudom a nevüket, lehet, hogy pont lekéstem a bemutatkozásokat T_T de majd megpróbálok odafigyelni... mert azért érdekel, hogy aki beszél éppen, az tulajdonképpen kicsoda... de hajrá J-rádió!
Éppen most csendült fel a Carry on @_@ SM rulez!!!!!
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Konomi írta:...Az előbb betelefonált valami Gyuri ...
Gyuri is a szervező csapat egyike, csak ő a egyéb okok miatt nem volt jelen.

Nos az 1 élő adás elhangzott. majd szeretnénk minél előbb letölthetővé tenni.
(voltak hibák, de minden kezdet nehéz)

Mielőtt még valaki félreérti, a J-rádió éjjel-nappal megy, úgyhogy mindenki hallgassa!
----------------------------------------------------------------------
Elmondom a stábot:
Mac: Zsámboki Gergely
Iceman: Zsámboki Kristóf
Moondream: Klacsmann Borbála
T-motion: Mácsár Tamás
Zline: Mácsár Zoltán
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Én azóta is kitartóan hallgatom a rádiót ^^

De a weboldal valami miatt nagyon szét van csúszva, és nem működik egy csomó minden, pl a fórum sem. Lehet, hogy ez csak átmeneti állapot és helyre fogjátok hozni ^^ csak szóltam...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Tényleg nagyon jó =), nagy nehezen sikerült beüzemelni ^^'. Végre hallhatok nem csak animes japán számokat ^__^
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Én most kezdtem el hallgatni... Nagyon jónak tűnik... A hangminőség is szuper, mégsem akadozik az adás :)
Ügyesek vagytok!
A honlappal tényleg vannak gondok, de gondolom csak a szokásos kezdeti nehézségek... egyébként a formaterve nagyon tetszik: egyszerű (könnyen haszálható), de mégis mutatós... Nagyon jó ötletnek tartom, hogy lesz majd "ez a szám megy" kijelző! Nagyban megkönnyíti a dolgunkat, ha egy adott szám felkelti az érdeklődésünket és rendesebben utána akarnánk nézni az együttesnek... Egyébként most (nov. 5 szombat 21:18) milyen szám ment? Nagyon tetszett! :vigyor:
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Kénytelen vagyok ide írni, mert a fórumotok tartalma úgy látszik, földi halandók elől rejtve van (hiába regisztráltam). :dirr:
Csak annyit javasolnék, hogy növeljetek kicsit a bitrátán, a 2 megabites ADSL-ek és 5 megabites csellók korában a 128 kbps kicsit kevés szerintem.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Támogatom az ötletet! :D Amúgy egész frankó a radio.
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

To Rage: Szerintem ha nem akarjátok üvöltetni a rádiót, akkor nincsen szükség 128-asnál jobb minőségre... Nálam a legtöbb mp3 128-as... van néhány 160-as és 192-es, de nem érzek akkora különbséget, hogy a megérné azt a plusz helymennyiséget, amit elfoglal...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DinkaMailer 2005.11.05. 23:39-kor.
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Kód: Egész kijelölése

Warning: main(config.php): failed to open stream: No such file or directory in /public/www/users/radio/main.php on line 11

Warning: main(): Failed opening 'config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /public/www/users/radio/main.php on line 11

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'www-data@localhost' (Using password: NO) in /public/www/users/radio/main.php on line 12
connection error
Ez picit rosszul mutat a főoldalon. Ls most épp mintha nem is szólna semmi. :weh: BUMP FOR RETRO MUSIC!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zelmor 2005.11.05. 22:37-kor.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Szerintem ne legyünk már ennyire szőrösszívűek... Még csak most indult el az egész... Ilyenkor jó esetben csak minden második dologgal van gubanc, rossz esetben mindennel...

A fórumban mindenesetre szívesen vennék egy főtopicot, hogy mi is tudjunk témákat nyitni...

Ja, nálam se szól... Help! ............. Na végre, megjött a hang...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára DinkaMailer 2005.11.05. 22:40-kor.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát igen, az oldallal meg a fórummal kéne csinálni valamit, függetlenül ettől a rádió szerintem nagyon szuper ^^
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Támogatom a rádiót azzal, hogy ha hibát találok, jelzem nekik. :D Én személy szerint támogatnám a heti egy nap retro zenét. Ha mást nem, naponta egy egy órás blokkot. Nem hiszem el hogy csak én szeretem a 30-40 éves anime ost-ket és japán slágereket. :-P
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Zelmor írta:Támogatom a rádiót azzal, hogy ha hibát találok, jelzem nekik.
.....
Ebben igazad van, de Konomi már megemlítette a dolgot (bár tény, hogy nem ennyire konkrétan)...

------

Egyébként (mindennemű gunyorosság nélkül) nem tudom, hogy csak én nem ismerem az "ötletáda" szót, vagy véletlenül kifelejtettetek egy L betűt az "ötletláda"-ból a honlap menüjében...

Ja és még egy kicsi megjegyzés: néha nagyon zavaró tud lenni, hogy nem ugyanakkora hangerővel szólnak az egymást követő dalok... Van, hogy minden szám után újra fel kell egy kicsit hangosítanom, mert alig hallom, hogy mi megy a rádióban...

Mindezt persze nem kekeckedésből írom, tudom, hogy most sok a dolgotok...

(UI: Milyen szám ment az előbb? Idő: nov 5. szombat 23:29
Bocs párszor még foglak nyaggatni Titeket ilyesmikkel... :drop:)
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Ööh, nem tudom, hogy 2:43kor nincs adás, vagy csak az én gépemen nem akarja valamiért lejátszani? ^^;

Amúgy nagyon tökjó ötlet ez a rádió! én is hallgatnám (ha tudnám) :dirr:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Már egyideje [értsd néhány óra] nekem sem szól semmi T_T pedig már rá vagyok kattanva a változatos japán zenékre ^^ és ha lehet itt kérni, akkor adjátok le a FLCL endinget sokszor XD
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Beindult a fórum, és eltűnt a honlap főoldaláról a hiba... Lehet témaköröket nyitni, szóval szerintem akár át is mehetünk a J-Radio fórumra az ötletekkel / észrevételekkel...
Kép
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm.
Az egész stáb nevében. ::jwin::
Sajnos vannak kezdeti nehézségek, és minden segítség jól jön.
Már vannak ötletek, műsorokkal kapcsolatban. De mindenki véleményét szívesen fogadjuk.
Mindent megpróbálunk, hogy nektek a lehető legjobb legyen.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hm... Felmentem az oldalra, aztán semmi. Nem értem, hogy kapcsolódik be a rádió. Megnyitom az oldalt, és kész? Vagy hogy van ez? Amúgy az ötlet jó, hajrá! :)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

El kéne olvasni ami ki van írva XD vagy te csukott szemmel nézted? Egyébként ha nem megy valami, te nem szoktál körülnézni az oldalon, hogy miket lehet megnyomkodni? Pedig az sokat segít :P
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Narumi írta:Hm... Felmentem az oldalra, aztán semmi. Nem értem, hogy kapcsolódik be a rádió. Megnyitom az oldalt, és kész? Vagy hogy van ez? Amúgy az ötlet jó, hajrá! :)
Van a honlapon egy fülhallgatós leányzó, rá kell klikkelni és megnyitni valamelyik lejátszóddal...
Kép
Avatar
Mac
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005.11.06. 12:37
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mac »

na mostmar itt vagyok en is. azert javasolnam, hogy ilyen kerdesekkel inkabb a mi forumunkat szennyezzuk. :>

egyebkent mindenkinek koszonom a batoritast, a pozitiv visszhang sokat dob rajtam is meg a tobbieken is szvsz.
Szoval a kezdeti aprosagokert elnezest kerunk, igyekszunk mindent kijavitani.
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

de jó :) most már van két japán rádióm :D
de ez jobban szól
:D:D:D
fel lehet venni valahogy az adásból? vagy.. nem szabad..? :oops:
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Csak így tovább!Minden tiszteletem a tiétek, hogy ezt megcsináltátok mindannyiunknak! Nagyon köszönjük!!!! ::jthrill:: ::jthrill:: ::jthrill:: :lufi:
Kép
Válasz küldése